MS trvající 9 dní dva cykly po sobě, teď zpoždění - poradí někdo?

hasara33
31. srp 2018

Ahoj holky, chtěla bych poradit 🙂 odjakživa mám nepravidelnou MS nicméně poslední dva cykly jsem měla víceméně pravidelné akorát, že „krvácení“ jestli se tomu tak dá říkat, protože by bylo spíše špinění až lehké krvácení, trvalo 9 dní (normálně jsem to vždy měla 6-7 dnů)..řekla jsem si no co tak to sice trvá 9 dní, ale alespoň už to vypadá pravidelně nicméně teď mám třetí den zpoždění, TT negativní, píchá mě v podbřišku, cítím záda a mám hodně přecitlivělé bradavky na dotek, prostě příznaky před MS, ale MS nikde. Ke gynekologovi nechci, protože stejně noc nevyřeší když neuvidí nic na UTZ. Maximálně mi zase něco předepíše na cyklus a toho už mám taky dost…poradil by někdo?

janapetrvalska
31. srp 2018

muze to byt cysta .. dr. je dr. ne vse se musi resit leky, ale musi vedet co , aby se to pripadne nezhirsilo

janapetrvalska
31. srp 2018

@hasara33 osobne mam kazdy rok kveten cerven vykyv , neco co se vychyluje od normalu .. muze to byt tehu, ale taky nejaky problem

janapetrvalska
31. srp 2018

@hasara33 vetsinou reaguju na prechod jaro leto , ty sikene vedra

fandysek_1
31. srp 2018

Nechala bych si udělat testy na mycoplazma a chlamydie. Můžou toto způsobovat + problémy s početim.

hasara33
autor
31. srp 2018

@janapetrvalska .....právě toho se bojím, aby nebylo něco špatně uvnitř....ale to by přece měl vidět na UTZ, ne? Když jsem tam byla naposledy tak to bylo kvůli tomu, že mi MS trvala 15 dní, ma UTZ nic neviděl a dal mi utrogestan, k ničemu ... snažíme se otěhotnět, ale takhle to dost dobře nepůjde, navíc už to bude skoro rok a nic kromě jednoho biochemického

martaskaaa
31. srp 2018

@hasara33 nechala bych si udelat klidne i hormonalni profil. Je to odber krve asi 3.den menstruacniho cyklu. Uvidi se, jak jsou na tom i tve hormony. Kolik dni cca mas cyklus?

hasara33
autor
31. srp 2018

@martaskaaa to je v plánu pokud se nezadaří do listopadu, říkal doktor na poslední návštěvě a vzhledem k tomu jak to "jde" mě to asi čeká.....hele když to sem tam je pravidelně tak 28 dní

martaskaaa
31. srp 2018

@hasara33 a proc az do listopadu? Pokud je nejaky problem, lepsi to vedet a řesit to hned a ne cekat do listopadu a ztratit zbytecne mesice. Ja mela cykly i 60dni dokonce..to ty mas dobrý

hasara33
autor
31. srp 2018

@martaskaaa protože se snažíme od prosince tak doktor říkal, že tomu necháme do listopadu volný průběh a pak to budeme řešit

hasara33
autor
31. srp 2018

Tak jsem si objednala pro začátek test na chlamydie VEROVAL, vyzkouším a uvidím.....zkoušel někdo?

janapetrvalska
31. srp 2018

na chlamidie atd ti ma vzit dr krev, hleda se vzdy pricina dlouheho krvaceni , kratkeho atd. Zrovna treba ty chlamidie atdmuze zpusobovat velke krvaceni u menstruace , i mimo, zjizveni atd. tlacila bych na dr. my se snazili taky nejak 3-4 roku pak jsme sla k dr ze nic udellala hor.profil a hle ovulka nebyla (byt jsem si myslela ze jo) kvuli zvysenemu prolaktinu (ten blokuje ovulku) . po 14dnech brani leku 1xtydne na snizeni jsem mela pozitivni test, sice revize v 9tt , ale pomohlo to. pak pul rok zase nic, a v unoru samovolny. A ted do zari jsme domluvene s dr ze uvidime pak prijit a bude resit hloubeji, nasadi clostik , pregnyl atd nevim uvidime ...ale kazdopadne neztracet cas , netlacit hned silenosti do sebe a hledat pricinu .. ja teda jsem snazilka uz 2rokem , ale jsou tu snazilky i treba 5 a vic let. Je treba tedazjistit jestli je vse ok , a resit nez delat ne dr. nepomuze nebo buh vico najde- blbost akorat si sama prodluzujes dobu .. a hlavne nehrajme si na dr. pokud dr. se k nicemu nema tlacit nebo vymenit