Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

danuska24
22. lis 2007

ja som uz ,,stary,, kus - 25 😉

paula58
22. lis 2007

ahojte baby ja idem mat 22 som tehotna a velmi sa s toho tesime aj s buducim muzom chcela by som vediet kedy sa kupuju kociky a ostatne veci pre babo ja chcem zajst do polska kupoval tam niekdo nieco pre babo?

numi
22. lis 2007

Danuska24
to teda nejsi 😉
Paula58
tak to gratuluji 🙂
Kamarádka nakupovala v polsku oblečení, zavinovačky,atd. a Ok Určitě bych tam nekupovala kočárek, už jen kvůli tomu, kdyby se ti na něm něco pokazilo, s reklamací by to bylo složitější.

r.o.s.s.i.b
22. lis 2007

Ahojky mě je 20.a na mimčo se moc těším,taky si myslím,že věk nerozhoduje,když se na to člověk cítí a má zázemí 😀

paula58
22. lis 2007

aj ja si myslim ze na babo ked sa niekdo citi aj v 18 tak nech ho ma ja deti zboznujem afakt nezalezi na veku 🙂 preto ze ked ma nejaka baba aj 30rokov a neciti sa nan ako moja kamoska tak to za to nestoji 🙂

sorrelia
23. lis 2007

ja mam 22r. - noo moj pribeh nie je az taky ruzovy... otehotnela som neplanovane. moj priatel ma poziadal o ruku mesiac pred tym ako sme sa dozvedeli, ze cakame babo, ale potom sa strasne zmenil a ja som si uvedomila, ze s tymto clovekom nemozeme byt jedna rodina. to malicke za nic nemoze preto som sa rozhodla ze sa o neho postaram stoj co stoj - aj keby som nemala sebe dat co do ust. ale treba povedat ze bez mojich rodicov by som to nikdy nezvladla ...

paula58
24. lis 2007

Sorrelia tak to ti nezavidim ale poviem ti ze ta obdivujem ze si si male babuliatko nechala a nevzdala si to to iste by som aj ja urobila,Niektory chlap zdupka len co sa povie dietatko.A poviem ti rodicia su aj nasou velkou oporou. 🙂

numerenka
25. lis 2007

Ahojky holky,ráda bych se kvám přidala do diskuse. Je mi 21 a čekám mimi.
Sollelio - jsi velmi statečná žena a patří ti má poklona. Držím ti palečky 😉

sorrelia
1. pro 2007

... trochu neskoro pisem ... dakujem mooc za podporu. musim vsak povedat ze vobec nie som statocna, som z toho riadne vystrasena, ale koniec koncov aj tatinek malickeho vrnatka asi dostal rozum - uvidime mozno mu dame druhu sancu ak sa bude poriadne snazit... prajem vsetkym prijemne tehulkovanie 😀

weroni
1. pro 2007

babulky ahojte, ja sa asi pridavam k vam - mam 21 a 21 budem mat aj ked sa nam narodi malicke - v juni 🙂 narodky mam v juli 🙂 malicke sme tiez planovali s manzelom 🙂

kyliefox271
1. pro 2007

Ahojte mlade tehulky 🙂
numi dakujem,ano blizi sa mi to + ja by som rada porodila aj skor,aby som uz na Vianoce bola doma z nemocky.Ale babo sa rozhodne 🙂
Sorrelia drzim Ti palce.Ja som sa pre dietatko rozhodla este ked som ani nevedela ci budeme s priatelom spolu.A som stastna,lebo dopadlo to krasne a verim,ze to takto pojde aj dalej, ked uz budeme naozaj traja 🙂 Aj Tebe prijemne tehulkovanie,ziadny stres,uvidis,ze to vsetko dobre dopadne 😀
Weroni aspon budeme mlade mamicky,pripada mi to vzdy krajsie a lepsie ako starsie.

kyliefox271
1. pro 2007

Nase mamy nas mali tiez priblizne v nasich rokoch,a vtedy to brali vsetci normalne. Teraz je len ina doba-kariera je prednejsia..No zalezi naozaj hlavne na tom ako sa ktora zena citi. A zas pri prezreti poslednych prispevkov som tu nenasla ziadne extremy,je ine ked ma 16tka dieta..,vacsinou tu vidim 20 a viac rocne babeny,co je urcite v pohode a uplnom poriadku 😀

weroni
1. pro 2007

kylie - mne tiez, ja som uz troska "mamickovala" pri najmladsej sestricke - teraz ma 5 rokov a to si mala vidiet tie pohlady starych babiciek v meste ked som s nou bola na prechadzke 😀 😅 okrem toho ma mala volala do dvoch rokov mama a maminu tiez takze sa cudovali 🙂
a vy ste malickeho tiez planovali alebo sa naplanoval sam? 😀

majka225
1. pro 2007

ahojte tehulky 🙂

kyliefox271
1. pro 2007

weroni naplanoval sa sam 😀 a presne vedel co robi,lebo mne to zmenilo zivot len ku krajsiemu.predtym som ani nevedela co so sebou-alebo teda co dalej planujem v zivote,a teraz je to velmi fajn 🙂 Proste uz vidim pred sebou nejaky ciel kam sa dalej poberam a ma to zmysel. Ja som babo chcela uz dlhsie, asi od 19tky som to mala tak v sebe,ale nebolo s kym.Az potom to prislo,nasiel sa spravny muz,aj ked na zaciatku sme obaja boli prekvapeni ako rychlo som otehotnela,dala som si tyzden cas na premyslenie,povedala som si ,,chcem to,,-babo som si nechala a hotovo 😀
mne sa paci,ze medzi mnou a mojim dietatom nebude AZ TAK VELKY vekovy rozdiel 🙂 Urcite je to vzdy lepsie.

kyliefox271
1. pro 2007

majka225 ahoj 🙂

weroni
1. pro 2007

maji ahoj 🙂
kylie - ono niekedy to ze sa malicke same naplanuje je ovela lepsie nez sa snazilkovat - kvoli psychike - ja som mala take blbe obdobie ked som hrozne chcela ale chceli sme najprv s drahym vyriesit byvanie, kedze to neslo tak sme si povedali ze sa vezmeme, pojdeme na svadobnu cestu a tam zacneme stojkovat po milovani a tak 😀 no svadobna cesta sa kvoil manzelovym problemom zdravotnym pre ktore tesne po svadbe skoncil v nemocnici 😒 odlozila na neurcito, ked sa zotavil sme sa dohodli na Vianociach ale malicke nas predbehlo o tri mesiace 🙂 takze zo svadobnej cesty bude prva rodinna dovolenka 🙂

kyliefox271
1. pro 2007

weroni aj tak je to pekne 🙂 a budete traja 😀

weroni
1. pro 2007

ano ano - tri je krasne cislo 🙂 a tvoj drahy ma kolko rokov? moj je odo mna o 14 rokov starsi 😀 😉 🙂

majka225
1. pro 2007

ahojte ja mam 19 a pol a uz budu mat miminko je to sice skoro ale velmi sa tesim ved co moze byt krajsie jak pocit ze v brusku rastie male miminko

weroni
1. pro 2007

majka - mas uplnu pravdu, je to nieco uzasne 🙂 zazrak... 😵

majka225
1. pro 2007

😉

kyliefox271
1. pro 2007

majka presne tak 🙂
weron suppeeeer 😀 moj je tiez starsi,o 18r. 😀 tak sa smejem,ze budeme trojgeneracna rodina 🙂
babulky,zelam Vam pekny vecer,musim off,ale urcite sa tu este stretneme na pokecik,ahojte 🙂

majka225
1. pro 2007

no moj manzel je starsi o 4r.je to fajn ze nie je medz nami velky vek.rozdiel ale on sa teraz zacal spravat trosku jak pubertak neviem ci je to tym ze je v kuse od rana do vecera 7 dni v tyz. v robote ale ze vraj sa citi utiestneny a ze nema ziadnu volnost

kuko7
1. pro 2007

Hlasi sa mlada tehulka 😉 Ja mam 20 a moj manzel 26 😀 😀 😀

weroni
1. pro 2007

kuko cau my sa pozname z mladych tehuliek mamiciek a snaziliek nie? 🙂

tinni
1. pro 2007

ste tu kocky? 😕

numerenka
2. pro 2007

Ahojky holky,jakpak se vám dneska vede? mě je tedy hrozně špatně 🙄 Dnes jsem jen na čaji...nemůžu do sebe dostat žádné jídlo... ☹

weroni
2. pro 2007

numerenka: ja som dnes skoncila po dvoch dnoch s hroznou bolestou hlavy na tabletke ☹ chcela som to zvladnut bez - kvoli malickemu ale po dvoch dnoch som to nezvladla... nezaberali ani akupresurne body - co inokedy pomoze, tak som zbehla do lekarne a zufalo prosila o nieco co mozem ako tehotna - tak mi povedali ze ked si dam 1 - 2 tabletky panadolu ze to bude ok - a bolest nastastie presla 🙂

majka225
2. pro 2007

ahojte holky.ja som dnes bola v meste vcera tu v prahe zacali vianocne trhy tak som bola mrknut.no ale jak som sa prechadzala tak ma zacalo boliet v boku ze az jak by som behala neviem kolko 😒 ale inak fajn trosku uz ma zacina pobolievat brusko malicke uz zacina tlacit na zaludok atd.a to este musim 3 mesiace vydrzat ale to mi az tak nevadi hlavna vec ze je babo vporiadku 🙂