Mušky na kočárku. Nevíte o přípravku?

alca22
23. čer 2008

Ahojky, mám kočárek svítivě zelené barvy a pořád je v obležení těma malýma muškama. Nevíte někdo o nějakým přípravku aby na něj nelezli, ale aby to bylo bezpečný ani pro prcka v kočárku.

petula...
23. čer 2008

kup si v lékárně anti moskyto pro děti a kočárek tím nastříkej. Funguje to.

kometka5
23. čer 2008

tak já mám oranžový a taky s tím bojuju...hlaně to má malá i uvnitř kočárku, tak nechci, aby to na ní sedalo... ☹
petula...díky za radu, zkusím to... 😉

alca22
autor
23. čer 2008

Mockrát děkuji za radu. Určitě vyzkouším

misakulicka
23. čer 2008

Tož asi máte X landera? že ano? my taky bojujeme-díky za tip. Anti moskyto si koupím.

lu777
23. čer 2008

no tak to je dobrý, to by mě nenapadlo, že to může přitahovat mušky 😨 😨

kometka5
26. čer 2008

Alco22, sehnala jsi ten spray? já se ptala asi v pěti lékárnách a všichni na mě koukaly jak na zjevení, že o tom v životě neslyšely... 😠 ☹ a mě to začíná dost vadit, snášejí se totiž i na mě... 😒

alca22
autor
27. čer 2008

Jo sehnala jsem ho. Měly tedy poslední, ale měli. Kočárek jsem s ním nastříkala, na mušky a menší hmyz to funguje, ale na takový ty malinkatý černy broučky ne .Asi to chce vždy nastříkat když jdu ven.Jestli ho nezeženeš tak ho mají na internetu, tak si ho objednej tam.

kometka5
27. čer 2008

tak už ho mám taky...konečně...čekala jsem zázrak, ale ten se nedostavil. ty černý mušky jsou fakt všude...mám spíš černý kočár než oranžový...přemýšlím, že bych ho snad prodala, protože jsou fakt všude, je to hodně nepříjemný... ☹

zusma
27. čer 2008

taky mám svítivě zelený kočár a mušky po nás jdou jak divý 🙄 😀 🙄 jako někdy to jde, ale jednou takhle navečer to byl děs. Nemělo ani smysl je odhánět.

A nedělá ten sprej fleky? 😕

romana.st
27. čer 2008

Ahojky holky,
já mám zelený kočár a ty mušky jsou otravné. Pořád nějaké odstřeluji.....Dokonce, když jsme seděli v zahradní restauraci, tak jsem jich napočítala 23 co seděly na kočárku....

kometka5 - na ty černý potvory ten přípravek nefunguje?

cazadora
27. čer 2008

holky máme taky zelenej a je to teda katastrofa ty malý černý mrchy kočár je pak skoro celej černej blééé ☹

kometka5
27. čer 2008

Romano, na ty černý mušky to nefunguje...kdybych ji tam měla jen 23 🙂 , ale já jich tam mám fakt stovky... ☹

alca22
autor
27. čer 2008

Fleky nedělá, ale na ty malý potvůrky fakt nefunguje ať už je podzim