Může to být pedofil?

fiba
29. črc 2008

Obracím se na Vás všechny s dotazem týkajícím se mé švagrové. Je jí 14 let a už asi dva roky si přes nějakou hru na internetu dopisuje s několika dospělími lidmi. Dnes jsem se dozvěděl, že jeden z nich, prý kamarád, kterého zná pouze přes internet (takže je anonymní) přijede k ní domů na návštěvu. To by nebylo nic divného, kdyby za ní nejel až z Ústí nad Labem na kole (cca300km) a nebylo mu 31let. Švagrové tvrdí že je svobodný a plánuje výlety po okolí na kolech. Má se zdržet 3dny a chce stanovat na zahradě domu ve kterém švagrová bydlí společně s rodiči. Těm se to příliš nezamlouvá, ale nechtějí jí odhánět kamarády. Požádali proto jejího bratra (27 let), aby je doprovázel doslova na každém kroku. Jsem paranoidní, nebo to opravdu není normální, aby si 31 letý anonimní "kamarád" z netu takto domlouval schůzku se 14letou slečnou?

fiba
autor
3. srp 2008

aniska - Jen krátce -ciklista už odjel včera. Názor mé švagrové na něj zatím neznám. Příští víkend ji berem se ženou na výlet a ona se určitě rozpovídá. pak dám vědět. Tak a teď jdu spát, protože jsme věnovali dcerkám celý víkend (včera princeznovský bál a dnes plavání) a jsem zničenej jak cikánský hračky(nic proti menšině)

haluskacz
3. srp 2008

tak to jsem zvedava na pokracovani pribehu 😀

k exhibicionistum v parku - na ty nejlip zabira delat si z nich srandu. Kdyz na nej zavolate neco jako: s takovym chudakem se tu ukazujes? Tak stoprocentne zdrhnou oni. Jejich cilem je zensky strasit, takze zdrhnout je presne to, co ho motivuje v tomto chovani nadale pokracovat.

vanusak
4. srp 2008

Zanett - horká hlava taky někdy není k zahození... Znám to 😉 Jsem typickej bejk a jakmile vidím červenej hadr, vidím rudě...
No a rozebírat lidi na kostičky je oblíbená zábava MM kdekoliv 😎 Kdykoliv a kdekoliv najde jejich slabou skulinu a používá jejich zbraně proti nim samotným a pak se do toho tak zamotaj, že hledaj úniku... A on se baví, protože ti namachrovanci (jak se prezentovali na počátku), jsou najednou pěkně rudí a malinkatý a nejradši by se zavrtali pod zem... 😀 Naše děti už dávno řekly, že domů raděj nikoho vodit nebudou, protože by to nikdo nevydržel dýl jak pár minut a že by to bylo "trapný" 😀 Nám to neva a řekli jsme jim, že teprve právě ten, kdo vydrží, je "hoden". 😎

Haluskacz - no, to je sice pravda, že na většinu exhibů tohle platit může, ale pak tam může stát nějakej trotl, kterej se akorát tak naštve a začne bejt agresivní... To prostě nikdy nevíš. 😒

kili
4. srp 2008

tak ono je už po?
mňa napadlo to čo písala horalka na prvej stránke, že možno je to cyklista, čo hladá len nocľah zadarmo. Možno ten ich rozhovor bol v takom zmysle, že on chodí bicyklovať po celom Česku a vždy sa u niekoho ubytuje v stane a tak pochodí okolie, ona sa ponúkla, že môže aj u nich tak prespať a môžu ísť na bicykloch spolu po okolí.
Som teda zvedavá, že ako to dopadlo, ale asi pedofil nie je, keď to fibo nenapísal hneď.

zanett
4. srp 2008

vanusak, ty brdo, to kdybych umela, tak si decka k nam taky nikoho vodit nebudou (pac by to byla ve skole ostuda, ze, kdyby se to rozkriklo) 😀 ....ja jsem ale ten typ, ze kdyz me nekdo vytoci a najebe (ale to uz musi bejt, zase nejsem takovej nervak, abych se cilila kvuli kazdy kravine), tak jsem uplne klidne schopna ho vyrazit ze dveri a jeste zavolat jeho (jejim) rodicum, at si pro nej prijedou, ze stoji pred nasim barakem a po jejich prijezdu jim vytmavit, jakyho maji haranta a ze ho u nas doma nechci v zivote videt (to ale decka vidi jako strasnej trapas, ovsem kdyby se chovaly normalne v prvni rade, nemuselo by k podobnym incidentum dochazet, ze 😝 )

haluskacz
4. srp 2008

vanusak, agresivni uchylove neexhibujou. Teda mozna by se nasla i uchylka z uchylky 😀 ale toho bych se nebala.

vanusak
4. srp 2008

Zanett - my máme doma klid 😎 A je fakt, že takovejma návštěvama se puboši nechluběj... Chodí k nám jen "zdravé" a odolné jádro 😀

Haluskacz - fakt nejsou úchylové, které naštve, že se jim někdo vysmívá??? Tak dobrý, se na ně těším... 😉

haluskacz
4. srp 2008

ne ze nejsou, ale zrovna exhibicionisti agresivni nejsou

meleri
4. srp 2008

haluskacz,
no já nevím, já v tom momentu měla vždycky jedinou myšlenku..zdrhnout....zvlášt když v okolí nebylo ani živáčka..člověk nikdy neví nakoho natrefí...naštěstí jsme byly dvě nebo jsem byla na kole..

jsou ale fakt lidi, kterým se celý život nic takového nepřihodí a tak jim možná přijde, že lidi jsou všichni hodní..možná že i té holce co pozvala toho cyklistu to nedochází hlavně proto, že se s ničím zlým nesetkala..páč kdyby jo, tak už by si asi dala bacha...rozhodně to ale nikomu nepřeju!!! 😔

haluskacz
4. srp 2008

meleri, je fakt rozdil mezi ruznymi sexualnimi uchylkami. Pedofil nebo clovek, ktery by znasilnoval zeny, neni exhibicionista. Ten, co se jenom z bezpecne vzdalenosti odhaluje nebo masturbuje nekde v parku za kerem, nikoho nenapadne. Vetsinou jsou tito lide plasi a k uspokojeni potrebuji vyvolat reakci. Kdyz pred nimi zeny / divky utikaji, pripadne jeste jeci nebo se jinak projevuji, motivuje je to v tom pokracovat. Takze bud je dobry je ignorovat nebo zesmesnit, protoze to je uplne opacna reakce, nez jakou vyzaduji. Jdeme-li tedy posedet do parku a z krovi na nas nekdo vyjukne, chceme-li na miste setrvat, zasmejeme se, a on zmizi.

Mame-li tu cest s nasilnikem, ten se nikdy nebude svlikat, ale bude se snazit nas napadnout. Tam je samozrejme na miste uplne jine chovani

haluskacz
4. srp 2008

btw v jednom parku jsem obcas potkavala exhibicionistu - cyklistu 😀 Na tom kole si toho clovek hned nevsimne, a kdyz ano, tak ho to sokuje jeste vic, myslim, ze ten byl v sedmym nebi, pac ten park byl hned za gymplem 😀

kyri
4. srp 2008

já bych se taky exhibovi nevysmívala, protože jsem před pár lety řešila případ jednoho, co se exhiboval + byl agresivní. dostal cca 2 roky natvrdo + ochrannou léčbu.
lepší je ta ignorace + rychle zmizet, příp. se přidat k nějakým lidem, když tam zrovna jsou...
anebo do mobilu předstírat, že si zrovna volám s někým, kdo je poblíž a jen jsme se trochu minuli... 😉

meleri
4. srp 2008

Haluskocz,

hele to s tím kolem se mi taky stalo, jenže on jel za mnou!! 😒 naštěstí byla blízko škola, takže to pak otočil..ale nemyslím si, že nejsou nebezpeční...
já bych to fakt neriskovala..
nadruhou stranu se bojí chlapů..otec jednoho načapal jak se producíroval nahý, otec byl na rybách, a jak ho ten úchyl viděl tak prý lehnul na zem a předstíral, že ho nevidí...podruhé se mu to stalo, a to zas chlap popadl kalhoty, skočil do řeky a radši odplaval..takže asi takhle: na úchyla poslat chlapa-a ten ho zažene... 😎

Kyri,
to ti nezávidím, jestli se tě to týkalo, tak asi humus....já bych je nejradši... 🤐

meleri
4. srp 2008

člověk pak tak nějak chvíli nenávidí všechny chlapy...

haluskacz
4. srp 2008

kyri nj tak holt asi existujou vyjimky. Moje segra se tim tak trochu zabejva (je psycholozka), tak tohle vim od ni

andrea73
5. srp 2008

Otazka znela, zda to nemuze byt pedofil...podle me pedofil ne, divky ve veku 14 let jsou uz opravdu vyspele, taky mam dceru v tomto veku. Samozrejme mi pripadne trochu uchylne, ze o ni ma zajem tak stary chlap. Ja z me strany bych ji nikdy nedovolila psat si, a uz vubec stykat se s chlapem z internetu. Podle me jsou rodice nezodpovedni, ne zodpovedni jak pises. Ma dcera by se me ani neopovazila zeptat, jestli by u nas nekdo takovy nemohl prspat, i kdyz na zahrade. To si neuvedomuji nebezpecnost internetu??? Vzdyt se to probira dnes a denne, jak mame detem kontrolovat, s kym si pisi, protoze na netu je vse anonymni....at ji to proste rodice zatrhnou at se ji to libi nebo ne. Podle me ma na tohlke jeste dost casu....

andrea73
5. srp 2008

Aha, tak on uz s ni byl...jsem precetla jen prvni stranku a ted posledni 😅 😀 asi bude nejlepsi, kdyz si to prectu cele, abych byla v obraze 😅