Moje Ambulance? Máte zkušenost?

georgine
18. dub 2008

Ahojky chtěla bych se něco více dozvědět o středisku praktických lékařů z Moje Ambulance, máte s tím některá zkušenosti?? Zažila jste některá na vlastní kůži jejich péči?? Uvitám všechny názory i kritiku... Díky 😉

johanda
19. dub 2008

Aha - tak teď už chápu, proč u nás zvonila dáma, která nás posléze lákala do nového zdravotního střediska s ordinační dobou do 19 hod.
Tohle neřeším - máme rodinnou dr., ta k nám přijede i v 11 večer. V ordinaci u ní s děckem čekám max. 10,15 minut.

lucenek
19. dub 2008

jiři myslím že budou schopni pokrýt tvé požadavky...ale ruku do ohně za to nedám....třeba se za rok provozování zjistí že to nepůjde a zriší to...kdo ví? Ale pokud jsi nemocná 1x rok..a jako správná obětavá mamča si vypežíš sama nespočet viróz během roku, tak to zkus, když nebudeš spokojená, není problém si vyhledat lékaře jinde a kartu ti vždycky k novému lékaři pošlou....máš svobodnou volbu kdykoli změnit, nebo budeš natolik spokojená, ža fakt se poplatky stáhnou na minimum díky širšímu spektru poskytované péče a budeš mít vyhráno...a pak pro obrovský zájem už nebudou příjmat nové lidi..tak budeš v klídku 😉

johanda
19. dub 2008

Holky, při 12 hodinové pracovní době asi nemám moc šancí, že se při akutních problémech dostanu k stále stejnému dr., myslím - to by mi třeba vadilo. A k těm objednávkám na určitou hodinu - to budu o svých zdravotních problémech mluvit s nějakou recepční , která to pak předá dál ? Předpokládám, že přímo k dr.se nedovolám nebo jo? A jak je to s pediatry - děti si občas blbě zvykají na jiné neznámé dr.
řekla bych, že lékařská péče bude standard - toho bych se nebála, ale organizace je na mě moc "americká", má prostě na můj vkus moc mezičlánků

lucenek
19. dub 2008

johando s recepční mluvit nebudeš, zavoláš sestře a domluvíš si čas tvého příchodu do ambulance...své problémy sdělíš lékaři

johanda
19. dub 2008

lucenek díky a jak je to s těmi doktory? Byla bych stále u jednoho? A dětský dr. by se taky neměnil vzhledem k pracovní době?

lucenek
19. dub 2008

johan to fakt nevím...ale asi se budou střídat na směny ranní 7-13 odpolední 13-19hod....vím že se tak budou střídat sestřičky a jestli lékaři to vážně nevím....

misicka455
19. dub 2008

Jestli jsem to dobře pochopila tak tohle středisko je místo mího praktickýho lékaře? 😉

lucenek
19. dub 2008

mis...nejen praktika ale i odborných lékařů jakože diabetolof, neurolog atd....jaké přesné složení bude to nevím..
a pokud ten tvůj bude přestupovat do tohoto podniku měl by tě infotrmovat..takže mu radši cinkni..

rajka
19. dub 2008

Johanda - mně říkali, že si vyberu jednoho lékaře, ke kterému pak budu chodit. Takže jsem to pochopila tak, že stále ke stejnému.
Jak je to s pediatry, nevím, ale myslím, že Moje ambulance zahrnuje pouze praktické lékaře pro dospělé.
Naštěstí mám výbornou dětskou lékařku.

speeedy
28. bře 2009

no já nevím.. jsem u nich v Brně v podstatě od začátku a nemůžu si na nic stěžovat. Oproti předchozímu praktikovi (co ordimoval max. 4 hodiny denně apod.) jsem si stokrát polepšil 🙂

babusa123
20. kvě 2009

Co se týká tématu "moje ambulance",nelíbí se mi jednání této společnosti.Otevřeně na svých stránkách nabádají lékaře k prodeji jejich ordinací a slibují jim nadstandartní výdělky,lidi lapají na ulicích a nechávají jim podepisovat registrace přímo na ulici a bez uzardění jim tvrdí,že je to nezávazné...potom přijdete jednoho dne ke svému lékaři a on vám řekne,že vás nemůže ošetřit protože jste se přece zaregistrovala v "mojí ambulanci".Sakra,jestliž přijde do této institucečlověk,který se tady dobrovolně zaregistruje,prosím,udělal to vědomě a ne chycen na ulici nějakými úlisnými ,medovými řečmi...nebo k vám do paneláku přijde takový člověk a za to,že se zde zaregistrujete vám nabízí peníze....nevím jestli můžu psát dál...zvedá se mi adrenalín..a mohla bych být sprostá...což tedy rozhodně nechci...proč jsem tak ostrá,vážení?,proto,že právě dnes jsem ve své rodině řešila tento podvodný případ náboru a moc nechybělo abych se obrátila na svého právníka,protože dotyčná recepční mi jasně dala najevo,že ona členka mé rodiny je asi dost blbá když tu registraci na ulici podepsala.Vysvětlovat si to můžem jak chceme,ale koho z vás by hned napadlo,že jste podepsali nějakou registraci k jinému lékaři když vám ten člověk tvrdí,že je to nezávazné a jedná se hlavně o průzkum..

markettka
30. črc 2009

Je pravda, že podpis registrace na ulici a přetahování klientů od stávajících obvodních lékařů se mi nelíbí. Opravdu to nemusím ☹ a pokud by mě takto oslovili na ulici, tak bych tam nešla...

Ale odešla jsem tam od svého lékaře z několika důvodů:

1, přihlásila jsem se k lékařce, kterou znám z nemocnice (v zásadě mě vždy objednávají k ní, pokud je to akutní zeptají se jestli mi vadí jít k někomu jinému, kdo zrovna slouží)

2, jsem měla neskutečně špatného obvoďáka, dobrý byl tak na to, že napsal neschopenku na cokoli

3, ordinační doba je super, objednávkový systém taky

4, na péči si nemůžu stěžovat, vždy slušné chování, mám z nich pocit, že to co mi je je opravdu zajímá (což je fajn, když je vám zle) a nemusíte koukat na otrávenýho a protivnýho doktora 🙂
Ale je zase pravda, že nebývám moc nemocná.

Takže jejich náborové taktiky jsou trochu divný a nelíbí se mi, ale jinak jsem spokojená.

A jen tak mimochodem v recepci mají zdravotní sestry - jak tu někdo psal, že se bude bavit v recepci s recepční a pak se teprve dostane k sestře....

becks
6. lis 2009

Dobrý den.
Dělám tohle poprvé v životě.Tím myslím, že píšu nějaký příspěvek do diskuze, ale udělat to musím..
16.1O. jsem přišel do brněnské ordinace kolem 10:45 s horečkou a přáním jít ke svému doktorovi.
Dozvěděl jsem se, že mě bohužel pan doktor, který zrovna ordinoval nevezme, jelikož nejsem objednaný a bylo mi to sděleno trošku víc zdůrazněnou formou..Asi už mě na to upozorňovali jak jsem pochopil, ale znáte to sami, občas Vám z hlavy něco vypadne a i kvůli téhle lidské stránce, když si nezachovaly tu svou profesionální tvář mi to mohli sdělit trošku vlídnějším způsobem.
Ač nerad, odešel jsem a před tím si domluvil návštěvu na 17:30.
V 17:25-30 jsem dvakrát volal, že budu mít 5 min. zpoždění, leč marně, nikdo to nebral.
Po příchodu se mě ujala rozlítaná sestra, která běhala z jedné části do druhé a bylo na ni evidentně poznat, že se jí to nelíbí a že je toho na ni moc, což mi posléze u odebírání krve mimochodem sama sdělila, ale byla celou dobu příjemná.
Z termínu 17:30 se nakonec ale vyklubal Termín 18:05 a tak mi konečně došlo proč mě ráno bez objednání nevzali.
Jejich systém je opravdu dobře fungující, pomyslel jsem si...
Po návštěvě ošetřujícího doktora, paní MUDr. Vondráškové, jsem si se sestrou domlouval termín návštěvy a jelikož jsem ve zkušební době a chtěl jít do práce co nejdříve poprosil jsem sestru, že jestli se mi přes víkend udělá lépe přijdu v pondělí na 7:30 na kontrolu, neschopenku ukončím a já budu moct začít normálně v pondělí svůj pracovní týden.Byla tam podmínka pokud se mi udělá dobře a pokud ne, zavolám, že nepřijdu a domluvím si další návštěvu, jelikož mě paní Vondrášková původně chtěla vidět až ve středu..Po několika tvrzeních a hlavně neochotě že to nejde, jsme se nakonec takhle domluvili a já myslel, že se přes víkend vyležím a v pondělí normálně po návštěvě půjdu do práce....V pondělí mi ale dobře nebylo a tak jsem volal před 7:30, že nepřijdu a že si chci tedy domluvit další termín návštěvy.Opět a ted to opakuji tam měli nějakou chybu v komunikaci mezi sebou a dostal jsem zase skoro nadáno, že návštěva byla na 7:00 a ne na 7:30.. Už zhnusený a unavený v horečkách, jejich přístupem a neschopností si předávat informace a ještě za to skoro mohu já, aspon tak mi to v tom telefonu připadlo, jsem telefon položil s tím, že už s nimi nechci mít nic společného..V poledne mi došla sms, že mě končí neschopenku protože jsem se nedostavil na kontrolu..

To si snad už ze mě dělají srandu, pomyslel jsem si, ale na druhou stranu po větě že už s nimi nechci mít nic společného jsem to pochopil, že aspon na rozloučení s touhle neschopnou a nekompetentní společností mi chtějí dokázat, že pracovat umí rychle a když se chce, všechno jde🙂

Volal jsem tedy MUDr. Vondráškové, která mi tuhle informaci potvrdila a sdělila mi důvod proč mi bude neschopnost ukončena.....Ano z nedostavení se na raní kontrolu a podle zákona a následovala menší citace...
Ano chápu, říkám jí, ale my jsme měli nějakou domluvu a já ji dodržel, ráno jsem volal, že nepřijdu s ochotou domluvit si nový termín návštěvy, jak bylo dohodnuto..
Opět z její strany poučka o zákoně..říkám to není o poučce ale přece o té domluvě.My jsme si řekli A a B a nebylo nic mezi tím, prostě domluva zněla jasně..
Paní doktorka s titulem byla bez argumentů, tak odpověď opět zněla, ale pokud se nedostavíte je to daný zákonem na češ jsem opět reagoval už s trochou rozčarování bud s neochoty, naschválu a nebo totální selhání inteligence u paní doktorky(což asi není ta varianta), že jsme se přece na něčem domluvili a že není věcná a opakuje si pořád to svoje..Na to jsem se dozvěděl, že ta dohoda teda takhle vůbec nezněla a popřela ji.
Mimochodem ta konečná verze dohody byla domlouvána už jen v přítomnosti sestry a mě.Takže pokud jí sestra informace předala, lhala mi, pokud je předala v takové podobě jak druhé sestře s časem návštěvy, tedy v úplně jiném znění, nemohla doktorka vědět, ale měla to řešit a snažit se vyjít aspon jednou v naší vzájemné kooperaci vstříc...Co udělala už víte..
Takže zítra budu muset ráno vstát z postele, modlit se aby mi klesly horečky a jít do práce. Neschopnost již mám proměněnou ve schopnost..
Mají agresivní reklamní kampan směřovanou do schránek a oslovování lidí přímo na ulici, což bych ještě neměl tak za zlé, jelikož marketing je základ...Ano, ale jen základ na to si získat svého klienta, to jestli si ho udrží už je věc druhá..Jsem zvyklý ze své minulé i současné práci klientům vyjít vstříc a udělat pro ně první poslední pokud je to v mých silách,protože jen tak se tvoří dobré jméno společnosti a spokojenost lidí , vámi nabízenými službami a s tím jde samozřejmě ruku v ruce ekonomická stránka kvůli které všichni pracujeme a podnikáme..
Tenhle komentář jsem se rozhodl napsat po ukončení tel. Hovoru s paní doktorkou, ale nakonec jsem
se rozhodl, že to nezveřejním a poslal jsem ho e-mailem jen paní doktorce..
Tenhle příběh měl však pokračování, když si ze zaměstnání ověřovali informace a paní doktorka jim uvedla, že jsem se nedostavil na kontrolu a proto tedy byla neschopenka poslána na českou správu sociálního zabezpečení..Tedy vůbec žádná zmínka, že mohlo dojít k nějakému pochybení z jejich strany, nebo případně k nějaké chybě v komunikaci a proto jsem se nekonec tenhle komentář rozhodl zveřejnit a poslat samozřejmě i na centrálu společnosti moje ambulance a zároven tím aspon částečně očistit své jméno u zaměstnavatele..

Takže když to shrnu, opravdu odstrašující zkušenost!!! Janík Aleš

nikka.vo
6. lis 2009

Já jsem se k nim nakonec kdysi registrovala, vyhovovalo mi to, protože jsem beztak potřebovala nového lékaře a tohle byl rychlý způsob. Ale naštěstí jsem zatím nepotřebovala využít jejich služeb. Jen si ,Aleši, myslim, že tohle je o lidech jako všude jinde a nelze kvůli jedinci zatratit celou firmu, společnost, skupinu atd... 😉

elitera
11. lis 2009

Já mám s MA jen dobré zkušenosti, chodíme do Brna na Londýnské náměstí oba i s manželem. Čekací doby se sice občas natáhnou, ale na druhou stranu v ordinaci je člověk opravdu klientem, není nic uspěcháváno a podobně. To si radši chvíli počkám 🙂

katerzinka
15. dub 2010

Ja jsem se u Moje Ambulance zaregistrovala on-line velmi brzy po svem prestehovani z Prahy do Ostravy. V Praze jsem nekolik let navstevovala praktickou lekarku, ktera byla v mem okoli a byla ochotna me prijmout (a takovych pred par lety v Praze prilis nebylo!!!). Nemuzu si stezovat, po dlouhe dobe mi tam tehdy udelala preventivni prohlidku, ale tim to konci, vse ostatni byl des. Od nevetratelne cekarny s plastovymi zidlemi na zahradu, po sestru, ktera byla uhonena, roztekana a mimochodem dost protivna, pres naprosto nevyreseny system cekaciho poradniku az po hodiny sezeni v cekarne se starymi nemocnymi lidmi. Ale diky za tuto pani doktorku. V Praze mi nejak posledni roky vznik MA unikl...
Pri prestehovani do Ostravy, doporuceni registrace pres internet znelo jako balzam na dusi. A nevahala jsem. Asi jsem zaspala dobu, ale diky za to, ze tady neco takoveho existuje. Mozna, ze dnes jiz prakticti lekari zase pribiraji (mozna i z paniky z MojeAmbulance), ale ta bezmoc v Praze, ze nikdo nebral - diky, stacilo.
Je to proste zase jedna moznost. A ja ji zatim hodnotim velmi pozitivne. Z zadnym z vyse zminenych negativ jsem se tam nesetkala!

kotluse
19. dub 2010

Ja mam tedy s Moji ambulanci v Ostrave Mariankach taky zajimavou zkusenost. Pred vyplnenim nemocenske mi sestra dala podepsat prohlaseni, ze nejsem ve vypovedni ani ochrane lhute. Co jim je potom? I kdybych byla, tak mam snad pravo byt nemocna?
Ale pravy udiv prisel tyden na to, na kontrole, kdy jsem doktorovi rekla, ze dnes rano jsem dobrala antibiotika a ze se citim mnohem lepe a on mi rekl, ze mi zadne natibiotika nenapsal!!! Sestra udelala chybu a vytiskla mi predpisy i z minulosti a v lekarne mi je vydali. Takze jsem do sebe tyden ladovala dost silne antibiotika, i kdyz tato lecba nebyla lekarem predepsana! A priste az ty antibiotika treba budu potrebovat, tak mi uz treba nepomuzou! Nebo kdyby mi predepsal jeste neco jineho, co se v kombinaci s temi antibiotiky nesnese! Proste, tohle by se u lekare stavat nemelo!!!
Po teto zkusenosti hledam intezivne jineho praktickeho lekare a Moje Ambulance rozhodne uz moje nebude.

marcelkotasek
19. dub 2010

Dobrý den,
s velkým zájmem jsem si přečetl Vaši - bohužel, negativní zkušenost se službami naší společnosti. Nerozumím tomu ve které z našich dvou ostravských ambulancích jste byla ošetřena. V Mar. horách totiž žádnou ambulanci neprovozujeme. Vzhledem k závažnosti Vašeho tvrzení, tedy že byl sestrou vytištěn recept, který lékař nepreskriboval a neschválil a že sestra požadovala podepsat prohlášení které žádná z našich 12 ambulancí nepožaduje a nemá v závazných postupech bych Vás velmi rád požádal o detaily Vaší zkušenosti na můj mail: marcel.kotasek@mojeambulance.cz. V případě, že se Vaše stížnost ukáže jako oprávněná, vyvodím z ní personální důsledky. Přeji všem diskutujícím pěkný večer
Marcel Kotásek, Moje ambulance a.s.

martimarti
19. dub 2010

Co je to tady za podivné příspěvky....posledních několik přispívajících se zaregistrovalo jen kvůli jednomu příspěvku 😕 😕 😕 Je tu snad snaha o pozitivní nebo snad negativní reklamu?

katerzinka
21. dub 2010

Dobrý den, reaguji na podezření ohledně reklamy. Narážíte zřejmě na můj a Kotluse příspěvek. Je možné, že to tak působí, žádnou zkušenost s diskuzními fóry nemám. Doposud jsem se pohybovala v naprosto odlišném světe. V současné době jsem uvězněna doma s rizikovým těhotenstvím a jak bylo zmíněno v mém příspěvku dříve, nedávno jsem se přestěhovala a proto jsem svou izolaci chtěla zmírnit životem na internetu. Těhotná jsem poprvé, proto mi dělá nemalé problémy se chytat jak v tématech ohledně tehotenství, tak výchovy dětí. A jak jsem zmínila výše, toto téma mi cizí nebylo. Snad proto můj jediný příspěvek. Ale zřejmě jsem princip těchto fór pro (nejen nastávající) maminky nepochopila, a proto Vás mohu ujistit, že jsem tady s příspěvky skončila.

evaje
23. dub 2010

katerzinka jen klid, já si myslím, že martimarti měla na mysli příspěvky kotluse a reagujícího marcela kotáska. Myslím, že není třeba se hned stavět negativně k celému fóru. Je o diskuzi a diskutovat na netu je těžké, protože někdy to co chceme říct vyzní úplně jinak. I já se na jiné diskuzi díky tomu dostala do pře. Ale je fakt, že jsem ji díky tomu taky opustila. I přes to, že jsem tam byla před tím poměrně často, tak jsem pak už nebyla schopná obhájit svou myšlenku a názor a dohadování mě pak fakt nebavilo. Kvůli tomu sem nechodím. Někdy to prostě vzní jinak a ti co se chtějí hádat, ti se prostě hádat budou. Šmoulové by jim říkali Šťoura a nebo tak nějak 😉 A jestli tě to uklidní, tak tvému příspěvku věřím a já ho pochopila. Tak se drž a příjemné těhulkování a maminkování.

bohdana_belorova
28. srp 2014

Moje zkušenost je velmi negativní. Podle mě jde o pokus moderní plnohodnotné ordinace, kde služby naprosto neodpovídají marketingové nálepce (na stránkách jsou záměrně uvedeny pouze kladné reference). Služby jsou neprofesionální, panuje zde zmatek, vznikají zbytečná nedorozumění, přístup většiny sestřiček i doktorů (Praha-OC Plaza-Novodvorská a Praha-Pankrác) je, dle mé zkušenosti, arogantní a o vstřícnosti a úctě k pacientovi ani nemluvě. Vyloženě nedoporučuji, je lepší najít si jednoho konkrétního lékaře. Moje dnešní zkušenost s personálem na Pankráci a MUDr. Jurajem Fekete je otřesná!

slvel
7. říj 2014

Dobrý den. Vžádném případě nedoporučuji mojiambulanci. Pokaždé vás bude vyšetřovat jiný lékař což si myslím, že není dobře. Přišla na mě viroza tudíž jsem musel k lékaři do mojiambulance, kde jsem registrován Jelikož jsem nebyl objednán, čekal jsem 3 a půl hodiny (ale respektoval jsem to, protože jsem nebyl objednán) i když jsem měl horečku a nebylo mi vážně dobře. pak na kontrolu jsem se objedna a i přesto jsem čekal 55 minut...takže všem...NEDOPORUČUJI.

trochuprazanda
22. lis 2014

Přidávám svoji zkušenost, bohužel také negativní ☹ . Nechala jsem se zlákat náborovou kampaní, vyhovovaly mi, především, ordinační hodiny. Už nějakou dobu mě trápí silný kašel, horečky. Při první návštěvě jsem po dlouhém čekání dostala antibiotika. Léčba nezabrala, tak jsem šla včera večer s vysokou teplotou do ambulance znovu (na Proseku). To, že byla paní doktorka silně podrážděná bych uměla překousnout, ale co přejít nejde je fakt, že se zmínila o tom, že mám v kartě zápis o dlouhodobém (trvajícím) pojídání antidepresiv. A to je malér, protože já nikdy žádná taková léčiva nebrala a neberu!!!!! Takže se ptám, jak je možné, že mám v kartě údaje, které neodpovídají skutečnosti? Jak je možné, že na moje oznámení, že žádné léky dlouhodobě neužívám paní doktorka odpověděla něco ve smyslu: "...no, to se musí ještě prošetřit?" A napadá mě další dotaz, kolik "neodpovídajících záznamů" mám ve své anamnéze? A komu patří ten zápis o užívání antidepresiv? A také, jak hodně rychle odejít k někomu, kde se tohle nestane???

kecka1ukecana
20. lis 2016

Bohužel mám s touto organizací také zkušenost. A jak jinak nez špatnou! 😢
10dní před operací jsem navštívila "Moje ambulance", kam jsem donesla výsledky z krevních odběrů a rentgenový popis snímku. Takže zbývá jen natočit EKG a konzultace s lékařem, od kterého chci závěr k operačnímu výkonu. EKG sestry natočily, mladá lékařka se mnou probrala rodinnou anamnézu, můj součastný zdrav.stav a já v očekávání na papír k operaci, jsem jen obdržela info, že pro tu zprávu mám přijít za týden. ???? Nóóóó nechápu, ale v poho.
Za týden jsem v ordinaci s jinou mladou lékařkou a ta mne zpovídá úplně stejně, jako ta doktorka posledně. Ba dokonce ještě pečlivěji! Takže v ordinaci jsem cca 30-40min. Nakonec mne posílá ještě na plicní, protože se jí něco nezdá na RTG snímku. Plicní ambulanci jsem stíhala jen tak tak před zavíračkou a primář tohoto oddělení se jen zasmál, když se dozvěděl důvod mé návštěvy a doporučil změnu obvodního lékaře!
Následující prac.den byl pátek (v pondělí jdu na operaci!) a já telefonuji do "Moje ambulance" a dožaduji se konečně závěru pro anesteziologa a lékaře, který mne bude operovat. Nikdo si nedokáže představit, jak jsem se na.....(štvala), když mi sestry řekly, že tam žadný závěr není! Vzmohla jsem se jen na to, ať mi připraví alespoň krev.výsledky, RTG a EKG. Po té co jsem dorazila, tak mi sestra začala tvrdit, že u nich žádné výsledky náběrů nemám, ani rentgenový popis, ale že mi natočí EKG. Poslala jsem ji někam! Po 20min konečně primadony (byly tam tři sestry a netušily, kam si mé dokumenty připravily!!!) našly mou kartu a já odcházela s těmi papíry, které jsem jim tam před týdnem nesla.
UŽ NIKDY SE DO MOJE AMBULANCE NA NOVODVORSKÉ NEVRÁTÍM!!!
Šílené jednání jak sester, tak i lékařů !!!
NEDOPORUČUJI !!!
☹ ☹ ☹

ito
12. dub 2017

Dnesni zkusenost .... prijimani nemocnych od 8 hodin. Byli jsme tu s pani prvni. Po 3/4 hodine prisla teprve pani na radu. Ja uz cekam skoro hodinu. Doktori maji byt 2. :( Pokud mate moznost, dobre zvazte kam se prihlasit!!!!

olgapr
12. kvě 2017

Ahoj, jsem už pár let přihlášená na Moje Ambulance Prosek a je to má zatím nejhorší zkušenost a lékaři. Pokaždé při akutních problémech (chřipka, angína, močák nebo tak, cca dohromady 2x do roka) tam čekám minimálně hodinu a půl. Dvě hodiny žádný čas. Protože ždímají pojišťovny za výkony, tak neustále dělají výtěry, berou krev a dbají na prevenci. To jednu stranu hezké, ale oni nabrali 11 000 lidí!! Člověk tam čeká nekonečně dlouhou dobu, když je mu úplně blbě. Vždycky jdete k jinému lékaři, nikdy vás nebere stejný člověk (já jsem tam byla v pátek a v pondělí - a v pondělí už jsem byla u jiné lékařky, byť ta moje "pátková" tam taky byla), lékářů tam mají asi sedm a jejich fluktuace je skutečně pozoruhodná. I když se personál (podobně fluktuující) snaží, ve finále, když je člověku nejhůř a má dřepět někde mezi dalšími zoufalci, je to k breku. Ordinace nabírá kohokoli, takže se tam někdy léčí opravdu podivné existence. Jednou jsem zažila, že se tam paní rozplakala. Čekala přes dvě hodiny s akutním problémem. Atmosféra v čekárně je vskutku depresivní a stresující. Ordinační hodiny do 20 hodin jsem nikdy nevyužila a čekání je to stejné, protože tam jsou mraky objednaných lidí na nejroztodivnější vyšetření. Při vstupní prohlídce se na mě doktorka ani nepodívala, natož, aby mě vyšetřila. Teď je mi blbě a měla bych tam jít, ale je mi z toho úplně na nic. Nikdy bych nikomu nedoporučovala, aby se tam přihlásil. V jiných městech, kde je málo pacientů, to může být lepší, ale Prosek je HRŮZA. Chystám kytku a bonboniéru a psí oči, aby mě moje původní doktorka, která už má stop-stav, vzala zpátky k sobě. Držte palce, protože jinak nevím. Olga

lenny28
2. led 2018

Bohužel nejhorší zkušenost. Šla jsem do moji ambulance kvůli šíleným křečem v ruce. Doktorka se na mě podívala, chvilku neco cvakala do počítače a pak říká, že to nic neni a napíše mi magnesium. Nechtěla jsem se nechat odbýt a tak říkám, jestli to nemůže být tetanie, kdyz se mi ta ruka tak kroutí. To se mi ale vysmála se slovy, že v rodině tetanii nikdo nemá, tak ji taky nemám. Bylo mi jasné, že to nemá cenu. Po mesici mi to nedalo, obešla jsem ji a objednala se k neurologovi....tam mi bohužel zjistili tetanii a následně i roztrousenou sklerozu. Mohla mě tam poslat hned...od te doby jsem tam již nešla.

luu25
27. bře 2019

Tak já si přečetla více diskuzí a málem jsem tam nešla ale nakonec jsem ráda, protože mám super zkušenost. ZAregistrovala jsem se online na stránkách Mojí ambulance, do 10 minut mi volala sestra a domluvily jsme se na den a čas. Když jsem přišla, tak jsem nečekala, hned mě vzali. Sestry i doktorka byly milé a ochotně mně odpovídaly na otázky ohledně dalších doktorů a jak se mění směny a jestli příště můžu přijít ke stejné doktorce... Byla jsem v Brně na Králově poli. Je to asi hodně o lidech, přijde mi že lidé co tady psali svoje špatné zkušenosti dosti zveličují a já zas měla špatné zkušenosti s obvoďákem...

ito
27. bře 2019

já byla nespokojená dost, ale bude to možná ordinace od ordinace.