Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

megie
9. kvě 2007

Hej, v piatok určite neprídem. Budeme roznášať výslužky, a dobrusovať všetko a tak. Ale v tom júny (ak to nebude posledný júnový týždeň,t ak by som rada prišla, to už bude aj bruško 😀 , teraz mám len také maličké)
šaty budú smotanové (skoro ako biele, len to nie je taká žiarivo biela ako z reklamy, ale ani krémová to nie je. No proste smotanové), majú korzet, a metrovú vlečku a diagonálnu výživku vo farbe šiat. Budem mať aj závoj a budem ako cukrová bábika - som skoro odpadla ked som sa v nich videla v zrkadle 😀

pipi1211
9. kvě 2007

coze,tak to je super 🙂 potom das dufam foto zo svadby aby sme sa tebou pokochali 😀 my s drahym planujeme svadbu o dva roky v lete... to uz nam bude Momo cupitat a prstienky nam prinesie 😀

megie
9. kvě 2007

no, jasné... Ale len dve s názvom budúci ocko a mamička, lebo tu sa to nesmie vieš...Alebo ti viac môžem poslať na mail... 😉 To bude peknučké, keď vám prinesie prstienky! 😵

Inak...Včera sme boli v ZOO v BA. Bola som tam asi po 12tich rokoch 😀 A môj drahý tam zbadal ohradku s králikmi...Bol ako malý chlapček: "Aj ja chcem zajačikaaa!" Tak sme išli kamarátovi do Trnavy a jedného trpasličieho nám daroval. Tešil sa ako malý jojo. A to už máme psa a budeme mať bábo, tak si to zrátaj...dobrý zverinec, čo? 😀 😀 😀

pipi1211
9. kvě 2007

no ja som mala tiez zajacika ale robil strasny borbel... kusal do klietky a behal tam ako najaty chudacik moj asi mal malo priestoru a to mal obrovitansku klietku tak sme ho museli dat prec ☹ som aj plakala ked som sa s nim vlastne s nou lucila ☹ ale teraz mu je urcite dobre lebo si ho zobrali znamy ktori maju zahradku tak si tam moze pobehovat 😀 😀 😀
akurat som volala s doktorkou a o jednej mam ist do poradne som zvedava co mi povie 🙂

megie
9. kvě 2007

No my záhradku máme. Takže ho sem tam môžem dať vybehať. Ale pod dozorom aby neokúsal nejaké preňho jedovaté rastliny. Ja zatial neviem, či je to on alebo ona. Inak mám ho dať zaočkovať??? Ja som už mala zajačika, len kvôli alergii musel preč. tEraz sa mi alergia zmenila, tak môžem.Ale už si nepamätám, či som s ním bola na inekcii, ale tuším ano. Nevieš?

pipi1211
9. kvě 2007

no mala by si ho dat ked bude mat tak pol roka.... pre istotu ked budete mat mimi 🙂 to ti potom budu vedit povedat aj ci to je samcek alebo samicka 😀 a akej je farby? ja som mala takeho krpateho sedo-hnedeho 🙂

tinni
9. kvě 2007

dobre ranko

tinni
9. kvě 2007

aj ja som mala zajka-je to strasne zlate a tulive, ale ten bordel...

svetluska.p
9. kvě 2007

megie - a ake rastliny su jedovate pre zajaca??

pipi1211
9. kvě 2007

ahoj tini.... vyspinkane? ja ajurat plienky zehlim a este ma caka kopa oblecenia.... uf! uz som vyprala vybavicku do postielky 🙂 som kupila taku ruzovu s mackami 🙂 ozaj tu odsavacku si mam zobrat do porodnice? aj to treba niako sterilizovat? 😕

tinni
9. kvě 2007

ahoj pipi, zober si ju, a steriluzujes ju tak, ze ju das na min vyvarit...

pipi1211
9. kvě 2007

aha a to mam uz teraz vyvarit? abo to tam nieko spravia? lebo aj tak ked to zabalim do tasky tak sa to moze zaspinit,nie? 😕 😕 😕
inak pridte mi niekto pozehlit 😵 😵 😵 😵 😵

tinni
9. kvě 2007

to ti spravia tam... aj ku mne by niekto mohol prist, ja potrebujem aj umyt kupelnu😀

pipi1211
9. kvě 2007

ja potrebujem upratat cely byt, poprat, pozehlit,prach poutierat,podlahu a pozehlit tak veci do skriniek,no horor vobec nic nestiham 😠 ☹ inak uz mame postel len madrace nam este chybaju 😠

tinni
9. kvě 2007

no ja nemam ani povysavane😀 inak prides teda dnes po poradni?🙂

pipi1211
9. kvě 2007

no chcela by som 😀 o jednej mam byt na antolskej tak o takej druhej by som mohla 😀 😀 😀 😀

tinni
9. kvě 2007

super, tak ta cakame. Bebe sa tu na mna rehoce😀

pipi1211
9. kvě 2007

jeeeej tesim sa aj ja 🙂 njn idem sa ja dat trosicka dokopy lebo este musim zajst za starou dr po vysledky co mi robili tak zatim papa a cinknem ti ked budem odchadzat z nemocky 😀

megie
9. kvě 2007

No, ked som mala zajka prvý krát, tak bol biely a na končekoch ušiek mal slabu čiernu, aj na jednej labke, na chvostíku a na ňufáčiku. Tetno je taký bledučko hnedý, ked ho babka zbadala povedala: Jééj aký je krásny, je ako žemlička!! - tak asi takej farby a má hnedé oči.

K tomu králikovskému papaniu:
Jedovaté zelené krmivá: rastliny z kyslých a zamokrených lúk, horčeky, mrlíky, bažanky, iskerníky, záružlie, hlaváčiky, peniažtek roľný, blen čierny, ľuľkovec čierny a zlomocný, praslička močiarna, halucha vodná, chren dedinský, čemerica čierna, androméda sivolistá a iné.

Nevhodné ovocie a zelenina: kučeravý kel, biela a červená kapusta, čerešne, slivky a ostatné kôstkové ovocie, karfiol (obsahuje látku, ktorá rozkladá králikom krv)

Stači? 🙂

tinni
9. kvě 2007

je tu niekto?🙂

megie
9. kvě 2007

ja som tu... 😉

tinni
9. kvě 2007

ahoooj, kedy mas tu svadbu??? aj ja uz by som sa vydavala...

megie
9. kvě 2007

Tuto sobotu! 😀

tinni
9. kvě 2007

waw, tak to uz su velke pripravy, ze? hod saticky do albumu🙂

megie
9. kvě 2007

Hej sú. Nemôžem, nemám ich odfotené...Takže až zo svadby... Zajtra si pre ne idem do salonu, už budú aj čisté aj upravené a v piatok a samo,ž e aj v sobotu na nete nebudem, takže...až po svadbe... Do roboty prídem v útorok ale neviem, či to už budeme mať na CD. 😉

tweety22
9. kvě 2007

hello tinni, my sme dnes boli na prestreku tych slznych kanalikov. ja som myslela, ze zomriem od zialu ako nas chrustik plakal a najhorsie na tom je, ze sa im to vobec nepodarilo spriechodnit pretoze to ma velmi uzke, takze musime ist aj druhy krat ☹

tinni
9. kvě 2007

☹☹☹ to mi ani nehovor... ja mam z toho normalne nocne mory☹ a bola si pri tom?

tweety22
9. kvě 2007

tinni, bola som za dverami a stacilo mi, ale mohla som byt pri tom a druhy krat ked mu to budu robit tak budem pritom urcite, strasne ma to potom mrzelo, ze som s nim nebola... inak hned prestal plakat ked skoncili ale aj tak to trvalo hrozne dlho lebo mu vobec nemohli prejst az na koniec tak ho vytrapili, uz spinka 3 hodiny a ani ho nehne, taky je vycerpany

megie
9. kvě 2007

tweety ☹ A to mu nepalali slzy keď plakával a preto mu museli spriechodniť tie slzné kanáliky? neviem si to predstaviť...

tinni
9. kvě 2007

chudatenko malicke... nas to caka v utorok☹