Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

katty137
23. bře 2007

Ahoj Pipi, dakujem za odpoved... Hej, som v zaciatkoch a uz aj na PN-ke... ☹

pipi1211
23. bře 2007

☹ tak to mi je luto... ja som mala zaciatky uplne super keby mi dr nepovedala ze som tehu tak si to ani nevsimnem 😅 🙂
a preco si na pn? 😒

lulinkaa
23. bře 2007

Ahoj těhule 🙂 jak se máte? Vidím, že je vás tady spousta nových, tak všechny vítám a přeji pěkný večer 😉

Katty: alespoň odpočíváš, já jsem už taky doma

katty137
23. bře 2007

Prepac, ze mi to tak trva, ale pozerala som si Tvoje krasnucke fotky... Budes krasna mamina, ak uz teda nie si 😉 Asi este nie, vsak? Ale pomalicky sa to blizi... No, ja mam obrovske (teda teraz uz ani tolko nie, kym som v klude) krce v brusku, podbrusku i pri rebrach, takze ma radsej vypisal na PN, ak nechcem potratit... Bohuzial, nakolko pracujem v zahranici, tak som tym dostala tak povediac vypoved, takze som bez penazi, ale nastastie mam moju lasku pri sebe... Ale zvladame to nejak... Dnes som vsak mala velmi "kruty" den... Od rana mi bolo velmi zle, cakala som, kym zo seba vsetko vyhodim, nastastie sa to nejak okolo 17. hod. trosku ukludnilo a mala som cely den neskutocne nizky tlak a tocila sa mi hlava horsie ako na kolotoci... A Ty ako to prezivas? Co tehulkovanie? A ocino? Ste urcite velmi stastni, vsak? 😉 🙂

katty137
23. bře 2007

No vies, pri nasom financnom ohodnoteni by som radsej pracovala... Takto je to ovela zlozitejsie, hlavne ked nedostavam nic ani od statu 😢 ale nejak to snad vydrzime...

katty137
23. bře 2007

Inak pipi, mas krasne vecicky pre malu MOMO nakupene... A mozem ti povedat, mas naozaj velmi podobny vkus na kociky ako ja, okrem ineho... myslim aj oblecenie, ale najviac ma zaujali kociky... Trojkolesove... A hlavne by som ja chcela predne koleso otacacie nie pevne, neviem,a ko to tam mate vy, akosi som si ani nevsimla... Uz sa velmi tesite, vsak? Kolko mas vlastne rockov, ak sa smiem spytat?

pipi1211
23. bře 2007

no ja som to doteraz znasala celkom dobre ako som uz pisala vobec som to nevnimala... no teraz uz to zacina byt pomaly dost velka zataz, sice mam male brusko ale zavadza mi teda poriadne, hned sa zadychcim a pod... v noci sa mi neda spavat, zacinam mat kyselinu a podobne klasicke tehulkovske problemy... 😒 uz by som bola rada keby bola malinka na svete a nie v brusku 😀 s drahym sme radi i ked sme to necakali... a s tou financnou situaciou to mame podobne... zaraba len drahy ja len obcas brigadujem pretoze chodim este do skoly...

katty137
23. bře 2007

No, nemate to asi ani vy veru lahke... Ale snad to nejak zvladneme... Robis si vysoku? To Ta veru obdivujem... Zvladat tak vsetko... U nas sa aj tie brigady tak tazko zhanaju... No, uvidime, ako na tom budem zdravotne a akonahle sa zlepsi moj stav, tak pojdem rychlo do prace :o) Nejaku si uz najst predsa musim... Aspon nieco malo... A co sa tyka tvojich problemov, o chvilocku uz to pride a bude Ti lepsie... Zase sice nastanu ine problemy a trapenia, ale to uz premoze stastie z narodenej Moniky, vsak? Drzim Ti palecky, aby si vsetko v pohode zvladala a hlavne davaj na seba pozor... To uz nejak zvladnes, mala si velke stastie, ze Ta nieco take nesprevadzalo od zaciatku... Ja mam bohuzial tu smolu, ze uz to vsetko mozne zacalo hned teraz... Ale snad sa to ustali a prejde to... Uvidime... A ak nie, tak to musim nejak vydrzat, ved ide o moje dietatko, tak pre neho spravim vsetko... NIE? 😉

pipi1211
23. bře 2007

tak to hej 🙂 vysoku este nerobim mozno o rok skusim. tento rok este len maturujem,no vyslo nam to tak nestastne ze termin mam akurat na ustne maturity takze ma to caka az v septembri ked uz bude malinka na svete, takze to nebumem mat lahke ale verim ze to zvladnem... tento pondelok ma akurat cakaju pisomne maturity 😅
a kde ste? v akej krajine?
a co priatel ze si tehu?

katty137
23. bře 2007

Ahaaaa 🙂 Vyzorom vyzeras este starsie ako ja, ak sa teda nehnevas... Ale vobec to nevadi... Poznam babeny s detmi este mladsie ako si ty... Neboj, matura je uplne v pohode, hlavne sa kvoli nej nestresuj... Ja som na mojej maturite vsetkych rozveselovala, lebo mali strach ako male deti... Vobec sa vsak nemusis bat. Mozno ti to uz povedalo viacej ludi, ale naozaj, ked sa po maturite spätne na to pozries, tak zistis, ze to bola uplne banalna zalezitost a kravina... Hlavne nie zlozita a netreba kvoli nej stresovat ci nieco podobne... Pridu ovela tazsie a zlozitejsie chvile a hlavne po narodeni malickej... Drzim ti palecky na pisomne a ver, nie je na tom nic tazke, len sa sustred a kasli na ostatnych... Budete si radit, uvidis, hlavne pri slohu, ak Ta teda este caka, ak ho uz nemas za sebou, ved uz si to ani poriadne nepamätam... Ten sa tusim pise skor, vsak? A ak mas cudzi jazyk a pod., tak aj tam je moznost radenia, aj ked ti vsetci profesori urcite vravia, ze to nebude mozne a pod... Potom daj vediet, ako si dopadla... Hlavne klud, ok? Ziadne mindraky, ja neviem este to alebo hento... 😉

Teraz som uz doma aj so svojim priatelom, nakolko som na tej PN, inak som pracovala v Rakusku, ale uz nie, bohuzial, mozno sa vratim este na nejaky tyzden dva, ale viacej bohuzial nie... Uvidime, ako mi to vsak povoli zdravotny stav... A co priatel? Je stastny, ale zaroven je velmi zdrveny z toho, ze nie je penazi a on by pre mna chcel hlavne teraz urobit co najviac... Aj ked pre mna je teraz najdolezitejsie, ze mam jeho pri sebe... Inak sa z toho velmi tesi... Ma uz jedno dievcatko - 5rocne, nasu krasnu princeznu Zuzanku a ta sa velmi tesi na surodenca... Aj ked nevlastneho, ale bude mat a hlavne chceme, aby nerozlisovala vlastny-nevlastny, skratka jej... 😉

pipi1211
23. bře 2007

no z maturit myslim zatial nestresujem 😀 uvidime v nedelu vecer alebo v pondelok rano 😅 😀 ale verim ze nie som daka tupana ze by som to nezvladla 😀
no drahy sa taktiez tesi no zaroven i boji ako to zvladneme,ale zvladli to aj ludia v horsej situacii ako my takze sa to bude dat 🙂 aj ked napriklad vecicky pre mimi su drahe no ja som napr kupovala ja tu cez konik a bola som spokojna ci s oblecenim pre mna (tehulkovske) alebo pre malu a kopu sme i podostavali
len si hlavne na seba davaj pozor aby sa ti nic nestalo!!!! pekne oddychuj a setri sa aby bolo babo v poriadku to je to najhlavnejsie, no nie? a co by ste chceli? dievcatko ci chlapceka? 😀

zuzka_majko
23. bře 2007

bry vecer sa praje 😀

katty137
23. bře 2007

Dievcatko... Vzdy som snivala o malej bambulke doma... Noazaj Ti aj trosku zavidim, ze budes mat bambulku... A vy ste co chceli? My vsak nechceme vediet, co to bude az do porodu... Pri porode bude, dufam,ze to vsetko klapne, aj moj Matisek. Avsak ja si osobne myslim, ze budeme mat chlapca... Sice sa v poslednom case okolo nas rodia len sami chlapci a mohli by sme byt konecne vynimkou, akosi tomu velmi neverim... Ale je to viacmenej jedno, hlavne nech je zdravucke... Aj tento utorok sa nam narodilo 2. krstniatko - chlapcek Davidek, je taky krasnucky, ako anjelik... co sa tyka oblecenia, verim, ze aj my toho podostavame hromadu, nakolko mam okolo seba vela deti a moji ovela starsi surodenci uz maju deti velke a vecicky este poostavali. Samozrejme si nieco kupime, ale nebudeme vyskakovat... Inak, tricko, co si mala to fialkove na fotke, je velmi krasnucke... Noazaj, velmi sa mi pacilo... Ako mamca si naozaj peknucka a mala cumlinka prstikov bude urcite tiez velmi krasnucka, ved ma peknych rodicov... Hej, musim sa setrit, ale pravdupovediac, ked sa citim dobre, tak ma to velmi nebavi byt stale zatvorena doma... Ale nejak to zvladnem... Uvidime, co bude po kontrole... 😒 🙂

katty137
23. bře 2007

Ahojenkaj Zuzu... AKo sa mame?

pipi1211
23. bře 2007

ahoj Zuzi 😀
o dakujem velmi pekne za koplimenty,este sa budem i cervenat 😅 😀 ved ked budes chciet tak ti ho potom mozem posunut 🙂 moj drahy chcel velmi dievcatko a mne to bolo celkom jedno hlavne nech je babo zdravucke 😀 tak ci tak by som bola ta najstastnejsia mamca na svete 😀

katty137
23. bře 2007

Presne to si hovorim i ja... Nech je to co chce, hlavne, nech je to zdrave a ja budem tou najstastnejsou maminkou na svete... Nemusis sa cervenat, za pravdu sa hanbit netreba... Hej? A kolko by si zan chcela? Bolo by to velmi mile... 🙂

pipi1211
23. bře 2007

to neviem... ved by som ti kludne pobalila viac veci i nohavice,ked som pozerala tvoj albumik tak myslim ze mas podobnu postavicku ako ja... ja to uz dufam tak skoro potrebovat nebudem 😕 o takych 9tt by som mala rodit a tebe este urcite brusko nerastie moc tak to potom poriesime hm? 😀 a neboj nebude to daka strasna suma viem ako to dnes chodi a ze korunky nie su ziadna sranda... a to oblecenie v obchodoch je neuveritelne drahe 😠

tinni
23. bře 2007

ahoj katty, tak ako sa mas? Uz som ta tu dlho nevidela... co babenko? 🙂

pipi1211
23. bře 2007

ahoj tinni tak co malinka uz spinka? 😀

tinni
23. bře 2007

cau pipi, uz spinka, chvalabohu 🙂 pred chvilou som prisla z treningu, taka som znicena 😝 rychlo som ju prebalila, nakrmila a sup do kolisky 😀 konecne si aj ja chvilu oddychnem...

pipi1211
23. bře 2007

som si tvoju malinku pozrela v albumiku a uplne sa mi zacnelo ze uz aj ja chcem malinku bambulku mat pri sebe 🙂 a krasne si ju pomojkat 😀 juj uz aby tu bola a v lete mozme ist spolu kocikovat 😀

katty137
23. bře 2007

Ahoj Tinni... SOm rada, ze sme sa zase stretli... Dlho sme nepopisali... No jo, babenko dufam dobre, so mnou uz to je o trolinku horsie, ale bude dobre, dufam... Tak drobcek uz teda hajuska? Treba trosku oddychovat, vsak? Ako sa tam doma majkate?

Pipi, budes velmi zlata... Naozaj by si mi tym velmi pomohla. No, pokial nebudem priberat, tak ako podla fotiek vidim, ze si Ty nepriberala, tak by som sa snad do toho aj nasrufovala, ale nakolko mi dost chuti papuuu, tak neviem neviem... 😀 😝 AKe mas cislo tych veciciek? Myslim, ze by sme mohli mat rovnake... A mne este brusko nerastie, trosku je nafuknute, ale to z toho, ze som ucpana ako zastuplovana... 😠 Ale to snad prejde, snazim sa s tym bojovat a ako tak to zvladam... A az zacne rast, tak potom by som bola vdacna asi za kazdy odev, ktory nebude drahy ako z obchodov... To nech si kupuju ti, co na to maju... Ja medzi nich bohuzial nepatrim a ani sa na to nehnevam... kazdy mame nieco a väcsinou ti, co maju peniazky, nemaju stastie v osobnom zivote... 😉 🙂 V tom ja zatial mam a dufam,ze to tak i ostane...

tinni
23. bře 2007

jasne, pojdeme 🙂 inak mozme sa aj teraz niekedy stretnut, malicku si pochovas a budes mat aspon trosku praxe 😉 ja aj tak chodim stale sama kocikovat...

katty137
23. bře 2007

Jejda babeny, ja uz vam tak zavidim... Aj ja ceeeem... ja budem mat cez leto akurat dost pupin a normalne sa na to tesim... 😅 🤐

katty137
23. bře 2007

Skoda, ze nebyvam niekde pri vas... Pridala by som sa postupne ku kocikovaniu k vam 😉 Ale bohuzial, musim si vyhladat niekoho v mojom okoli ☹ Ale tento tyzden sa nam narodilo krsniatko, takze som sa utesovala v naruci s malym Davidkom... Joj, ako tlacil do plienocky, taky bol pokakany... ale i tak to bol prijemny zazitok, lebo tlacil v mojej naruci a ten sa sponovaaal... O jo jooooj 😀 😀 😀

tinni
23. bře 2007

to je ozaj skoda katty, ze nebyvas tu... ☹ inak to je sranda, aj moja mala tak tlaci, chudatko az ocervenie, pre deticky je to robota, vykakat sa 😅

pipi1211
23. bře 2007

myslim ze su to vacsinou M alebo velke S 🙂 mne su dokonca este niektore aj teraz este velke no svoje povodne oblecenie uz neobleciem 😒 ja som zatial moc nepribrala a brusko mam dost malunke na to ze uz som 31tt aj moje spolutehulky z terminu ako mam ja maju mrte velke bruska a ja ako keby som tam nepatrila dokonca i niektore junovky maju vacsie bruska ako ja 😅 ale mat mensie brusko je asi vyhoda 🙂
tinni tak to by bolo fajn buduci tyzden mam matury a ten dalsi je velka noc a ja koncim v skole tak musim pouzatvarat znamky ale potom uz vlastne budem na MD a budem kedykolvek k dispozicii 😀 to uz by mohlo byt aj teplucko 🙂 uz sa fakt tesim... aspon mi ukazes co a ako s malimi deturencami 😀

pipi1211
23. bře 2007

no katty skalica je fakt trosku dalej na to aby si dosla s nami pokocikovat ☹ ale budeme na teba mysliet 😀

katty137
23. bře 2007

Hej, ale je dobre, ked sa vykakaju, hlavne, nech sa vykakaju, lebo potom je to ovela horsie a nielen pre toho drobceka, ale aj pre rodicov, nakolko im malinke nevie povedat, co ho trapi... Uvidime, ake zazitky si vsetky prezijeme... Onedlo mi pride Matko z prace, uz sa na neho tak tesim... Inak, pokusala som sa dat do albumu maleho Davidka, ale akosi su foto velkeho formatu, takze az neskor, ked ich zmensim... 😉

katty137
23. bře 2007

Dakujem Pipi... Si zlata... A inak co robkate, kym odpisujete?