Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

pipi1211
15. dub 2007

ahooooooooooooooooooooooooooj 😀

sisstin
15. dub 2007

pipi: hojky 🙂

pipi1211
15. dub 2007

ako sa mate babulky? 😀

tinni
15. dub 2007

IDEM ULOZIT MALU, ZA CHVILU SOM TU, NIE ZE ZDRHNETE 😀

sisstin
15. dub 2007

pipi: já jsem stále chorá 😕

pipi1211
15. dub 2007

tak to mi je luto.... ☹ ja som bola tak v siestom mesiaci chora a bola to fakt hroza 😠
tini ja tu budem stale neboj 😀

sisstin
15. dub 2007

pipi: já jsem ráda, že aspoň nemusím do práce a válím si šunky 😉 ale ta rýma je fakt otravná 😠

pipi1211
15. dub 2007

no ja som mala aj horucku a to mi bolo najviac neprijemne 😒 hlavne vela citroniku papaj tam je najviac vitaminikov a cajiky a medicek 😀 a oddychuuuuuuuuuuj 😀 😀 😀

sisstin
15. dub 2007

pipi: v úterý jdu na kontrolu..tak doufám, že budu doma až do neděle...abych si aspon jeden víkend s přítelem užila a nebyla v práci 😠

pipi1211
15. dub 2007

no ja uz nechodim do skoly tak mam teraz kopec casu na lenosenie a oddychovamie ale ked som sama doma tak sa nudim a tak by som upratovala no a to uz nevladzem tak vybbehnem von... a potom to lutujem lebo som unavena,no som ja taka lopata 😀 😀

sisstin
15. dub 2007

pipi: a kde bydlíš v Ba? V Petržce? 😉

tinni
15. dub 2007

tak som spat... dnes sme mali strasny den ☹ mala niekde chytila kliesta. atk sme museli ist na pohotovost, tam boli na nas hnusny 😒 a najhorsie je, ze teraz musime cakat, ci kliest nabol infikovany a ci mala bude mat nejaku reakciu-to je strasne, ja sa o nu tak bojim ☹ ☹ ☹ macik moj ☹

sisstin
15. dub 2007

tini: jak na vás byli hnusní? 😲 😖

tinni
15. dub 2007

najskor sme tam museli cakat, lebo dr. povedal, ze kliest pocka, aj ked videl, ze mala ma len tri mesiace, zobral nejake 10-rocne deti... a potom nebol ochotny mi poriadne odpovedat na otazky 😒

pipi1211
15. dub 2007

nie byvam vo vrakuni 🙂
tinus tak to mi je luto ☹ a to kde ste boli ked mala kliesta? 😕 dufam ze bude vsetko v poriadku...

sisstin
15. dub 2007

tini: tak ono je to bohužel normální 😒 a hlavně na Slovensku..tak si musíš všechno zaplatit, aby se ti věnovali 😠

pipi1211
15. dub 2007

to ste boli na kramaroch ze? tam su uplni magori moja mamka sa s nimi vzdy total pohadala ked sme tam boli... 😠 😠 😠

tinni
15. dub 2007

vcera sme boli cely den na kolibe a na zeleznej studnicke, ale nezda sa mi, ze by ho chytila vcera, lebo to by som si vsimla uz vcera a ja som ho objavila az dnes o piatej... mamina vravela, ze to mohla chytit aj na sidlisku, lebo aj tam su na stromoch klieste a kludne jej mohol padnut do kocika. Chudatko moje...
sisstin, to mas pravdu 😔

tinni
15. dub 2007

ano na kramaroch

sisstin
15. dub 2007

holky..já byla ve čtvrtek na prvním UZV, doktor na mě ani neotočil monitor ani žádnou fotku mi nedali,ani mi nic neřekli 😠 😠 😠

pipi1211
15. dub 2007

to je tiez pravda... tini ozaj tu odsavacku nemusim zhanat ze? predas mi svoju vsak? 😀

sisstin
15. dub 2007

tina: ne železničnej kamaráda uštknul i had 😖

tinni
15. dub 2007

jasne pipi, ved som ti to slubila 😉
sisstin, tak to je sila, ti niektori doktori su nechutni 😖 ja som nastastie mala cele tehu svoju doktorku...

pipi1211
15. dub 2007

tak to mi je luto sisstin ja mam z 13tt dokonca 3D video malinkej 😀 a mne tiez najskor nedala dr foto ale ked som sa spytala tak mi nakopon dala,vzdy si treba usta otvorit!!!

pipi1211
15. dub 2007

ta foto s klobucikom je rozkosna 😀

tinni
15. dub 2007

dakujeme 😵 ja som si foto tiez musela pytat, mam tiez z13.tt a 3D mam aj fotky aj DVD. Prednedavnom som si pozerala to dvd, aka bola Rebecca malicka v brusku 😨

sisstin
15. dub 2007

tini: taky bych chtěla mít takovou postavu v těhu jako ty 😉 sice mám okolo 50 kg..ale rozhodně takhle dobře nevypadám 😠 😝

tinni
15. dub 2007

jeej dakujem sisstin-ja mam 55kg, takze si nemyslim, ze ty mas zlu postavu s 50kg 😉

pipi1211
15. dub 2007

a kde si bola na 3D? potom ked budu male vacsie tak sa navstivime a pokukame nase videjka 😀 ja mam este aj z 23tt 😀

tinni
15. dub 2007

my sme boli v Brne, boli tam velmi mili 🙂