My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

terjar
18. únor 2010

Evul: tak to gratuluju, to už je šikulka.
No tak co druhé mimi??? 🙂 . I když s druhým už to asi není takové, přeci jenom starosti o první dítko a výbavičku už člověk nějakou má.

evulebobule
autor
18. únor 2010

teri: děkujeme.
Druhé mimčo zatím ne, chci si pořádně užít Davídečka. Potom teprve druhé možná na začátku příštího roku. Uvidíme

hrozinka
19. únor 2010

tak u nás druhé určo nehrozí, první si na něj musíme nějak vydělat, takže já jdu ve 3 letech ondráškových zpátky do práce a to minimálně na rok, leda kdyby jsme vyhráli ve sportce 😀 a tu mi nesázíme bo ji nerozumíme 😀

ale je fakt, že výbavičku už máš tak pokud se ti zadaří mít stejné pohlaví, nemusí člověk nic dokupovat, já toho mám dost i na dvojčata, jen mateřská by mě srala, s jedním doma máš 7600,- na 3 roky, ale když máš dvojčata nemáš dvojnásobek ale to stejné, takže na 1 dítě máš 3800,- což je dneska hovno to nemáš ani na pleny na měsíc ☹

terjar
19. únor 2010

no jo, je to děs běs, ale nějak se to zmáknout musí. já si budu přivydělávat tím úklidem, ale při dvou dětech už to asi tak snadno nepůjde. ale my ještě nemáme ani to první, tak druhé neřešíme. jen by mě asi porazilo, kdyby to byla dvojčata, to jsem se modlila i teď 😀

tak já bych právě chtěla navázat, abych nemusela na chvíli do práce. stejně bůh ví, jak to tady dopadne, teď je to s tou prací nějak špatný, tak odcházím v pravou chvíli.

ono zas pak máš ty slevy na dítě, při dvou už to jsou 2 tis. měsíčně a při tom ročním zúčtování na manželku 24 840 Kč, co by měli manžovi vrátit. Vím, že je to prd, ale lepší něco než nic. Má vyhráno ten, kdo nemusí platit hypo, že holky? 😀

o víkendu budu kuchtit kapustové karboše, tak se moc těším. miluju je 😀

evulebobule
autor
19. únor 2010

to jo, hypoška je hnus barevnej.

Já budu nejspíš taky navazovat, protože mi přijde blbý se vracet na rok do školy a pak zase za rok dělat ředitelce starosti se sháněním nové učitelky jako zástup.

simicak
19. únor 2010

caute baby,tak my mame zase bronchitidu,tak jednou nohou v nemocnici,ach jo. Ale zatim je mala dobra,tak snad nas to tentokrat mine.

Teri,druhe dite je horsi,nez to prvni!!!! Ja taky manozvi rikala,druhe nepoznas rozdil,uz vis veci,vybavu mas,budou si hrat........kdyz nekrmim smoulu,tak do me husti Veru nebo obe dve najednou a to nemluvim,jak byli pred vanoci obe nemocne,na rukach mi rvala viki s horeckama a na nohach mi lezela a rvala veru se zanetem stredniho ucha a manza na nocni 🙄 A platis vse dvakrat,2x tolik ovoce,vstupne............sice ne u mimin,ale ty mimina jsou jen rok. Takze uz souhlasim s nazorem,dve je velky rozdil,u tretiho uz to nevidis 😀 Ja fakt mela problemy s koupanim,krmeni,vsechno delas dvojte,nebo prebaluji viki a veru rve ze chce utrit prdel 😝 Ale jsou bozi a jsem rada ze mam dve,je to sranda,jak si hrajou,objimaji a uplne se miluji segry 😵

Ja si doma pobydu dlouho,kvuli toho ze je driv narozena,ma casto bronchitidi,nema dovyvinute plice a taky im.system,tak radi by doma aspon tri roky a vyhybat se detskym centrum,skolkam,obchodakum a detem.........ach jo. A ja zrovna chtela zacit chodit na skupinu pro mamci a mimca,tak nic no 😖

hrozinka
19. únor 2010

ty jo simi vy si teda užíváte ☹ chudák malá, já si taky zatím 2 vůbec radši nepředstavuju. až bude ondra větší taky s ním chci začít chodit víc do společnosti s dalšíma maminama at si zvyká na kolektiv

hypotéka je fakt pěknej hnus, nebýt ji tak platíme měsíčně jen sipo a máš 9 litrů doma v kapse a díky tomu by mohl mít člověk hned to druhý, ale takto a dokonce my máme 2+1 už ted nevíme kam se s manžou vrtnem až uděláme dětský pokoj natož další dítě, mít tak baráček je to možná o starost mín, ale asi fakt jen možná 😒

terjar
22. únor 2010

ev, hroz: no jo no. to jsme na tom úplně stejně, nemít hypo, tak člověk zaplatí poplatky a zbyde mu takových peněz, ale takhle se musí pořád počítat. ale jsem šťastná, že máme svoje.
my naštěstí 3+1, i když ložnička je pidi, ale nám úplně stačí a aspoň nemusím tolik gruntovat 😀

sim: no chudinka. snad se z toho vylížete.

naštěstí máme babičky, tetičky a prababičky, které už teď strašně moc pomáhají a pořád něco kupují 🙂 . mamka mi zas včera koupila mikču pro Tádíka a pro mě pyžamko. 🙂 ale taky bych ráda 2 děti, je to takové veselejší. a věřím, že jsi šťastná, že je máš. já už si to bez Táďulky neumím představit, poslední dobou o sobě dává pořád víc a víc vědět a jak už jsme ho teď i viděli na 3 D a je to už krásný človíček.

manža vložil do alba fotky bříška a ještě zbylé věcičky, které přišly z lékárny. tak to máme komplet. 😉

evulebobule
autor
23. únor 2010

ahoj holky, zdravím vás
Byli jsme u rodičů

simi: doufám, že bude malá brzy ok.

holky, to jo, to by nám zůstalo peněz co? ale co, nějak se to řešit muselo,jestli platit nájem nebo svoje mi přijde to samý, i když tiše závidím všem, co měli hotovost a v poho si zaplatili bydlení, ale těch je opravdu pomálu 😀 😵

evulebobule
autor
23. únor 2010

teri: nádherný bříško. Sluší ti to 😉

terjar
24. únor 2010

Evi, a jak bylo u rodičů? Tam je vždycky bezvadně, co? 😀

No jo, ale mám stejný názor jako ty. A kor tady v Praze. Nájem za 3+1 min. 15 tis. a to máme i nižší hypo.

Tak dneska jdu na to ekg, tak jsem zvědavá na doktora. Už jsem tam nebyla aspoň 3 roky a asi jsem nenahlásila ani změnu jména a ani bydliště. Doufám, že to bude rychlovka. Na řidičák mě dopodrobna prohlížel 😀 .

Evul: díky, bříško roste pěkně rychle, i když mi všichni kolem říkají, že na 6. měsíc ho mám pidi, ale mně se teda nezdá. Hlavně u zavazování bot a obouvání ponožek. Funím jak stokilovej chlap 😀

Tak jsem si včera psala se švagrovou. Ona má teď 2 měsíce přítele. a psala mi, že jak pořád něco kupuje na Tádíka, tak že už má taky maminkovské pudy 😀 . Že chodí okukovat kočárky a tak. A že se o tom bavila s tím přítelem a ten by se mímu taky nebránil, už má 3letého syna. Švagrové budu 28, tak má nejvyšší čas. A on má vlastní dům kousíček za Prahou, tak by se jí vyhnula i hypo - šťastná to žena 😀 . Tak jsem jí psala, že po 2 měsících by to bylo asi brzy, ale že jí budu půjčovat Tádíka, aby si to vyzkoušeli 🙂 . Tak mi psala, že jo, že se na něj moc těší - hlavně na mazlení, to se těší všichni 😀 . A že by prý mimčo možná dostala k narozkám, které má na konci srpna. tak bych jim přála, aby jim to vyšlo. I když by si možná měli zkusit spolu nejdřív žít. Ona není moc domácí typ - neumí vařit, praní a žehlení jde hodně kolem a celkově starost o domácnost ani pára. Všechno za ní dělá mamka. Ale jednou by to stejně musela zvládnout. Ona chudák nemá štěstí na chlapy.

evulebobule
autor
24. únor 2010

teri: neboj mně začlo bříško růst až kolem toho 34.-35 tt. Do té doby taky skoro nic a hlavně mi všichni pořád říkali, kde to mimčo mám.
V tom 35 tt. mě i doktor poslal do nemocnice na nějakou speciální prohlídku, protože se mu nezdálo, že mám tak malé bříško,tak aby malej nestrádal. Naštěstí to bylo v pohodě. Je lepší mít malé, aspoň budeš pohyblivější 😀

tedy nájem 15 tis? to je tedy mazec. 😲 Tak to buďte opravdu rádi za tu hypošku. U nás v Blatný by to vyšlo na stejný peníze, co platíme za hypošku, ale zase si tu může Davídek vyběhnout na zahrádku, to je obrovská výhoda 😉

hrozinka
24. únor 2010

chichi holky vy se máte, já otěhotněla v květnu, v červenci jsem se vdávala a měla jsem břicho větší než máš tery ty teď 😀 i mamka se divila, že mi břicho rychle a mooc vyskočilo, je fakt, že pak 2 měsíce stálo, ale k porodu jsem šla jak se 2ma 😀

terjar
24. únor 2010

Jupí, tak nám tu mateřskou vrátili 🙂 Aspoň ten první půl rok budu být doma s mimískem a jen občas si odskočím na úklid, tkerý mi domluvila ségra. ta tisícovka bude dobrá.

Evul: a to je ještě levnej nájem + samo poplatky tak 4 tis. Je to fakt hnus. I proto jsme bydleli u našich, aspoň jsme našetřili na nové autíko a rekonstrukci. 15 tis. to je skoro celý můj plat.

hroz: no teda, to by mě asi zabilo. Mně vylezlo poslední měsíc, před tím skoro nic, ani ty kila. Za to brňanda, ta má mega bříško. Jukala jsem k ní do alba a chodíme na stejnou diskuzi do června 2010.

Já budu muset o víkendu vygruntovat kolem baráku. Řešilo se teď na schůzi, máme v baráku nově Rusáky, a ti kouří na chodbě a vyhazují z oken, takže si umíte představit, jak to tam vypadá. A když to mám pod okny, tak mě to s... Takže to tam vymetu. Nikdo by to neudělal a já se na to nehodlám koukat. Stačí, že mám okna jak prase. Už aby bylo pěkně a mohla jsem je umýt.

evulebobule
autor
24. únor 2010

teri: no taky jsou k tomu poplatky, ale jestli mám být v bytě nebo v domečku, tak si vyberu domeček, když jsou ceny srovnatelné. 🙂

terjar
24. únor 2010

No za domeček bychom tady dali tak 3 mil, které nemáme 😀 .

evul: a co ti dělali za prohlídku?

hrozinka
24. únor 2010

hod sem odkaz na její (brnandy) album taky ráda mrknu tak už jsme myslím z července 08 těhu či maminy všeci ne 😀

terjar
24. únor 2010

Ještě Kajsa a charmed, ty tam s námi taky byly, ale už se dlouho neozvaly.
hodím

evulebobule
autor
24. únor 2010

jéje to kdybych si vzpomněla jak se to jmenuje. zjišťovali průtok krve přes pupečník a nějak to měřili 😅

simicak
24. únor 2010

caute baby,
tery krasny pupek 😉

Budte radi,ze mate hypo,my platiime brutus ucty a jeste to neni ani nase 😀 Tak si nezoufejte.

Tak a ted jse zapomnela,co jsem tu vsechno docetla 😝

JO uz vim,ti cesi jsou takovi debilove na tech uradech nebo kdo to dela!!!!!!!!!! To je maras,s tou materskou,nevim porc to porad meni ( i kdyz je to samo k lepsimu ),proc to snizovali kok.... a s pasy taky. Kazdy rok jina,jeden rok zapisuji dei do pasu,druhy rok to zrusi,dalsi rok to obnovi,pak to zrusi,pak to obnovi a ted to zas rusi-idioti. Ti politici tam asi fakt nemaji co na praci nebo uz nevim. me stvou ty pasy,lprotoze pokazzde jak je delam ja,tak to zrusi 😀 🙄
JInak tery,materska supr,ze ti to zmenili,uricte te to muselo potesit,co?

Jinak viki porad bronch.ale je nat o supr,tak snad to tak zustane ten prubeh,4zuby,vahu uz zase dohani po nemoci,prikrmy-nejak ji prstalo chutnat.

Jo a ja mam zitra holky 27 😢 😢 😢 😢 To bezi jak prase ten cas. Kos me tady prudi,ze jsem uz stara. Mi asi vraci to jak mel v lete 30 a ja mu 3 mesice pred tim riakal,ze mu potahne na 40 😝 Jojo,za chvli budu babka ani nemrknu. Me ten rok pokazde utece jak mesic co mam deti.

terjar
25. únor 2010

Sim, nezoufej. Mně bude 27 v srpnu. A všechno nej nej k narozeninám, hlavně zdravé holčičky.

Jsme rádi, že nestrkáme cizím do chřtánu, ale platíme si svoje.

Taky jsem moc ráda, ještě to musí projít přes Senát a prezidenta, tak snad. Člověk si platí takovou dobu sociální poj., nemarodí a když chce pomoc od státu, tak se dočká tohoto. Za nás už důchody asi nebudou, tak si aspoň tu mateřskou chci vybrat a státu nic nedat zadara. On mi taky nic nedá.

Už 4 zoubky? Snad se brzy uzdraví. Je to asi náročný, co?

Já zas zápasím s nějakou rýmou a bolí mě v krku. Včera jsem byla u praktika, natočil mi ekg, změřil tlak a poslechl mě, ale nic mi neřekl. Jen se mě ptal, zda jsem byla nemocná, tak jsem řekla že ne. Úplně jsem na tu rýmu zapomněla. Ale stejně jsem nic nebrala a byl to lehký průběh. Tak si říkám, že kdybych něco měla na průduškách, tak to včera slyšel. Ale vše dobré. Spíš mě s... to spaní, že jsem spala v sedě, bolel mě celej člověk a stejně to stálo za prd. A Táda je taky v noci neklidnej a pořád mě dlouhá do pupíku a ví, že to tam nesnáším 😀 . To je hrůza, jak už si "řekne", co je mu příjemné 😀

Evul: aha, náš malej snad přibírá ok. Mně teď kontroloval placentu, plodovou vodu, komplet malýho.

evulebobule
autor
25. únor 2010

teri: on taky přibíral dobře, ale jaksi bříško to nezaznamenalo 😀

evulebobule
autor
25. únor 2010

simi: vše nej k narozeninám 😉

hrozinka
25. únor 2010

teri a bude hůř 😀 mě ondráš strašně rád cpal nohy do žeber, rád si tam nožičku zasekl a někdy když mu to nešlo tak to dělal násilím, že i ondra vedle mě to viděl =oD má to bohužel po mě, když spím potřebuju mít nohu strčenou mezi matracema nebo mezi zdí a postelí, to maloch v bříšku neměl tak mu musela stačit žebra 😀

evulebobule
autor
26. únor 2010

😀 hrozi: to samý bylo u nás. Já měla žebra už celý bolavý a Davídka to ohromně bavilo 😀

terjar
26. únor 2010

holky, masírovaly jste hráz? teď to probíráme na diskuzi. A porody, holky tam hodily nějaké odkazy na videa a prý jsou dost hustý 😀 , tak sbírám odvahu se na ně podívat, protože je vidět úplně všechno. 😖 . a já jsem šílený posera a porodu se bojím už te%d 😀

simicak
26. únor 2010

tery,ja masirovala a muzu jen DOPORUCIT! Kamaradka nemasirovala u prvniho,ze to je divne a tak,natrhla se strasne mooc a u druheho masirovala,mala mela 4kg a rikala,ze to slo poznat,ze ji mrzi ze to nedelala pred tim. A koho znam kdo masiroval pocitive,tak se nenatrhnul. Ja taky ne,mala krasne prosla.
Urco jdi do toho,hraz je normalni sval,tkze kdyz ho natahujes,natahaujes,tak je pruznejsi. To znamena,ze se ti vic roztahne pro miminko bez natrzeni,nastrizeni. Masiroval manzel a neni to tak divne. Mela jsem 100%olivovy olej panensky,lehnes jak na gynde a manza ti bude tlacit prstana smerem k zadku. Kdy to napisu laicky,tak jak kdyby te prstoval,akorat se strka prset po klouby a tlaci dolu. Je to neprijemne trosku,ale po 4masazich ten sval zatlaci skoro o polovic jak se to rozpruzi,takz to i sama znatatelne poznas. Manzel po tydnu cumel,jak se ta hraz rozpruzila,jak delal poprve tak to skoro neslo a po tydnu jsem byla roztazena jak profi baletka 😀

HOlky,my s mnzou strasne moc premyslime o tretim mimcu,ale ja mam desny strach. Manzel by sel do toho hned,ale ja se bojimze zas potratim,porodim mrtve nebo se zas neco stane ☹ ale moooc bych chtela,odjakziva jsem chtela mit 3 holky a i kluk by nevadil 😝

evulebobule
autor
28. únor 2010

simi: tak jdi do toho a hlavně se psychicky nedrásej, určitě to bude v poho 😉

teri: já tedy nemasírovala a šitá jsem taky moc nebyla

hrozinka
28. únor 2010

tery hod odkaz na tu stránku zkusila bych na to mrknout. co se týče mě já si koupila jakýsi olej co mi kámoška doporučila a udělala jsem to tak 3x víc ne, nebavilo mě to a byla jsem líná ☹

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru