Mlíko na mozku - pro pobavení

brindik
8. únor 2013

Pojďte se navzájem bavit blbostma, co jako těhulky nebo matky vyvádíme - ať nemáme pocit že jsme v tom sami...

Já bych za sebe začla tím, že jsem si na zubní kartáček dala Bephanten (bohudík nepožila) a taky jsem málem smažila lívance na octu, bohudík mě varoval smrad 😀

eupha
11. bře 2013

@aaa tak ještě, že jsi to nestihla strčit do pusy, nebo ano? 😀

aaa
11. bře 2013

@eupha Ne, naštěstí ne 😀 . 😀 Chvíli jsem na to zírala, co to jako má bejt 😀 😀

dorinek
1. čer 2013

tak dnes jsem si zapnula rychlovarnou konvici, do hrnku nachystala kafe a čekám....čumim na konvici, jak se vaří voda, konvice vypnula, popadnu hrnek a dotočim studenou vodu z vodovodu... 😀

michaela_2
1. čer 2013

Já si vzpomínám, jak jsem pár týdnů po narození malé šla večer do koupelny abych se osprchovala a začala jsem si místo toho napouštět vaničku 🙂).
Švagrová má 18měsíčního a 2měsíčního chlapečka a pořád říká, že jak je ten mladší hodnej, tak zapomínají že mají dvě děti, nedávno po obědě něco dělala na PC, starší spinkal doma v postýlce a malý pod oknem v kočárku, začalo děsně lejt a ona se prý koukla z okna a říká si sama pro sebe - hm, ještěže jsem to prádlo už dala dovnitř, a v klidu pracovala dál. Ze vteřiny na vteřinu jí to pak ale došlo a letěla pro malýho ven 😀

dorinek
4. zář 2013

Opět se ukázalo, jak "mateřská dovolená" leze na mozek. Včera jsem pekla v troubě perník a už jsem ho chtěla vyndat. Otevřu dvířka a koukám...kde je hergot ten perník ??? Až za docela dlouhou dobu mi došlo, že koukám do myčky 😀

dorinek
28. kvě 2015

Sedmý rok na mateřské už na mě začíná být fakt znát 😅 Chci jet autem do města, auto stojí na zahradě, já stojím před našimi starými rezavými vraty a mačkám dálkový ovládání od zámku u auta. Takovou dobu to mačkám a divím se, že se ty vrata pořád neotvírají 😀 Když mi to došlo, tak jsem se začala tak řehtat...kdyby mě někdo viděl tak by zavolal Chocholouška 😀

drakenn
28. kvě 2015

Já hodila špinavé prádlo do trouby... a ještě jsem nutila 2 měsíčního syna smrkat, říkám mu " Fukni", jak na tehdy 4 letého 😀 A on nic...

banitram
29. kvě 2015

z půlkilové dózy na kávu jsem si nasypala lžičku kafe do hrníčku a pak jsem horkou vodou zalila obsah dózy :D

dorinek
1. čer 2015

@banitram - doufám, že jsi to vypila, aby to nepřišlo nazmar 😀 😀 😀