Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

megie
10. únor 2007

mmm pipi, tak to si odvážna... A ten Jaro, je stále tvoj priateľ a podporuje ťa? Vieš, keby môj priateľ bábo chcel tak neni o čom, na názor rodičov kašlem... lenže mna sa nezastal nikto... 😒

pipi1211
10. únor 2007

no zo zaciatko to bolo velmi tazke lebo ked sme sa este pred otehotnenim s drahym bavili co ak by sa nam stalo ze budem cakat babo tak ze si ho dam na 100% prec a ze ked nie tak radsej odide a bude platit alimenty a tak... cize oznamit mu to bol obrovsky stres pre mna.Sice zo zaciatku bol stale v tom ze si ho nenechame ako tak isli tyzdne tak sa nejako na to zabudlo no a teraz je to nastastie v stadiu ze mi brusenko kazdy den bozkava a hladka a tak 🙂 mala som stastie ze to nakoniec takto zobral a tu vidim ze ma naozaj miluje
pisala si ze ten tvoj ma 18 rokov, ono to je naozaj velmi mlady vek sice aj ten moj ma len 21tak boh vie. neviem co by som na tvojom mieste robila a co babka a ini pribuzni?

katusha
10. únor 2007

megie tak to si mala naozaj tazke, to je najhorsie, ked na svojej strane nemas nikoho ☹ a ako to vlastne dopadlo, babatko si si teda asi nenechala?
moj priatel ma 24, tak si myslim, ze to je na otcovstvo uz celkom dobry vek 😀 myslim ze bude dobry tatino, presne ako pipi pisala, tiez mi brusko bozkava a rozprava sa s nim, to je pre mna velka podpora z jeho strany

megie
10. únor 2007

tí o tom nevedia. keďže sme sa s našimi "dohodli" (síce proti môjmu presvedčeniu, ale bola som zahnaná do kúta, no nebudem to rozoberať), že to dáme preč, tak sme sa dohodli, že to nebudeme rozširovať, o takých veciach (ako je UPT) sa nehovorí... 😔

megie
10. únor 2007

Dnes je to PRESNE rok odvtedy, čo išlo bábo preč 😢 tak som z toho na vetvy ☹

katusha
10. únor 2007

megie to mi je luto ... a keby si bola dnes v tej situacii ako by si sa zachovala???

lovacka
10. únor 2007

megie
nie som sice vo vasej situacii a ani som nikdy nebola ale drzim ti palceky aby ak budes znova tehotna si nasla pochopenie hlavne u partnera ale aj u rodicov a hlavne aby ste sa vsetci na to babo tesili.Hadam cas rany zahoji a ty budes stastna znova 🙂 😉

pipi1211
10. únor 2007

magie to mi je luto... verim ti ze si z toho ko pretoze moja spoluziacka si prezila nieco podobne a pamatam si na den 4.novembra ako bola vtedy znicena lebo to bol jej termin porodu... vsetko bude dobre ver mi ked najdes toho praveho tak budete mat kopu deticiek 🙂

megie
10. únor 2007

mmm ďakujem. Ako by som sa zachovala?! Kto si toto prežije tak to už NIKDY viac neurobí, aj keby som mala byť tehotná hned zajtra!tak by som si drobca nechala nech sa všetci....aj na hlavu postavia 😠 a hotovo. 🙂 😉 Viete, je veľmi veľmi veľký rozdiel ak ide babenka na UPT, pretože bábo nechce, ako keď ho chce, len situácia jej to nedovoľuje. Tak asi tak... už musím bežať, som v robotke kvôli nadčasu, ale už pádím. Tak v pondelok! 😉

katusha
10. únor 2007

jasne megie, chapem ... to muselo byt pre teba strasne, ale ver, ze pridu aj krajsie chvile a deticky urcite budes mat, a tie ta budu tesit najviac na svete 🙂 pekny den prajem

pipi1211
10. únor 2007

megie vsetko bude dobre a raz nam tu budes pisat o vlastnom tehulkovani 🙂 maj sa pekne a drz sa...papa

megie
12. únor 2007

ďakujem babenky, strašne sa na to teším... 😉

pipi1211
14. únor 2007

ahojte je tu niekto?

kajule
14. únor 2007

Megie, taky ti držím pěsti a přesně jak napsala Pipi, už se taky těším, až nám tady napíšeš o svém těhulkování. 😉
Zdravím Pipi, koukám, že máš termín taky v květnu, ale ještě jsem tě v květnovkách neviděla. 😨

pipi1211
14. únor 2007

ahoj... ja som skoro kazdy den v majovkach o obcas pribehnem sem 🙂 ze co a ako malde tehulky ako ja 🙂

kajule
14. únor 2007

Já tam jsem taky skoro pořád a ještě jsem tě tam neviděla. ☹ No tak vidíš, já jsem taky mladá, kolikpak ti je?! 😉

pipi1211
14. únor 2007

je mi 19 a ked sa malinka narodi tak uz skoro 20 🙂 ty si planovala teraz mimco?a kolko je tebe?

kajule
14. únor 2007

No tak asi tak jako tobě. 🙂 Kdy ti bude 20?! 😉

pipi1211
14. únor 2007

20.juna 🙂 a 29.5.mam termin tak to uz mi skoro tych 20 aj bude 🙂

kajule
14. únor 2007

Já mám narozeniny 5.6. a termín 11.5. Koukám,jsme na tom docela podobně. 😉

chelsee
14. únor 2007

ahojte baby, tak vidim ze nejsom sama mlada mamina, co som citala tak ja som na tom bola zo zaciatku tehu podobne ako niektore...drzim moc palce, to mimi za to stoji a je to ohromna radost 🙂

pipi1211
14. únor 2007

ahoj chelsee! 🙂 myslim ze nas nie je malo 🙂 som kukala tvoj albumik malinka je zlatunka,uz aby aj ta moja bola na svete juuuuuuuuuuj tesim 😀

kajule
14. únor 2007

Chelsee děkujeme. My vám s Prckem taky přejeme hodně štěstí. 😉
Pipi, přesně tak, taky už se nemůžeme dočkat, až bude Prcek tady s náma. Ale neboj, ono už to uteče. 😉

pipi1211
14. únor 2007

chelsee kde v Ba byvas?
kajule nebojis sa porodu?

chelsee
14. únor 2007

pipi dakujem, oni su zlate vsetky tie mimi
som myslela bo teaz je taky trend ze babo po 30, v porodnici sa na mna chodli pozerat ze ktora je ta 85, mne sa mala narodila a mala som necely mesiac po 21.narodkach

chelsee
14. únor 2007

byvam zatial u rodicov, ale budeme sa konecne chvalabohu stahovat, som z dlhych dielov...ty? chodite baby do skoly aj abo pracujete?

pipi1211
14. únor 2007

takze budeme na obdiv? 😅 a kde si rodila? ja planujem ist na antolsku... je to dnes taky trend no co uz,my sme tiez planovali neskor ale co uz 🙂

chelsee
14. únor 2007

asi ano 😉
rodila som v ruzinove a bola som spokojna...kamoska minuly tyzden prisla z porodnice s druhym miminkom a teraz mala 22
aspon budeme mlade este ked nam deti vyrastu 😉 mozno sa ten trend zas otoci postupne

kajule
14. únor 2007

Pipi, přiznám se, že se ho tak trochu bojím, ale na druhou stranu se mi moc těším. 🙂
Chelsee, jj já chodím do školy a zvládám to, chodím jenom na zkoušky.

pipi1211
14. únor 2007

ja som z vrakune... ja chodim zatial normalne do skoly lebo tento rok maturujem ale v maji to nestihnem tak ma to caka v septembri 😒 no ako som to tak ratala tak uz len 5tyzdnov chodim do skoly lebo v aprili uz idem na MD...