Musí babičky pomáhat?

skurinka
7. únor 2012

Mile maminky pokazde kdyz si tady tak procitam celkem se nestacim divit.Chteli jsme mit deti tak se o ne musime postarat,kdyz obcas vypneme a nekdo si ditko na chvili veme na par hodin abychom mohli nacerpat energii to je vsechno v poradku.Ale zarazi me tipy zprav ...no tak zaprahni babicky aby pomohli....
No nevim ale babicky jsme se neptali jestli chce dalsi "DITE"aby se o neho starala.
Nevim mozna jsem divna..rada dam deti babicce,ale nedelam to proto aby se MUSELI ZAPRAHNOUT.....sdili se mnou nekdo muj nazor nebo jsem divna. 🙂 🙂

nov777
2. lis 2014

Hanulkapal To bude ono. Chteli te videt v jine situaci a tohle je na ne asi moc. Tak vek na dite mas a ze to zrovna neklaplo s praci, to se stava. Navic se stejne vetsina zen obtizne pokud vubec vraci na puvodni misto, takze zadny drama. To se nejspis urovna casem. Nekdy maji rodice az moc nalajnovano, jak bude jejich dite zit a nechapou, ze uz nejsi dite. Mimco tomu urcite pomuze.

mandala
2. lis 2014

@hanulkapal Je mi jasný, že máš asi rozpoluplné pocity, ale počkej, až se ti narodí mimi, svět se ti obrátí vzhůru nohama a nebude pro tebe nic důležitější, než ten tvůj capart. Třeba s prvním vnoučkem se vaše vztahy trochu urovnají, přeju ti to. 🙂 😉 🙂

hanulkapal
3. lis 2014

@mandala Věř mi, že už teď nemám myšlenky na nic jiného a to ještě malá není na světě 🙂))))) Říká se, že na světě není nic silnějšího než mateřská láska a jsem zvědavá, jak to budu cítit v reálu 🙂 Kdo má psa, tak pochopí - vždycky pro mě bylo nejdůležitější, aby byl v pohodě můj pes, v těhotenství, asi tak v druhém trimestru se to samo úplně obrátilo a najednou jsem zjistila, že mi nejde o nic jiného, jen aby mimču v bříšku bylo pohodlně a abych mu něčím neuškodila 🙂 Snad máš pravdu, lidi okolo těhotných to mají těžší, dokud se mimčo nenarodí, tak je to jen o představivosti 🙂 Byla bych fakt ráda, kdyby se o vnučku zajímali, aspoň když bude malá a bude to vnímat (puberťákům je to tak nějak povětšinou fuk 🙂)) Děkuju 🙂

hanulkapal
3. lis 2014

@nov777 Je to možné, jen jsem si myslela, že za půl roku už by se mohli se situací srovnat. Já samozřejmě vím, že to není ideální, ale problém se může bohužel vyskytnout kdykoliv u kohokoliv z nás a třeba to tak úplně neovlivníme (třeba to, že přítelovi zaměstnavatel nezaplatil a už se to vezlo). Kdyby každý bral lidi takové, jací jsou, tak by se nám všem ulevilo 🙂))