Moje mimčo nevypadá jako reklama na Michelin

janulazaynab
15. led 2010

Ahoj,
mám doma skoro čtyřměsičního Mikuláška, který je spíš hodně dlouhý a faldíky abych pomalu hledala pod lupou. Vím, že se nemá srovnávat, ale když slyším ostatní maminy říkat, že asi mají místo mlíka smetanu, když je jejich mimčo podobné na Michellin a Otesánka v jednom, ono to zamrzí 😕 Zvlášť, když je člověk s více miminky naráz a ostatní se na to vaše dívají, jako že "Chudák, takový hubený.. Jak často kojíš?" 🙄
UM mi doporučila doktorka, ale nechtěl ho, takže nomálně kojím přes den co 2-3hodiny a v noci stejně, takže v tomhle chybu nedělám. 😵
Jste na tom někdo podobně?

lestep
19. únor 2010

Janula- nezlob se na mě, každý máme svůj názor a každý svůj rozum, ale to co zde píšeš, co dítěti 4 měsíce dáš, mě jako zdravotníka jímá hrůza a vidím, že ti asi není pomoci, 😲 😲 😲 😲 😲 😲 To co ti vše napsala černovláska a viz další holky, tak i z toho aspoň něco vezmi k srdci. nikdo ti nechce radit špatně, ale to tvoje dítko může špatně skončit, pokud něco má se střevama, tak je to potřeba řešit? a ne ho cptá pribiňáka atd!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

janulazaynab
autor
19. únor 2010

lestep - v jednom měsíci jsme leželi na infekčním kvůli rotavirům, proto bereme nutrolin-b, aby se mu dala střeva dopořádku, což už min. dva měsíce má. Neříkám, že mu dávám pribináčka pořád. Díky za rady, teď mu budu dávat jen actívii.

zuzankast.
19. únor 2010

dvojka - jasne,kdyz nemam svaly ja, tak aspon mala 😀 😀 😀
ne 🙂 ukrojila sem schvalne kousek, ktery male davam a vazilo to 30g tak mam dobrej odhad v oku

cernovlaska
19. únor 2010

Hm,takže s kojením to teda nemáš jednoduchý 😖 ale fakt zvaž,jestli by jsi mu neměla dávat jen nemléčné kaše,Hipp je má,tuším,od 5.měsíce a zkoušet mu dávat UM,je hodně druhů a v lékárně by ti měli dát zdarma vzorečky,co mu bude víc chutnat,ale fakt je maličkej,i na jogurty a těma to,podle mě,nezachráníš ☹. Je to na tobě,ty jsi jeho maminka,ale prosím,zkus se někde poptat,u odborníků na kojeneckou výživu nebo tak a zajdi na to vyšetření,aby jsi mu nezpůsobila problémy do budoucna 😔

janulazaynab
autor
19. únor 2010

cernovlaska - zkouseli jsme Bebu, Nutrilon, Sunar.. nechce nic, jen moje mliko a to vypije jen trochu. Kase od Hami jsou i od ukonceneho ctvrteho mesice.