Mladé těhulky. Jaký je váš názor na ně?

girl.misel
30. lis 2006

všichni mi říkají že jsem blázen mít ve 20 letech mimčo,tak by mi zajímalo kolik takových mladých maminek je.Myslím že záleží na každé ženě kdy se rozhodne mít mimčo.Já ho chtěla mít teď.Taky by mi zajímali vaše názory na mladé maminky.(tím myslím tak věk do 25 let)

megie
4. kvě 2007

Asi rastie, lebo si už nezapnem rifle, som si muslela kúpiť voľné tepláky... Ten kto nevie, že som tehu, tak nevidia, ale tí, čo vedia - vidia 😀

pipi1211
4. kvě 2007

dobre ranko 😀 😀 😀

megie
4. kvě 2007

dobré 🙂

pipi1211
4. kvě 2007

ako sa mame?

megie
4. kvě 2007

my sa máme veelmi dobre, a vy? Vidim že máš novú foto 😉 Pekná. Aj v albumiku máš pekné fotky, len niektoré sa mi zdali až moooc odvážne... 🤐

pipi1211
4. kvě 2007

no hej niektore su odvaznejsie no tie najodvaznejsie su poctivo schovane 🙂 som chcela mat taku peknu pamiatku a kedze na fotografa som nemala to by som sa naozaj nedoplatila tak som poprosila kamaratku 😀 😀 😀
my sa mame tak divne... v noci uplne krce a bolesti v krizoch, neustale chodenie na WC a tak 😒

megie
4. kvě 2007

Nato, že ťa fotila kamoška sú celkom dobreee 😉

Tak nech ti to čoskoro prejde tie krče a tak. Bolesti v krížoch??? Kedy máš rodiť? 😀 😀

pipi1211
4. kvě 2007

no boh vie.... 😒 dr vravela ze to pride o nieco skor lebo bambula je nizko a som uz aj pootvorena 🙂 tak som zvedava uz by som ju moc chcela mat pri sebe 🙂 ozaj chodis obcas do Ba? lebo v pondelok mame stretko 🙂

megie
4. kvě 2007

nooo, ani nie. Dneska tam ideme, lebo ideme odovzdať pozvánku na svadbu mojim krsným a tí byvajú v petržke. A kde a kedy je to stretko??? (ja by som sa potrebovala stretnúť s niekym v Rači aby sme sa spolu dopravili na určené miesto, lebo ja vôbec neviem cestovať po BA busmi a tak..., večene ma tam niekto hodí autom, tak busmi to neviem 😅 )

pipi1211
4. kvě 2007

no je to v pondelok o 14.00 v ruzinove. z race myslim niekto tiez ide lebo tam ma skolu... a pojde zo skoly aftickom 🙂

megie
4. kvě 2007

mmm, ja do 15 robím... Takže ništ... A to ma už nikto dovtedy v rači čakať nebude... ☹

tinni
4. kvě 2007

jeeej, pipi ma krasnu novu fotecku 🙂

pipi1211
4. kvě 2007

ajoj moja... ako sa mame? 😉

tinni
4. kvě 2007

celkom dobre, prave sme boli s malou u ocnej, lebo jej hnisa ocko... a vy 🙂

pipi1211
4. kvě 2007

chudatenko moje ☹ my celkom ok ale uz som fakt v koncoch... vcera som asi hodinu masirovala a? som stale doma 😠 a nic. len v noci som mala mrte bolesti no potom to preslo a vcera mi drahy povedal ze ma tusaka ze mala pride o 2 tyzdne tak som uplne happy 😠 😠

tinni
4. kvě 2007

ani ziadne kontrakcie po masazi??? 😠

pipi1211
4. kvě 2007

nie nic 😒 ale dnes budem opat skusat 🙂 idem si ja na chvilku lazkat bo som uplne unavena 😒 tak zatial papa 😉

tinni
4. kvě 2007

pa 🙂

pipi1211
5. kvě 2007

no co mate cez vikend na plane babule? 😉

sisstin
5. kvě 2007

pipi: za pár minut jedu na stretávku z MK 😝 a zítr ami přijede miláček 😵

sisstin
5. kvě 2007

pipi: jaké máš pěkné nové fotečky 😵 😵 😵 😵

pipi1211
5. kvě 2007

jej vy mate dnes stretavku? my zasa v pondelok tu z mladych tehuliek, snaziliek a mamuliek sa mame stretnut 😀 ja dnes varim a upratujem a straram sa o muzika 😀 a vecer ficim na hokej 😀

zuzka_majko
5. kvě 2007

bry podvecer

pipi1211
5. kvě 2007

ahoj zuzka! 🙂 ako sa mate? 😉

pipi1211
6. kvě 2007

dobre ranko.... ako sa mame? 😉

megie
7. kvě 2007

Ahojte...

čauko pipi, ako to vyzerá, malá sa nehlási??? Má ešte čas, ale určite si želáš, aby to bolo skôr, že? 😉

tinni
7. kvě 2007

no halooooooooooo 😲 kde ste vsetky????????????????

tinni
7. kvě 2007

ale baby, to nemyslite vazne, ze tu nikto nie je... ☹

pipi1211
7. kvě 2007

asi uz fakt spinkate ze? 😒

tinni
7. kvě 2007

pipi, ja este nie 😀