Můžu odmítnout hospitalizaci v nemocnici?

fire85
31. srp 2009

Ahoj holky, jedná se o to že už 4.týden marodím s vyrážkou na obou rukách.mám nějaký ekzém, na kožním mi dělala testy , jsme alergická na kov, jako nikl, kobalt atd.navíc ještě pracuji s penězi.
moje kožní doktorka mě nechala doma, dnes jsem byla opět na kontrole.pořádně mi na ruce ani nekoukla a rozhodla že mě příští týden dá do nemocnice.prý mi dají infuzi s kortikoidy atd.
já ale do nemocnice jít nechci, řekla jsem jí to ale ona mě snad ani neposlouchala.tak se chci zeptat jestli to můžu odmítnout,např. za ní jen dojít at mi ukončí neschopenku a konec.
omlouvám se že jsem se tak rozepsala, ale jsem z toho dost špatná.díky za rady

tomasek06
31. srp 2009

Nechápu 😕 Ty nechceš vyléčit? Doktoři jsou tady od toho ne? Tak proč si tam vůbec šla, když nestojíš o pomoc?

aponchie
31. srp 2009

muzes odmitnout pripadne podepsat reverz..

luckahr
31. srp 2009

tomasek, to je teda moooc mila odpoved 😝 😀 asi nejde o to, ze by fire85 nechtela pomoct a vylecit, ale ze nechce lezet v nemocnici a asi je nazoru, ze by to slo treba resit ambulantne, ne?
fire85, ja bych to s doktorkou jeste zkusila probrat, jestli by neslo, aby jsi dochazela na ty infuze ambulantne

fire85
autor
31. srp 2009

Tomasek06-není to tak že bych nechtěla vyléčit,

ale jak píše luckahr-nechci ležet v nemocnici, nehledě na to už mi to léčí skoro měsíc a pořád nic, nic mi nenajdou a pořád mi jen cpou kortikoidy v mastích a ted mi je dají v infuzích! ☹ navíc jak marodím, budu mít málo peněz z práce a ještě si platit každej den v nemocnici

luckahr-máš pravdu, taky sem o tom přemýšlela ale ta doktorka je docela šílená, s ničím se moc nepáře, poslala mě k ní bejvalá kožařka,ptz mi tam na tý ambulanci dělali testy

prostě mám pocit že do nemocnice se chodí s vážnějšíma problémama než s popraskanou kůží na rukách-navíc už je to lepší

aponchie
31. srp 2009

nikdo te nenuti k ni chodit..zmen ji

fire85
autor
31. srp 2009

aponchie-jj asi jo,ale už sem byla u dvou a každá mi cpe masti , už sem vyzkoušela kde co i čaje....jak je tady na beremku diskuze o atopickým ekzému, tak sem myslela že to je ono co mám, ale bylo mi řečeno že to nemám, tak já nevím 🙂
já už snad radši ani nikam chodit nebudu

aponchie
31. srp 2009

tak zkus treti..

kubaka
31. srp 2009

fire - to není legrace - jak chceš chodit a pracovat s popraskanými rukama? Může se to šířít. V nemocnici ti udělají kompletní testy všeho možného a je tak větší šance, že zjistí, proč to máš a z čeho to vzniklo a pak tě té vyřážky mohou zbavit...

Já odmítla hospitalizaci na oční klinice(syn byl batole) a byla to veliká chyba. Ambulatně si mě pak jen přehazovali několik měsíců, nikdo nevěděl co zjstil ten předchozí. Kdybych si tam na pár dní lehla, udělali by vše najednou a zjistitli by příčinu hned...