Může to být pedofil?

fiba
29. črc 2008

Obracím se na Vás všechny s dotazem týkajícím se mé švagrové. Je jí 14 let a už asi dva roky si přes nějakou hru na internetu dopisuje s několika dospělími lidmi. Dnes jsem se dozvěděl, že jeden z nich, prý kamarád, kterého zná pouze přes internet (takže je anonymní) přijede k ní domů na návštěvu. To by nebylo nic divného, kdyby za ní nejel až z Ústí nad Labem na kole (cca300km) a nebylo mu 31let. Švagrové tvrdí že je svobodný a plánuje výlety po okolí na kolech. Má se zdržet 3dny a chce stanovat na zahradě domu ve kterém švagrová bydlí společně s rodiči. Těm se to příliš nezamlouvá, ale nechtějí jí odhánět kamarády. Požádali proto jejího bratra (27 let), aby je doprovázel doslova na každém kroku. Jsem paranoidní, nebo to opravdu není normální, aby si 31 letý anonimní "kamarád" z netu takto domlouval schůzku se 14letou slečnou?

aponchie
30. črc 2008

feryna:jde videt,ze mas vsech 5pohromade a chapu vasi situaci..co rict..snad jen opatrnosti neni nikdy nazbyt.. 😉 pak dej vedet jak to dopadlo..

eras..: 🙂

renca3
30. črc 2008

ja si myslim, ze to este dobre dopadlo. mlada rodicom povedala, ze pride a brat je k dispozicii.
mohla to zamlcat a tajne sa s "kamaratom" stretavat pocas jeho pobytu v meste. ak by to teraz rodicia razantne zatrhli, nabuduce by to mohlo byt tak.

caira
30. črc 2008

ja byt rodic, tak holce dam zaracha, co se ma co tahat s nekym dvakrat tak starym? 😕

mracik
30. črc 2008

mala som na strednej spolužiačku ktorá sa v štrnástich kamarátila so štyridsaťpäťročným chlapom
no a devätnástich sa zaňho vydala 🙂

asitka
30. črc 2008

ja len....erasergead.....a povedalal mu ona ozaj pravdu...že má len 14....tiež občas chatujem na azete...no a divím sa...čo 12-13-14 ročné vypisujú.....o 15tkach nevraviac...niekedy mám dojem, že je hanba, aby bola v 13tich ešte panna...kde táto doba speje???? tiež sa mi koľkokrát stalo,...že som len tak písala s niekym...a tvrdil dotyčný, že má nad 30...a ono to bol nakoniec 20ročné chlapčiatko...takže ak vyzerá tvoja švagriná staršie...mohla mu aj tvrdiť...že má 16-17-18.... a tiež mi príde divné...prečo to práve Teba tak strašne trápi...keď rodičia to berú okľukou.... 😲

feryna
30. črc 2008

asitka ségra říká, že mu svůj věk řekla po pravdě, ale můžem tady o tom spekulovat.
Ještě oprava: osobní problémy které ségra řeší na netu, řeší s anonymním věkem, někteří prý věk znají ale většina asi ne...
musím zase běžet, ale večer dám určitě vědět jak se situace vyvíjí, jelikož cyklista dnes ráno dorazil

xena22
30. črc 2008

Nemam dceru,ale keby mi v 14tich povedala,ze ma znameho cez internet a ma 31r a chce prist ,prespat na zahrade,tak prve co by ma napadlo je : VDAKA BOHU,ZE MI TO POVEDALA! S takouto informaciou dieta nepride ked nema doveru v rodicoch a teraz sa natiska otazka: Zakazat jej to a trpnut,ci sa nedohodnu niekedy inokedy na stretnuti niekde inde,kde to uz nebudem mat pod kontrolou,alebo to pretrpim,ubytujem neznameho na zahradke,vytiahnem grill,dcera si pozve aj kamosky a kamosov na odlahcenie situacie a budem maximalne ostrazita voci vsetkemu???A ze by stanoval na zahrade???No vzdy lepsie ako by sa mali stretnut s dcerou niekde "na luke" pripadne "v krikoch" a co uz len na zahradke moze urobit,ukradnut mi uhorky??? ALebo ,ze by si prisiel obhliadnut teren a neskor nas vykradol???AJ to sa moze stat,ale ved on uz tu adresu ma,takze to nebezpecie tu uz je...alebo sa bat,ze by znasilnil moju dceru? No skor ju znasilni niekde inde ako pod mojou strechou... aj ked v mojom podvedomi by som mladu asi najradsej zavrela,zamkla a izolovala od civilizacie...uprimne- je to realne???? To tazko,,,,date take zaracha na pol roka?Na rok??? Bohuzial dnes ked decka chcu,rozdaju si to aj na skolskych wc - akurat tam nehrozi ten vekovy rozdiel 😀 Takze moj nazor je stat na strane deti a ochranovat ich kym sa to da a kym o to stoja! A je fakt,ze takyto alebo podobny problem moze riesit o par rokov kazda z nas,tak preco tie slova, "ja nikdy" a "moje dieta nikdy" a "nedovolim" a "nikdy by som to alebo tamto" - virtualny svet tu bude a urcite narastie aj do inych dimenzii,nez je chat,alebo zoznamka teraz v dobe technickeho pokroku - no ja si to ani neviem predstavit ! 😖

nobody
30. črc 2008

už tam mají stan? 😀

no co, rodiče to dovolili, tak hotovo

martinaj
30. črc 2008

aj keby bol hociako dobry clovek, tak by som to dcere zatrhla, ved je to este decko 😠
a keby bol on normalny, tak by si to v hlave ujasnil, ze ona je este dieta 😠

aponchie
30. črc 2008

nobo pockej az budes mit svoji malou princeznicku ty sam ,urcite nereknes sak co .. 😀

meleri
30. črc 2008

tak si říkám, v dnešní době rozhodují děti nebo rodiče? Já myslela, že do plnoletosti jsou to rodiče a děti musí poslouchat! 😨 Tak mi nějak přijde, že slečna je pěkně rozežraná a může si dělat asi co chce... 🤐 ale možná je to jen můj dojem z této debaty...

marta82
30. črc 2008

Ja osobne se divim rodicum,ze ji to dovolili. Muze a nemusi mit nejaky umysl,ale ja bych to nedovolila. Treba neni pedofil,ale muze je treba vykrast nebo neco. Kazdopadne moji rodice by byli proti a ja ted uz taky

mywiel
30. črc 2008

Podla mna je to dost divne aby 31 rocny sa kamaratil so 14 rocnou, takym sposobom ze je ochotny za nou 300km ist, ja by som sa s dcerou urcite porozpravala a vysvetlila jej, ze no nie je uplne v poriadku, ake uz diskusie moze mat 31 rocny so 14 rocnou holkou? 😕 😠 Z jeho str. to urcite nie je nevinne a len tak sa o nu nezaujima! 😠

caira
30. črc 2008

xena: kdybys mela dceru tak bys mluvila jinak..ver mi 😉

ja bych ji to nedovolila ani omylem, abych nejakeho pedofila jeste zvala k nam na zahradu? jenom protoze ze bych se nahodou bala, aby se s ni dcerunka nesesla jinde???

Presne jak pise Meleri, rodice jsme my, takze my mame pravo rozhodnout co je pro ne nejlepsi, at uz se jim to libi nebo ne, ja kdybych si pokazde ve ctrnacti prosadila svou tak ze me dneska bylo buh vi co, jsem rada, ze moji rodice meli vsechny smysly pohromade a ne jednou mi neco zakazaly pro me vlastni dobro, vedeli proc!

TAkze ja bych kontaktovala mileho chlapika, rekla mu, ze se bude drzet od dcery dal, jinak volam policii, protoze co ma co harasit 14 letou holku?? a dceri bych jako prvni zablokovala pristup na takovehle stranky nebo komplet cely internet. Ja teda doufam, ze moje dcera bude mit alespon spetku zdraveho rozumu aby vedela, ze nekdo, kdo se ve svych triceti letech zajima o dite skolou povinne neni zrovna "zdravy" clovek. A hlavne budu vyuzivat parent control na pocitaci, aby se presne do takove situace nemohla dostat, at si povida se spoluzaky ve skole nebo s holkama venku a ne na chatu, kde slidi kdejaky uchylak..

nobody
30. črc 2008

Api, já bych to hned nedovolil, to je jasný....
ale v určitý situaci jo

xena22
30. črc 2008

Tak to som zvedava ako to dopadne...

Inak by ma celkom zaujimalo,ze ako by ste to zatrhli tomu dievcatu? DO 18ky by bola zavreta doma aby sa nahodne nestretli,alebo najat nejakeho spiona,co by jej do 18ky chodil v patach???Predstava sice celkom pekna,ze zatrhneme a nebudeme sa o tom vobec bavit,ale bohuzial nerealna - si myslim....ale tak isto som proti ako aj vy,len asi zo strachu aby nieco naozaj nevyviedla by som jej viac doverovala a presetrila si dotycneho a mozno by som mu aj dala najavo aky mam na to nazor... fakt neviem... je to tazke a tusim ani jedno riesenie nikam nevedie,,,,

xena22
30. črc 2008

Caira ano nemam dceru,mam dvoch synov a dufam,ze ich nebudu obtazovat v puberte 30 rocne zeny 😀 Zrovna sme sa bavili s muzom,co asi tak bude nas treti prirastok do rodiny,ja som chcela dievcatko,ale dnes sa tusim priklanam k moznosti mat radsej troch chlapcov 😉

aponchie
30. črc 2008

me osobne prijde,ze v dnesni dobe u nekterych rodin je moralka hodne uvolnena..spise teda tzv liberalni pristup k detem..nekdo si ho bohuzel spatne vyklada tim,ze si necha decko skakat po hlave..jako co to je???kdo tam sakra veli?dcera nebo rodice??to aby se rodice bali dceri neco vubec rict kdyz uz velicentsvo slape do pedalu?to je fakt na palici teda..jj holka psala,ze rodice zrovna neco resili a nevenovali ji pozornost a uz ji nechteli ublizit??hmm.. ..a to pc bych dala pryc a zacala se dceri na jejich miste venovat....to je jak muj bracha ten si dela co chce s matkou vylozene toci ,ta po nem jen rve vyhrozuje nadava ,ale uz se ho popravde boji..sem ji rikala na co se vzrusujes???zivis ho?bydli u vas neni mu 18?tak az odejde do skoly sbal pc mp3 a jine kraviny a cau ..zadnej krik a hadky preci..to jako co budou delat v 16?nebo18?to aby se bal clovek vubec jim neco rict ,ze dostane po tlame? 😅

aponchie
30. črc 2008

nobody a ted nechapu kdy by jsi to tedy dovolil??pac zatim jsi psal,ze je to v pohode za teto situace tak me to celkem zajima 😝

nobody
30. črc 2008

jo, v pohodě..za této situace, která spočívá v tom, že tam bude další člověk
samozřejmě, že už jenom to slovo pedofil je nechutný..stačí, když někdy mrknu "Na stopě" a chce se mi z nich zvracet

ale nevím, kdo to je ... švagrová autora threadu si to tak vymyslela, rodiče kývli, tak není co řešit

já bych přikývnul, kdybych u toho byl třeba
to jsou okolnosti ... anebo kdybych věděl, o koho se jedná

pedofilové se nějak nesnaží dostat do cizího baráku, aspoň myslím

ale mně je to jedno, otec tý holky se ožere s tím chlapem, a bude dobře 😀

aponchie
30. črc 2008

btw pro ujasneni ja nikdy nenapsala ,ze je pedak!to jen aby bylo jasno formulace znela..ze to je neco na me pac mam v rodine pedaka...

nobo tak hodne stesti s oziranim az se ti treba neco takoveho stane 😝

nobody
30. črc 2008

api, utíkám

já si to pak přečtu 😀 🙂

nobody
30. črc 2008

musel jsem to zlehčit, tu řešíte věci, který už by neměly být ovlivněny
pa

asitka
30. črc 2008

feryna...o tom fakt môžme len špekulovať....či mu vek pravdivý povedala, či nie...všetci tu nadávajú na chlapíka...a čo ak on je v domnení, že je to chutná osemnástka??? 😀 😀 😀 a vlastne....mne toto dcéra vyviesť...tak jej zatrhnem aj dýchať...či by už poslúchala...no to neviem...do 14tich rokov nám ešte chýba 13 rokov aj 9 mesiacov 😀

poletucha
30. črc 2008

ja myslim,ze to xena napsala dobre, urcite zakazem se sice vyresi ta jedna situace,ale co dal? Zakazat pristup na net? no tak pude na nej ve skole,v kavarne,u kamosky...kdekoliv. A jak se rika,zakazany ovoce chutna nejlip... promluvit si s ni o tom v klidu a domlouvat...no to mozna zabere,ale jak u koho. Zrovna 14 let je dost kritickej vek na vsechny "hovadiny" a jak tu nekdo psal, ze doufa,ze jeji dcera bude mit dostatek rozumu,aby si rekla,ze tricatnik neni zdravej kdyz se o ni zajima....no to bych chtela videt, me to teda hodne imponovalo,kdyz se o me v tomhle veku zajimal starsi chlapek 😎

digysa
30. črc 2008

ako tu niekto trapne zapoznamkoval, ze moje nazory su zo stredoveku a dceru dam do klastora alebo co...tak mne to nevadi. Ja sa hlasim k tradicnej vychove deti....na sex budu mat v zivote dost casu.

Ale uz len to, ze 31 rocny vyspely muz,( kde vacsina uz ma rodinu, deti, zivot ako ta usporiadany, vedia, co chcu)...sa chce stretnut (podla zakona) s maloletym dietatom (nie dievcatom, alebo kockou) mi pripada maximale uchylne, divne, neprirodzene a poriadne nebezpecne..... ☹ 😖 😕 😕 😕 😕 🙄

A este posledna poznamka k tomu "nikdy nehovor nikdy".....Tak ja by som NIKDY mojej dcere, alebo synovi nedovolila ziadne internetove stretnutie s takymto vysokym vekovym rozdielom. NIKDY! To, ze to mozno raz urobia za mojim chrbtom, to ja neovplyvnim...ale s mojim nazorom a vychovou to nema nic spolocne. Ak by si pytali povolenie, ako toto podla mna "slusne dievca", tak by som povedala iba tolko: "ZABUDNI. 😵

digysa
30. črc 2008

poletucha: pytas sa co dal? komunikacia,rozhovor, vysvetlovanie, poucenie, upozornenie na pre a proti, dosledne vstepovanie co by mali a co nie....tym by som asi pokracovala ja..... 😲

leishmania
30. črc 2008

ja by som nedovolila 14rocnej tiez v ziadnom pripade s 31rocnym, ide tam hlavne o vek toho dievcata, v tom veku sa stretavat s dospelymi muzmi nie je normalne...normalny muz by sa s 14 rocnou teda nemal zaoberat ked ju tak miluje nech si na nu pocka par rokov...co ti dvaja spolu mozu robit, ved ich "svety" su na uplne inych urovniach este..

aniska
30. črc 2008

feryna- chceme detaily- vyska vaha, vyfotit- zaujima ma vsetko 😎 (teho odvazneho cyklistu, nie tvojej segry 😉 )
nech sem brat hned vsetko hodi, ako bolo na kole 😎 😀

meleri
30. črc 2008

jo ale že se za ní žene 300 km na kole!!!!!!! 😅 To je fakt motivovaný... 😅

Ne, souhlasím s Digysou, Aponchie, atd... asi jí ti její rodiče všecko dovolí....a jak tu někdo psal, dneska se to dá už udělat tak, že může mít přístup na net jen na určité věci...