Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

marfushenka
6. pro 2007

No také se to snažím brát z té potivní stránky a ty negativní reakce ignorovat! Já včera četla o žene, která čeká díte v 67.. to mi prijde spise jako extrem ;)

kyliefox271
6. pro 2007

No dakujem pekne 😲

mkr
6. pro 2007

marfushenka: jaké negativní reakce?

marfushenka
6. pro 2007

No napriklad mi bylo receno, ze jsem blba a ze nemyslim na budoucnost a ze se o nej urcite nedokazu postarat. Par negativnich reakci se bohuzel objevilo, ale ja je ignoruji 🙂

mkr
6. pro 2007

marfu: a máš přítele nebo manžela? popravdě my jsme chtěli miminko moc a jsem ráda za to, že budu mladá maminka, mám taky mladou bude jít 36 a nikdy bych neměnila

marfushenka
6. pro 2007

No pritele. Jako svatbu plánujeme ale není kam spechat dle mého a já se nechci vdávat jen protože bych mela, když čekáme to mimčo. Navíc to bylo ponekud slozitejsi..Ono to mimco je mého bývalého pritele. Ten sice chtel abych se k nemu vratila, kdyz jsem zjistila, ze jsem tehotna, ale ja si rikala, ze bych radsi byla sama nez s nim. No a muj pritel, se kterym jsem byla a kteremu jsem se pak sverila mne ve vsem podporil a bere ho jako vlastniho. 🙂 Zní to možná hrozne, ale snad je to to nejlepsi reseni..

mkr
6. pro 2007

marfu: pokud jsi si jistá, že nový přítel bude lepší pro mimčo a on ho přijal, tak proč ne, ale já bych moc o tom v okolí nemluvila, že to není jeho oni dokážou být lidi pěkně hnusný

marfushenka
6. pro 2007

no tak ono to moc lidí neví. Jen rodina nás obou a moje kamarádka. Ostatní si myslí, že je jeho a jemu to dělá náramnou radost 🙂 už to ani neresime. Proste tatka bude on 🙂

cermonca
8. pro 2007

Holky Tak me bylo 22 kdyz jsem otehotnela a mala byla planovana 😵 Moc jsem se na no tesila a uzivala si to 😉

iwca
8. pro 2007

Ahojky holčiny, tak já mezi mladé maminky taky patřím 😉 je mi 20. Musím říct že začátek těhulkování pro mě taky nebyl zrovna lehký, protože mimi nebylo plánované, ale teď si s přítelem Elišku maximálně užíváme i když je občas na roztrhnutí 😀 hlavně pokud jde o večerní usínání, ale jinak je to miláček 😀 😀
marfu...taky jsem se občas u lidí dočkala negativních reakcí. Chce to pevné nervy. Podle mě nezáleží na tom jestli budu mít dítě ve dvaceti nebo ve třiceti, ale na tom jestli se o něj dobře postarám 🙂

misanka22
8. pro 2007

Ahoj HOLKY!
Jsem asi v tom....jeste to neni na tuty, ale taky to vypada,ze jsem TEHU.Na jednu stranu jsem po miminku strasnou mooooooc touzila a na druhou se mi to moc nehodi(oba s pritelem studujeme,bydlime v podnajmu s dalsimi lidmi...s jeho rodici moc nevychazim)on mimi jeste moc nechce...jeste o tom nevi,vybalim to na nej az to budu mit cerne na bilem,trosku mam strach z jeho reakce...
Kdybych si mela vybrat jestli mimi nebo on,tak beru MIMI!!!!nejaky chlap se najde vzdycky,ale miminko je dar!

Mate nekdo nejakou radu jak to sdelit?

misanka22
8. pro 2007

to:iwca:ahoj Iwco!Jak jsi to priteli sdelila?Jak reagoval????

iwca
8. pro 2007

misa: Taky jsem šla nejdřív k doktorovi abych to měla černé na bílém, ale už jsme to s přítelem před tím probírali že ta možnost tu je(to ještě dělal hrdinu 😀 )když jsem mu řekla že je to jistý asi hodinu nepromluvil ani slovo a pak začal řešit kde budem bydlet. Bylo celkem jednoznačný že u jeho rodičů(rodinej dům a horní patro je jenom pro nás což je fajn), ale jak si psala ty s jeho rodiči taky moc nevycházim je to jedinej důvod našich občasnejch hádek. Ale dá se to zvládnout vlastně nám ani nic jinýho nezbejvá 🙂 Asi jak říká každá matka s miminkem je hodně radostí ale i starostí 😀 😀 přítel je na štěstí kliďas a moc hodnej kluk takže si nemůžu na jeho reakci stěžovat. Doufám že vám to dobře dopadne!!

misanka22
8. pro 2007

IWCA:jeho rodice maji rodinny domek a moji taky...Mamka chce abychom tam bydleli po skole s nimi, s jeho rodici NIKDY 🤐 !!!!!!Ted jen jestli jsem TEHU tak nevim jak to rict ani nasim ani tomu memu pokladu...mamka sice vi,ze mimco uz chci dlouho a rikala jsem ji,ze hned po skole jdu na materskou, asi pred mesicem jsem nasla na netu nejake hezke vecicky pro mimi za super cenu,tak jsem to koupila....balik prisel a mamka ho otevrela a jen koukala,tak jsi ji uklidnila,ze to je do zasoby...jenze ted prijdu,ze za par mesicu uz to bude potreba???BOZE,to je strasna predstava!!!!

iwca
8. pro 2007

misa:Naši maj taky rodinej dům, ale k nim se bohužel nevejdem. Naštěstí bydlí pět minut od nás tak je to v pohodě 😉 .To že jsem těhotná se první dozvěděla mamka(Honzík-přítel byl v práci a já přijela od doktora ubrečená jak želva 😅. Měla jsem půl roku po škole, byla přihlášená na pracáku a zrovna nastoupila na rekvalifikační kurz takže jsem zatím mimčo neplánovala).Máma to vzala celkem dobře, i když to nečekala, táta je pruďas takže si chvíli zanadával a byl dobrej, Honzovi rodiče byli přímo nadšený. Jak se malá narodila nikdo se na ní nezamračil 🙂 . Vypadá to že bude pěkně rozmazlená 😀 😀 Uvidíš že to u vás doma vezmou dobře a když ne tak se s tim dřív nebo pozdějc smířej a budou se s tebou radovat 🙂

weroni
8. pro 2007

eireen a marfushenka - vitajte babulky 🙂 verte mi ze svoje rozhodnutie neolutujete 🙂 dieta je dar od Boha 🙂 coskoro to zistite 🙂 drzim palceky 🙂
marfush: aj ja mam 21 🙂 len uz troska dlhsie - od jula 😉

majka225
8. pro 2007

ahojte babenky
🙂

weroni
8. pro 2007

hojky maji 🙂

martinka79
8. pro 2007

Ahojky mladé maminky. J8 měla první dítě v 21letech a bylo to super. Všichni studovali a užívali si, ale s manželem jsem od svých 16let a užila si také. Teď v 28letech čekámdruhé a je to super. Dcera má 6let a moc se na bratříčka teší. Já si užila jí a ona mne a teď si budu užívat druhého.
Mám také mladou maminku a je to skvělé. Ovšem co názor to pravda. 🙂

misanka22
8. pro 2007

iwca:diky 🙂 Snad mas pravdu a bude to OK....o nase ani tak strach nemam, tatka cas od casu rikal:kdy uz skoncis tu pitomou skolu,uz chci byt deda....spis resim jak to vezme ma draha polovicka...nekdy mam pocit,ze je jeste sam dite 🙂 🙂 😝 😀

misanka22
8. pro 2007

martinka79:marti jak se jmenuje dcera?jake planujete jmeno pro druhe mimi?

martinka79
8. pro 2007

misanka22: dcera se jemnuje NIkol a syn bude MIchal po tatínkovi.

tinni
8. pro 2007

ahojte 🙂 aspon sem niekto chodi... 🙂

martinka79
8. pro 2007

🙂

tinni
8. pro 2007

ako sa mas Mati? 😉

martinka79
8. pro 2007

Dobře. Večer klid v domě. Dcera spinká a manžel je v práci. Jen mimi v bříškuse ozývá. A co ty?

tinni
8. pro 2007

no celkom fajn, tiez uz mam teraz klud po celom dni 🙂

martinka79
8. pro 2007

tak to je příjemný pocit viď. 🙂
A co vánoce a jejich příprava? Já výzdobu zvládla, ale jinak si nedělám starosti napečeno mám během dvou dnů. Dárky jsem zvládla snad všechny a nákupy zvládne manžel.

tinni
8. pro 2007

ja este nemam nic pripravene na Vianoce 🤐 a ani jeden darcek 😒 no ale buduci tyzden to pobeham, priatel bude v praci a ja budem mat pre zmenu zas volno a uz budem mat aj auticko, tak si s malickou spravime vylet po nakupnych centrach 😀

martinka79
8. pro 2007

pokud tě to baví tak to je super. Já jezdím na nákupy nerada a jelikož jsme jezdila na kliniku do Prahy tak jsme s manželem zvládla brzy a zbytek dokoupil sám. On nákupy bere s úsměvem a s radostí: myslím si, že je čas a člověk zvládne vše. Tak to budete mít příjemné chvilky. 🙂