My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

evulebobule
autor
17. pro 2009

ahoj holky,

simi: ty jsi supr máme, malá bude mít radost z dárků.Je dobře, že je tak pečlivě vybíráš, určitě by měly mimčo rozvíjet.

teri: to víš, šetří se všude to je pravda. Budu moc držet palce k zubařce. Moje zubařka mě tenkrát během těhu tedy nešetřila, předělávala mi jednu plombu a sundavala kamen... Teď jsem byla bez kazu, tak super. 😀

simicak
17. pro 2009

Evi,no ja nesnasim ty hracky co hraji a delaji vsechno( ne pro mimca,ale pro ty vetsi ). Kamaradky uz to vi,takze veru ma plno plastelin apod. a viki- ta teprve zacala past konicky,te staci i varecha na zuzlani 😀

Tery,zubare nezavidim,ja jdu v lednu,ale tady umrtvuji pri vsem,tak se ani nebojim,protoze nikdy nic necitim

Verunka vcera mela prvni besidku 😵 ,hrali jak se narodil jezisek,teda hrali ucitelky,deti stali a pak zpivali koledy. No byla andel,ale bla uzasna. Snad jako jedina jsem vyrobila kostym doa a bya nejhezci. Nektere deti ani ne meli kosty-no lenive pohodlne matky 🙄 Tak jim ve skolce dali na triko aspon kridla a osttatni meli koupene treba saty pro vilu apod. Ja doma poctive 2 hodiny z krepaku lepila,cvakala a byla nadherna. A jak jsem ji definitivne secvakala pred besidkou,tak mi rekla ze chce curat 😀
A ani jse na besidce nebrecela,ja jsem hystera co mam deti,vsechno je tak dojemne 😝

evulebobule
autor
17. pro 2009

simi: to mi povídej, taky jsem hystera, co mám Davídka, tedy byla jsem i předtím,ale to byl slabej odvar.

jsi šikovná, že jsi Verunce udělala takovej krásnej kostým,určitě musela být kouzelná.

simi: mně se právě nelíbí ty hračky,jak to mluví a zpívá je to takový umělý,to mu radši něco zazpívám a přečtu sama.

terjar
17. pro 2009

Holky, tak já dopadla šíleně. Mám hrozný zánět dásní, pak se mi odhaluje jeden krček od toho třmínku, co drží spodní dáseň. Tak zkoušela, zda se ten zub kýve a prý je to v poho. Ale musíme to hlídat. Se divila, že to zatím nikdo neřešil. A pak mám asi 5 počínajících kazů, které byly vidět na rentgenu už loni v říjnu a doktor s tím nic neudělal. Ale říkala, že se to od té doby nezměnilo. Mám je mezi zuby, protože mám malou pusu a prý se tam kartáčkem nedostanu. Je to jakoby nahromaděný plak, ze které se pak vytvoří kaz. Ale prý to rozčistím. Musím každý den nití a ještě jsem si koupila Elmex gel a jednou týdně všehchny zuby fluorizovat. Má schopnost zastavit počínající kazy a ještě i ty odhalené krčky. Tak snad pomůže, za ty prachy. A 1.4. jdu na KO a bude mi dělat dentální hygienu za 1500 Kč, ale prý mi všechno pořádně pročistí a vyleští, protože by prý mých zubů byla škoda, mám je nádherné. Jen jednu plombu. Takže asi tak. Ale paní doktorka je strašně milá, taková lidská. Měla chudinka větší strach než já 😀 . Pořád jestli mi něco nebolí a jak se cítím. Prý od 4. do 7. měsíce mi může dát umrtvení, pak už ne. Tak proto jdu takto brzy na KO a prý už má i nějaké lepší plomby, že neškodí miminku, ale nechce mi je dávat, protože to prý rozčistím. 😀

Sim, to muselo být super. Já se taky tak těším až toto budu zažívat se svými dětmi. 🙂 já mám taky raději ty tvůrčí hračky, sama jsem kutil a pořád si doma něco vyrábím. A knihomol, takže naše děti asi budou mít tunu knih, moc ráda čtu. Určo je na PC a telku nebudu pouštět, to si raději budeme hrát.

Já jsem hysterka normálně, tak to se mám na co těšit, co? 😀

simicak
17. pro 2009

Evi,no treba Verunka kdyz zacn zpivaat,tak mi rekne nezpivej 🙄 😀

Tery,tak to je mi moc lito,zuby jsou nejvetsi hnus.

Holky,tady nam snezilo,byli jsme v parku a tma a brutalni vanice,veru litala a smala se jak jelito a po deseti minutach fnukala,ze se ji to uz nelibi a at to na ni nepada ze mrzne 😀 😀 😀

terjar
17. pro 2009

Sim 😀 😀 😀 . Tady taky od včerejška sněží a pěkně to klouže. Čekám, kdy se natáhnu.

Jo holky, zítra nám vaří šéf oběd, i s polívkou a snad i zákuskem. Chodíme vždycky před Vánoci na společný oběd, tak zítra ukuchtí sám. Je výborný kuchař. Tak se těším.

Zuby jsou fakt prevít. Snad to nějak zvládnu. Zkoušela jsem tu niti a vůbec mi to nejde. Potřebovala bych asistentka, který by mi držel pysky 😀 . a ještě jak koukám do zrcadla, tak jsem se nemohla správně trefit, jak je to obráceně.

Tak chce, abys jí pořádně slyšela. Ještě bys jí to mohla zkazit 😀

evulebobule
autor
17. pro 2009

teri: tak to je pech, já mám taky obnažený krčky, tak to si taky koupím ten elmex. Už jsem ho jednou doma měla kdysi. Zubařka mi na to taky dávala fluor a leštila. To se mi udělalo asi po porodu, protože před tím v pohodě a teď jsem se pomalu nemohla napít čaje nebo si dát zmrzku,jak to bolelo. Teď jak mi to ošetřila, tak už v pohodě, ale ten gel si stejně koupím. Taky mi dala nějaké vzorky past na zuby, Sensodyne a paradontax(ta je tedy hnusná, taková růžová a slaná) a koupila jsem si od ní nějakej speciální měkkej kartáček, že prý bych si tvrdým ty krčky akorát poničila. Tak asi tak je to se mnou.
Určitě se vyplatí do zubů investovat. Já jsem si nechala ty bílý plomby a jsem spokojená. Já jich mám tedy víc než ty 😀 Ale buď ráda, zdravý zuby to je výhra.

simi: tedy Verunka je komik, maminka jí chce zazpívat a ona že ne.... 😀

simicak
17. pro 2009

NO je komik,jsem mela za ukol ji naucit koledy na besidku a zpivam ji- jingel bells,jingel bells a ona na to-dingi dongo dingi dango,mami nezpivej,ty to neumis 🙄 nastesti ve skolce spolupracuje na jednicku,jen doma odmita delat to co ji chci naucit 😖

Ja mam taky krcky,me hodne zabira ustni voda,pak kartacek s malou hlavici a nit jsem nezkousela,z toho me boli zuby jen kdyz si to predstavim. A taky se i to zhorsilo od tehu s verunkou a uz se toho asi nezbavim nikdy
JO Tery dobre jenato jablecny ocet,tusim lzicka do hrnku vody nebo tak nejak-je to supr na krcky a citlive zuby a fakt ti to stahne troskuja to mam vyzkousene.

evulebobule
autor
17. pro 2009

simi: tak děkuju za zaručené recepty, odzkouším.

tak hlavně, že ve školce dělá to,co se po ní chce. 😀
je to šťastné dítě, bude umět dva jazyky přirozenou cestou. 😉

simicak
17. pro 2009

No v tom pripade je velmi stastne dite,ona mluvi trema-cesky,anglicky a pak ma treti,ale jeste nam nerekla,kterou reci to mluvi. A zaccina ji pouzivat castno 😖 😀
Jojo,je to supr,ze ma dve reci prirozenou cestou,uvidime jak ji ve skole pomate pak spanelstina nebo francoustina a mozna prestane i mluvit cesky pozdeji,buh vi

terjar
18. pro 2009

Sim, je to moc dobře. Dětem to jde samo.

Já včera strávila v koupelně snad půl hodiny jenom se zubama. Čistila jsem fakt poctivě, pak masírovala tu dáseň - to teda trošku bolelo a krvácelo, ale prý je to tak správně. Ale mám to šíleně citlivý. Dnes si to chci udělat tím gelem, abych měla stanovenej jeden den v týdnu. Ale tou nití udělám jen ty přední zuby, na stoličky se prostě nedostanu. Nemůžu tam tím máchat 😀 , potřebovala bych větší pusu. Tak si dnes kouím takový špáradlo, kolegyně to používá. Je to z plastu, na jedné straně je to jako párátko a na druhé to má asi 2 cm tu nit, takže to můžu dělat jednou rukou. Ona mi taky říkala, že se to v těhu zhoršule, ale na záněty u nás trpíme i mamka, ségra a mamčin brácha. Tak snad se to zlepší. Kartáček opoužívám super soft, jemnější snad už neprodávají. Nemohla bych používat normální.

Ten jablečný ocet je dobrý i na pročištění 😀 . Ale možná zkusím. Já jeden čas používala Lacalut, ale vadí mi, že mám pak pusu celou dřevěnou, jak to stahuje. Ale ten gel má pomáhat i na ty krčky.

Sim, to si doma užijete aspoň spoustu srandy. 😀 . A co Viktorka, co už umí nového?

evulebobule
autor
18. pro 2009

teri: já mám taky super soft, ty jo asi by mě to nebavilo se s těma zubama takhle patlat, ale u tebe to stojí za to, máš zoubky jako perličky

simi: přesně tak, malý děti se učí přirozeně a rychle. To je výhoda.

terjar
18. pro 2009

Teda holky, povím vám. Jsem se tak přžrala. Šéf udělal 3 chody a ještě bude dortík. Nejdřív jsme měli vývar s karbanátkovýma knedlíčkama, pak byl překrm - jehněčí s mrkví, fazolí, hráškem a vše zalité kokosovým mlékem a s rýží a jako hlavní chod polenta se závitky z hovězího. Všechno jsem jedla poprvé a tu polentu teda nemusím. to s tím mlékem bylo moc dobré. Teď tu padl návrh na zákusek, tak čekám a jinak si jdu pucnout chrup 😀

Jo jo Evi, budu se snažit, snad to zachráním, ale pěkně mě ty dásně bolí. Asi jak mi to včera projížděla tím ultrazvukem.

Děvčátka moje, přeju vám krásné Vánoce, spousty dárečků pod stromkem, hodné dětičky, milující manželata a do nového roku hlavně hodně zdraví. dneska jsem v práci naposledy a pak až po novém roce a doma net nemám, proto takto dřív. 😀

evulebobule
autor
19. pro 2009

Teri, tobě samozřejmě taky krásné Vánoce, hodně dárečků a do nového roku hlavně zdravíčko tobě manžovi i prcíkovi a také štěstí, lásku.

simicak
20. pro 2009

Taky vsem krasne vanoce a hooodne stesti a ZDRAVI do noveho roku. JO a holky taky techh penez vic 😉

terjar
24. pro 2009

čauky děvčata, moc děkujeme a už víme, že budeme mít Tadeáška. Krásně se nám ukázal 😀 . A dostali jsme notebooka, tak už budu online i doma, jupí. Pak jsme dostali losa Edu, zavinovačku, koupací kyblík, bodyčka, čepičku, botičky a zítra bude zbytek u Hanušů. Tak pak taky písněte, jak jste byly hodné 😀
A k těm penězům se připojuji, taky jich přeji všem více. páček

simicak
24. pro 2009

Jeeee Teri,tak moc gratuluji,ja to rikala,ze to bude kluk. To musi byt manza stestim bez sebe,co? Krasny darek jste si nadelii a notebook suprrrrrr 😉 Tadeas je moc krasne jmeno.

U nas santa byl velmi stedsry letos,se nam to ani pod stromek nevlezlo. Ja dostala stribrnou soupravu-hodinky,naramek a retizek a fakt krasnee,pak el.zubni kartacek co se nabiji a kdyz moc talcis na zubytak sviti a upozornuje,k tomu ustni vody na citlive zuby,krcky a zubni pasty 😉 pak novou sadu nadobi,priboru,doaci kino,digi ramecek,kde se meni fotky po minute,parfem,verunka milionyy hracek a manza ji koupil neco jako detsky playstation 😀 samozrejme tajne 😉 Ale stalo to asi 300kc a ma hru tomase masinku s pocitanim apod.
No Veru byla samozrejme nadsena s darku,hlavne pistela kdyz otevrela darek kde byly vsehcny princezny a pak snehurky saty,tak ted mame doma snehurku 😵

terjar
25. pro 2009

Teda Sim, to jste taky byli moc hodní. Takových krásných dárečků. A evidentně Santovi záleží na tvém zdravém chrupu 😀 . Hlavně, že holčičky byly nadšené.
Dneska jsem ještě dostala kočárek Chicco multiway zelený. Je super. To jsem nečekala. Tak už nám zbývá jen autosedajda a je to komplet. 😉
No jo, Jára byl nadšený. Jen neteř to ořvala, chtěla holčičku, tak jí to musela švagrová vysvětlit. Všichni byli moc překvapení, protože čekali holku 😀 . Ale jsou moc rádi.

evulebobule
autor
29. pro 2009

teri: tedy super, tak to bude kluk jako buk. To bude Davídkovo kámoš, už se budeme moc těšit na návštěvu v létě. To ho Davča asi pěkně zmorduje. Ba ne, já ho nenechám.

evulebobule
autor
29. pro 2009

no tak to je super, kočárek doma, tak máte vystaráno. My ho kupovali,když jsem byla nějak kolem 25. týdne.
Davídek taky dostal docela dost dárků, hračky do vany, takový válec na lezení. Spoustu kosmetiky,aby nám voněl 😀 Plínky atd.
Já dostala parfém+tělové mléko a sprcháč od Avonu In bloom. Další kosmetiku, nějaký praktický věci do domáctnosti, knížku, svíčky a ještě něco. Bylo toho taky docela dost.

evulebobule
autor
29. pro 2009

teri: jakej jste dostali notebook?

terjar
30. pro 2009

Evčo, ten kočárek ale použiju až tak někdy po Vánocích příští rok, ale už se moc těším. Je krásnej. Hlubokej zatím máme zagarážovanej na chalupě 😀 Už jen autosedajdu a cestovní postýlku, ale tu už jsme vybrali. |Za tisícovku, ale celkem pěknou. Nepotřebuju za 2500 s kytičkama a obrázkama. Tahle bude stačit.
Knížku tu jsem nedostala žádnou a taky se doma pěkně nudím. To nevím, co budu dělat až půjdu na mateřskou, se doma zblázním.
Kosmetiky jsem taky dostala, že to za celý rok nevypotřebuju 😀
Acer Extensa 5230E v plný výbavě. Máme tu snad i to, co ani neumím požívat. Holt mamka a strýček pracují v počítačové firmě, tak to tak taky u nás vypadá. Mně stačí připojení na net, Zoner Photo Studio a vypalovačka. 😀
Jen Jára na něm tráví večery, což mě dost štve. To bude účet za elektriku 😖 . Ne, ale jsem moc ráda, že ho máme, aspoň si s vámi budu moct povídat i pak, až nebudu v práci.

Holky, a co silvestr? Kde budete? My jedeme ke kamarádům hrát společenské hry 😀 . To jsem na pánské osazenstvo zvědavá, jak dlouho vydrží. 😀

evulebobule
autor
30. pro 2009

teri: tak to bude hezký Silvestr. My budeme slavit jen my dva a Davídek, stejně to moc neslavíme, tak si v klidu posedíme, podíváme se možná chvilku na ty kraviny v tv a půjdem chrnět. 😀

terjar
30. pro 2009

Evul, no já Silvestra taky moc nemusím. Usínám brzy. Ale kvůli Járovi. A ty hry jsou v poho, u toho je aspoň sranda a prý mám u nich rezervovanou postel 😀

Pa, notebooku dochází baterky a já tu už zas prokecala přes 2 hod., tak půjdu čučet na četníka a pak honem s Járou na nákup a pak ho dostane do parády on a už jsem bez šance se sem dostat. To byl dárek 😀

simicak
30. pro 2009

ahoj holky,

tery,no ja dostala i na prvni vyroci svatby belici sadu na zuby,neivm,co ma manzel proti mym tesackum 😀 😉

Tak ja jdu zitra spat v osm,holky neslavi,manza jako kazdy rok v praci,tak to prospim a tak jak vy,nemam silvestry rada,je to stupidni,planovana zabava.

Evi,tak to jste taky byli hodni,kdyz byl u vas jezisek s takovou nadilkou 😉 😉

evulebobule
autor
30. pro 2009

simi: jo jo asi jsme byli hodní. Zvláště pak Davídek 😀 (přitom zlobí nejvíc 😀 😀 😀 )

teri: ty hry by mě taky bavili, může to být fajn, lepší než ty stupidity v tv. No nic nebudu se rozčilovat.

Chci se vám taky pochlubit, Davídek se dnes na svůj svátek poprvé přetočil ze zad na bříško a hned to 3x zopakoval a začalo trénování, teď to dělá pořád, ani oblíknout ho nemůžu 😀

terjar
30. pro 2009

Sim, ale tak je hezké, že se tak stará o tvoje zoubky 😀

Hry jsou bezva. Chodíme takhle hrát i jindy a je to strašná sranda, hlavně Aktivity a pantomima 😀

Teda, to je šikula. to víš, se mu to zalíbilo a proč by se měl zrovna oblíkat, když se mu nechce. Ses asi mámo zbláznila 😀

terjar
30. pro 2009

Evi, dneska jsem dělala bramboráčky. Mňam mňam. O víkendu budu dělat katův šleh a pak jsem si projela spousty receptů a našla tam na guláš bez míchání a dělá se v troubě a je to prý mňamka. A spousty receptů z kuřecího nebo krůtího. A taky udělám lečo.

evulebobule
autor
30. pro 2009

teri: no jo máma bláznivá, kluk by byl nejradši nahej, v tom si libuje a já ho do něčeho pořád cpu,taky mi to dává sežrat 😀 😀

A ta hra Aktivity. O čem to je?

my si zítra budeme dělat kuřecí s plátkem sýra a ananasem a hranolky s tatarkou. Už se taky moc těším.

terjar
31. pro 2009

Hm, to zní taky moc dobře. Já tu mám vyjetý snad 200 receptů. Kamarádka pokaždé posílá takové bible, ale teď se mi to bude hodit 😀 . Já chci někdy udělat kuřecí se sýrem a šunčičkou a šoupnu tam asi i broskvi, snad to bude Jára jíst. Ale mně to moc chutná.
Já budu mít dnes smažák. Koupila jsem si už předsmažený, abych nemusela rozdělávat vejce kvůli jednomu kousku. Hranolky budeme mít o víkendu s katákem a v sobotu hurá na oběd do Ikey, na lososa 😀

Pokud neznáte, vřele doporučuji. Je to hrozná sranda,a le při více lidech. Vytahneš si kartičku s číslem 3, 4 nebo 5, na které budeš mít slovo a to slovo musíš sdělit spoluhráčům buď pantomimou, kreslením nebo popsáním a musíš to stihnout do limitu, jsou u toho přesypací hodiny. Pokud to uhodnou, postupujete o tolik políček, kolik je na kartě. 3 je nejmenší náročnost a 5 největší. Hraje se na dva týmy, my jsme vždycky holky proti klukům. a řežeme se u toho 😀
A pak jsem ségře koupila k Vánocům Labyrint a ještě dostala Twistra, ale toho jsem sproštěna, protože je to celkem fyzicky náročné 😀

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru