Musíte si linii udržovat hladověním a přehnaným pohybem?

alterna
5. črc 2009

Musíte si linii udržovat hladověním a přehnaným pohybem?

Je mi 30let a zjistila jsem že jinak než takhle to nejde, jinak kynu snad i po vodě ☹

Po 17h nejim a obden běhám, cvičím apod.

arvetka
5. črc 2009

hladověním si akorát zajistíš zpomalení metabolismu a pak budeš přibírat, ikdyž se na sklenici vody jenom podíváš.

pipet
5. črc 2009

Já se musím hlídat, abych jedla dost a nehubla...
Nevím, s hubnutím nemám zkušenosti, ale podle mě nejíst "po X h" je blbost. Je důležité, kolik kalorií za den spořádáte, a je jedno kdy 😕 - pokud to není jedno megajídlo 😅

kubaka
5. črc 2009

hladověním se akorát dopracuješ k jojoefektu, protože tělo nastartuje krizový režim: cokoliv pak sníš, uloží si na horší časy. Pokud už máš takto rozhozený metabolismus, tak by bylo dobré se obrátit na výživového poradce, který ti ho jídelníčkem zase upraví tak, že budeš moct jíst a nepřibírat.
Pořád se o tom píše a pořád to někdo nechápe. 😨
Praštěná kamarádka tohle dělala léta- přežírala se a následně tři měsíce před dovolenou hladověla a pila jen vodu. Dnes se dopracovala z 60 kil na 120 a naprosto s tím není schopná hnout.

soanpe
5. črc 2009

tak já nejvíc zhubla, když jsem si zaplatila trenéra ve fitku. 3-4x týdně jsem cvičila 1,5-2hodiny s tím ,že jsem musela jíst 6-7x denně
za 4 měsíce jsem dala dolu 14-16kg a bez hladovění 😎
je pravda, že jsem niky tak nežrala, jako tehdy 😀 , základ je, rozvrhnout si jídelníček.dopoledne spíš doplňovat energii, takže potravina jako rýže,banány, červené plody, sýry.. a večer jsem jedla maso, zeleninu.
jedla jsem i po21.00hod. protože spát chodím po půlnoci

johanda
5. črc 2009

Alterna - nemusím a nedoporučuju. Kolik vážíš a měříš, že se tak trápíš?

len
5. črc 2009

Musím se hlídat. Což teda rozhodně neznamená, že bych kdy musela hladovět, popř. si odpírala věci, které mám ráda... Pokud je to, jak píšeš, v prvé řadě doporučuji zkontrolovat štítnou žlázu a pokud bude OK, určitě to řešit s odborníky, jak tu již bylo psáno, hladovění akorát rozhodí metabolizmus, je to značně krátkozraké řešení 😝

Pipet, troufnu si nesouhlasit, že je jedno, v jakém rozložení se kalorie přes den spořádají, záleží na tom docela dost, důležité je nedělat velké přestávky mezi jídly (tudíž ani nekončit s posledním jídlem mnoho hodin před spaním) a taky soustředit kaloričtější věci v první polovině dne, na večer nechat už jen lehčí věci. Ale na tohle téma je tady diskuzí hafo 😉