Může to být pedofil?

fiba
29. črc 2008

Obracím se na Vás všechny s dotazem týkajícím se mé švagrové. Je jí 14 let a už asi dva roky si přes nějakou hru na internetu dopisuje s několika dospělími lidmi. Dnes jsem se dozvěděl, že jeden z nich, prý kamarád, kterého zná pouze přes internet (takže je anonymní) přijede k ní domů na návštěvu. To by nebylo nic divného, kdyby za ní nejel až z Ústí nad Labem na kole (cca300km) a nebylo mu 31let. Švagrové tvrdí že je svobodný a plánuje výlety po okolí na kolech. Má se zdržet 3dny a chce stanovat na zahradě domu ve kterém švagrová bydlí společně s rodiči. Těm se to příliš nezamlouvá, ale nechtějí jí odhánět kamarády. Požádali proto jejího bratra (27 let), aby je doprovázel doslova na každém kroku. Jsem paranoidní, nebo to opravdu není normální, aby si 31 letý anonimní "kamarád" z netu takto domlouval schůzku se 14letou slečnou?

kitty68
30. črc 2008

tak i ja prispeju se svou troskou do mlyna

pedak to muze byt, ale nemusi

myslim ze rodice meli urcite vice popremyslet nez dovolili, ale na druhou strasnu kdyby nedovolili, stejne by mohl prijet a sesli by se potajnu.
takze je urcite lepsi, kdyz to doma rekla, muzou byt radi ze jim dcera veri.

jestli to je moralni???

na zacatku minuleho stoleti bylo normalni, kdyz si holky braly za manzely pany ve veku svych otcu a bylo to uplne moralni, takze asi tak.

jinak doufam ze se nic vazneho neprihodi a vsecko bude v poradku 😉

kitty68
30. črc 2008

sirinka - ja na sobe teda nejake markantni rozdily nepozoruju uz od 13ti let, teda az na vlasy

takze co muze pritahovat na zabke - to co na tobe, nekdy ty pubosky vypadaji vic vyspelejsi nez 30-ti leta baba

sirinka
30. črc 2008

kitty68 jaaaj...no ja teda na sebe zmeny pozorujem a to podstatne...najme co sa tyka moje psychickej vyspelosti... 😉 keby som sa od strnastich nezmenila tak ako ty, asi by som svoje dieta nedokazala vychovavat... 😉 ajajaj

j.a.n.u.s.
30. črc 2008

V mych patnacti jsem mela kamarada, ale opraavdu KAMARADA(30let)...ja jsem se v te dobe hledala...a on byl normalni-nepedofilni-chlapek...moudry, ja v nem videla prilezitost se necemu naucit,...fakt se to muze stat...pratelstvi mezi muzem a zenou(i kdyz nactiletou)

...ale ted mam sama dceru a uvazuji o tom z tohoto smeru..

Verit ji, ale nechat toho bratra jit na obhlidku a hlidat...je opravdu zarazejici dalka a misto...stan? Romantika? O cem si psali...jak bylo vyse uvedeno...buhvi jak se predstavili mezi sebou?
Nezavidenihodna situace!

Budu to tu sledovat! Pak napiste jak to dopadlo a co se z toho vyklubalo... 😉 drzim palce hodne stesti!

meleri
30. črc 2008

prave ze chlapum se takove mlade moc libi. proc to nevim, ale je to tak! proste cim mladsi tim je to pro ne lepsi! 😅

kitty68
30. črc 2008

sirinka ja myslela vzhledove 😀

eraserhead
30. črc 2008

meleri: no já nevím, třeba mě ženy mladší než já vůbec nic neříkají, jo, možná se na ně hezky kouká, to nepopírám, ale jinak mi vůbec nic neříkají. U mě by v tomhle věku, kterej se tu řeší (14 let) mohl být právě opačný problém - vždycky se mi líbily starší ženy a líbí se mi do dneska, jsem snad pro to gerontofil?

kitty68
30. črc 2008

eraserhead je to mozne zaloz tema a podiskutujem 😀 😀 😀 😀 😀

eraserhead
30. črc 2008

kitty68: jo a ona na něj vleze moje žena a já budu mít doma peklo, to tak he, he.

Jinak známé dcera, který je 15, chodí s naším kamarádem, kterému je nějak 23-25 (teď nevím přesně). Věkový rozdíl mezi nimi je mimo přímého dotazu nebo informace od někoho jiného takřka nepoznatelnej.....

zabza9
30. črc 2008

Ahoj, tak pedofil to být klidně může. Rozhodně se divím rodičům, že to stanování povolili, že on měl tu "drzost" si o to říct...no ale na druhou stranu - pedofilové se snaží být nenápadní ne? A ne se nastěhovat na zahradu rodičů své "oběti" 😒 Spíš bych ho viděla na jinak postiženého, nějaká jiná porucha, v sebevědomí, navazování kontaktů... Každopádně bych něco takového nedovolila.
Jinak jsem taky měla staršího partnera, o 14 let, ale bylo mi 22, když jsme se seznámili, určitě ne 14.

kitty68
30. črc 2008

jako je to fakt to vidim na sobe ja js fakt vzhledove (ne psychicky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!) stejna

me se ale libi ze jim o tom rekla, to je podle me nejdulezitejsi ze o tom rodicum rekla taky me zajima jak to dopadne

jabber
30. črc 2008

kitty - ale oni se vzhledově vůbec neznají, ne? Možná z nějaké fotky, jinak se nikdy nesetkali....

aponchie
30. črc 2008

eraserhead:to je dobre,ze jsem zaujata a zvlast na muze ve veku 30let a holky 14let 😲 nevim jestli rodice vedeli o cem si pisi to sem nepostrehla..v kterem prispevku to je?

aponchie
30. črc 2008

btw ne nevidim v kazdem muzi pedofila tim,ze ho mam v rodine to me trosku urazis eraserhead 😝 a me prispevky v diskuzi na tema trest smrti nejsou ojedinele to za prve a za druhe mam takovej nazor i pred dobou nez sem toho "naseho"pedaka poznala to jen tak mezi reci 😉

bambusko
30. črc 2008

sme sa vcera o tomto bavili s manzelom a zhodli sme sa, ze uchylak nemusi byt, ale divny urcite 😕

mam podobny nazor ako sirinka, podla mna je to nejaky pc maniak, ktory ma problem kontaktovat sa s dievcatami, nedala by som za to ani 5 korun, ze mozno je este panic. a konecne spoznal osobu opacneho pohlavia, s ktorou si v niecom rozumie - ved o niecom si pisat musia, no nie? a ona ho zrazu chce vidiet, to stoji aj za 300km na bicykli. len aby to na dnesnych cestach prezil v zdravi 😒

co sa tyka toho veku, moja sesternica vyzerala v 13 na 20, prsnata, vyvinuta zena s rozumom decka, na jednom letnom festivale ju opalovali sami 25 a viac rocni a ist s nou na kupko bola katastrofa 🙄 inak pre mna, ked som mala 14, bol uz 20-rocny pristary 😀 takze v tom to celkom nechapem 😖

sirinka
30. črc 2008

bambusko aj my sme sa o tom vcera bavili s malzelom...ten povedal, ze u nas by kludne mohol stanovat, ale min. meter pod tym stanom 😅

dip
30. črc 2008

ja teda nechapu, proc by nutne musel byt ten chudak cyklista uchylak nebo jinak postizenej..vzdyt v uvodnim prispevku stalo, ze se seznamili na netu pri hrani nejake hry (a hrat hry na PC je uchylka pomerne bezna i u tricatniku)..to znamena, ze maji uz dost dlouho spolecny zajem, a neni nic divneho na tom, ze se chteji po dvou letech potkat osobne, vzdyt tady na konovi se taky organizujou srazy! taky mi neni jasny, proc je to "v dnesni dobe" horsi nez driv, uchylaku se nejspis procentualne rodi porad stejne. navic, ve ctrnacti uz clovek neni zadny dite, chybi mu jenom zivotni zkusenosti, ale ty proste jinak nez zivotem neziska..takze kdyz jim budete vsechno zakazovat a drzet doma, tak budou v tomhle smeru ve dvaceti stejne nevyzrali a zneuzitelny jako ve ctrnacti. no a kdyz je to v pritomnosti rodicu a bratra u slecny doma, tak na tom fakt nic spatnyho nevidim. kdyby mel nekaly umysly, tak ji spis nekam pozve do kina a pak vlaka do stanu za mestem, ne? takze ja bych se priklanela k postupu nenasilne ji upozornit na mozna nebezpeci a po ocku sledovat, ale rozhodne neslidit a nezakazovat. Kdyz rodice jsou hystericky (coz nastesti asi neni tenhle pripad) a navic diteti neverej, tak v nem akorat vypestujou paranoidni neduveru nebo dozenou k uteku z domova...

konoupek
30. črc 2008

Tak mě to taky zase až tak mooc divný nepřijde.Jestliže se seznámili na netu přes nějakou hru,tak mají prostě společné téma a koníček a prostě si kápli třebas do noty 😕 .Začali se bavit víc a stali se z nich "kámoši".A rozhodně je myslím lepší,že jim o tom doma řekla a že bude stanovat u nich nazahradě,než aby neřekla nic a setkali se někde potanju,což by určitě nebyl pro ně problém.A kdo taky říká,že s ním bude spát v tom stanu,že jo,ona může klído spát doma v posteli-sama!!!.To už si snad rodiče ohlídají 😉

konoupek
30. črc 2008

Dip vidím,že nás napadlo vlastně to samý,souhlas 😉

sirinka
30. črc 2008

a kde ste prisli na tu pc hru? asi som to prehliadla....ja som si myslela ze iba chatovali na nejakom fore

konoupek
30. črc 2008

je to hned v tom prvním příspěvku 😉

feryna
30. črc 2008

dip nikdo tady netvrdí, že je úchylák. On ale neví, že budou pod dohledem bratra. Měli totiž naplánované cyklotrasy po okolo cca 25 km kolem místa bydliště a to samy dva, to že jede bratr s nima byl náš nápad, nebo spíš pojistka, třeba se z něj vyklube jen netovej blázen a bude zcela fajn, ale třeba taky ne. Ségra byla teď týden u nás, no pořád na počítači až mi to pilo krev, telefonujou si no a, moc mi ale nevonělo, když ji v průběhu cesty cca co 2 hod. volal kde právě je a co dělá. Nevím jak kluci, ale já telefonovala takhle často jen když jsem byla do někoho blázen. V každém případě ona tvrdí, že je jen kamarád přes hry. 😖
Ještě pro doplnění info: na netu se ji nezdravě zvedlo sebevědomí, všichni jí typují kolem 20 až 25 let, chodí teď s nosem trochu nahoru a myslí si, že je moudrost světa (asi to znáte když vám bylo 14 tak jste znali taky vše a rady jste nepotřebovali), když píšu nezdravě tak fakt nezdravě. Je to ale tím, že si přes hru dopisuje s cca 700 lidmi, příjde ji velmi legrační když přes skype(omlouvám se ale nevím jak se to píše, jde o verbální komunikaci napojenou na počítač) slyší jak manželka doráží na manžela s kým to zas mluví. Kdyby se jednalo jen o hru, budiž, ale vědí její věk a přesto s ní řeší soukromé záležitosti (dost zarážející) a ona je na vrcholu blaha, protože rodiče jí nerozumí ale jiní dospělí ji žádají o názor. No hrůza, máme proto oprávněné obavy. Zakázat ji to ale nemužete, šla by ke kamarádům.

orinka
30. črc 2008

dip: sú stretnutia a stretnutia 😉 a porovnávať stretnutia na koňovi (ako si napísala 😀) tehotných žien, mamičiek, priateliek so stretnutím štrnástky a tridsiatnika mi príde trošku z cesty... nič v zlom....

feryna
30. črc 2008

k mým rodičům: udělali určitě mnoho chyb. Řešili zrovna složitou situaci, a dle mého názoru ji nevěnovali dostatěčně velkou pozornost a prostě to schválili, je docela možné že jeho věk zprvu zatajila ale třeba taky ne. Rodiče se o jeho návštěvě dověděli asi spíš náhodou, vlastní penzion a ségra mu nabídla ubytování. On ale nechtěl, nechce utrácet. Teď zčásti předchozí situaci vyřešili, a došlo jim, že jede návštěva, ovšem začali ji řešit až když jsme se ozvali o co vlastně jde, a on již byl na cestě. Svoji chybu si uvědomili ale nevědí jak ji řešit, proto ten bratr jako dozor. Dnes by měl chlapík dorazi, možná už dorazil to nevím. Rodiče určitě neomlouvám, jen se divím, že jim to uniklo, když mi bylo 16 let, musela jsem být v 10 hod. doma, a diskotéka jéje to bylo přemlouvání a slibování 😀
k chlapíkovi: být mě 31 let a chtěl bych počestně navštívít 14 letou kamarádku, nespoléhám se na její slovo a ozval bych se rodičům osobně, zda jim to nevadí a tak
ségra je typický půberťák plný beďarů, určitě ale není ještě fyzicky ani psychicky vyspělá 😉

jabber
30. črc 2008

feryna - s tím telefonováním - to máš teda pravdu, 'jen' kamarádi si každé 2 hod teda nevolají 😖 , skoro si myslím, že už si s ním tvoje sestra ledacos dohodla dávno, co bude a nebude

sirinka
30. črc 2008

feryna tak vam drzim palce nech vsetko dobre dopadne pre vsetky zucastnene strany

dip
30. črc 2008

orinko: no jasne, kdyz se to postavi takhle, tak to zni podezrele..ale na netu vznika spousta klubu a zajmovych spolecnosti, a jejich clenove se pak treba setkavaji a prateli i realne, protoze je spojuje spolecne zabava/konicek/zajem, to jsem tim chtela rict..teda, ze to setkani nemusi byt: ctrnactka a tricatnik, ale: dva fandove nejake te hry. on ma nas cyklista i jine vlastnosti, nez jen vek a pohlavi 😉

Feryno: ale na vylety po okoli je urcite rozumne vzit brachu, to stopro souhlasim! slecna ted nejspis objevila, ze vlastni i nejake ty zenske zbrane a chce si je vyzkouset, nejspis zatim jen tak cvicne, ale aby to cyklista nepochopil jinak..

elitera
30. črc 2008

feryna, držím palce, ať to dopadne nějak rozumně...

eraserhead
30. črc 2008

aponchie: rozhodně jsem nenapsal, že tvé názory jsou ojedinělé! Takhle jsem to ani nemyslel....

zanett
Odpověď byla odstraněná
Zobraz