Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

katty137
24. bře 2007

Nie, nechcel, zatial nie... Teraz uz krce trosku ustali... Nie je to take hrozne ako na zaciatku... POvedal hlavne klud a pod... Ale je pravda, ze doma clovek nikdy v klude nie je a hlavne ja nie, aj ked sa snazim... Uvidime, co povie kontrola... Este nebolo pocut srdiecko, preto nevedel urcit nic blizsie a na najblizsej kontrole sa podla srdiecka snad zorientuje ako on tak aj ja...

chelsee
24. bře 2007

katty bud v klude a hlavne nestresuj a odpocivaj, dufam ze sa to zlepsi a nebudes mat bolesti a vsetko bude ok, i predsa mlada a silna 😉

pipi nevedela som, nie neni to piniova, na konci mostu postavili take male domceky bytove, tak tam 😉

pipi1211
24. bře 2007

jaj lebo piniova je tiez na okraji no blizsie pri mne a ty budes asi na tej druhej strane mostu.... no skoda ale i tak to mame dost blizko 😀 😀

katty137
24. bře 2007

Dakujem chelsee... Inak, vasa malicka Erin je naozaj krasne a stastne dievcatko... Budem v klude, silna a mlada... 😉

katty137
24. bře 2007

Babenky, onedlo sa pojdem okupcat, tak o chvilu sa rozlucim... Zatial ale este ostavam... 😀 😀

chelsee
24. bře 2007

pipi 😉

kili
24. bře 2007

pipi, a od kiaľ si ty?

mladé tahuľky, aký je tu vekový limit? vymažú toto admini keď mám už 25? 😀

sue
24. bře 2007

Katty, inak pozor na horúcu vodu vo vani a v sprche 😉
babulky, lúčim sa s vami, majte sa krásne....

kili
24. bře 2007

áno, voda by nemala mať viac ako 38 stupňov, lebo bábo je citlivé na prehriatie a nebezpečné je to najmä na začiatku tehu, lebo vtedy sa vyvýja mozog a tak je nebezpečné, keď má žena teplotu.

chelsee
24. bře 2007

katty dakujem

killy snad nevymazu ani ja tu nemam co robit kedze nejsom tehulka 😎

pipi1211
24. bře 2007

papa sue 😉
no kili snad nam to tu nevymazu ale ved i ty si predsa mladucha 😀 😀
vekovy limit je tu mysli 20 😀 (+- par rockov)
kili ja som z vrakune 🙂

kili
24. bře 2007

pipi, jáááj, však sme sa tuším bavili. Ja som strašný sklerotik 😅

tak ja mám už dávno cez 20-tsať

katty137
24. bře 2007

dakujem za upozornenie, vidite a to som ani nevedela... Tak ja sa ale aj tak idem okupcat, rychlo pozastavim vodu a dam si studensiu, lebo ja mam rada dost teplu... No tak ja odchadzam a majkajte sa tu krasne... Mozno sa stretneme este dnes, ale najskor az zajtra alebo neviem kedy 😉 🙂 😀 Pa paaa a nech sa vam vsetkym dari.. Krasny zvysok uprsaneho dna, ale urobte si aj ten krasnym... Paaaa

pipi1211
24. bře 2007

ahoj katty 😉 aj tebe prajem prijemny zvysok dna 😀
kili myslim ze sme sa o tom na stretku bavili no i ja som dako pozabudla 😅 😀

chelsee
24. bře 2007

vsetky ste odisli?

pipi1211
24. bře 2007

ja som tu... 😀 kukam akurat rozne recepty lebo uz som z toho hotova neviem co varit... 😠 🙂

chelsee
24. bře 2007

to ti neporadim, nemam rada varenie
este chodis do skoly?

kili
24. bře 2007

pipi, a čo si vymyslela? ja mám mäso a tiež neviem čo s ním na večeru.

pipi1211
24. bře 2007

zatial nic kili, ja uz myslim na tyzden a bud. vikend... dnes sme dako nevyvarali ale zato zajtra budeme mat pecenu kacku, kapustu a knedle 😀 😀 mnam mnam ved skus kuknut cez gooogle dake stranky i ty a mozno ta osvieti 😀
chel este chodim na strednu a v pondelok ma cakaju maturity 😅 😅

chelsee
24. bře 2007

pecena kacka mna dala by som si 😀
maturity? a niesu az v maji? alebo pisomne myslis?
drzim palce kazdopadne, kam chodis na ss ak sa smiem spytat?

kili
24. bře 2007

však ja zoberiem knižku čo mám a niečo pohľadám.
Ja idem zajtra k mame na obed, tak to máme postarané. Zase nás nabalí a budeme dojedať ešte v pondelok a utorok 😀

v pondelok budeš mať písomné? a v septembri potom ústne?

zuzka_majko
24. bře 2007

Ahojte malducke! ktora z vas nechala skolu??

pipi1211
24. bře 2007

hej hej v pondelok pisomne zo SJ a v stredu z AJ, potom 21.aprila dufam budem moct este prakticke z licenia 🙂 a v septembri prakticke z kozmetiky a ustne 😅
chel chodim za kozmeticku-vizazistku do race 😎
zuzi ja si skolu dokoncujem... predsa matura v dnesnej dobe je dost dolezita 🙂 a uz vlastne i koncim 🙂 ty to mas ako? uz si na strednej?

zuzka_majko
24. bře 2007

8rocne gymnazium ale skoncila som skor rocnik a potom normalne dajaka stredna

anjeliksu
24. bře 2007

no ahojte vsetky.. teraz som sa vratila z robotky, tak vas chce,m aspon pozdravit a idem makat doma.. viete, upratovat........

pipi1211
24. bře 2007

jaj a to pojdes teda v cechach? myslim ze ste sa tam prestahovali k tete nie? a ako si sa rozhodla? 😕 😒 🙂

chelsee
24. bře 2007

jej to by ma bavilo byt vyzazistkou, drzim palce, ale pisomne su uplne v poho a celkovo ta maturita neni taka tazka...takze sa ucis?

anjeliksu
24. bře 2007

mam jednu otazocku: niektora z vas nechala koli babatku skolu??

pipi1211
24. bře 2007

no "ucim sa"... 😅 pisomnej matury sa tak moc nebojim horsie to bude v septembri zo SJ a odborneho... to sa budem musiet zacat ucit cez matersku a potom uz len zopakovat lebo to uz bude mala na svete a nebude tolko casu 😒 teraz sa sustredujem na ukoncenia stvrteho rocnika a mam na to uz len 2tt lebo potom uz mi zacina MD

zuzka_majko
24. bře 2007

pipi presne skusim nieco po rou v cechach zacar a malicku si necham na 96%