Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

misalka
26. kvě 2007

já jsem 9 tt a 4 dny a bude 21 v říjnu, tak to sem určitě taky patřím, že...

dzidzuska
26. kvě 2007

Ahojte a tu je niekto? 😉

misalka
26. kvě 2007

jo já...

dzidzuska
26. kvě 2007

ahoj no uz som myslela ze dnes nepokecam 😀

misalka
26. kvě 2007

jj, já se učím na pondělní zkoušku a sem nakukuju, protože už mě to učení moc nebaví...

dzidzuska
26. kvě 2007

alenaxxl-tak to gratulujem nech vam to krasne vyjde a nech su bababtka zdravucke a ty s nimi 😀

katika1
26. kvě 2007

ahojte, môžem sa pridať, ak ste ešte tu? 😉

dzidzuska
26. kvě 2007

ahoj katika jasne ale vyzera to tak ze som tu sama 😉

katika1
26. kvě 2007

Hej hej, viím, že je to tu dosť prázdne 😒
Cez víkend baby oddychujú 🙂
a ty sa nudíš? Domka si?

dzidzuska
26. kvě 2007

domka na udrziavani takze ziadne behanie po vonku... ☹

katika1
26. kvě 2007

Chúďa moje 😒 nezávidím.. musíš stále ležať?
A priateľ, alebo manžel?

dzidzuska
26. kvě 2007

zatial priatel ale ten je prec daleko v mnichove pride az za mesiac takze som a to sama ☹

julisek
1. čer 2007

ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla..tak včera jsem byla na 2. kontrole, už mám těhuprůkazku 😎 a dozvěděla jsem se, že jsem v 7. týdnu, takže o trošičku déle než jsme si mysleli 😀...termín je 20. ledna 😀 nemůžu se dočkat, až se dozvím, jestli mimi bude holčička nebo chlapeček, hlavně abychom byli zdraví..to přeji i vám, mladým maminkám 🙂 ..zatím zdravím! Hezký den

danamatus
1. čer 2007

Ahojky holky, chtěla jsem se zeptat jestli některá z vás měla při vynechání menstruace pocit jako když by ji měla dostat. Já jsem si včera dělala dva testy, jeden ráno a druhý večer a oba mi vyšly pozitivně(huráááááááá), ale pobolívají mě vaječníky, jako bych měla dostat cyklus, tak doufám, že se neraduju předčasně. Nevíte, v kolikátém týdnu to jde už vidět na UTZ. Díky za odpověď Dana

katika1
1. čer 2007

dana to je bežné a normálne... väčšinou to tak vtedy pobolieva... dokonca v 1. trimestri zvykne pobolievať takto bruško vždy v období menštruácie..
A na utz je najlepšie ísť v 7tt.. To znamená 7týždňov od dňa poslednej menštruácie 🙂

danamatus
1. čer 2007

Díky moc, trochu jsi mě uklidnila. Ráno jsem volala na gyndr a sestra mi řekla, že tam ještě nemám chodit, že ještě nic neuvidí. Ptala jsem se, jestli to nemůže být mimoděložní těhotenství a ona nevěděla, tak tam zkusím příští týden zajít, ale to bych měla být tak asi ve 4.týdnu, což je taky brzo

katika1
1. čer 2007

dana pri mimomaternicovom tehu vraj zvyknú byť poriadne bolesti..
Neboj, je to ok... mňa tak bolievelo bruško zo začiatku, že som chodila každých 5 min. na wc pozrieť, či nemám krv na nohavičkách.. V 9tt som aj mala, ale bolo to ok... A doktor mi povedal, že také bolesti sú úplne normálne..
Zo začiatku sa krpec zahniez´duje a to pobolieva a potom zväčšovanie maternice tak isto bolí..
Dokonca ja som v 30tt a ešte stále mám občas také menštruačné bolesti 🙂

katika1
1. čer 2007

Ale ak vieš, že si tehotná, to znamená, že Ti menštruácia už asi mešká, nie? To znamená, že už musíš byť v 4, alebo 5tt 🙂

danamatus
1. čer 2007

Jéžiš, tak to bych byla nejšťastnější osůbka pod sluncem 🙂 😀 Doufám, že to klapne, strašně se těšíme, ale ta sestra mě vystrašila, že to klidně ještě můžu dostat(což je pravda, ale já neeeeeeechciiii)Moc děkuji a přeju vám všem krásné a zdravé miminka

dzidzuska
1. čer 2007

danamatus-blahozelam k tehu ja som mala 1tyzden uplne ako pred menstruaciou a bola som tehu... 🙂
ja som bola na sono ked malicke meralo 1,7mm to vidiet hned ale ibva taku ciernu skvrnu to je vlastne to kde je babatko

ivanka592
1. čer 2007

ahojte

danamatus
2. čer 2007

katika1, menstruaci nemám, pravěže nedorazila 🙂 , tak jsem si udělala test a byly //, tak jsem byla šťastná, ale byly ty bolesti jako kdybych to měla dostat, tak jsem se začala bát, jestli to není nějaký problém

danamatus
4. čer 2007

dzidzuska, moc děkuji, nechci se radovat předčasně. Měla jsem MS dostat 29.5, většinou ji mám pravidelnou, tak jsem si hned ve čtvrtek udělala test a //, ale pořád mě pobolívá to břicho, dokonce ještě dnes. K Dr půjdu asi až 12.6, ať tam něco už vidí, ať se zase nenervuju, už teď toho je na mě dost. Těhu příznaky by byly, doufám že to nemám vsugerované. Už se těším, až mi to doktor potvrdí, asi se ani nedočkám 😉

renata18l
7. čer 2007

Ahoj holky já vým že to je asi pitomá otazka ale mám strach nemám stím zkušenost tak se ptámvas mohu otěhotnět po dvou dnech po menstrulaci z prštění mohli by ste mi pomoc 😨

kuko7
7. čer 2007

renatka: NIEEEEE 😒 to urcite nie!

numi
19. lis 2007

Holčinky,je tu nějaká mladá těhulka? 😉

nemo1985
19. lis 2007

Ahojky holky, zdravím Vás. Já přišla o mimi v 8tt, přestalo být srdíčko. Na sál mě vzali 20.8.07. Ted je vše v pořádku, doktor říkal, že za 3měsíce to můžeme znovu zkusit. beru kys. listovou a vitamín B6. Tak ted přemýšlíme, zda to nezkusíme v půlce prosince, tedy po 3 a půl měsíci. Mimčo si moc přejeme. Ted mi bude 23 🙂

jana3
21. lis 2007

nemo: to mi je luto, ale urcite bude vsetko ok ...
numi: hm, 22 r. asi nie je vela - pripadam si dost mlada ...

kyliefox271
21. lis 2007

aj ja mam 22 😉

numi
22. lis 2007

jana3
no já mám 21 r. plánovali jste miminko? 🙂
Kyliefox271
Tobě se to už blíži, že? 🙂 gratuluji