Mohu vyprat šustivé a pískací hračky?

monca222
27. lis 2013

Holky, perete i ty hračky, které se prát nemají? Např. piískající, šustící atd. převážně od Lamaze Jak hračky perete? Děkuji. 🙂

anushka111
27. lis 2013

Já hračky od Lamaz prala všechny, radši jenom na 30 stupňů, ale během pár dnů proschly všechny.

monasek84
27. lis 2013

Ja prala na program rucni prani (hracky byly v povlaku na polstar). Vse susti a piska.

loupacek
27. lis 2013

Vyprala jsem kdysi Freddieho a přežil, píská a šustí nadále. 🙂 Prala jsem taky na třicet a tuším, že jsem snížila ždímání na co nejméně otáček.

littlejane
27. lis 2013

já je vyprala a šustily a pískaly dál, takže ano 😀 .... jen v programu na ruční praní a nejmenší otáčky na ždímání 🙂

sonik05
27. lis 2013

Dobrá otázka, taky nad tím přemýšlím 😉 Asi to prostě risknu a vše nacpu do pračky na 30°C a jemné. A ty hrající asi vyperu raději nějak jen navlhčenou houbičkou v ruce.

monca222
autor
27. lis 2013

Diky za info, ted uz se topi takze by nemel byt problem v uschnuti. 🙂 Snad vse vydrzi 😀

klouzek
27. lis 2013

také vše peru,ale raději dát šetrnější program 🙂 🙂

gingerone
27. lis 2013

Dám do pytlíku ze staré záclony a hodím k dětskému prádlu (na 40 nebo 50), Lamaze, Playgro, šustící, pískací, hrkací... pak to v tom pytlíku nechám pověšené i uschnout. Všechno funguje a hračky jsou vždycky krásně jako nové 🙂 Máme to pořád poblité, tak peru často ty samé a v pohodě.

pppxx
29. lis 2013

Hracky od Lamaze jsem prala bezne v pracce na program Rucni prani nebo Jemne pradlo a vsechny to prezily