Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tituska
29. bře 2007

Ajojte babulky, kazdy den vas citam ako zvladate vase tehu v takom mladuckom veku a musim vam pogratulovat....dufam, ze sa aj ja coskoro k vam pridam 🙂

pipi1211
29. bře 2007

dakujeme tituska 😀 tak drzime palceky aby si bola aj ty coskoro tehulka 😀

tituska
29. bře 2007

dakujem pipi. A ty mas kolko rockov? Inak je super, ze malicka bude mat taku mladu maminku 😉 Aspon si budete blizke 😀

megie
29. bře 2007

tituš, tak držím palce... 🙂

tituska
29. bře 2007

dakujem baby, ste zlate 😉

pipi1211
29. bře 2007

hej hej 😀 snad najlepsie kamaratky 😀 ja mam 19 a v juny uz konecne 20rockov 😀 a tebe je kolko?

tituska
29. bře 2007

Ja budem mat tiez 20, ale maturovala som minuly rok a teraz chodim na vysku 🙂 takze sme na tom tak podobne 😉 No aj keby bolo mimi, tak by som si dala asi rok odklad a potom individualny planik.....vsetko sa da, len treba chciet, nevidim v tom problem. A inak co tvoji rodicia? A svadba kedy bude? Ja sa idem vydavat teraz v lete a s rodicmi nebyvam uz od 16, takze to je ok. Ale mam s nimi fajn vztahy, len byvam uz dlhsiu dobu s frajerom 🙂 , teda s buducim manzelikom 😀

megie
29. bře 2007

jééj, to už tak skoro si odišla od rodičov? a prečo? mala si hned možnosť sa presťahovať k frajerovi??? Ja som odišla tesne pred mojou 20tkou a aj to sa niekomu zdalo skoro, ale zatial bývam sama... 🙂

pipi1211
29. bře 2007

no s rodicmi nebyvam od 17 a vztahy nic moc... nepochopili ze som sa zalubila do niekoho kto sa im nepacil... ale to je ich problem ja som mooooooooc stastna 😀 a svadbu chceme o dva roky v lete 🙂 a budeme mat krasnu malinku druzicku 😀

tituska
29. bře 2007

no ja som odisla, lebo som chcela a dohodla som sa tak s nasimi. mala som moznost byvat s frajerom a velmi sme sa z toho tesili 🙂 teraz si zaciname prerabat domcek a ideme byvat uplne sami, lebo doteraz sme byvali u frajerovych rodicov....maju dost veliky dom, takze sa to da a mame aj nejake to sukromie. No chceme byt aj napriek tomu sami 🙂
Inak babulky, na chvilku vas opustam, idem si trosku zacvicit a poobede sa stavim 🙂
zelam vam nadherny dnicek 😉 a vasmi miminkam taktiez 😀

tituska
29. bře 2007

no ja som odisla, lebo som chcela a dohodla som sa tak s nasimi. mala som moznost byvat s frajerom a velmi sme sa z toho tesili 🙂 teraz si zaciname prerabat domcek a ideme byvat uplne sami, lebo doteraz sme byvali u frajerovych rodicov....maju dost veliky dom, takze sa to da a mame aj nejake to sukromie. No chceme byt aj napriek tomu sami 🙂
Inak babulky, na chvilku vas opustam, idem si trosku zacvicit a poobede sa stavim 🙂
zelam vam nadherny dnicek 😉 a vasim miminkam taktiez 😀

megie
29. bře 2007

dakujeme, a ty už odchádzaš??? ☹

pipi1211
29. bře 2007

megie? a ty si tehulka? maminka? snazilka? ci len tak? 😉

megie
29. bře 2007

tehulka, ale dám si do pasu tt, až ked prídem od Dr, teda po Veľkej noci mi tu budú už (dúfam) slávnostne svietiť tt 🙂 😉

megie
29. bře 2007

ozik, chcela som sa ťa opýtať, že kde budeš rodiť, už máš asi vybraté, že? 🙂

pipi1211
29. bře 2007

no hej chcela by som ist na antolsku 🙂 uz tam chodim aj cvicit 😀 a v kolkatom tt si?

megie
29. bře 2007

asi tak 6tt. A prečo práve antolská?

pipi1211
29. bře 2007

bola som v ruzinove na amnio a boli tam na mna dr nechutni 😠 drzi a pod. tak som sa rozhodla pre antolsku 😀 je mi srdcu blizka 😀 a kolko mas rokov? 😉

megie
29. bře 2007

ja mam 20, už som to písalal ale asi si zabudla... 🙂 Končím v robotke a doma nemam net, tak papa - zajtra... 🙂 (ale budem tu len do 10tej, idem k alergologičke... papa 🙂

tinni
29. bře 2007

caute, uz som zase tu 🙂

tinni
29. bře 2007

vy ste vsetky odisli... tak zase som tu sama ☹

pipi1211
29. bře 2007

ja som tu len obcas odbehnem na chvilku nieco upratat a tak 🙂 a ako bolo u dr? 😉

tinni
29. bře 2007

nic moc, mala za tyzden nepribrala ani deka 😠 este tyzden mi dr.dala a ked nic, tak jej budem musiet davat umele mliecko ☹

ivanka982
29. bře 2007

Ahojte babulky ja tu k vam nepatrim az tak ako zuzka_majko ale viem co je to byt tehu vo velmi mladuckom veku...mmoja malicka sa narodila v case ked som mala 16rokov len a teraz po dlhsom case bude dalsia 🙂 ale tesim sa ze moje tehu nikdynebolo take ake ma zuzka_majko lebo to by som nezniesla

tinni
29. bře 2007

ahoj ivanka a kolko mas teraz? 🙂

pipi1211
29. bře 2007

tak to mi je luto tinni 😒 a kam chodis k dr?

tinni
29. bře 2007

ku kocke-dr.absolonova... no dufam, ze to kojenie este nejak zachranime, aj ked dost pochybujem...

pipi1211
29. bře 2007

njn ved uvidite... ty si myslim byvala niekde pri kocke ze? to mi myslim Dominik spominal... pri Adamovi alebo sa mylim? 😅 🙂
inak chvilu som dnes upratovala a som uplne KO... 😠 ☹

tinni
29. bře 2007

ja byvam oproti Adamovi, cez ihrisko, teda uz nie, ale nasi tam byvaju... a ty si kde byvala?

pipi1211
29. bře 2007

ja som byvala na Jasikovej... hned pri Milkovcoch 😀 a takto to dopadlo, ze s jednym cakam babo 😀 😀 😀 neviem ci vies ale v tom dome ako bola/je DROGERIA MONIKA 🙂