Motorkáři jezdí okolo našeho domu, co mohu dělat?

key25
30. kvě 2013

Ahojte holky okolo našeho domů jezdí hodně mladý kluci na krosnách nebo jak se ty motorky jmenujou. Cesta je strašně nepřehledná, a oni tam jezdí hrozně rychle je to opravdu hned vedle našeho domu bojím se o malou.Nejedná se o silnici ale je to taková polní zkratka do další vesnice zhruba 3km.Co mohu dělat ? poradíte?

camelinka
30. kvě 2013

@key25 Hlídat malou, nic jinýho udělat asi nepůjde, pokud to není váš pozemek, jezdit si tam může kdo chce "jak chce"

key25
autor
30. kvě 2013

a velkou rychlostí také? napadlo mě jestli to někdo také neřešil.Už se tu jeden motorkář zabil a i tak tu jezdí opravdu rychle

pajenka
30. kvě 2013

@key25 Jsou to krosky 😉 jinak co dělat bych Ti i poradila, ale jsme taky motorkáři, takže nebudu střílet do vlastních řad 😎

evcounek
31. kvě 2013

@key25 no a co malá na ten kravál z motorek? A co jít na úřad a říci aby tam dali ceduli s určením rychlosti? Asi to bude blbost,ale zkusila bych i tuto možnost, když tam jezdí jako blázni.
Náš synek jak vidí motorku nebo náklaďák stává se z něj horolezec 😉 Je to trochu nepřijemné, ale zase praktické do silnice mi nejde sice máme problém projít okolo rušnější silnice.
v horolezce se promění i když vidí jen pejska ať malého nebo vekého nejhorší jsou štěkající pesjce a majité co mají pejsky puštěné z voditka nebo na dlouhém vodítku a říkají nebojte se 😠 a vidí jak Luky šplhá po mě nahoru. To bych vraždila pohledem

ivular
31. kvě 2013

@pajenka Tak aspoň jsi upřímná no.. 😕
@key25 Zkusila bych se o možnostech taktéž poradit na místním úřadě. To omezení rychlosti by mohlo být ale reálné.

ined77
31. kvě 2013

@key25 ..nasyp na tu cestu hřebíky, oni si to časem rozmyslí 😉 😝
to je myšleno jako fór, ale třeba by to fungovalo 😎
místní úřad je dobrý nápad, ať to jde legální cestou😉

key25
autor
2. čer 2013

Holky děkuji zítra tam zajdu 🙂