Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

katika1
23. bře 2007

Ten môj má 30rokov a zobral to veľmi dobre nakoľko už rok spolu bývame a viem, že už aj chcel bábo, aj keď by si bol radšej rok počkal, kým sa postaví dom, ale teraz je šťastný ako blcha 🙂

megie
23. bře 2007

no, nám sa to už raz stalo a zareagoval negativne. Strašne nadával a stále omielal čo mu na to povie otec a mama a tak. Zjednodušene bola som mojimi, jeho rodičmi a ním "prehlasovaná" a išla som na UPT. Ale to už nikdy neurobím, teraz si bábo za nič na svete nedám... 😔 Takže asi viem, ako bude reagovať. Sa mi vtedy vyhrážal aj, že sa so mnou rozíde, ked si to nedám zobrať a tak (myslím, že ho na to nahovorili jeho rodičia, iked ma dovtedy mali radi - aj teraz to vyzerá,ž e ma majú radi, ale ked sa to zas dozvedia tak neviem)Ale potom, po niekoľkých mesiacoch mi povedal, že by sa so mnou nerozišiel, že on sa len bál. Mal vtedy len 18 ročkov... Tak teraz netusím čo spraví, ale nadšený nebude. 😒

katika1
23. bře 2007

Megie, to je blbé.
Držím palce, ale priznám sa, že ja by ho poslala do .. keby mi niečo také povedal.. A bábo si už určite nedaj zobrať! Je to poklad! 🙂

tinni
23. bře 2007

tak na upt by som na tvojom mieste tiez uz nesla, potom by si uz babo nikdy nemusela mat. Aj my sme o tom chvilu rozmyslali, lebo to bol pre mna dost velky sok, ale ked sa mi to ulezalo v hlave po par dnoch, tak som prisla na to, ze babatko vlastne chcem a s upt by som sa nikdy nevyrovnala... A ako si zistila, ze si tehotna, ked ms este nemala prist?

katika1
23. bře 2007

Tinni, ja by som na to tiež nešla.. ale chápem, že niekoho k tomu dotlačia okolnosti. Ja som mala asi takú 2 hodinovú krízu na začiatku, že čo teraz.. Volala som mamine, že mi vyšiel test a ona začala plakať.. od radosti 😲 som bola z toho mimo.. sa tešila viac ako ja.. a som jej vravela, či nie som ešte mladá a podobne a ona mi na to povedala len, že netrep! Nie si!
😀 Tak som sa tešila, keďže som vedela, že najbližší pri mne stoja.. Mamina a priateľ.. a vlastne aj každý.. neviem prečo, ja som ešte nepočula od nikoho okrem seba, že som na to mladá.. určite si to niekto klebetí za mojím chrbtom, ale nech.. ja sa z drobca teším najviac na svete 😀

megie
23. bře 2007

šak vravím, UPT - už nikdy viac, ja si už moje babatko nedám, nemožem za to, že druhý nemajú svedomie a blbé nápady a úsudok žiaden... TAK! 😀

katika1
23. bře 2007

Megie a keď to tak nechcel, tak nemal chcieť ani výrobu 🙂

tinni
23. bře 2007

mne niekto obcas povedal, ze som este mlada, ale si myslim, ze ked sa na to citim, tak ostatnych do toho nic! a najblizsi samozrejme stali pri mne, a cudzi ma nezaujimali 🙂

megie
23. bře 2007

no vieš, brala som tabletky, tak sme im verili... To nebolo z ľahkovážnosti a z nedbalosti, my sme sa chránili...

pipi1211
23. bře 2007

megie a kolko mas rockov? uz mas po skole? 🙂

megie
23. bře 2007

hej, už mám po škole. Mam 20, a v oktobri 21 🙂 čo si myslím, že nie je až tak hrozné...

katika1
23. bře 2007

Megie, to je v pohode. Žiješ s rodičmi?

pipi1211
23. bře 2007

tak myslim ze to uz je v poho vek a snad sa priatel zachova ako muz ktory lubi svoju zienku a vsetko dopadne dobre 😀

tinni
23. bře 2007

tak ja sa s vami lucim, idem sa konecne najest, paaa 🙂

maca21
23. bře 2007

megie, určite sa nedaj od nikoho prehovoriť a dieťatko si nechaj, je to ten najkrajší pokladík na svete 🙂 a myslím si, že ak ťa priateľ bude nútiť dať ho preč tak ti za to nestojí a asi ťa neľúbi tak ako by mal 😉 držím palčeky

kajule
23. bře 2007

Tinni, přesně jak jsi řekla, taky si myslím, že záleží hlavně na nás jak se na to cítíme. Aspoň jim budeme věkově blíž a budeme jim líp rozumět a snáž je pochopíme. Já teda musím přiznat, že se mi to teďka docela vleče.

megie
23. bře 2007

maca, už som tu spomínala, že si toto bábenko za žiadnu cenú nenechám vziať, nikto na svete ma neprehovorí. 🙂 Lebo kto to urobí raz, to už viac krát nespraví, to mi ver... 😔

megie
23. bře 2007

nie, nebývam s rodičmi, ale bývam sama na našej "chalupe" a platím im iba za energie, už končím v robotke, domka nemám net, tak v pondelok, papa 🙂 😉

maca21
23. bře 2007

ahoj megie a drž sa!!!!!!!

kajule
23. bře 2007

Meg papaaa. 😉

zuzka_majko
23. bře 2007

ahojte malducke 🙂

kajule
23. bře 2007

Ahoj Zuzi, nevím čím to je dneska mám nějakou uklízecí náladu. Sluníčko už sice zalezlo, ale něco jsem vyprala a dokonce jsem se vrhla na okna. 🙂

zuzka_majko
23. bře 2007

taa pekne ze sa ti chce upratovat ja sdi vylihujem v posteli a pritom lietam po netiku

kajule
23. bře 2007

Já si říkám, že už jsem asi vážně chytla ten hnízdící reflex a snažím se dát všechno dokupy, aby to tady bylo hezký, až se Prcek narodí. Dokonce jsem už i vybrala hrací deku a kolotoč. No akorát s tou taškou do porodnice zaostávám.

zuzka_majko
23. bře 2007

setko stihnes zariadit nemaj boja

kajule
23. bře 2007

Já si taky říkám, že to stihnu, pže počítám s tím, že budu přenášet, i když bych radši rodila klidně o tři týdny dřív. Teda teď jsem si uvědomila, že to by bylo už za tři týdny. 🙂

zuzka_majko
23. bře 2007

🙂 no vidis dobre myslenie ams

kajule
23. bře 2007

A co bříško, mažeš si ho nějak proti striím?

katty137
23. bře 2007

Ahojte babulky... Bambulky 😉 Som tu sice prvykrat, ale snad sa tu aj ja trosku uhniezdim...

Tinni... Ahooooj, uz sme sa dlho nestretli, snad sa nam niekedy zase podari kdekolvek pokecat...

A co mladucke tehulky? Ako sa citite? Ja som pysna na to, ze som taka mlada, aspon mozem mat deti a deti a budem mladsia maminka ako poniektore ine... 🙂 Ale nie, nieco na tom ale je, ked clovek caka prculika alebo prculinku okolo tej dvadsiatky, nie? A aj ked mladsie, pokial su rozumne a vedia sa o dietatko postarat, je to lepsie, ako ked niekto svoje dietatko po narodeni strci do mraznicky a 8 rokov sa pozera, ako tam lezi medz zeleninou ci mäsom, nie? To bolo nedavno v spravach - nic v zlom, ale taketo matky by som "pozabijala"... Ja mam teraz 21 a drobcek sa nam narodi tesne nejak po mojich 22. narodeninach v novembri... Takze sa velmi tesime a myslime, ze az tak mlada uz predsa nie som, aj ked je pravda, ze na svoj vek nevyzeram... Avsak sa len v duchu stale modlim a zelam si, nech problemy, ktore uz teraz na zaciatku tehotenstva mam, coskoro ustupia a neublizia mojej bodecke v brusku... Uvidime, co bude dalej...

Tak sa zatial majkajte krasnucko a hlavne na seba davajte pozor... Budem rada, ak sa k vam budem moct pridat... Pa paaaa Katty 😵

pipi1211
23. bře 2007

ahoj katty... to o tom babo v mrazaku som pocula aj ja , no je to nieco strasne ☹ takze ty si zatial len v zaciatkoch tehu,ze? 😀