Můžu si někde porovnat dodavatele energií?

klosnice
26. zář 2018

Ahoj holky, pořád mi někdo volá a tak se s váma chci poradit.. Můžu si někde porovnat dodavatele energií? Je nějaká stránka která to porovnává nebo firma? Zadarmo??😕

keicy
26. zář 2018

@klosnice srovnala jsem tady https://kalkulator.tzb-info.cz. .Hledala jsem recenze a hodnocení na netu, protože to jak komunikují pro mě po zkušenostech s boh.energy,(nedoporučuji),bylo důležité. Za mě MND nebo fonergy. Máme mnd vraceli nám a komunikace je top.

knuffel
26. zář 2018

Hele, neporadím žádné srovnávače, změnu dodavatele plynu jsme udělali sami, různě jsme hledali, rozhodně žádní naháněči, vyměnili jsme RWE za Elimon a spokojenost, jsou levnější, vyúčtování chodí jednou ročně na mail a jinak nic neřešíme. Zkušenost dobrá, ale jak říkám, nic neřešíme, takže nemůžu říct, jak by to vypadalo při nějakém problému. Třeba Ti to pomůže...

soleilll
26. zář 2018

@klosnice Oficiální web pro srovnání cen všech dodavatelů elektřiny je tady: http://www.eru.cz/cs/srovnani-nabidek-elektriny a pak ten, co psala @keicy Neprovozuje to řádný zprostředkovatel, takže ti nikdo nebude volat a nic nabízet. Ty jen zadáš poslední roční spotřebu konkrétní energie (nebo průměrnu, případně odhadovanou) a vypadne ti pořadí dodavatelů podle ceny. Je na tobě, koho si vybereš - toho pak můžeš oslovit. Můžeš zadat i kriteria, např. smlouvu na dobu neurčitu, která se dá kdykoli vypovědět - a následně opět změnit dodavatele.

jankol
26. zář 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

Máme všechno od ČEZ a jsme spokojení, na nějaké srovnávače jsme se nedívali, vybírali jsme podle zkušeností. Hlavně se dívej čemu by ses upsala, ať nenarazíš.

motlinda
27. zář 2018

Na nějaké energetické poradce z firem se vykašli a dej na ty odkazy, co ti tu posílají holky. Hlavně taky neber porovnávače z nějakých deníkových stránek, jednou jsem to udělala u telefonu, a pak jsem byla zahalená nabídkami až až.  Manžel doma zkoušel ten první, ten si pamatuji že nám pomohl nejvíc, nejvíc jsme se toho z něj dozvěděli. Doporučení ti dávat nebudu, je to hodně individuální, to musíte vybrat sami podle svých preferencí a potřeb. My jsme doma komplet na elektřině, máme to u bohemky a v pohodě.

klosnice
autor
26. říj 2018

@keicy O tom už jsem taky slyšela a zkusila jsem si to na doporučení. Je to fajn, ale chtěla bych ještě raději někde jinde

klosnice
autor
26. říj 2018

@jankol Já se právě nikomu upsat nechci :( mám spoustu známých, co to udělali a jsou v ,,loji,, :D holky, kde to žijem, že se musíme bát fakt všeho

klosnice
autor
26. říj 2018

@motlinda Děkuji <3

soleilll
26. říj 2018

@klosnice Když si jako požadavek dáš smlouvu na dobu neurčitou, nikomu se na věčný časy neupíšeš. Naopak máš jasně danou výpovědní lhůtu a smlouvu můžeš ukončit kdykoli.

jankol
15. lis 2018
Uživatel jankol je nedůvěryhodný
Je možné, že nejde o reálnou osobu, ale o profil nebo více profilů vytvořených za účelem propagovat konkrétní výrobky/služby nebo účelově manipulovat diskuzi. Podívej se na příspěvky od jankol.

@klosnice Jo je to fakt maras to mi povídej. ☹