My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

terjar
18. lis 2009

Tak jsem tady 🙂

evulebobule
autor
18. lis 2009

teri: super 😉

terjar
18. lis 2009

Tak kdypak se přidá ten zbytek???
Já už chci konec pracovní doby. Pořád tu dnes něco řeším. Účetní věci, kterým vůbec nerozumím a naše účetní mi pořád něco vysvětluje a já pak šéfovi a on pak zas mě a já účetní. Je to šílený, měli by si to říct osobně, ale to ne, na to šéf nemá čas. 😠

evulebobule
autor
18. lis 2009

teri: to je hnus v tý práci co? snad ti to už uteče

terjar
18. lis 2009

Hnus. Oni to tady ještě nevědí, chci jim to říct příští týden po kontrole. Tak jsem zvědavá na reakci. Zvykli si, že tu dělám od úklidu, přes úřady, po podklady k účtu všechno. A mě to teda pěkně štve. No jsem na ně zvědavá. Ani neumí vystavit fakturu a když mám dovču, tak se prostě nefakturuje. 😀 A to je to nejmenší, jsou tu mnohem větší jobovky - viz "bezvadná" kniha jízd aj.

A jak se tvářili u tebe v práci, když jsi to oznámila? Já mám z toho trochu strach. V prosinci šéf vždy dává odměny, když jsou peníze, tak jsem zvědavá, zda dá i mně, když mu to řeknu. Ale připravovala jsem je na to v průběhu roku a když vědí, že už máme byt hotový, tak není na co čekat.

evulebobule
autor
18. lis 2009

u nás to ředitelka vzala v pohodě, věděla, že budu chtít mimčo, protože jinak mi chtěla dát třídnictví 😉

terjar
18. lis 2009

Tak to jsem zvědavá, jak to bude tady. Tady všechno strašně trvá, člověk se přijímá roky, protože jim žádný nevyhovuje a teď když přijali nového, tak je po týdnu práce v nemocnici a vůbec se neví, kdy se vrátí a šéf mu teď platí nemocenskou 😖 . A oni ani neví, co všechno dělám a ty věci ani neumí. Prostě se o to nezajímají. Na jednu stranu se na to těším, konečně si uvědomí, co ve mně mají 😀 . Ale trochu se obávám, že mě budou pak přemlouvat, ať chodím aspoň na půl dne. Ale já budu chtít chodit jen uklízet a nemuset u toho přemýšlet. A ani bych neměla mímo na tak dlouhou dobu kam dát a mít ho tady až bude mít šéf jednání 😀 . A hlavně by to potřebovali okamžitě a ne až třeba po půl roce. Ale třeba se strachuju zbytečně a budou pohotoví 😉

Kdys jim to říkala? Mně už všichni říkají, že jim to řeknu pozdě, ale mně to nepřijde. Sice už je to na mě trochu vidět - větší prsa a břicho, ale tady jsou absolutně nevšímaví. Ale přitom jsem z kraje 3. měsíce a ani nemám těhu průkajdu. Jsem stará vyzvědačka, co? 😀

evulebobule
autor
18. lis 2009

teri: to víš, že si uvědomí, co v tobě měli, to se nebojím 😉

já hned na začátku, protože jsem tenkrát musela jet na vyšetření a musela jsem ten den volny nšjak zdůvodnit. ředitelka byla skvělá, dokonce mě tenkrát vezla k doktoru, když se mi ve škole udělalo špatně a pak jsem nastupovala na rizikový. ještě mi říkala, ať hezky odpočívám, byla fakt zlatá 😉

maicky
18. lis 2009

Nazdárek, tak jsem se sem už taky přifařila 😀

maicky
18. lis 2009

Evi: jsem se po dlouuuhhý době mrkla k tobě do albíčka a nestíham zírat, jak už malej vyrost. Je nádhernej a vokatej 😀 Fakt fešák 😉 😵

maicky
18. lis 2009

Teri: Taky si myslim, že si uvědomí co v tobě mají 🙂 Ono to většinou všem dochází až pozdě... A i kdyby nechtěli, tak to vzít musí 🙂 Zpátky už to nevemeš 😉 😀

terjar
18. lis 2009

maicky, super. tak ještě brnanda a sim.

Na minulé kontrole ještě nebylo vidět srdíčko, tak bych tu zas nechtěla plašit. Teď už určo bude, tak jim to hned druhý den řeknu.

No jasně, zpátky to už nevezmu 😀 . Nu což, kroutím tu už sedmý rok. To je strašný.

maicky
18. lis 2009

Teri: Se těšíme na fotečku z ultrazvuku 🙂 😉

terjar
18. lis 2009

No jo, musím si taky založit album, ale mám to teď složitější. Z práce nemůžu, máme přísný zákaz na cokoliv. A doma PC nemáme, jen u rodičů. Ale tam jezdím dost často, tak pak vložím. Snad už bude něco vidět. Už budu v 11tt.

evulebobule
autor
18. lis 2009

maicky: děkujeme, je to náš dlouhánek a oči má tedy fakt velký. 😀

teri: srdíčko určitě bude....už se taky těším na fotky z utz.

terjar
18. lis 2009

Evi, je fakt kouzelnej. Ty děti tak rychle rostou, člověk si je musí pořádně užívat. že sis nechala narůst nějaké delší vlasy. Když jsme u vás byli na návštěvě, tak si měla kratší vlasy, ne?
V létě uděláme srazíka, co ty na to? Vyrazíme na nějakou prochajdu. 😀

evulebobule
autor
18. lis 2009

teri, utíká to strašně, to je pravda. Vždyť jen těhotenství mi uteklo hrozným způsobem. Až ti bude líp tak si to fakt užívej, protože to fakt uteče a mně se pak hodně stýskalo po bříšku.
Vlasy mám právě teď kratší, nedávno jsem je měla delší 😀
Jasně, budu ráda, když přijedete, dáme procházku. U vás tuším holčičku,takže je spárujeme. I když Davídek už má jednu rezervaci v Praze... 😀

terjar
19. lis 2009

Budu se snažit. Hlavně i tu pozornost okolí, je to příjemný. 😀
Aha, ale na těch fotkách, co máš v albíčku se mi zdají dost dlouhý. Já si taky musím nechat přistřihnout vlasy, už mi trvá než to po mytí rozčešu a štve mě to.
Plánuju trávit v létě hodně času na chaloupce, tak budu moc ráda, když sei tam budu mít s kým popovídat 🙂 . A holčičku u nás tuší krom tchána úplně všichni, a já taky. Taky už bříšku říkáme Adélko 😀 . To bude překvápko až na ultrazvuku vykoukne chlapeček. 😀

evulebobule
autor
19. lis 2009

teri: já myslím, že to opravdu bude ta holčička, hlavně si myslím, že takové to vnitřní tušení fakt nelže, já tušila kluka a taky to byl. Tak to se budeme moc těšit na léto a na Adélku 😉

terjar
19. lis 2009

Snad bude pěkné léto a neproprší nám to 😒 .

Holky, chodítě na pravidelné preventivní prohlídky? Já tam chci dokopat manžu, ale zatím se mi to stále nedaří. On je posera a bojí se, že mu něco najdou. spíš mu řekne, ať trochu zhubne a jsem zvědavá na jeho cholesterol, protože tolik, co on sní sladkého, to snad ani není možný. Je fakt, že já na ně teda taky nechodím, ale na gyndě mi dělají jednou za rok komplet krevní testy a tlak atd. mi zas měřívali na imunologii. A teď zas budu hlídaná v těhu. On se spíš bojí braní krve 😀 . Mě včera prosil na kolenou, ať ho tam neobjednávám. 😀

chlapeček by byl Tadeášek. Já bych radši teda holčičku, ale druhé bych chtěla chlapečka, aby hezky zachoval rod.

evulebobule
autor
19. lis 2009

teri, tak my jsme rod už zachovali, tak to druhý může být co chce 😀
na preventivní prohlídky nechodím.jen na gyndu jednou za rok.

terjar
19. lis 2009

Já taky na gyndu a pak k zubákovi a dřív jsem chodila na imunologii, ale teď jsem bez problémů, tak tam nelezu nebo by mi zas něco našli 😀

Vy jste si taky nechávali říct, co čekáte? Já bych chtěla.

evulebobule
autor
19. lis 2009

teri: já taky na gyndu a k zubaři dvakrát do roka.
Nechali jsme si to říct, i když jsme nejdřív nechtěli.

maicky
20. lis 2009

Dobré ránko holky 🙂 Koukam, že jste tu stále samy... Holky se ještě nepřidaly.

Teri: My sme si nechali říct u obou co čekáme a vždycky jsem to vytušila zprávně co čekáme 🙂 Pokaždý ještě než sme věděli co čekáme, tak už jsem stejně nakupovala buď růžový a teď modrý 🙂 Třeba taky tušíš zprávně, že to bude holčička 😉

Evi: Tak to druhý by mohla bejt holčička viď 🙂 A kolik vlastně chcete dětí? My ty dvě sme si říkali, že je akorát 🙂 Ale abych řekla pravdu, tak už teď mě mrzí, že to mam tak nějak všechno za sebou... 😅 Pořád pokukuju po maminkách s bříškama a závidim jim to, že si to ještě můžou užívat...

Teri: A preventivně na prohlídky nechodim 😅 Já jsem na to bojásek, hlavně na zubaře... Ale teď jsem k zubaři musela, protože mě chytnul moudrák a jak to tak vypadá, tak mě pro změnu chytá i ten na druhý straně, tak asi budu chodit zase na drenování 🙄 A ještě tam musim 2.12..., chce mi dělat rentgeny těch moudráků a pak se rozhodne, jestli mi je vytrhne sám a nebo jestli pojedu na sekání do Plzně 😔 Už teď se bojim...

terjar
20. lis 2009

Tak já ho do toho asi nutit nebudu, když tak na to koukám. K zubaři chodí 2x do roka taky. Já spíš myslela, aby mu udělali ty krevní testy, pak ekg, tlak, moč, nevím, zda vyšetřují i tu věc, na kterou jsou pánové nejvíc pyšní 😀 .

Maicky, tak o moudrácích ani nemluv. Já už mám jen jeden, ale pěkně mě štve, že můj zubař v létě skončil a ten poslední mi nestihl vytrhnout. První mi řezal a ten byl asi za půl hoďky venku, jen mi bylo špatně z toho umrtvení. Druhý úplně v poho, ten rostl taky jako jediný rovně a bylo to bez řezání. No a s tím třetím jsem si letos užila. Za prvý mě hodně bolel a za druhý mi ho rval 2 hodiny, pusu rozřezanou a ještě mi musel osekávat kost. Hubu jsem měla nateklou týden a pěkně bolela a ještě jsem měla ATB a musela každý den chodit na dreny a sypal mi tam nějaký šíleně hnusný sajrajt a pak mi ségra ještě injekcí s jehlou musela 2x denně tu ránu vystříkat peroxidem. No nic moc příjemný a to prosím studuje medicínu, ale i tak mi nebylo dobře, když mi rejdila v puse jehlou 😀 . Tu kost mám vidět pořád, ale je krásně bílá a dásen růžová, což má být. Ale užila jsem si měsíc. A ten poslední bude úplně stejný, taky ho mám celý v dásni a ještě mi roste naležato, tak mě asi pošle na chíru, protože ta nová není chirurg, tamten byl.

Jo a ptala jsem se manži, zda se mnou půjde k porodu, tak prý jo, ale jestli mu budu nadávat, tak prý odejde a bude na mě naštvanej. No tak jsem na to zvědavá. V těch bolestech člověk asi říká věci, které by normálně neříkal.

No jo, holky zatím nic. Přitom brnanda na koníka chodí, viděla jsem včera její album. 😀

maicky
20. lis 2009

Teri: Já jsem Davida měla u porodu s Dádou a musim říct, že to bylo v pohodě 🙂 Nenadávala jsem mu.. Neni to tak hrozný. Tomáška teď bohužel nestihnul ☹ Ale určitě bych mu nenadávala. 😉 A je fakt super, že u toho ty tatínkové můžou bejt.

terjar
20. lis 2009

Já bych ho tam taky moc chtěla. Snad to zvládne, když se bojí i pitomých injekcí. 😀 Doufám, že budu mít porod jako moje mamča. Ta nás se ségrou porodila během půl hoďky, ani nestihla přípravy. Byly jsme prcci - 2,5 kg a necelých 50 cm.

evulebobule
autor
20. lis 2009

přesně jak píše maicky, tohle asi každá maminka vytuší co čeká.

maicky:to mi povídej, taky se mi bude jednou stýskat, že už nezažiju to těhotenství, já si to prostě užívala a hrozně ráda na to vzpomínám, škoda jen, že to tak uteklo.
My budeme mí asi ještě jedno a to bude maximum.Je mi to celkem jedno, co to bude, zase si jen budu přát, ať je to zdravý.

no já už mám naštěstí všechny moudráky venku a jeden mi dolovali loni, zrovna když jsem otěhotněla....no byl to taky boj.... ☹

terjar
20. lis 2009

Evčo, tak to jsi šťastná žena. Já už jen ten jeden, ale bojím bojím. Spíš pak toho, že jsem týden nemohla normálně fungovat.

My taky chceme 2 děti. Hlavně zdravé. Já si to zrovna ráno přála, když jsme projížděli busem pod mostem a projel poslední vlak. A druhá věc je v pohodě splácet hypo

Já už mám bříško pěkně vidět, hlavně teda odpoledne a pak k večeru. to mám taky o 1,5 kg víc než ráno. Se pořád divím, že si toho v práci nikdo nevšiml. No, tady by si nikdo nevšiml ani kdybych přišla s pankáčem na hlavě. Jsou absolutně nevšímaví.

Holky, já si vybrala první hračku pro mimi, losa Edu od Lamaze. Je kouzelnej 😀

evulebobule
autor
20. lis 2009

teri: ten je krásnej, to kdybych ho někde viděla, tak snad do něj taky půjdu, my máme zatím jen opici.

no šťastná jsem, stačil mi ten jeden moudrák.

To si taky přeju, aby jsme měli zdravé děti a dokázali v pohodě splácet hypo.

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru