Mlíko na mozku - pro pobavení

brindik
8. únor 2013

Pojďte se navzájem bavit blbostma, co jako těhulky nebo matky vyvádíme - ať nemáme pocit že jsme v tom sami...

Já bych za sebe začla tím, že jsem si na zubní kartáček dala Bephanten (bohudík nepožila) a taky jsem málem smažila lívance na octu, bohudík mě varoval smrad 😀

zuzamatytada
8. únor 2013

Já jsem si ráno osladila kafíčko solí ... :D

renatalen
8. únor 2013

Já jsem si večer myla vlasy ve sprše a až ráno mi došlo, že jsem "jaksi" zapomněla na šampon. Těžký případ mateřské demence 😀 😀 😀

ined77
8. únor 2013

je toho hodně...např. sunar místo do lahvičky s vodou jsem si sypala do kafe 😅 .

llluckaaa
8. únor 2013

Já jsem po delší době vyrazila s autem a vezla jsem s sebou 3 děti. Když jsem vyjížděla z parkoviště, šla kolem kamarádka a já se na ní snažila mávat. Nevšimla si mě a já jela dál. Pořád se mi zdálo, že to auto nechce moc jet. Po několika desítkách metrů mi chcípnul motor. Až když jsem se uprostřed křižovatky snažila znovu nastartovat, zjistila jsem, že mám celou dobu zataženou ruční brzdu 😅
PS: Neříkejte to manželovi, nebo mi už nepůjčí auto 😉

monad
8. únor 2013

jo já nalila starší dceři místo šťávy do flašky Jar, a dala vodu a Karolína povídá: "mami tak jsou bublinky, co je to za fuuuj"
no ještě že umí mluvit, já totál mimo po ránu..

brindik
autor
9. únor 2013

@llluckaaa auto mi připomělo kamarádku. Poprvé jela sama a bez dítěte cosi zařídit. Vyřídila, sedla do auta na zadní sedačku a čekala. Zapoměla že s sebou nemá dítě a manžela 😀

dorinek
10. únor 2013

@brindik - tak já si vymačkala místo pasty na kartáček olivový krém, čistím si zuby a říkám si "ta pasta nějak vláčně klouže a má takovou navoněnou chuť ??" až když jsem to vyplivla, tak mě to docvaklo, řehtala jsem se v koupelně jako kůň, až přišel manžel a nechápavě koukal, co blbnu. 😀 😀 😀 Ale hubu jsem měla krásně promaštěnou 😀 😀

A taky se mi stává, že jedu něco vyřídit do města, soustředím se na jízdu, říkám si jak jsou děti vzadu hodný, kouknu do zrcátka a krve by se ve mě nedořezal - ježíšmarjá, já je někde zapoměla !!!!!! Pak mi dojde, že jsem je nechala doma, ale tlak už mám 150/100 😀 😀

dripik
10. únor 2013

Tak já si dnes u obědu omastila knedlíky dceřiným čajem, mamka na mě čučela jak puk, co dělám...a až po chvilce mi říká, proč si liju čaj po lžičkách na knedle, vůbec mi nebylo divné, že ten čaj na rozdíl od omastku není mastný....no tlemili se mi celou dobu co jsme u našich byli na návštěvě...

llluckaaa
10. únor 2013

To je úžasná diskuze 🙂 Dík za zlepšení nálady, chechtám se tu jak prdlá 😀 a koukám, že v tom nejsem sama 😉

romcovaklarka
10. únor 2013

Nevím, jestli je to mlíko na mozku, ale nedávno mi muž říkal, že jsem nad ránem recitovala ze spaní pohádku O veselé mašince 😅 🙂

brindik
autor
11. únor 2013

Taky jsem se přistihla že cestou z krámu houpu bochník chleba na ruce... (ale jinak jsem normální 😀 )

dorinek
11. únor 2013

Já zase popojíždím v krámě s košíkem sem a tam - prostě "uspávám nákup" 😀 😀

llluckaaa
11. únor 2013

Mně se zase několikrát stalo, že jsem krmila dítě a ono někam odběhlo. Tak jsem nabrala lžičku a vyrazila za ním. A pak se najednou přistihnu, jak strkám manželovi lžičku do pusy a říkám HAM 😀

zzaneta
11. únor 2013

Holky já dneska hledala USBčko v lednici.. koukám koukám a když mi došlo co tam hledám, musela jsem se smát.. ale nejlepší byl můj taťka když tady byl nedávno na návštěvě, máme na umyvadle Bepanthen, taková velká tuba.. a on si ji dal na kartáček, nekoukal co to je, dal do pusy a říkal si že ta pasta nějak divně klouže 😀 😀

granda
11. únor 2013

tak se musím přidat, mě se pletou slova... čteme si knihu o Medovníčkovi, to je super skřítek a někdy prostě jak čtu, tak si pak zpětně uvědomím, že jsem řekla jiné slovo než je napsané, Aninka jen poslouchá a nemůže opravovat....

ale přidám případ, jak mám ráda krupicovou kaši, tak jsem si před týdnem vařila ráno v 5, 00 k snídani a pořád mi nehoustla, tak jsem přisypávala a pořád nic,,,,,, nakonec jsem si protřela oči a zjistila, že místo krupičky si tam sypu polohrubou mouku 🙂) aspoň prase mělo snídaní a já si šla lehnout po rohlíku s máslem a bylo hotovo... ani tchán nechápal. co se mi to podařilo vytvořit, když to pak dával do kbelíku pro prase,, pry by ses tím mohly lepit cihly... 😅

aaa
11. únor 2013

Já dávám špinavé nádobí do pračky místo do myčky 😀 😀 😀

llluckaaa
11. únor 2013

@aaa Tak to by mě vážně zajímalo, jestli se ti vypere pěkně dočista 😀

eustoma
11. únor 2013

ja som prve dni po porode dala manzelovi pyzamko nasej velkej slecny (rok a pol), ze ma do neho obliect novorodenca 😉. Nemohla som dve hodiny najst odsavacku na mlieko, nasla som ju v chladnice. asi najlepsie bolo, ked som 2 tyzdnovemu prtatu zabudla obliect plienku 😉.

aaa
11. únor 2013

@brindik Ten tvůj bochník u mne vede, málem jsem si stříkla do textilu 😀 😀 😀

brindik
autor
19. únor 2013

Oslovování u nás doma - bobísek - střední bobísek (já) - velkej bobísek (manžel) 😀

eupha
20. únor 2013

@brindik to je dobrý, mně manžel zas oslovoval "bobíku", časem z toho vznikl "bobo" a co se narodila malá tak jsem "starej bobo" a ona "malej bobo" , ale jinak jsme úplně normální 😀

brindik
autor
21. únor 2013

@eupha tak jestli nejsme trochu příbuzný - bobo a bobísci 😀 😀 😀 tlemím se tu jak pošuk 🙂

valentyna25
21. únor 2013

Tj super téma, řehníme se tu s manželem jak koně 😀 😀 😀. Škoda, že mě teď nic nenapadá s čím tady přispět, aby se někdo pobavil i nad mou občasnou demencí 😀. Určitě to brzy přijde 🙂
@brindik jinak bochník fakt vede 😀 😀 😀, aspoň u mně

llluckaaa
21. únor 2013

Holky, přiznejte se, kolik z vás už odešlo ze školky v návlekách? Mně už se to párkrát stalo 😅

eupha
5. bře 2013

Holky, dneska se projevila totální demence, když jsem šla pro plínky do šuplíku ve skříni, ve kterém mám jenom plínky. Stojím takhle nad tím otevřeným šuplíkem, zírám na ty plíny a za boha si nemůžu vzpomenout pro co do té skříně jdu 😀

dorinek
5. bře 2013

@eupha 😀 😀 mě se stává, že se jdu do koupelny umýt a když tam dojdu, tak nevím, proč tam jsem 😀

hakunamatata
7. bře 2013

Co mam rikat ja, ktera je doma uz se 3. ditetem, mne hrabe uz tak nejak furt, zuby jsem si cistila vsim moznym taky uz, odlicovala oci odklakovacem, ohrivala caj v lednice, misto abych presnidavkou krmila dite, jsem krmila sebe a pekne plnou jsem ji sezrala . V navlecich ze skolky odchazim bezne, nekdy az domu 😀
Bezne oblekam spatne obleceni detem, dceri, ktera ma 3 roky pyzamo naseho rocniho syna, kalhotky jedne holcicky na plenu chlapecka. Jednou jsem se pokousela dohonit nejstarsi dceru, abych ji dala plenu, to mela tak 4 roky. Smazila jsem na jaru, nadobi myla v oleji. Lzicku s jidlem jsem se taky pokousela narvat do manzela. Kdyz se mu neco povede, bezne mu tleskam, manzelovi 😀 Kdyz krmim syna, otviram pusu s nim.
jednou jsem sla vynest kos a zarazila jsem se az asi 200 m od popelnic, protoze jsem mela dojem, ze jdu prece do mesta.
atd atd, dnes a denne neco 😀

aaa
7. bře 2013

@hakunamatata 😀 😀 😀 😀 😀 😀 😀

llluckaaa
8. bře 2013

@hakunamatata 😀 Dobrý 😀 Koukám, že nejsem jediná, kdo nutně při krmení dítěte potřebuje otvírat i svou pusu 😀 A taky tleskám manželovi, když se mu něco povede. Má ze mě hroznou prču 😀

aaa
10. bře 2013

Holky, já si včera v noci dala zubní pastu místo kartáčku na řasenku... To už je trošku silný kafe. Nechala jsem ji hozenou ve skleničce s pastou a kartáčkem a tohle je výsledek. Co bude příště? 😀 😀