Mop Spin&Go. Vyplatí se do něj investovat?

romous
1. srp 2010

Chtěla bych si pořídit tento mop z media shopu, tak by mě zajímalo, zda se opravdu vyplatí investice, nebo raději zůstat u klasického vytírání. Za každý názor budu vděčná. Děkuji

bengy
4. srp 2010

Ahoj, taky o nem uvazuju. Na emiminu je o tom diskuze a dokonce srovnani pana, ktery si koupil levnejsi variantu, ktera se mu rozbila a original od mediashopu. Zatim, co jsem cetla, tak si to lidi vychvalujou.
Jsem na vaskach, ale asi do nej pujdu. Hold to zkusim. 😀

alcabr
4. srp 2010

Ahojky,tak já zase přispěju jiným názorem.Moje babička ho má doma asi měsíc.Jí se pochopitelně moc líbí,ale z mého i jiných pohledů není zas až tak dokonalý.Tyčka od mopu je pružná až moc a tak když na něj trochu přitlačíte,tak máte pocit,že se to zlomí.A aby jste měly podlahu po vytření suchou jak ukazují v tv,tak musíte hodně šlapat.Není to tak jak ukazují,že 3x šlápnete a je to suché.Nevím,porozmýšlejte,ale televize hodně klame a ukážou jen to co se jim hodí.A takhle jsme se vypekli už u více výrobků z podobných shopů.

kani
14. srp 2010

Ahojky. Spin and go mám doma a radím investovat do toho od media shopu. Je jinak řešený a šlapání jde z lehka..u toho Twistra a podobné levnější (700 a výše) šlapání jde ztěží. 😉 Tak Vám přeji pěkné pořízení a at máte z toho radost 🙂 .S Pozdravem Kani

romous
autor
14. srp 2010

Tak už ho mám doma,když sem ho objednávala říkala paní,že bude do měsíce a za týden byl doma a fakticky mooooo super.Investice se vyplatila.Takže opravdu můžu jen doporučit. 😉

telefunken
26. led 2011

Ahojky, zmíněný mop Spin and Go mám půl ruku doma a můžu říci, že to není tak jak ukazují v televizi. Dokonale nevytírá, prostě tu špínu,prach chlupy, vlasy stíráte stále před sebou a velký problém je ukončení vytírání,protože vám tam zůstane smetí (chlupy, vlasy, prach atd.), které si mop nechce a nechce vzít .Musíte tu špínu odstranit něčím jiným, třeba hadrem .A také nevytírá dosucha jak ukazují v televizi, jedině asi až po desátém šlápnutí na odstředivku a pořádně zatlačit na mop do odstředivky. Co vám mohu poradit, lidi NEKUPUJTE TO !!!! I já jsem naletěl reklamě a prosím peníze investujte do něčeho jiného a né do tohoto mopu. ZÁSADNĚ NEDOPORUČUJI !!!!!