Montáž postýlky Scarlett. Pomožte

terak
13. zář 2010

Ahoj,

montovali jste někdo postýlky Scarlett? Dnes mi přišla a jsem trošku v šoku z toho jednostránkového návodu. Jsem zvyklá na 20ti stránkové montážní návody ala ikea pro blbý. Máme se do toho poustet sami nebo jste si domlouvali montaz z obchodu?

Mate nejake figle, nebo varovani pri montazi?

DIky

klara.t
13. zář 2010

je to lehké. Nejdřív sešroubuj ty boky k sobě. Pak tam prostě položíš rošt, přišroubuješ a všechno pak dotáhneš. Pokud tam máš šuplík, tak ten smontuješ zvlášť. Na tom nejde nic zkazit. Vem si někoho k ruce, aby ti to přidržel a máte to za chvíli hotový.

terak
autor
13. zář 2010

@klara.t No my mame prave stahovaci bok :( Uvidim, treba to bude fakt jednoduche a intuitivni, ale podle toho navodu teda dost tezko rict :D

janakochova
14. zář 2010

My máme taky se šuplíkem a stahovacím bokem a opravdu to bylo celkem jednoduché, ikdyž to ze začátku vypadalo hrůzostrašně, tak jsme to s manželem v pohodě zvládli podle toho návodu... Takže se toho vůbec nemusíš bát... 🙂 🙂

segafredo
16. led 2013

Holky, potřebuju pomoct - dneska přišla postýlka, ale návod VŮBEC ŽÁDNÝ!!!!! máme postýlku se stahovacím bokem - poradíte???nevím ani kde začít apod. Jak jste ji montovali vy?