Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
8. pro 2007

no ja to pobeham cez tyzden doobeda, to tam nebude tak vela ludi, milujem nakupovanie darcekov 😵 len neviem, co tej mojej Rebecce kupit, lebo ona ma oblubenu iba jednu hracku a nic ine nechce 😀

martinka79
8. pro 2007

Tak to je pravda nakupování dárků je prima, ale já nemusím ty lidi a to se v obchoďáku nikdy bez lidím neobejde. To ti neporadím co jí koupit. Ono je tolik krásných věcí a hraček. Sama vím kolik toho měla moje dcera, ale v 10měsících dostala malý kočárek, jelikož chodila to byl dárek.

misanka22
8. pro 2007

my jeste nevime co to bude...jsme na zacatku 🙂 ale nad jmeny jsem uz premyslela 🙂 Sofinka a Sebastianek, Vanesska, .... nemate nejake tipy na hezka jmena?

tinni
8. pro 2007

Mati, no to je dobry napad, aj moja uz skoro chodi 🙂
misanka, a v ktorom si tt? v pase mas este, ze si snazilka 😉

martinka79
8. pro 2007

misanka22:Ono jich je spousta: Manžel se domnívla, žeto bude opět dcera tak ani mužské jméno nebral. Já to beru s pedag.hlediska a často si pod jmény představuji své žáky a taky jak jim bude ve školůe jak se to naučí psát a tak.MNě se líbí Natálie, Kateřina a kluky jsem nějak moc neřešila vzala jsem to po manželo a bylo.

martinka79
8. pro 2007

já jsem v 24 týdnu. No ten kočárek se stabilní konstrukcí a bez pérování takový menší by byl vážně bezva. Nikolka s ním začala chodit velmi rychle a stabilně. 😉

martinka79
8. pro 2007

misanka22: Tvá jména jsou, ale také moc pěkná a nikdy nedej na druhé. Ty cítíš jaké jméno to má být. 🙂

misanka22
8. pro 2007

holky...jeste to neni na tuty...ale citis jako,ze jo!!!boli mne brisko, MS zpozdeni o 12dnu...v pondeli pujdu k Dr a uvidi se 🙂 Hned Vam napisu...

misanka22
8. pro 2007

tinni:podle toho jak jsem to pocitala,tak 5tt+3 ale nevim presne

martinka79
8. pro 2007

misanka22: držím palečky. Máš pravdu, že to cítíš Já to tak měla při dceři, druhé tedy bohužel ne, ale i tak jsme si na něj přišla sama. U dcery vím i kdy se nám to na 100% podařilo. Nějak se nám to nedařilo až hrozilo že mnažel nebude moci podle spermiografu.
Neboj bude to super. POtom písni. 🙂

martinka79
8. pro 2007

Děvčata mějte se krásně sladké sny a krásné dny. Jdu s pejskem a potom do hajan. Ráno mne vzbudí můj budíček. 😀

misanka22
8. pro 2007

jo a ta jmena jeste uvidim...prijmeni bude Vanek/Vankova tak to tomu musim prizpusobit 🙂 Pritel rikal,ze kdyz to nebude KUNHUTA,tak mu je to vicemene jedno 🙂
tinni :jak by se jmenoval chlapecek, kdyby se nenarodila rebeca?

misanka22
8. pro 2007

Martinko:dobrou a diky!!!!!Urcite se ozvu 🙂

iwca
9. pro 2007

Ahojky, koukám že jste tu večer rozjeli pěknou diskusi 🙂 Já už měla půlnoc. Malá vstává v pět takže po osmé jsem mrtvá 😖 My už jsme na vánoce skoro připravený... Už se všichni moc těšíme budem si po několika letech hrát na ježíška 😀
misa: Taky mám občas pocit že je Honza jak malej 🙂 ale je to legrace 😀 Budu na tebe v pondělí myslet aby ti to dobře dopadlo 😉

weroni
10. pro 2007

ranecko zienky 🙂

iwca
10. pro 2007

Přeju pěkný poledne 🙂

marfushenka
10. pro 2007

Já preji pekne odpoledne 🙂

weroni
10. pro 2007

baby ja musim znova zazelat bre rano lebo som sa teraz zobudila 😵

marfushenka
10. pro 2007

Tak to závidím.. já jsem vzhuru uz od sedmi a tvrdnu v práci 😒 a spala bych hned 🙂

weroni
10. pro 2007

marfush: nezavid, ja som nachcipana doma uz druhy tyzden ☹ - a okrem spania mi nic ine neostava, lebo mozem do seba pchat len same vitaminy, ovocie, cajiky, echinaceu...

marfushenka
10. pro 2007

No ja byla nastydla taky, ale musela jsem to lecit v praci, protoze ten tyden jsem mela zaucovat slecnu, co tu bude místo mne.. nakonec treti den neprisla, takze prace prisla vnivec. 😒
Ale je fakt, ze lepsi je byt zdrava 🙂

weroni
10. pro 2007

marfush: ani mi nehovor, sak ja uz druhy tyzden nemozem robit a som z toho zufala lebo milujem svoju pracu... ale vies, davam zdravie na prve miesto, radsej obetujem tyzen - dva nez by to malo prepuknut do niecoho horsieho co bude trvat dlhsie...
dufam ze po dnesnom celodennom spanku a zajtrajsom uz v stredu budem fit...
🙂

marfushenka
10. pro 2007

No já svou práci zas toliko nemiluji, ale chci si ji užít dokud to jde 🙂 Navic je dulezite, abych zaucila svou nastupkyni. Doufam, ze ta pristi bude spolehlivejsi.
No spánek je dle mého úplne to nejlepší, spolecne s horkymi caji. Ja osobne na ne sázim víc, nez na vselijaké prásky

weroni
10. pro 2007

marfush: ja tiez cajikujem a este pozieram ovocie na tony 😀
co inac robis? v kancli?

marfushenka
10. pro 2007

No dá se to tak říci 🙂 Pracuji pro SA..mám na starost recepci, starám se o reprezentaci a taky držím kasu 😉 Naštěstí je zrovna období klidu, takže většinu času trávím sezením u počítače.

weroni
11. pro 2007

marfush: juj ja som zase tak akcny clovek ze sedenie za kompom cely den by ma asi zabilo 😅 😀 😀 no ale kazdy sme iny a kazdemu nieco ine vyhovuje 🙂
ako sa inac citis? predpokladam ze uz citis malickeho ako sa hybe, nie? 🙂 ja sa na to tak hrozne tesim 🙂

naxi
11. pro 2007

Ahojky.. můžu se sem tam přidat?Myslím, že jsem mladá těhulka.. Je mi 22 a mám dvouletýho Matěje.. Teď jsem 9+4..

iwca
11. pro 2007

Ahojky naxi, tak ty už máš dvouletého klučinu to už musí pěkně zlobit co? 🙂 Já už se moc těšim až malá začne běhat, ale na druhou stranu se děsim 😅 ... Co druhé těhulkování jak to zvládáš?

weroni
11. pro 2007

naxi: hojky 🙂

naxi
11. pro 2007

Ahojky ixco, 🙂 No zlobí ale jiak je to sním boží.Už hodně mluví a dost věcí chápe, každýmu se chlubí, že má máma v bříšku mimi.. Zvládáme to spolu docela v poho.TP mám v červenci a v září jde do školky..Původně jsem chtěla těhulit po 5ti letech le nějak se zadařilo 🙂 Po mimi jsme s mnžou už toužili