My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

hrozinka
28. únor 2010

tý jo simi tak tvého muže bych brala všema 10ti, u nás se zatím nebaví ani o druhém dítku a to má malej rok za sebou, natož o třetím takže já kdybych mohla a měla tento návrh tak bych ho určo brala a hlavně bez nervíků 😉

terjar
1. bře 2010

Sim: taky bych do toho určo šla. A jak píšou holky, hlavně se nenervuj. Víme, čím sis prošla, ale musíš věřit, že bude všechno dobré. Uvidíš, určo to zvládneš bez problémů. Manža je odvaha, co když zplodí další ženskou, mu doma uděláte díru do hlavy 🙂 😀 .

Díky, tak my to zkusíme. Ono se má masírovat snad až od 35tt, tak to máme ještě čas. Díky Sim, já právě nevěděla, jak přesně na to 😀 . Jen doufám, že u Apo nedělají preventivní nástřih 😒 .

hroz: hodím

simicak
2. bře 2010

caute baby,manzel je blazen,on husti,me uz to zase preslo,nesmim ho posouchat,jinak budeme mit doma harem a ja rodim v zasade jen holcicky 😝

Tery,tusim ze jeste snad pozdeji masaz mozna 37-38tt. a jestli nastrihuji pereventivne tak to jsou debilove a urcite to muzes jako rodicka odmitnout,vsude uvadi,ze nastrih je velky zasah,protoze ti vlastne nastihnou sval a svalovina se spatne hoji,ale nevim,ja nikdy nebyla.

My zitra v nem.kontrolu,tak jse zvedava,mame ji po hoooodne dlouhe dobe s fyzio,vzdycky jsme nemocni na ni,tak konecne snad.....tak uvidime,jak je mala vyvojove natom.

Hrozi,no musis prvnio rodit holky,jestli chces druhe dite po chlapovi 😀 Oni vsichni tak moc touzi po synech..... 😀

hrozinka
2. bře 2010

jj tak to jsem už v prdeli, když už mám doma chlapa a 2 včetně manžela.

já teda nastřižená byla bo jsem rodila už nějakých 22 hodin a museli mi pomoct rukou a sestra říkala, že se ke mě jinak nedostane, ale neřekla mi kdy to dělá ani mi neukázala čím takže o tom vůbec nevím, šití bylo horší bo mě šila kráva dr a šila ještě před zabráním umrtvení takže jsem to celkem cítila, ale musím říct, že hojení šlo rychle, do 14 dnů už jsem vklidku chodila, je fakt že na velkou jsem šla až po 14 dnech a to po 2 klistýrech ruce zapřené o zeď a slzy v očích, připala jsem si, že rodím ještě jedno, ale jinak dobrý
tchýně když mě viděla po týdnu tak mi říkala, že chodím úplně krásně oproti kámošce co rodila před 3 rokama, ta se léčila 3 měsíce 😉

evulebobule
autor
3. bře 2010

hrozi: mě taky nastřihli, nic hroznýho, horší to šití,jak píšeš, ale dalo se to, dostala jsem injekci, V porodnici to bolelo a doma už to bylo lepší,taky jsem se zahojila brzy 😉

terjar
3. bře 2010

J8 teda doufám, že tam ten nástřih dělat nebudou. Někde ho prý dělají preventivně. To mi taky přijde drsný.

Já chci holčičku příště, ale určo to zas bude kluk 😀 .

Sim, tak to držím palce. A jak s tou nemocí? Už jste zdravé?

Včera jsem se po snídani opět krásně poblila. Až mám modřiny kolem očí. Asi to bylo k té viróze. Já už nechci zvracet. Loni a předloni mě schvátila nějaká šílená chřipka se srajdou a blitkou, asi 4x, loni těhu nevolnosti a zvracení, vlastně ještě letos. No a teď tohle.

simicak
3. bře 2010

Tak dopadli jsme na jednicku,jsme naprosto perfektni,nemame co dohanet,nemusime ani delat zadne cviceni jen za 3 mesice z nova na kontrolu. Proste je uzasnaaa 😵 😵 😵
Bronch.mame porad,to bude jeste d louho,ale je dobra,dobre ji,spi,hraje si,jen to proste mame. Ale dnes ji vazili a shubla,coz je mi divne,vazili ji v nemocnici na jine vaze,tak snad to bylo tim. Uz jsem volala svoji kliniku a prijdou ji zv azit zitra ke me domu,tak uvidime. Ona nezhubla ani kdyz mela horecky a nejedla a ted ji hodne,pije dost mlika a zhubla 😖 Tak uvidime,rikaji,ze se deti maji vazit na jedne vaze,tak snad to bylo tim.

hrozi,jojo 😀 Ale treba chlapa jeste ukecas jednou.

Kamosku nastrihli a dali ji neco predtim a ji to tak zhulilo,ze pri zasivani kricela na sestru vysmata jak leco,at ji to tam poradne utahne 😀 Rikala ze trapas jak hrom 😀

Hrozi,fuj,to jsi mela hrozne st im sitim. Me u Veru nesili,ale stejne jak jsem sla curat po porodu,jsem malem zdechla,ta moc tak stipala,neslo mi se vycurat-horsi nez porod. Ja ji tlacila hodinu totiztak jse to tam mela poskrabane a moc je kyselina,tak si to asi umite predstavit. Viki jsem rodila jendou tolik dele nez Verunku,ale zas jsem tlacila chvilicku tim ze byla tak malickatak lip prolezla. Veru rodila 7hod a Viki asi 12hod mozna 14hod. aktivniho porodu

terjar
4. bře 2010

sim: no tak to je super zpráva. Už budete slavit 1. rok, ne?
Každá váha váží trošku jinak a taky záleží, na čem je postavená. Aspoň teda myslím. Já se musím vážit doma na jedné dlaždičce, jinak mám trošku jinou váhu. Asi bys poznala, kdyby zhubla.

Tak jsem četla na stránkách porodnice, že spíš vyčkávající a radí rodičce, než aby se hrnuli do nějaké akce, tak pokud půjde porod normálně, tak by to snad šlo i bez toho nástřihu.

hrozinka
4. bře 2010

simi bohužel u nás nejde o přemlouvání, chlap by chtěl určo 2 děti, u nás je to ozátka peněz já mám jen rodičák a z toho se platí hypo + mi ještě musí manže 3 litry doplácet, a on živí zbytek a k tomu máme inkaso 5,5litru takže u nás to není, že by nechtěl, ale že nejsou penízky, určo, kdyby to přišlo by se to nějak udělalo, ale já bych chtěla malochům dopřát to nejlepší co můžu a proto jsme se dohodli, že druhé nejdřív až bude mít malej tak 5 roků to už budu v práci a zase se něco našetří

simi nám sestry hned po poprodu řekli, že když se nám bude chtít čůrat tak máme ze začátku jít do sprchy a stříkat si tam vodu, že tím tu moč zředíme a nebude to tak bolet, a fakt to bylo lepší

já rodila určo míň bolesti mi začli cca o půl 4 odpo v nedělu až v 6 ráno mě vzali do porodky 10 píchali vodu a až od 1 jsem rodila malocha, je fakt že od těch 10 za mnou sestra chodila a zkoušeli jsme tlačit, ale mě to prostě nešlo, ale kontrakce jsem měla už od te neděle, myslela jsem, že mám dole granát co co 10 minut vybuchuje a musím říct, že potvora byl na minutu přesný, stopovala sem si to ☹

my máme ted s Ondou problémy, do ted jedl naprosto ukázkově, seděl a jen otvíral pusu snědl vše co jsem uvařila, nachystala a že jedl velké porce, oslavili jsme rok a jako by zlom a malej vůbec nechce jíst, odmítá úplně vše a to i nutrilon a to je co říct, bo ten vypil vždycky, tak nevím co se s ním děje, hubnout nezhubl jsem ho včera vážila, ale štve mě dám mu piškot on si ho veme a hned ho vyplivne, dali jsme mu strouhané jablko vzal si 2 lžičky a už nechtěl ☹ nevíte čím to může být? manže říkal zuby, ale máme jich už 9 a nikdy nebyl takovej problém ☹

terjar
5. bře 2010

hroz: my máme hypo 13 tis. + sipo 5 tis., a pak ještě ty věci okolo - životko, povinné ručení, nafta. Taky síla, ale ono to nějak půjde.

Já chci bezbolestný porod 😀 😀 😀

simicak
5. bře 2010

Do dupy,ted tu pisu a me se to smazalo u konce.

Hrozi,ja kontrakce uz 4 dny predem u veru,ale jen pres den a pak od patku vecera a v sobotu vecer do porodku a na svet o pul pate rano v nedeli vecer. Ale ja pocitam jen ten aktivni porod,kdy jsou kontrakce po 3 minutach,ty jsem mela 7 hodin asi. Tamto driv slo prezit a rozdychat.
U viki mi to taky zaclo tak brzo a aktini az za dlouho.

Terko,tak nerod 😀 😀 Ja mela u Viki supr,davala jsem si neco piacht a mezi kazdou kontrakci jsem spala ty 3 minuty a pripadalo mi to pokazde jako hodina,takze uplne supr. U Veru prirrozeny a to uz byc nikdy nedelala,to byl plan u druheho-ne priorzene 😀

Hrozi s stim druhym,my zijem jen s m anzelova platu,ja tu nemam zadnou socku ani materkou. Ale je pravda,ze tady neni az tak draho.Takze nejde asi srovanvat.

My ted s veru nacchlazeni,tak hnus,snat to viki nedostane,to by me jeblo ke bronchitide,ach jo

ZA TRI TYDNY LETI DOMU..............POPRVE OD SVATBY-HURAAAAAAAAAAAAAAAAAA

evulebobule
autor
5. bře 2010

holky je to děs s hypoškou, ale zmáknout to musíme a my to zmáknem uvidíte.

my jedeme k našim na týden, tak doufám, že nepokrafáte 50 stran, abych to mohla dočíst 😀

terjar
5. bře 2010

sim: 😀 😀 😀 . Teď už nějak ven musí 😀 . Ale třeba budu mít porody jako moje mamka, ta si je fakt užila v dobrém slova smyslu a absolutně bez komplikací a ani se nikterak dlouho netrápila. Tchyně rodila 4x a taky to přežila a špatné vzpomínky nemá.

Teda, tos tak dlouho nebyla v ČR? Ty jo, ale s malou se to asi nedalo, co?

Tady je, Sim nachlazená snad půlka národa. je hrůza, jak všichni v busu pořád kýchají a smrkají a pak to člověk nemá chytit. tak se brzy holky uzdravte.

Evul: to zas bude u rodičů pohodička, co? 😀 . Budete jako v bavlnce 🙂 .

hrozinka
5. bře 2010

konci věty nerozumím tak v půl 5 ráno bo večer : a v sobotu vecer do porodku a na svet o pul pate rano v nedeli vecer.

a vy tam máte trvalé nebo ee a co dělá manža? i tak bych to nedala byt někde v zahraničí.

tery taky jsem si říkala, že je strašně snadné jak jde mimi tam, proč tak snadno nemůže i ven dokonce jsem někde na netu četla, že nějaká paní už má stráášně moc dětí snad deset a to jen qůli tomu, že při porodu chytá orgasmy 😀 bylo u toho i video 😀 😀 tak třeba to budeš mít tež tak hezké 😀

simicak
5. bře 2010

hrozi 😀 😀 promin,to je notebookem,mi ty pismenka jedou jak chcou 😀 V sobotu v 7 vecer do porodky a narodila se o pul pate v nedeli rano 😉

V anglii zadne trvale bydliste neexistuje ani obcanky ani nic,to je komunisticky prezitek v cesku-jsem zjistila. Nemas naork na davky,pokud tady nemas odpracovanou nejakou dobu,ja nemam,takze nic nemam. Ale dostavame dets.pridavky a ty pokryji pleny a sunar skoro na cely mesic. Materskou beru v Cesku,tam mam narok,ale z toho jsme poplatili dluhy,svatbu...dluhy a ted jak tam budem,tak z toho zijem. Tak aspon neco.
Ale jak jsem psala,tady josu opravdu jine ceny,ja vim,ze v Cesku je tezke zit,tak vim hrozi o cem mluvis.

Tery,no jo no,kdyz to slo do vnitr,tak to musi ven,ale do vnitr to slo lip,co? 😀 A treba to budes mmit tak krasne jak ta pani 😉 A porody nasich mamek a babicek,ja porad rikam,ze oni to za ty roky zapomneli 😀 😝 Prototoze jak rok po veru mela jeste paniku a hruzu a ted uz taky nic nevim. Taky uz bych rekla,jej,nic to neni,porodili vsechny.
Moje mamka taky mela supr u vsech trech-ja ji porad rikam,ze nas adoptovala 😉

Evi,vy se teda maaaaateeeeee,tak si to krasne uzijte.

My tady slunicko,zeleno a tvrdnem doma.

hrozinka
7. bře 2010

simi a uvažujete, že se vrátíte bo tam zůstanete? a jok to že nedostáváš ještě nějaké prachy tady v čt, vždyť když cigáni jeli do Kanady a po roce se vrátili tak stát jim vyplatil rok zpětně co tady měli pobírat? tomu nerozumím

my měli celkem hodně náročnej víkend, v pátek sqelá pařba až do půl 3 do rána, z 6ti účastníků má 6 lidí v určitých místek okno 😀 bohužel byl přítomen foťák takže se snažíme vzpomenout co se dělo =o((

včera pokračování u jednoho páru co se účastnili u nás cesta k nim 50minut busem a šalinou ale stálo to za to, návrat domů pro někoho teprv pro nás s dítětem ažv ve čtvrt na 10 a to doma zbyl bordel po předchodím večírku a bramburky všude bo otec nechal at si synek hraje takže vzal mísu s brambůrkama v ruce je rozdrolil a házel po zemi, a to ještě zůstali někde i chlebíčky, jednohubky, salámy takže jsem večer ještě uklízela. ted mi chlapi spí já si hodila koupel umyla hlavu a chystám se na další párty, jsme pozvaní k sestře na oběd a posezení k oslavě jejich narozek takže další náročnost před náma 😀 celkem prokalenej víkend, ale jednou za čas proč ne, že 😵

Tery, jsem teprv v půlce těhu nemůžeš se už teď stresovat porodem, řekni si, že to zvládlli jiné ty to zvládneš taky a už to neřeš, já řešila 3 věci, porod, nastřižení a kojení, u porodu jsem si řekla, že ven to stejně musí tomu nezabráním, nastižení jsem si říkala, že já to určo potřebovat nebudu (a jak jsem psala ani o tom nevím) a u kojení jsme si řekla, tak v porodce to se sestrama nějak zvládneš a doma si to uděláš po svém a byla jsem nadšená sestry super, div se nerozkrájely, aby pomohli. takže si řekni něco podobného a mysli na hezčí věci 😉 😉

hrozinka
7. bře 2010

tery ne jsem ale jsi překlep 😀

simicak
7. bře 2010

hrozi nechcem domu,zustave tady na porad 😝 Leda kdyby se neco prihodilo a museli se prestehovat zpatky,jinak ne. Nam se tady zije dobre a v Ostrave by jsme se ani neuzivili s tim co delame.
NO dostavam tu matersku s ceska. A jinak nic,prootze nejsem cikan 😀 😀 Navic davky se vyplaci jen 3 mesicne co se tyce materske.

Teda to jste se meli,takova party 😵 Ja dneska padla ,jem i uplne blbe,ucpany nos a asi umru.

Tery jojo,jak pise hrozi,stejne ho musis uz dosta nejak ven. Muj manza porad rika,ze taky obe tlacil ven a ze to nebolelo. Tak mu rikam,ze on tlacil jen tu spermosku a ja pak to velke dite uz 😵 No nemuzu mu to vysvsetlit,lporad rika,ze to je na stejno 😀
A ten nastrih ja taky slysela,ze to neboli,ze to stihaji kdyz je kontrakce a nejde to pak citet,ze jen to siti je neprijemne,ale ne hrozne.

hrozinka
7. bře 2010

jj taky na mě něco leze a chlap to není, ucpaný nos, škrábání v krku a sem tam i kašel ☹ manža tež ucpaný nos a sem tam pokašlává, jenže si nemůžem dovolit, abych lehla bo musím hlídat dítě muž nemůže být s malým doma bo by pak neměl premie ani moc velkou výplatu a to by pak nastaly problémy, takže mám samoléčbu v poklusu ☹ ☹

jj můj muž taky říkal, že tlačil, po porodu jak jsem se koupala (měla jsem vanu na porodním boxu už od rána) tak mi říkal, lásko si šikovný já v jednu chvíli tlačil za tebe a málem jsem se posral 😀 😀

terjar
8. bře 2010

jo jo holky, já vím. Pořád si říkám, že to bude určo pěkný, vždyť na konci na nás bude čekat ten náš milovaný brouček 🙂 , kterého se nemůžeme dočkat.
Hroz: tak ty 3 věci mám asi stejné 😀. Porod nějak přežiju a doma nám kojo určo půjde.

Tak Tádík včera dostal od prababičky takový suprový manšestráky. Jsou vínový a na zadku pod páskem mají sice nápis girl, ale babi anglicky neumí a mně je to stejně fuk. Jsou nádherný a určo mu seknou. Mamka mu koupila zas vínovou mikču s nějakým bejkem 😀 , tak bude mít jako taťka 😀 . to bude dvojka 😀

Tady zas v sobotu napadlo sněhu 😠 . Naštěstí to odklidili a není to tak hrozný, ale doufám, že už to byl poslední záchvěv zimy a teď už pijde jaro.

hrozinka
14. bře 2010

tak co tery jak to zvládáš, něco nového ti přibylo do výbavičky? 🙂

evulebobule
autor
14. bře 2010

ahoj holky jsme doma.

teri: ty porod zvládneš, neboj. Jako my všechny tady. Uvidíš 😉

terjar
15. bře 2010

ahoj holky, jen jsme koupili plyšový míč v Ikee 😀 . jinak už vše máme, tak není potřeba. A už jsme zas asi přibrali. Máme už pořádný bříško 🙂 . A spaní pořád horší, když ležím na boku, tak se mu to nelíbí a kope tak dlouho dokud se neotočím na záda 😀 . Je to malý terorista 😀 .

Evul: a jak jste se měli?

Dneska mi sem přijdou asi 4 holčiny na pohovor. Šéf si ve čtvrtek vzpomněl, že by přeci za mě jen někoho chtěl. Takže bomba, jsem myslela, že budu mít ten poslední měsíc v klidu. tak doufám, že nikoho nepřijme. Šéfová je na mrtvici, ta nikoho nechce. Vždycky jsou tu jen chvíli a pak je nějaký problém atd.

evulebobule
autor
15. bře 2010

teri: to víš, to se Davídkovi taky moc nelíbilo. ale na zádech jsem taky douho nevydržela, tak jsem se pořád otáčela jak vítr v bedně a ke konci pořád na záchod 😀
Měli jsme se výborně, mamka mi hodně pomáhala, já jsem byla trochu přichcíplá. Manža to chytil ode mně. Takže veselo, ale byla jsem moc ráda, že mám mamku při ruce, nebylo mi zrovna nejlíp. Teď už mám jen rýmu, ale i tak je to otrava a bojím se, abych to neprskla na malýho 😖

hrozinka
15. bře 2010

holky nevíte do kdy je vhodné, aby mimčo mělo nanny monitor dechu? malej bude mít 13 měsíců nevím jestli už mu to mám z postýlky vyndat nebo nechat do roku a půl 2 let 😒

terjar
15. bře 2010

hroz: já myslela, že se používá 6 měsíců. Budu ho mít půjčený a ta paní říkala, že ho bude používat do 9 měsíců, takže mi ho neposkytne hned v červnu, že se normálně používá půl roku, ale ona ho používala i u první holčičky takto.

Evul: no tak na záchod chodím taky imrvére 😀 .

Ani mi o nachlazení nemluv, ještě pořád se z toho dostávám. Furt smrkám. No děs. Dětičky se z toho asi dostávají mnohem hůř. Tak snad už ta hnusná zima skončí a bude krásné jaro. Na víkend prý hlásí 18 °C. To bude teda celkem skok. NO ale aspoň bych mohla v neděli umýt konečně ty okna. V pátek jsem se úplně zhrozila, když jsem na ně koukala z venkovní strany. Auto by taky potřebovalo vypucovat 😒

hrozinka
15. bře 2010

tery jsi těhotná a umývání oken je jedna z věcí co vyvolává porod, najdi si na netu někde články jak vyvolat porod za 1) umývat okna, věšet záclony, za 2) dlouhá procházka a za 3) sex takže si lehni hoď nohy na stůl a řekni Járovi že okna myje on!! 😉

evulebobule
autor
15. bře 2010

jj teri okna nemyj, já si pamatuju,jak je loni myla moje mamka, dala mi přísný zákaz je mýt.

hrozi: já používám monitor pořád a ještě asi dlouho budu, je to pro mě taková jistota 😉

teri: to víš, záchod byl můj taky hodně velkej kamarád. Už se těším na víkend,jestli jim vyjdou jejich předpovědi. Já musím taky umýt okna. Dělali jsme nové v prosinci a to jsme je jen setřeli, tak teď na jaře musíme pořádně

terjar
16. bře 2010

aha, tak to bude mít asi radost. Jsem pedant, tak u něho budu stát a říkat mu, kde má ještě flek 😀 . Nebo si je umyju v červnu až budu chtít Tádu vypudit 😀

Zítra jdeme n KO, tak se nemůžu dočkat. On to určo ráno vycítí a otočí se zas prdkou 😠

hrozinka
16. bře 2010

tak hlavně neseď, jak jsem ti psala, že když jsem čekala než se dostanu nařadu tak sem seděla a malej se dle toho uvelebil

hele s těma oknama to není sranda, já týden přenášela a už jsem byla tak zoufalá, že jsem dobrovolně myla okna, věšela záclony a nic, šla jsem i na dlouhou prochajdu a nic tak jsem naháněla manžu po bytě že prostě už chci at jde malej ven a on normálka předemnou zdrhal, dokonce spal 2 dyn v obýváku na protest 😀 , ale já přenášela, 6m bych tak určo nedělala, to jsem si na sebe dávala pozor, ani točit se nemáš, třeba když tančíš, to mě lekala tchýně, jsme byli na mikulášské zábavě a ondra semnou zatočil a ona hned přiběhla, že to teda ne, ještě se malému ootočí šňůra kolem krku. (tchýně v tom měla asi oblibu, strašila mě i po porodu 😀 )

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru