Může to být pedofil?

fiba
29. črc 2008

Obracím se na Vás všechny s dotazem týkajícím se mé švagrové. Je jí 14 let a už asi dva roky si přes nějakou hru na internetu dopisuje s několika dospělími lidmi. Dnes jsem se dozvěděl, že jeden z nich, prý kamarád, kterého zná pouze přes internet (takže je anonymní) přijede k ní domů na návštěvu. To by nebylo nic divného, kdyby za ní nejel až z Ústí nad Labem na kole (cca300km) a nebylo mu 31let. Švagrové tvrdí že je svobodný a plánuje výlety po okolí na kolech. Má se zdržet 3dny a chce stanovat na zahradě domu ve kterém švagrová bydlí společně s rodiči. Těm se to příliš nezamlouvá, ale nechtějí jí odhánět kamarády. Požádali proto jejího bratra (27 let), aby je doprovázel doslova na každém kroku. Jsem paranoidní, nebo to opravdu není normální, aby si 31 letý anonimní "kamarád" z netu takto domlouval schůzku se 14letou slečnou?

sirinka
29. črc 2008

odhanat kamaratov nie je dobre, ale ani ja by som nedovolila ist 14 rocnej dcere niekam s cudzim 30 chlapikom...to teda v ziadnom pripade a ani by u nas nestanoval...e-e

leva
29. črc 2008

cudujem sa ze jemu to nepride blbe ako cudziemu chlapovi prist za 14 rocnou babou,na cudzi pozemok,postavit si tam stan a jednoducho sa tam usalasit bez toho co si mozu o nom pomysliet,ako pises,dojde taku dialku za vlastne este dietatom a co ocakava,je to take dost trapne,no jednoznacne by som ich o samote nenechavala.

emyly
29. črc 2008

no je to všetko nanajvýš divné..a nemohla si švagrinka pridať trochu na rokoch? ktovie o čom všetkom si spolu písali...či mu už neslubila stanovačku na záhrade...ale ja by som takým kamaratom určite neverila, a v žiadnom prípade by som nedovolila cudziemu chlapovi stanovať na záhrade...Net je plný uchylakov a pedofilov, tak keby som bola na mieste jej rodičov, riadne by som si to preverila...a stanovať sa dá aj inde...a takého kamarada by som veru odháňala od mojej dcery riadnym kutačom... 😀

danuska24
29. črc 2008

podla mna to nie je trapne ale skor uchylne. a tiez sa mi zda ,,divne,, kamaratstvo 14-ky a 31 rocneho chlapa. ja by som to svojej dcere urcite nedovolila, ci by sa jej to pacilo alebo nie. takisto ako sa mi zda uchylne ked kamaratov kamarat (27) ,,chodi,, s 13-tkou ......

skolara
29. črc 2008

ja by som tiez nic take dcere nedovolila. A tiez sa cudujem tomu chlapovi. Musi to byt cudak 😖 ked naozaj tvoja svagrina povedala svoj skutocny vek tak nemoze byt normalny 😅

nobody
29. črc 2008

může a nemusí
jako i to, jestli 14letá pubertačka může přikreslovat a nemusí
může to být hajzl, anebo taky dobrý člověk

ať je to jak je...zní to divně...ale to se ukáže, jak to bude

pd900bo
29. črc 2008

😕 😕 😕 bud je to pedofil alebo riadny trapos.. u nas by tiez isto nestanoval a kludne by som ho hnala aj metlou hanba nehanba 😠

schnek
29. črc 2008

myslím, že je celkem jasný, o co mu jde, u nás by to neexistovala, holku bych přerazila a jeho vyrazila 😅

nobody
29. črc 2008

motorovku 😀

schnek
29. črc 2008

nobody, brokovnici a železa na medvědy 😉 😀

sue
29. črc 2008

Pedofil pravdepodobne nie je, nakoľko 14 ročná baba je už väčšinou fyzícky "dospelá", ale každopádne je to chlap, ktorý si lieči na takejto žabke nejaké komplexy... nie je predsa prirodzené, aby si dospelý chlap rozumel s nevyzretou žubrienkou...
Však rodičia toho dievčaťa sú len o pár rokov starší, nie? Skôr by mal kecať s nimi... a striehnuť na svoju 10-12r. dcéru...

haluskacz
29. črc 2008

schneku 😀

fiba
autor
29. črc 2008

ještě doplňuji informaci ohledně věku. Podle slov mé švagrové, zná její věk a dokonce prý i ví jak ona vypadá (umístila na net fotku) Znepokojující je i její "obdiv" že za ní jede tak daleko na kole

emyly
29. črc 2008

nemajú jej rodičia strach? malo je v správach rodinných nešťastí a okradených naivných ľudí? no ja by som to veru riešila rázne...

darina77
29. črc 2008

alebo sa z neho vykľuje 15 ročný pubertiak- to by bol ten lepší prípad asi

horalka777
29. črc 2008

Alebo sa z neho vykluje normalny chalan, ktory je vasnivy cyklista a hlada noclah zadarmo.
Kazdopadne by mal on sam pribrzdit a nemal by za nou ist do ich domu ani zahrady a uz vobec by spolu nemali ist stanovat sami dvaja 😝 Na take veci nech si chalan hlada seberovnejsie 🤐

nobody
29. črc 2008

a není to její otec? 😀
nedalo mi to, promiňte 🙂

pd900bo
29. črc 2008

tak noclah zadara moze mat aj na luke.. podla mna 30 rocny xlap nemoze byt normalny ked xce stanovat u cudzix ludi, a 14 stka je este pod zakonom takze nejaka uxylka tam u neho bude..

fiba
autor
29. črc 2008

Její rodiče jsou podle mne rozumní a vím jistě, že švagrová s tím pánem určitě nezůstane o samotě. Nevím proč, ale nejprve jí tuto návštěvu povolili. Teď by vše rádi zrušili, je to ale dost těžké rozhodnutí, vhledem k tomu, že to již schválili. Mají strach aby to jejich dcera nebrala jako zradu. Proto ta "bratrská ochranka"

pd900bo
29. črc 2008

pekne si to zavarili 😅 .. no cyklistu by mali riadne vyspovedat ked dorazi 😎

fiba
autor
29. črc 2008

nobody určitě to není její otec. Svému otci by jako z oka vypydla

ene
29. črc 2008

Sue, v tom s tebou teda rozhodne nesouhlasim. Kdyz jsem se v patnacti zamilovala do chlapka z netu, on do me, byl o sest let starsi - tedy dospely a ja akorat koncila zakladku - maximalne jsme si rozumneli, tak to jako neni prirozeny? Jak takovou situaci resit? Zavrit na dva roky do veze a nez budu mit v obcance spravny vek, tak si s nim nesmim povidat? 🙂)
V sestnacti jsem zacala chodit se svym stavajicim manzelem, kteremu v te dobe bylo 29 - taktez pres internet. Dodnes se tedy divime, ze s nim nasi nevyrazili dvere a tajne doufam, ze bude Anezka jina 😀
No ale fakt mi to neprijde zas tak ujete, zijeme proste v jine dobe. Ve ctrnacti proste holky uz vypadaji jinak nez pred dvaceti lety. Maluji se, chteji se libit, bavit se, byt obletovany - hlavne maji prsa, takze pedofilum se docela zuzila nabidka... Mam spoustu kamaradu z netu z toho obdobi kolem tech patnacti let, kdy jsem u netu sedela porad. Vsichni vyrazne starsi, s mladsimi jsem si nejak nemela co rict. Pokud je dotycna rozumna a ne klasicka pubertacka, tak bych to neprozivala tak dramaticky.

pd900bo
29. črc 2008

ene nejde o to ze si pise cez net ale o to ze sa im cyklista stahuje na par dni do zahrady..

dia2006
29. črc 2008

Romanticke .... vylet do zahrady.... v stane....
Pekne, ze aspon vedia, kolko ma v skutocnosti rokov. Dufam, ze to nedopadne tak, ze tam bude chciet stanovat 50 rocny dedko.

kapulet
29. črc 2008

no, já teda nevím, ale je to trochu podobné jako že se nemá stopovat (viz film STOPAŘKY).... a přesto si moje spolužačka stopla manžela, ale moji dceři přesto budu od malička říkat, že stopovat nebude. Moc bych to nezlehčovala, určitě bych své dceři nedovolila ubytovat na zahradě (nebo se scházet) s téměř o 20 let staršího chlapa, kterého zná jen z netu. Nepříjde mi to normální, přes net si rozumět můžou, ale osobní setkání je o něčem jiném.

emyly
29. črc 2008

pd900bo 😀 výstižné

ene
29. črc 2008

No a? 😅 Pokud to uz povolili, asi vedeli proc (a asi to uz zapomneli 😀 ). Ja se s temi kamarady taky stykala i osobne, vetsinou doma, aby bylo vsechno pod kontrolou.
Holka se skamaradila se starsim klukem z netu, ten planuje dovolenou na kole a rozhodne se pro navstevu dotycne. Pri te prilezitosti se domluvi, ze by mohl stanovat na zahrade. Bud je fiba moc paranoidni nebo jsem ja moc duveriva, me na tom neprijde nic divneho. U nas doma uz prespavalo spousta lidi, ktere zname jenom z netu a fakt se z nas stali pratele, i kdyz jsme je pred pozvanim nikdy driv nevideli. Proste - musime si pomahat - ne? 😎

fiba
autor
29. črc 2008

ene - věřím že Tobě vše vyšlo. Proč ale, když je to všechno v pořádku, tajně doufáš, že Anežka bude jiná. Jinak jsem si jist, že tvou kladnou zkušenost v reálném životě bohužel několikanásobně převažují zkušenosti negativní. Proč by jinak vznikaly policejní týmy zabývající se jen touto problematikou?

etuska
29. črc 2008

ak uz teda tu navstevu povolili,ok,ale ako sa tu uz pisalo "preverit a este raz preverit" a na dceru striehnut 😀

horalka777
29. črc 2008

Ten jej brat si kazdopadne bude musiet dat na noc redbull, aby nezadriemal 😀