Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

megie
28. bře 2007

tak to ti gratulujem, že sa to takto podarilo 🙂 😉

sudik
28. bře 2007

Megie ja byvam vo Vinosadoch 😀

megie
28. bře 2007

sudik, a čo má byť, že bývaš vo Vinosadoch??? že je to blízko PK? som teraz trochu pribrzdená, prepáč... 😅

sudik
28. bře 2007

no ano 🙂

megie
28. bře 2007

aha, tak ok? 🙂 😉

zuzka_majko
28. bře 2007

ojte co novucicke??

megie
28. bře 2007

ja zatial nič. Ty sa pochváľ... 🙂 😉

zuzka_majko
28. bře 2007

pusztili sme sa dio opravy domu trosku 😅

misulka101
28. bře 2007

ahojte prepacte ze sa vam sem miesam,ale tak vam aj trosku zavidim ja ked som bolo tehotna to som 18 a nic take tu este nebolo na vykecanie,vsetci na mna pozerali ze aka mlada a uz caka dieta a teraz mam 22 a uz 2 deti mladsia ma 3 mesiace a starsi bude mat 3 roky a zase sa vsetci pozastavuju ked ideme von ze aka mlada a uz ma dve deti 🙄 obcas mi to teda poriadne lezie na nervy 😠 akoby sme my mlade nevedeli vychovat deti tak dobre ako ti starsi

ivanka982
29. bře 2007

ahojte babulky vcerajsii vecer sa takmer skoncill tragediou ☹ zuzka_majko vcera vecer takmer potratila ☹

megie
29. bře 2007

ivanka, a to už prečo??!!! 😲 A už je to lepšie,??? 😕

megie
29. bře 2007

misulka, uplne suhlasim. Som zvedavá, ako sa budú dívať na mna. Mám 20 ale vyzerám ešte mladšie 😅

pipi1211
29. bře 2007

krasne ranko zelam ako ste sa vyhajali? 😀

tinni
29. bře 2007

ahoj pipi, aj tebe 🙂 prave som sa zobudila, takze dobre... a ty nie si v skole? 😲

pipi1211
29. bře 2007

ajoj titi 🙂 dnes mam poobede prax takze sa do skoly len chystam a tak sa mi nechce... no dufam ze mi spoluziacka urobi fajn masaz 😀

misulka101
29. bře 2007

ahoj megie,ved to ze ani ja nevyzeram na tych 22 vsetci mi tipuju tak maximalne 18 😨 ale to nevadi nic si s toho nerob,deticky nam vyrastu a my budeme este stale mladuchy 😀

verunnecka
29. bře 2007

ahoj,já jsem rodila v 18 i když den po porodu mi bylo 19.a lidi si myslí že to někomu hlídám.

tinni
29. bře 2007

jaj, tak to mas dobre pipi. Za dva tyzdne uz ides na matersku, ze? Inak ja som si dala na tuto skolu prihlasku ako pomaturitne, aj ma zobrali, ale nakoniec som si to kvoli praxi rozmyslela, lebo som si nevedela predstavit niekoho licit s velkym bruchom, asi by som sa k nemu ani nedostala cez to brusko 😀

misulka101
29. bře 2007

verunnecka 😀 tak to poznam,minule som cakala s malym a malou na autobus a taka starsia pani mi hovori,ake mile ze takto pomahate maminke a zoberiete von surodencov nech soi moze oddychnut 😀 a ja na to to su moje deti,ostala taka zarazena a pochvilka sa ma spytala a prosim vas kolko mate rokov 16? 😀

pipi1211
29. bře 2007

no dobre ze si si to rozmyslela.... ako fakt hrozna skola... nic ta tam nenaucia , vsetko co viem je z mojej vlastnej fantazie 😠 a profaci uplny horor az na par vynimiek teda 😉 ja na praxi uz zakaznicky ani nerobim ale musim tam este chodit aby som nemala vela vymeskaneho a pod... 😠 🙂

tinni
29. bře 2007

tak to som rada, ze som tam nesla... aj mna bavi licenie, ked idem vystupovat, vyzivam sa v tom 😀 preto som tam chcela ist...

pipi1211
29. bře 2007

mna to tiez moc bavi 😀 ale dnes mam prax z kozmetiky takze nic moc a budem tam trcat do siestej ako vobec sa mi nechce ☹
no uz vydrzim do 16.aprila, pouzatvaram znamky a chcem mat svety pokoj so skolou 🤐

tinni
29. bře 2007

tak to ti verim 😀 ja uz musim ist, idem s malou k doktorke, nejak malo pribera, tak ju tam musim chodit kazdy tyzden vazit... moc sa mi nechce 😝 paaa

verunnecka
29. bře 2007

misulka,já jsem čekala na přítele před jeho prácí,šli kolem 3 chlapy a pořád po mě koukali a pak jeden řekl,komupak to hlídáte?říkam to je můj syn,začali se smát mysleli že si dělám srandu,pak jsem jim to řekla ještě 2krát a povídaj vždyť vám je 14 ne?

megie
29. bře 2007

no, tak to sa mám na čo tešiť... 😀

tinni
29. bře 2007

uz som spat, je tu este niekto??? 😵

megie
29. bře 2007

ja som tu 🙂

pipi1211
29. bře 2007

ajoj aj ja som tu... nakoniec som na prax nesla 😅

megie
29. bře 2007

pipi, nie? a prečo??? Ozaj a ako je na tom Zuzka_majko, neviete??? 😕

pipi1211
29. bře 2007

no lebo na praxi uz teoreticky vobec nic nerobim koli brusku a radsej si doma trosku poupratujem a zajdem ku babicke 😀