Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

jess
3. led 2007

😀 .Stejně je fajn mít svoje vlastní mimi.Nechci ji moc rozmazlovat,ale udělala bych pro ni všechno 😀 .

kajule
3. led 2007

Rova, my jsme taky neplánovali, ale už teď máme Prcka moc rádi a těšíme se na něj. 😵

jess
3. led 2007

rova,jo no, ono to snad ani jinak nejde.Já tím myslela maminy co to dítě spíš než chcou-nechcou 😉 .Ale myslím že normální žena,co to má v hlavě v pořádku,tak jak z ní opadne ten první šok,že čeká dítě se kterým nepočítala,se na něj moc těší a až se narodí,tak už není cesty zpět.Ono nejde nemít rád miminko,zvlášt když už ho po porodu prvně spatří.Já jsem celé 4dny v porodnici fascinovaně na malou koukala až jsem si ji málem vykoukala 😀 .A do dneška je moje největší zábava,sledovat co zas vymyslela a jak si hraje 🙂 .A můj chlap mi u porodu brečel štěstím🙂

kajule
3. led 2007

To miláček se k porodu taky chystá. 🙂 Ten se těší snad ještě víc, než já a když malýho ucítil jak se hýbe, tak byl úplně unešenej. 🙂

jess
3. led 2007

Můj se na porod taky hrozně těšil,ale jak se to vyvíjelo dále,tak je fakt akorát na to blbnutí s dětma 😀

ikuska26
3. led 2007

ahojte, jess blahozelam k miminu a kajule, som rada, ze nie som sama tehotna 19stka, viem urcite je takych viac a hlavne aj mladsich, pravda je, ze ja tiez nevyzeram zrovna na 19, ale menej, ale na druhej strane budu mat mimi mladucku maminu, ktora bude mat vekovo k nemu blizsie a tak mu bude viac rozumiet...trosku si to idealizujem nieco ako su gilmorovske devcata... :D

georgine
3. led 2007

jj.. jenom ze budes mit asi chlapecka.. 😀 😀 takze to nebudou devcata.. neboj nejsi sama.. a urcite to zvládnete.. preji zdravicko ikusko 😉

jess
3. led 2007

ikuska...díky za blahopřání,ale malá má 2roky 😀 .Psala jsem své zážitky,ale ne úplně čerstvé.Ale na mimi budem pracovat 😀

ikuska26
3. led 2007

dakujem georgine si zlata,... mozno sa toho miestami bojim ale uz sa malickeho nemozeme dockat, vlastne uz sa mal narodit, ak sa do utorku nenarodi, pojdem do nemocnice, ... :(

ikuska26
3. led 2007

jess, nevsimla som si, ze ma malicka uz 2 rocky, ale urcite je rozkosna, mas pocit, ze to rychlo ubehlo odkedy sa narodila?

jess
3. led 2007

😲 jáák voda,letělo to rychle,ten čas.Ale to je u mě možná i tím,že jsem první rok byla u mích rodičů a mám velkého psa který potřebuje pohyb,tj co 2,5-3hod venčení.Takže mé dny plynuli takto: Kojení,přebalení,venčení,přebalení,kojení,úklid nebo praní,venčení a pak s malou ven,a furt dokola,vůbec jsem neměla čas sí sednout. 😀 .Ale ted když je větší,tak je s ní pořád sranda,vymýšlí věčně nejaké koniny 😀 ,a ty její ksichtíky...

ikuska26
3. led 2007

hm, tak to si si teda riadne zamakala, a urcite ti prichysta vzdy a vzdy nove prekvapenia :D

jess
3. led 2007

To jo,je s ní maxi sranda.Už volá z postýlky mamíí.Spinkala,tak jdu

verulka
3. led 2007

kocky, nebojte sa nic vsetko zvladnete...Ja to uz mam "za sebou", deti uz mam pomerne velke a su dost samostatne. Ja som ostala 1.krat tehu v 16 tich a napriek vsetkemu sme sa velmi tesili.
je super, ze sme si zvolii zivot...drzte sa a krasne si to uzivajte 😉

ikuska26
3. led 2007

asi si uz odisla, no nic, ...mala nepocka :D chcela som sa ta este spyta, ze ako ti vyvolavali porod?

jess
3. led 2007

ikuška:Už mám nakrmeno,vyvenčeno 😀 .Už jsem to někde psal,ale nevím kde to bylo 😅 .Vyvolávali my to,kvůli tomu,že mám zakrnutou dělohu a malá už tam nevešla,nerostla a navíc jsem až do konce zvracela,bylo mi furt zle,tak ani neměla dostatek živin ☹ .Tak proto mi to museli vyvolat,ale byla zdravá jak řípa 😀 .Tvůj porod bude taky určitě v pohodě!!

kajule
3. led 2007

Ikuško, já taky zrovna nevypadám na to kolik mi je...když se jinak učesu, tak už sice jo, ale pak si připadám jako stará mladá. 🙂 Gilmorova děvčata mám ráda akorát u nás to nebude v podání matka a dcera, ale matka a syn. 🙂

ikuska26
4. led 2007

jess, aha to som nevedela, to tehotenstvo ma tolko tajov...dakujem za prianie toho v pohode porodu,....dam ti vediet :D dnes som si kupila aj malinovy cajik, tak uvidime :D ja mam pred tym vyvolavanim celkom strach radsej by som bola, nech sa sam vypyta vonku....

ikuska26
4. led 2007

ajoj kajule, tak to aj v mojom podani bude matka a syn, ale bude to super, urcite to zvladneme,....ved uz teraz sa medzi matkou a jej plodom vytvorili nepredelitelne puto a to je krasne :D
aj ked pri porode nas rozdeli pupocna snura, vzdy ostanu priputane k nam ...

kajule
4. led 2007

Ikuško, to máš naprostou pravdu, ty už to máš za chvíli. 🙂 Musíš pak dát vědět, jak to probíhalo, pže já jsem na to vážně zvědavá...

ikuska26
4. led 2007

to ti verim, sama som zvedava ako to vsetko bude prebiehat... no musim povedat, ze som kludna a beriem to ako prirodzenu vec, ...aj ked kdesi este su chmury strachu a neistoty, ale dufam, ze ma manzel pri porode podrzi, bude stacit, ze tam len bude a bude to mat pre mna ucinok :D

kajule
4. led 2007

To Péťa tam bude taky a doufám, že nám taky Prcek pomůže. 🙂

ikuska26
4. led 2007

peta je manzel?...ja dufam, ze ten moj to stihne, bo pracuje v prahe, tak by sa mohol maly narodit radsej vecer alebo cez vikend :D

kajule
4. led 2007

No manžel ještě ne, to bude až v létě. 😵

ikuska26
4. led 2007

hm, to my sa v lete zoberieme aj v kostole na sk a spojime to s krstinami malickeho....

kajule
4. led 2007

To my si to teďka tady všechno nově zařizujeme a připravujeme všechno pro Prcka a pak budeme řešit tu svatbu...je toho hodně. 🙂

jess
4. led 2007

ahoj ikuska: co ty víš,třeba to na tebe přijde ještě dnes 😉 ,plně tě chápu,že už to chceš mít za sebou 🙂

mimi109
4. led 2007

ahojte ja som otehotnela v 19, rodila v 20, ked sa ma doktor na porodnej sale opytal kolko mam rokov a som povedala, ze 20 tak odpovedal, ze to je na prvy porod idealny vek

kajule
4. led 2007

Mimi, já si taky myslím, že na tom není nic špatnýho rodit v 19ti nebo ve 20ti a navíc, když se na to i ženská cítí, tak proč ne. Já jsem teda tak trochu zvědavá, ale snad to všichni tři zvládnem. 🙂

mimi109
4. led 2007

aj ja si to myslim, vsak rodia aj mladsie ako sme my a zvladaju to, no nie?
neboj urcite to v pohode vsetko zvladnete, aj ja som sa bala ako to budem vsetko zvladat a je to OK