Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

weroni
11. pro 2007

naxi: to je zlatucke s tym ze mas babo v brusku 😵 inac deticky - take malicke dokazu niekedy uplne sokovat ako uz niektore veci chapu 🙂
inac sa ako citis? mas termin par dni po mne 🙂

naxi
11. pro 2007

weroni koukám.. Teď už to jde ale docela mi bylo zle narozdíl od prvního těhulení..
Jj je to super, uplně mi vyráží (mile a sladce) dech.Včera právě přijel kamarád ze základky a on mi hned vyhrnul tríčo až po krk a ukazoval mu, kde mimi dělá hají .. jo a podle Matěje je to mimi-ségra 😀

weroni
11. pro 2007

naxi 🙂 mimi segra je super pomenovanie 😀
mne nastastie vobec nebolo zle - fakt vobec. Dva razy ma naplo doteraz - prvy ked som jedla klobasku a dostalo sa mi to crievko do krku (brrr) a druhy ked som si pred nedavnom striekala solny roztok do nosa a stieklo mi to do hrdla. Inac v poho, ziadne tycky, len stale spiiiiiiiiiiiiim 😵

naxi
11. pro 2007

Já chodím po O s malým spát, jinak bych ten den nepřežila... Spinká 3 hodinky, tak je to pohodička. 🙂

weroni
11. pro 2007

naxi: no toto som zazila pri sestricke (ma 5 rokov 🙂 ked sme ju niekedy poobede isli uspat a ona nechcela tak to casto dopadlo tak ze my uz tuhi a ona si tam stebotala 😀

iwca
11. pro 2007

naxi:To je dobře že se Matýsek těší na mimčo 🙂 Taky už jsem přemýšlela nad tím jaký by to bylo kdybych byla těhotná a Eliška by se těšila na brášku nebo sestřičku, ale to je hudba budoucnosti zatím mi jedno miminko bohatě stačí 😀 🙂 😝

naxi
11. pro 2007

iwco,naprosto chápu, nás to chytlo teď v létě ale pak jsme to odložili na dobu neurčitou a prodala jsem postýlku a našla si práci.. šup a // byly tam 😀

iwca
11. pro 2007

To už tak bejvá 😀

iwca
11. pro 2007

Hlavní je že se těšíte 😉

marfushenka
11. pro 2007

weroni: No malý se hýbe poradne. nekdy mam pocit, ze z nej bude nejaky sportovni nadsenec (pak ale nevim po kom to ma) Navic veteinou kdyz ja chci spit, tak on je nejvic akčni! 🙂
Jé naxi ty máš malého Mateje 🙂 tak hodláme pojmenovat našeho klučíka..

naxi
11. pro 2007

Iwco, jj těšíme se moc...

marfushenka, Nejdřív to byl Martin, pak 2 dny Kubík a Nakonec Matýsek... 🙂 Řikáme mu hodně Maty..

weroni
11. pro 2007

marfush: to vaaaaaaaaazne? ja som si myslela ze sa "prisposobi" 😀 strasne sa tesim ked aj ja budem citit toho nasho drobceka v akcii 🙂
a to sa fakt tak hybe ze nemozes spat? 😕

marfushenka
11. pro 2007

Naxi mne se Matej moc libi. ja sice chtela jina jmena, s tihle prisel pritel, ale souhlasila jsem. je to moc hezké jméno a není až tolik časté jako ty ostatni.
weroni: No ja nekde cetla, ze casto má mimčo obraceny bioritmus a tak spi kdyz ty jsi vzhuru a naopak 🙂 Obcas se mi hure usina, kdyz je zvlaste akcni, ale nadruhou stranu je moc prijemne, ze o nem vim, takze mi to tak nevadi 😉

weroni
11. pro 2007

marfushenka a kedy si asi poprvykrat pocitila ze sa hybe?

marfushenka
11. pro 2007

noo kolem 20tt ale to jen občas a slabě 🙂 od 24tt se mi hlásí denně.

weroni
11. pro 2007

marfushenka: a ako si uplne po prvy raz pocitila ze je to ono? 🙂 lebo ja som raz - asi pred tyzdnom zacitila take bublinkovanie v brusku ale som to pripisala crevam 😀 tak ze ci je to take fakt rozoznatelne 🙂

naxi
11. pro 2007

weroni, to spíš byly ty střeva, mimís musí trošku ještě přibrat aby to bylo cítit..Já jsem první cítila kolem 18 tt.Ale bylo to opravdu slabý..Jako by tam byla rybka.

weroni
11. pro 2007

naxi: jeeeeeej 😵 😀 😀 tesim sa na to velmi velmi 🙂
naxi inac tiez budes mat "letne" dieta ako tak pozeram 🙂 aj ja som v juli narodena 🙂

naxi
12. pro 2007

weroni, já se na to kopkání taky hrozně těšííííímmm 🙂

Letní mimi jsem si hrozně přála.. Tak snad to taky tak dobré bude.. když si pamatuju, jak jsem v listopadu funěla s Matějem, tak v létě to bude perný 😀

weroni
12. pro 2007

naxi: ja som sa narodila 30. jula, moja mamina 31. jula a sestra 17. jula 😀 az posledna najmladsia sestricka nam "pokazila priemer" a narodila sa v novembri 😉 🙂
a my to s tym narodenim budeme mat tak ze drahy ma narodky v maji, malicke bude v juni a ja v juli 😀
a tesim sa ze bude v lete, akurat som troska smutna z toho ze zrovna ked sa narodi bude vseeeeeetko ovocie - maliny, jahody, ribezle, visne, skoro vsetko co nebudem moct papat kvoli mliecku takze asi budeme zamrazovat ostosest 😀

kyliefox271
26. pro 2007

ahojtee ,je to niekto??

elis..
11. bře 2008

Ahoj holčiny, můžete mï poradit, myslíte že je moc brzy na to mít ve 23 letech mimi? 😀

sorrelia
11. bře 2008

elis
zalezi len od teba 😀 ! ja mam tiez 23 a o 2 mesiace (9. maja) k nam pribudne Tomasko 😀 😀 😀

nemo1985
11. bře 2008

Ahojky holky zdŕavím,
Dnes jsem 10den zpoždění, test negativní.
Příznaky, nateklá prsa, pořád lítám na WC, pobolívá v podbříšku.
Myslíte si, že mám ještě počkat a zkusit ppozději test. Stejné příznaky jsem měla i poprvé.
Test mám mamatest.
O první mimi jsem přišla v 8tt, přestalo tlouci srdíčko
Děkuji za odpovědi

claudinka
11. bře 2008

urcite pockaj estet, nemo1985
ja som si robila prvy test a tiez bol negativny, a pritom som uz bola v 3 tt 🙂
nezufaj, drzim palce

nemo1985
11. bře 2008

Claudinka, ahojky děkuji za odpověd.
Vůbec se necítím, že mi mi měla MS dorazit.
Příznaky mám pořád stejné.
Jsem objednaná ve čtvrtek odpoledne ale k dr. tak uvidím no. 😉

claudinka
11. bře 2008

😉 snad to bude odpoved, na ktoru cakas..
a estet ked sa tak necitis.. vsak sa nechaj prekvapit.. ale rataj aj s tou druhou moznostou, aby si nebola prilis sklamana

nemo1985
11. bře 2008

Claudinka, děkuji
Jaké jsi měla ty příznaky??????? 😉

luciask1986
11. bře 2008

ahojte ja sa svami chcem podelit o moj pribeh ja som si myslela ze som tehotna pred rokom chodila som casto cikat a tak potom som sla k doktorovi ktori mi povedal ze maternica je zvedsena ze som tehotna a o dva tyzdne pozdejsie som dostala menstruaciu volala som hned doktorovi a ten ma poslal na usg kde mi povedali ze tehotna niesom ze to bola hormonalna porucha.a teraz sme neplanovali a stalo sa a sme velmi stastny tak aj tebe nemo 1985 prajem nech ti to vyde.

sylvka
11. bře 2008

Ahoj maladé těhulky,to je skvělé téma,jsem leden 1986,tak snad sem patřim 🙂