Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

tinni
1. kvě 2007

😀 si uzivaj to brusko, mne do 6.mesiaca ani nebolo vidiet a bolo mi to strasne luto, ze nikto ani nevidi, ze som tehulka 😀

sisstin
1. kvě 2007

tinni: ale už by mohlo začít kopat..zatím nic necítím..v pátek musím volat na výsledky tripple testů... 😕

tinni
1. kvě 2007

tak drzim palceky, ja som pohyby citila od 15.tt, ale to bolo vraj velmi skoro, norma je tak 20.tt-to uz mas zachvilocku 🙂

sisstin
1. kvě 2007

se mi nechce do práce..vstávám v pět...makám do dvanácti..pak mám pauzu..a jdu makat zase od pěti do půl devátý 😠 😠 😠

tinni
1. kvě 2007

no to je dost 😒 davaj na seba pozor! teraz musis aj oddychovat 😉

sisstin
1. kvě 2007

tinka: si zítra koupím od kamarádky závoj 😀 http://www.beremese.cz/album/album.php?vAlbumID...

tinni
1. kvě 2007

je nadherny 🙂 a kedy sa ides vydavat?-inak gratulujem 😉

sisstin
1. kvě 2007

tinka: ja sa neidem vydavat 😅

tinni
1. kvě 2007

😀 😀 😀 a na co si teda kupujes zavoj?

sisstin
1. kvě 2007

tinni: jen tak 😅 😅 se mi líbí..a snad ho někdy použiju 😅

tinni
1. kvě 2007

aha 😀 no je nadherny...

sisstin
1. kvě 2007

stejný jako měla Avril Lavigne 😝 😅

tinni
1. kvě 2007

fakt? ja uz sa lucim, idem spat, tak dobru noc 🙂

tinni
2. kvě 2007

pipiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii 😲

pipi1211
2. kvě 2007

som tuuuuuuuuuuuuu 😀 co sa stalo? 😕

tinni
2. kvě 2007

dnes ide Riso ku kadernicke 😒 s ktorou sa nenaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaavidim 😖 som tam bola raz snim, este ked som bola tehu a ona ho tam vselijak obchytkavala a balila predo mnou 😠 😠 😠 😠 😠 😠 taka pi..

pipi1211
2. kvě 2007

fuuuuuuuuuuuha.... ja by som ju asi priskrtila keby sa o nieco snazila predo mnou 😠 😠 😠 😠 😠 a co drahy na to?

tinni
2. kvě 2007

on sa robil, ze to nevidi, asi mu to bolo trapne, lebo oni sa poznaju uz strasne dlho 😠 ale ona si o sebe strasne mysli, chovala sa ku mne dost povysenecky-take baby nemam rada... a pritom nebola ani pekna 😀 ale to jej povysenecke spravanie mi hrozne vadilo... ale k Risovi sa tak nechovala!

pipi1211
2. kvě 2007

joj by som ju tam vyfackala 😠 ja take puce neznasam 😠

tinni
2. kvě 2007

no mi hovor-uz to vo mne VRIE 😠 😠 😠 ale hovorim si, ze nad takymi chuderami sa teda rozculovat nebudem 😀

pipi1211
2. kvě 2007

tak to mas pravdu 🙂 inak dnes mam cas poobede... idem na antolsku na prednasku o epi a potom do prosanusu na zahradnicku po vysledky este od starej dr tak by som sa potom mohla stavit ak budete doma 😀

tinni
2. kvě 2007

no a o kolkej asi? lebo ja som dnes dohodnuta s nasimi... inak skoda, ze vcera to nevyslo ☹

pipi1211
2. kvě 2007

mozno okolo tretej stvrtej... no skoda ze to vcera nevyslo ale bolo mi divne 😒 aj teraz mam niake divne bolesti v podbrusku 😕 😒 ale brusko je makke 😕

tinni
2. kvě 2007

tak to mozno aj slo, o tej tretej, lebo okolo pol piatej mam byt uz u nasich, odniest im malu a dnes mam trening...

pipi1211
2. kvě 2007

no tak by sme mohli ist aj spolu ju odniest 😀 trosku sa prejst 🙂 alebo pojdes aftickom? 😀 ved sa ti ozvem ked budem pri mileticke ze kde si a co robis a tak 😀

tinni
2. kvě 2007

ok, asi pojdeme autom, este neviem, ale budem rada, ked sa zastavis 😉

pipi1211
2. kvě 2007

idem ja do sprchy a trosku poupratovat tuto nasu atomovku... tak zatial paaaaa

tinni
3. kvě 2007

dobre ranko 🙂

megie
3. kvě 2007

dobre popoludnie 🙂

tinni
3. kvě 2007

ahoj megie, ako pokracuje malicke? rastie? 🙂 uz mas brusko?