Můj úžasný den. A co ten váš?

majkeela
25. říj 2008

Už dlouho máme s manželem dohodu, že vždy v sobotu dopoledne hlídá dceru on a já si mohu spát, jak dlouho chci 🙂 . Dnes když jsem usínala, tak jsem přemýšlela, jak by vypadal celý den, který bych měla pro sebe a který bych si mohla zařídit tak, jak bych chtěla já... Upřímně přiznávám, že jsem zjistila, že by to byly zážitky zcela konzumního charakteru, takže nečekejte nic světaborného...
Táááákže:
- spala bych do kdy bych chtěla, až bych byla úplně vyspaná;
- (stoupla bych na váhu a zjistila, že mám tak o 3kg míň než jsem si myslela)
- v klidu bych si snědla jídlo a vypila čaj, tak že by mě nikdo nerušil a nemusela jsem jídlo 100x přerušovat a asi bych si u toho prolistovala nějaký zajímavý časopis;
- v klidu bych se umyla, oblíkla a vyrazila do města. Šla bych ke kadeřnici, na kosmetiku a nakonec na masáž;
- v době kdy bych se zkrášlovala by u mě doma byla paní, která by kompletně vygruntovala a uvařila na 2 dny dopředu i pro malou;
- po zkrášlovací kúře bych vyrazila do hračkářství a koupila malé nějakou úžasnou hračku, ze které vím, že by byla nadšená a dlouho by si s ní vyhrála;
- zastavila se v HaM, Mangu, Orsayi... a nakoupila si hadříky bez omezení financí a hlavně bez hulákání batolete zaparkovaného před kabinkou či významných pohledů manžela, že už ale FAKT jdem;
- přišla bych do nádherně uklizeného bytu, dala malé hračku a asi hodinu si s ní hrála a objevovaly bychom, co má nového, pomazlila bych se s ní;
- přišel by manžel v super náladě, já bych si oblékla ty nové hadříky a vyrazili bychom na super véééču a pak by následoval romantický večer..... 😵 😵 😵

Tááák a co vy maminky, co už jste dlouho na mateřské? Zkuste se zasnít a jak by vypadal den, kdy byste usínaly s pocitem, že máte úplně dobité baterky na to, abyste zase stavěly kostky, vysvětlovaly knížky, žehlily haldy prádla, uklízely rozsypaný cukr a vykramované skříňky????

vinka
25. říj 2008

😀 😀 😀 Majkeela dobré ráno.Už je biely den.Prebud sa do reality.Bordel v každej izbe ukričané deti,mastné vlasy umytá až na obed.A kaderníčku vydím len po ceste s nákupnými taškami. 😀 Ale štastná nie? 😀 😀 Neboj dlho by ta taký život asi nebavyl.No načo by si v starobe spomýnala. 😀

monkula
25. říj 2008

majkeela, supoer téma....
mne by teda úúúplne stačilo, keby som sa mohla kľudne najesť, samozrejm,e to č oby mi navaril niekto iný.... sadnúť si s kávičkou, a zaujímavý mčasopisom....
Potom by som sa išla prejsť, bez kričiacich detí, bez jazyka vyplazeného až na hruď, by os msa prechádzala po parku, sem-tam sa zastavial, zodvihla namiesto topánočiek gaštany, alebo suché listy d ovázy.... 😵

majkeela
autor
25. říj 2008

vinka - jasně, že šťasná 😉 😀 Neměnila bych ani za nic.... Nechci svůj život změnit, jenom se prostě zasnít, co by mi dobilo baterky... A na druhý den být zase ve svých starých kolejích, protože je prostě MÁM ráda 😀 😀

monkula - joooo o tom jazyku mi někdy povídej... Zvlášť když táhnu 12kg dítě, nákup, kabáty z čistírny a tašku s přebalováním, navlečená v bundě až do 3. patra... cifix.... 😀 😀

vesi
25. říj 2008

monkula a stavila by si sa u mňa na kávičku a pokec 😀

monkula
25. říj 2008

majkeela, asi tak...
Ja so mraz písala blog a onašej bežnej úprechádzke ,počkajte, dám link 😀
vesi, jasnéé, ako som t omohla zabudnúť spomenúť? ALe keby sme sa my zazkecali, tak by mala téma názov, náš najuletejší týždeň 😀

monkula
25. říj 2008

http://www.mamaaja.sk/index.cfm?module=Blog&pag...
najuletenejší týždeň so mchcela napísať...

vesi
25. říj 2008

moni, ked sa stretneme, tak to jáš jedno či deň alebo týždeň 😀

ale tiež by mi stačilo v klude sa najesť a prelistovať dobrý časopis a vypiť si kávi s tebou 😀

monkula
25. říj 2008

asi tak..
ja nie so mnáročná... len keby tu bolo chvíľku ticho... 😀
a nie.... Kakooooo, any toooo (Jarko, daj mi to) alebo doň, mama, doň (poď, mama poď)

vesi
25. říj 2008

moni a u nás to je zase mama saška mi nechce dať....
a ešte daaaj mojeeeee 😠 😀

monkula
25. říj 2008

no, Jarkove sťažnosti ani nejdem písať... 😠 😠 😠

gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
gedren
Autor odpověď smazal
Zobraz
zanett
25. říj 2008

😀 jezis, gedren, no proto 😀 , jak jsem docitala tvuj prvni prispevek, tak mi hned vyvstalo na mysli: 'No nerikej to tve matce, ta by se toho rada ujala' 😀 😀 😀

schwarzovka
25. říj 2008

mně by stačilo, kdybych si mohla dojít v klidu na wc...to jediné mě štve....malej začíná chodit a musím být furt u něj...takže wc odkládám než jde spát 😀
někdy je to o fous 😀 😀

maart
25. říj 2008

Majkeela....uzasne napsany, pobavila jsem se 🙂 ...hele a ted si predstav, ze ja mam deti 3 a na matersky uz jsem 7 let (ano slovy sedm!!!!)....ty brdo, mne by snad stacilo se jenom cely den valet v posteli....SAMA (i bez manzela)....nekdo by si ty tri kousky proste na cely den vzal a vratil az vecer (zdrave, usmevave a spokojene)...jooo a jeste by je teda vecer nasytil a vykoupal 😉 😀 😅 !

maart
25. říj 2008

Schwarzovko 😀 😀 😀 ..... 😀

bibula
25. říj 2008

no aj ja tuzim po dni volna,ale ked mam len hodinku volna,neviem co skor,tak len skocim pod sprchou a uz vyckavam a beham kadetade po oknach,ci uz nejde moje babatko 🙂
Schwarzovko-no to moj chodi so mnou na zachod uz odkedy sa batolil,nemoze ma spustit z oci,teraz mi uz aj vlozky strka do nohaviciek,obcas aj ked ich uz nepotrebujem 😉 proste si spomenie 😀 😀

majkeela
autor
25. říj 2008

maart - jéééžiš a kde je napsaný, že já jednou s třemi kousky neskončím 😀 😀 😝

schwarzovka - jo, jo, taky se mi blbě tlačí, když se moje batole opírá o moje kolena (zatím stojí s oporou) a zálibně sleduje můj obličej 😀 😀

draga
25. říj 2008

teda tak já ani nevím...mě by stačilo si odletět na den k moři...jen tak sama...dát si nějaký super drink, večer si zatancovat a ráno se vyspat...to už by ale byl druhý den a to už bych neměla nárok 😀

sisstin
25. říj 2008

konečně se normálně vyspat..to by mi stačilo 😝

ankam
25. říj 2008

baby ja zacinam mat pocit ze sa takeho uzasneho dna pre seba asi "nedozijem" 😀 😀 😀

ankam
25. říj 2008

monkula pekny pribeh 😀 to mi pripomenulo ze aj my sme uz skoro raz kupili malej kondomy..........manzel pozera ze co to je v kosiku hodene 😀 😀 😀

maruschka
25. říj 2008

môj úžasný deň/i:

aspoň na dva týždne vypadnúť s celou rodinkou na dovolenku bez:
-manželovho mobilu č.1, manželovho PDA č.2
-manželovho notebooku
-niekam, kde nie je signál a internet, telefón, televízia,elektrické zásuvky a vôbec všetko, čo prenáša nejaký-hocijaký signál
-niekam, kde sme ďaleko od všetkých ľudí, problémov, práce.. 😎 😎 😎

A keď sme si takto výborne oddýchli, zrelaxovali mozog,dušu,telo, tak sa vrátim do úplne krásneho bytu, ktorý je:
-vyupratovaný a vymaľovaný
-všetko prádlo vytriedené nepotrebné/potrebné, zimné/letné,...
-mám novú kuchyňu, kúpeľňu,obyvačku, a moju vysnívanú tapetu v spálni..
-máme navarené a voňavú kávu na stole..

A ja mám dovolené oddychovať ešte aspoň 3 dni..To je moja skromná predstava, ktorá by sa mi mohla splniť-pokial by som vyhrala JACKPOT..!! 😀 😀 😎 😎

aguaverde
25. říj 2008

Tak můj úžasný den by byl kdyby místo ticha tu konečně (klidně i celý den) křičelo miminko 😅 😔 😵 ale napíšu sem třeba za rok až se nám to podaří a já budu jen snít jaké to bylo před miminkem když sem spala do 11 a oběd sem měla na stole,jak tu bylo uklizeno a klid, jak sem místo psaní smluv kecala na koníkovi, atd ..... 😀 😀 😀 😀 😀

aguaverde
25. říj 2008

maruschka taky bych aspoň na jeden den vyhodila přítelův mobil a noťas z okna a jen si ho užívala....ale to je nesplnitelný sen u podnikatele 🙄

gtver
25. říj 2008

Absolutně úžasný, vysněný, skvělý den ? 😀 Můj den by byl pracovní a má i své datum 😀 Ideálně druhá polovina února příštího roku, Liberec, všude plno sněhu, plno shonu, závodníci, trenéři a mezi nimi se prodírat s kamerou a mikrofonem 😵 😵 😵 Manžel s malým v obecenstvu, tam, kde na ně i občas uvidím Tak tohle se mi bohužel teď už nesplní, ale pořád doufám, že budeme všichni tři u tratí, takže nebude to absolutně úžasný na 100%, ale bude prostě "jen" úžasný 🙂
Jo, mohl mezitím doma někdo uklidit, tomu se samozřejmě nebráním.

gtver
25. říj 2008

Pardon, píšu s malým na ruce a je to poznat 😀

paula
25. říj 2008

majkeela, tvuj prispevek je uzasny. 🙂 Taky jsem se u toho naadnerne zasnila a prala bych si to presne do pismene tak jako ty. 😉 Bohuzel se tu moje rvouci dite dozaduje vecere a do 10 nebude spat.

kacici
25. říj 2008

Majkee - skvely tema 😉 ,tvuj uzasny den je presne takovy o jakem snim i ja 😀
Ale ted mam slibeno hlidani Terezky,abych si mohla zajit v klidu ke kadernici,tak se mooooc tesim 😵
Ale dneska to taky bylo super - od 15.00 do 17.00 vzal Ales malou k babickam a ja cele dve hodiny SPALA 😀 (uklid uz neresim - na skritky neverim,takze zitra dostane tatka malou na vychazku a ja hadr do ruky)

dadulik
25. říj 2008

joooj baby, mne by stacilo sa vyspat celu noc, bez jedineho prerusenia krikom mojej dcerenky, rano sa naranajkovat a kuknut si v klude internet aspon hodinku, no a nakoniec aj zajst konecne ku kadernicke 😀