Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

pipi1211
11. bře 2008

ahoj clady ako sa mas? kedy nas dojdes kuk? 😵

pipi1211
11. bře 2008

"claudy" 😀 😀 😀 😀

nemo1985
11. bře 2008

Sylvko, ahojky
Tak koukám, že máš neustále hlad vid.
No já taky pěkně jím ted.
Vůbec se necítím, že ta mrcha dorazí 🙂

ria.riuska
11. bře 2008

Ahojte mlade mamicky cakatelky,
som velmi rada, ze nie som jedina. Ja budem mat o mesiac 21 rokov a som 24 tt. Moje okolie, najma kolegyne v praci sa na mna pozerali ako na mimozemstana, ked som im oznamila, ze som tehotna. Mozno je to naozaj trosku priskoro, ale cakala som od ostatnych trosicku viac pochopenia... A co vy? Je tu niekto, kto uz aktivne vychovava v takom mladom veku dietatko mimo bruska? Trosicku mam strach, ci budem dobra mamina 😒

lucinka21
11. bře 2008

Ahojte maminky, ja mám 22 a o pár týždnov uz bude moja malinká láska na svete 😵 Sa teším!
Ria, žiaden strach - myslím ze dobrá mamina sa nekvalifikuje podla toho kolko ma rokov... ale ako velmi miluje svoje bábo 😉

weroni
11. bře 2008

sylvka: ty si leden 1986 a ja jul 🙂

sorrelia
12. bře 2008

ria
suhlasim s lucinkou - urcite budes dobra mamina 🙂 😉 !

Ja uz ratam dni kedy pride nas malicky na svet 😀 (uz len 57dni), jaaaj ja sa tak tesiiim !!!

martinka79
12. bře 2008

jééééé nevím zda se mohu přidat, ale připadám si taky jako mladá maminka a s prvním mimi jsme byla na 100% mlaďoučká.

marse
12. bře 2008

ahojte mozem sa pridat????
🙂

spachmanka
12. bře 2008

Ahojík..tak ěm bude v červnu 23 let a v červnu budou mojí dcerce 2 roky 🙂 a ještě v červnu se nám narodí bráška..ted sem ve 29 týdnu těhotenství..takže na mě taky občas lidi koukaj že sem mladá mamina a blázen..ale od 15 let sem toužila po mimču a od 18 let sem s mým manželem a jsem naprosto spokojená a jelikož jemu je 30 let tak děti chtěl,takže sme na nic nečekali.. 🙂

verulka
12. bře 2008

ria, neboj, budes uplne normalna dobra mamina- to nie je o veku 😉 ja som mala 21, ked sa mi narodilo tretie babo 😀 ...fakt to nie je o veku 😉
weroni, caf 😉

marse
12. bře 2008

riuska vobec sa netrap....ja mam 20 a cakam druhe...prvu dcerku som mala v 17 😎 riuska tvoj strach a obavy su normalne aj ja som to mala, ale myslim ze to nie je vekom, podla mna sa boji aj 35 rocna mamina. to je normalne uz len koli tomu ze to je nieco nove v tvojom zivote. drzim palceky a uvidime sa v julovkach 😅

verulka
12. bře 2008

Marse, tak to sme sa stali maminkami v rovnakom veku 😀 ...no i ked ja som uz teraz v "optimalnom" veku, takze 1x na mnaludia az tak divne nezazeraju, ked sa valim svetom s tym mojim pupkom 😀 nova skusenost 😉

dominka11
13. bře 2008

ahojte, môžem sa zapojit? nie som sice ešte tehulka, ale snažíme sa 😎

martinka79
13. bře 2008

Tak jak se dnes máte mladé maminy 🙂

makkyy
13. bře 2008

Ahojky,můžu se připojit? 🙂

shela
13. bře 2008

Ja som mala malu v 21 rokoch...a v zime sa ideme snazilkovat o bratceka 😅

gimik
13. bře 2008

Ahojky holky, mě je za měsíc 24, miminko čekáme v září. Tak nevím, jestli se ještě řadit mezi mladé maminky 🙂 . Ale asi jo, pač dneska holky i v 27 letech, ještě většinou mimi nemají. My jsme miminko chtěli.
Každej říká, že jsem mladá a proč jsme nepočkali aspoň ještě 5 let, ale na co čekat, když hodiny tikají a mému partnerovi taky 🙂.

janeyzelvicka
13. bře 2008

Ahoj, taky se připojuju (gimik - já tě nepronásleduju 😀 )... Mě je 20...

gimik
13. bře 2008

janezelvicka: Koukám, že jsme na tom stejně 🙂 😀

janeyzelvicka
14. bře 2008

gimik: 😀 nebydlíš třeba taky v ostravě? 😀

markytkaaa
14. bře 2008

Ahojky, já jsem otěhotněla v 21 letech, chtěně 🙂

luciask1986
14. bře 2008

ahoj markytka aj ja som otehotnela 21 rocna tak pozeram ze mas termin 17.5 a ja by som mala mat 22.5

betina
14. bře 2008

zdravím všechny mladé maminky,

jen jsem vám všem chtěla napsat, že moc gratuluji, že jste holky šikovný a že před váma smekám a máte můj obdiv.
Já otěhotněla ve 22 letech, studovala jsem a ještě jsem byla s klukem, se kterým nám to neklapalo. Na nátlak našich a taky z mýho strachu, jsem podstoupila interupci. Bylo to něco strašnýho a nikdy na to nezapomenu. Bála jsem se, jestli ještě někdy budu moci míti miminko.
Ted je mi 26, jsem vdaná a jsem 10 + 3 tt a moc šťastná. Ale nikdy nezpomaenu na to, co jsem udělala a vím, že své první miminko jsem měla.
Nikdy si to neodpustím, že jsem byla srab, že jsem taky podlehla tlaku okolí, ted jsem mohla mít 4letý miminko.

Jen ještě jednou vám chci všem popřát hodně štěstí v těhulkování a říct vám, že si vás moc vážím šikulky!

evicka1
17. bře 2008

ahoj "mamicky" tak idem sa k Vam pridat... teda ak mozem... to ja som sa narodila presne na stedry vecer 1985 😀 taky maly vianocny darcek... a cakame s priatelom prve mimco... a teraz na velku noc sa to chystame oznamit doma rodine tak som zvedava kolko srdecnych prihod sposobime 😅

lucinka21
17. bře 2008

Heh, tak držím palce Evicka 😵 !!! My sme to oznamovali po telefone - žijeme mimo Slovenska - rodiny... ´Vzali to ktorí ako - dostalo sa nam aj krásnych gratulacií, aj pohoršovania 😀 .... Ja som otehotnela chcene, takže nám to mohlo byt srdečne jedno.. A konečná bilancia srdečných príhod: 0 😀

Beti - držím palce a prajem zdravé bábo! 🙂

evicka1
17. bře 2008

no ja zijem tiez mimo slovenska hoc nie az tak daleko len v Prahe. ja som to nechcela riesit po telefone ale teraz mam taky maly teda vetsi strach 🙂 no uvidime ako to dopadne... snad fajn

tinni
17. bře 2008

a je aspon tu niekto? ja sice nie som tehulka, ale som 21-rocna mamina, tak snad sem mozem pisat 😀

luciask1986
17. bře 2008

ahoj tinni pravdaze mozes ale ked tak zajtra popiseme aspon sa daco nove podozvedam ahoj

moncika15
17. bře 2008

jeee claudinka 🙂 ja som sa narodila 17.septembra....dobry datum 😉