Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
26. dub 2007

megie, gratulujem 😉 az teraz som si vsimla, ze sa ides vydavat... to tak narychlo asi, ze?

megie
26. dub 2007

hej, je to narýchlo, lebo priateľ povedal, že by chcel kompletnú rodinu a tak, a ja som sa nechcela vydávať s veľkým bruškom... 😵
DAKUJEM 🙂

tinni
26. dub 2007

a ako sa citis? nebyva ti zle?

megie
26. dub 2007

Nie. Len včera som sa chvílku cítila tak...nijako..ale žiadny žalúdok na vode ani nevraciam. A bola som na ultrazvuku v pondelok a všetko je OK, máme 2,13 cm - teda vtedy sme mali. Teraz by sme mali o cca 4 až 8 mm viac. 😀

tinni
26. dub 2007

to je krasa vidiet babo na monitore, ze 😵

megie
26. dub 2007

ano, peknučké. Len keby ma moja sprostá nová sestrička nedala vycikať (mala som ocikať ten papierik na bielkoviny a tak - potom zhíkla:Jejda vy ste mali ísť na sono, čo ste nič nepovedali? - som si myslela, že vie, čo robí.. čo už) tak by som vydela aj ručičky a nožičky a možno ako sa hýbe. Bola to zase len machulka, ale oveľa väčšia, ako prvý krát. 😵

tinni
26. dub 2007

to vazne 😒 ja uz som v 8.tt videla rucky aj nozky a to som bola vycikana...

megie
26. dub 2007

Mne robila vonkajšie sono cez bruško - tam musíš mať plný mechúr, aby ti to sttlačilo maternicu a bolo všetko vidno. Len ja som už bola vycikaná, tak tam bol len fliačik. ☹ Mne v pondelok povedala, že mám ukončený 9tt.TAkže v utorok som začala 10tt(?).

anjeliksu
26. dub 2007

ahoky kocky...🙂) juj.. kazdy len na svadby chodi.. a tak..🙂)) a ake saty mas??hm?🙂

megie
26. dub 2007

Ešte som ich nevydela, dnes idem na skúšku...minula nemali pre mňa také pre nizke postavy, čo bolo - bolo obsadené, tak mi priviezli z Trnavy. Viem, že budú smotanové, korzetové s vlečkou... Také pre maličké osobky 😀

anjeliksu
26. dub 2007

a aka vysoka si?? ja mam zase opacny problem🙂 mam 173, tak to nie je nejaka vyhra, ver mi🙂) buduci manzel bude v tradicnom , ciernom? alebo nieco ine? budes nadherna, urcite🙂

megie
26. dub 2007

Skôr aká nizka 😀 Mám len 155cm 😉 Ja si práve myslím, že skoro všetko vyrábajú na výšku 170 cm. Problémy mám skôr ja a baby nad 185... to si aspoň ja myslím..Čo si si už bola vyberať svadob. šaty, ked máš opačný problém?
Hej bude v čiernom ale košeľa a vesta a kravata, či motýlik budú tiež smotanové ako moje šaty. To dneska uvidím, či budem nádherná... 😀

anjeliksu
26. dub 2007

juj.. podla mna budes🙂 a ja mam problem aj s prsiami, teda som dost obdarena 😀 tak nejak🙂))))

adusa
26. dub 2007

Megie si lucky osobka, nie kazdy mlady chalan sa zachova ako Tvoj a chce si dievca vziat. Prajem vam len to najlepsie a tehotne nevesty su tiez krasne...aj s bruskom 😉

tinni
26. dub 2007

Ahojte 😀

anjeliksu
27. dub 2007

tinni: ahojk.. co tak neskoro??:🙂)

pipi1211
27. dub 2007

ahojte babule,krasne ranko sa praje 😀

megie
27. dub 2007

Dobré ránko!!! 😵

adusa, dakujem. Som štastná, že ho mám 😉

tinni
27. dub 2007

dobre ranko 😵 ako ste sa vyspali??? urcite tu uz zase nikto nie je...

pipi1211
27. dub 2007

ajoj ja som tu 😀 dnes sa to celkom dalo... ale vcera to bola hroza som mala uplne krce v lytkach ☹

tinni
27. dub 2007

jeeeej, cau pipi 😵 som ta tu dlho nevidela, uz som sa o vas bala... ako sa ma Momo, este chce byt v brusku? 😵

erika77
27. dub 2007

Megie ja som sa tiež vydávala tehotná,bola som v 18 tt a šaty, ktoré som mala vybrané pol roka dopredu som musela vymeniť.

megie
27. dub 2007

erika, našťastie ja budem len v cca 12-13tt, takže... Malo by to byť ok. Len som počula, že bruško zvykne aj zo dňa na deň vyhupnúť..tak dúfam, že až po svadbe 😀 😵

ahojte všetky.. 😉

pipi1211
27. dub 2007

no malinka je stale v brusku.... ale este nech sa tam drzi do konca 37tt 😀 a potom nech sa vyliahne 😀 😀 😀 joj teraz mi tak v brusku tancuje ako blazniva,chuderka uz tam ma malo miestecka 😒

megie
27. dub 2007

pipi, a uštedrí ti aj poriadny kopanec pod rebrá alebo do žalúdka? Moju kamošku to niekedy dosť bolelo... 😒

tinni
27. dub 2007

no vsak vy uz ste celkom velke-36.tt, tak este 2tt a sup von 😀

pipi1211
27. dub 2007

no par krat hej.... ale da sa to zvladnut 🙂 len dnes je taka ziva ze konec 😀 😀
no tini uz som v 36tt a 37 mi zacina v utorok 😉

tinni
27. dub 2007

no super, tak to uz len 10dni 😵 mozeme vas potom prist pozriet do porodnice??? 😵 😵 😵

megie
27. dub 2007

A nemalo by bábo ísť von v 40tt? hm? 😕

pipi1211
27. dub 2007

tinus tak s tym ratam 😀 ale budem az na antolskej.... tini ja uz sa tak tesim 😀 😀 😀 😀