Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

kajule
14. únor 2007

U nás je teď hodně chřipka, kže jsem radši doma a chodím jen na ty zkoušky a zatím to jde. Až bude Prcek větši, tak chci pokračovat buď na jazykovce nebo humanitní vědy.

chelsee
14. únor 2007

to mas v poho pipi....a v septembri ti t lahko daju tu maturu ked budu vediet ze mas mmi doma
porodu sa nebojte, neni to take strasne, zvladla to zatial kazda

pipi1211
14. únor 2007

jj zvladla to kazda tym sa ukludnujem 🙂 tiez si osobne myslim ze budu brat moju situaciu do uvahy a nebude to tak velky problem 🙂 uz aby som to mala za sebou...
no ja som uz po chripke kajule,uz len trocha kaslem ale bola som uplne hotova ☹

kajule
14. únor 2007

Já jsem v lednu byla trochu nachlazená, ale lehla jsem, čajíkovala a naštěstí to přešlo. 🙂

chelsee
14. únor 2007

drzm palce robit vysku a starat sa o mimi, ale zvladli to ine zvldneme to i my
ako to mate s otcami babatiek? byvate spolu?

pipi1211
14. únor 2007

no tej moj bol spociatko velmi sokovany a naozaj som sa bala co bude no je uplne uzasny, i ked ma svoje chyby ako kazdy som s nim stastna a velmi sa obaja tesime 😀

chelsee
14. únor 2007

to je super nech vam to vydrzi, my sme to mali tazke, mimi sme chceli a ked som bola tehu furt hadky, rozisli sme sa ale nakoniec sme to vyriesili a mesiac pred porodom sme sa zobrali 😉

misulka101
14. únor 2007

ahoj pipi tak to je super,ja som tiez mala len 18 ked som cakala prve babo,no len otecko nam niak utiekol mesiac pred porodom,inak aj on je z vrakune

chelsee
14. únor 2007

inak jedine co je na tom taky minus je ze som dosla o kamosky, som s nimi v kontakte stale ale maju ine problemy ako deti....a kedze ja nikam chodit nemozem tak s nimi ani nemam o com hovorit 😝

arabeska
14. únor 2007

chelsee s tymto s tebou suhlasim,ale najdes si ine kamosky maminky a s tymi si budes mat co povedat.ja to mam horsie ze odkedy byvam v ruzinove tak tu nikoho nemam a xodim za kamoskami do petrzalky.a este sa musite obrnit voci takym tym "dokonalym"matkam pre ktore plati mlada matka=zla matka.ja som si uz stym vela uzila,ale uz to ignorujem kedze viem ze som dobra mama lebo moje dieta je vynikajuco vyxovane.dokonca ked som s nim bola v nemocnici tak pani primarka na vizite skonstatovala ze najmladsia mam to tu je ale aj najlepsia a najzodpovednejsia.tak som vtedy potesila.

pipi1211
14. únor 2007

to ti verim arabeska,ja uz si tie reci okolo nevsimam ja som stastna a to je hlavne 🙂 inak chelsee toho sa najviac obavam lebo teraz mi sice kazda kamaratka hovori ako budu chodiit ku mne a spolocne na prechadzky no neverim uz aj tera sa mi obcas stane ze ked niekde spolu sme tak oni o niecom rapocu a ja uvazujem kde som vydela aku akciu na detske veci a pod...

arabeska
14. únor 2007

pipi,budu xodit mozno mesiac.kym sa neprestriedaju vsetky.potom uz to bude len obcas a postupne sa to vytrati.ja som rodila v septembri a do juna som xodila na prexadzky skoro stale sama,okrem prvyx tusim 2 mesiacov.potom uz sa mi lahsie zoznamovalo s maminkami lebo uz aj maly bol trosku viacej ciperny a tak..ale pri malickej ti ani nedojde ze ti niekto xyba asi iba pri tyx prexadzkax.ja to mam teraz o tom ze davidko xce ist za kamosmi tak sa tam trepkam pomaly kazdy den 😎 ale co by som pre ten moj pokladik nespravila? 😵

pipi1211
14. únor 2007

arabeska ja byvam sice vo vrakuni no velmi casto sa pohybujem na posni (skoro kazdy den som tam) ak by si potrebovala spolocnost....

chelsee
14. únor 2007

arabeska snad si najdem, my sa tiez ideme stahovat takze to pridem aj o tie co som mala
tiez som to zazlia uz a asi len preto ze vyzeram inak, nak oblecena atd ale to neni dovod aby som sa nevedela postarat o dieta

arabeska
14. únor 2007

no ja byvam pri zimaku,mozeme sa urcite niekedy stretnut,ja sa lne potesim.mozeme aj niekam ku strkovcu ist alebo tak. 😉

pipi1211
14. únor 2007

no to by bolo fajn 🙂 drahy mi uz prisiel domkov tak sa mu idem venovat 🙂 majte sa zatial pekne 🙂

kajule
14. únor 2007

Chelsee, tak já když jsem to Péťovi naznačila, tak mi řekl, ať mu to řeknu, až si budu 100% jistá, aby se netěšil zbytečně. 🙂 Naši mají nově postavený domek a je tam zvlášť jeden menší byt, kže ho teď zařizujeme, ale časem Péťa říkal, že si postavíme něco svýho, tak se nechám překvapit. 🙂

pipi1211
15. únor 2007

ahojte mladuchy 😀 ako sa dnes mame?

kajule
15. únor 2007

Zdravím Pipi, ale jo celkem to jde akorát dneska pořád ještě nevím, co k obědu.

chelsee
15. únor 2007

zdravim mlade maminky
kajule aj my sme to mali mat povodne tak, manzel je cech a mali sme zit v cechach v rodinom dome u jeho rodicov, miesto toho sme v ba na moje prianie 😒

kajule
15. únor 2007

Chelsee a co ten smajlík?! Nejsi tam snad ráda?§

pipi1211
15. únor 2007

no ja som pred chvilkou vstala lebo dnes mam este volno zo skoly no zajtra uz budem musiet zacat zarezavat 😠 a tak dnes trosinku vyupratujem bytik a papat si asi urobim chlebik vo vajci a na obed buh vi... inak kajule ja osm sa narodila v Krnove a 3roky som zila vo Frydku-Mistku 🙂

kajule
15. únor 2007

Já jsem od Trutnova, ale teď jsme občas ještě v Hradci Králové (odtud je přítel), pže to tam u nás teprve zařizujeme. Frýdek Místek, to je kousek od Ostravy, tam mám příbuzný a pak všude možně na Moravě. 😀

chelsee
15. únor 2007

kajule, chcela som byt doma pri mojich rodicoch ale teraz viem ze by mi bolo lepsie tam asi....s kamoskam s nestikam kedze von chodim len s malou kocikovat a cez vikend s muzom niekam takze ci som doma v byte a meste alebo v rod. dome a na vesnici tak asi ta vesnice pre mna a malu by bola lepsia, ale teraz to je ako to je, zle nam neni mame sa radi a sme stastni

pipi1211
15. únor 2007

hej hej pri ostrave 🙂 tam mam aj kamaratov z detstva co sme sa aj potom este navstevovali ale nejako som postracala ich cisla a ja mam tiez ine tak uz asi 2roky nie sme v kontakte tak som smutna ☹ musim to nejako vymysliet aby videli pak malinku ked sa narodi 😀

kajule
15. únor 2007

Přesně tak, máte se rádi a to je hlavní a taky to že je malá v pořádku. Už se těším, až se nám ten Prcek taky ukáže. 😵

chelsee
15. únor 2007

no je to prcek, tak vola aj moj tomas malu 😉

kajule
15. únor 2007

To já mám všechny kamarádky právě tam u nás a tady ve městě jich mám pár a pak Péťovi kamarády s kterýma si ala naštěstí dobře rozumím.

pipi1211
15. únor 2007

to hej chelsee v rod.dome by ti neskor mohla pobehovat na zahradke a nemala by si strach ze ti ju nieco zrazi... a v byte co,tam sa nic neda

chelsee
15. únor 2007

pipi sak to a zvlast ked sme si teraz zobrali hypoteku a kupili byt 44m2
to neviem kde mi tam bude bezkat, asi s nou budem jazdit casto na prazdniny do cech
😉