Motto v diplomové práci, poraďte

juni
5. zář 2012

Ahoj ,
pořád přemýšlím co chytrého napsat do diplomky, ale nic mě nenapadá. Chtělo by to nějakou bombu, aby komise pak už nic nezkoumala 😉

horakovatereza
6. zář 2012

@juni A na jaké téma je ta diplomka? co za obor?

juni
autor
6. zář 2012

dělala jsem výzkum na dětském oddělení. Je to sociální odbor. Na netu jsem zatím nic moc nenašla. Pořád mě napadá jeno "to vod Huga, jdi s tím kdo tě má rád" 😀

llluckaaa
6. zář 2012

To ani nevím, že v diplomce má být motto 😅 Já tam žádné neměla a stejně jsem dostala 1, komise si stejně nestihne diplomku moc prohlédnout a dá hlavně na posudky. Radši trénuj před zrcadlem nějaký monolog, kde svou práci představíš 😉

lavita
6. zář 2012

já jsem speciální pedagog a měla jsem toto: Pesimista vidí sklenici vody jako zpola prázdnou,
optimista vidí stejnou sklenici jako z poloviny plnou.
Ale dobrovolník vidí sklenici vody a začne hledat někoho,
kdo by mohl mít žízeň.

ala1970
28. říj 2015
Uživatel ala1970 je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od ala1970.

Já se dívala na internetu na nějaká témata diplomových prací a normálně na mě vyskočilo http://www.vsprace.cz/ . Píší ,že vám zpracují celou diplomovou práce? Potkaly jste se s tím holky někdy? Myslíte si, že to lidi používají?