My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

simicak
7. říj 2010

jo a jeste s tim placanim - jednou jak uz ji bil cely den a kamoska porad,to nemuzes Everestku,to se nedela a nase Veru dokola ztlucena,tak jsem se jednou tak nastavala,ze jsem na neho zaravala,ze jeste jednou ji placne,tak mu tak listim,ze se nezvedne,v mistnosti ticho,deti se zklekli,kammaradka ani nedychala a nic ani k tomu nerekla. A jsme kamaradky doted nejlepsi.

hrozinka
7. říj 2010

simi tak to teda hledím, já bych klido něco řekla nebo i zařvala, ale mám strach, aby se neurazila, je jediná koho tu v brně mám. ale zkusím to jak říkáš, jo a s tím že přijde rozum jak přijde druhé dítě tak už aby to bylo, protože ondrášek ani nemůže sáhnout malé na kočárek jinak je řev tak nevím co kámoška bude dělat až přijde to druhé a bude nosit její oblečky, mít její hračky atd. určo rady zítra vyzkouším moc díky 😉

hrozinka
7. říj 2010

@simicak jo a ještě kolik ten klučina měl, když si mu to řekla, ona má čerstvé 2 roky tak nevím zda bude chápat co po ní chci ☹

hrozinka
8. říj 2010

ahoj holky, tak dneska venku paráda, párkrát jsem já řekla ondráškovi aby kamarádce půjčil svou hračku bo ona mu pak svou taky půjčí a naopka, kamarádce jsem řekla že by měla ondovi půjčit bo on ji taky půjčil a řekla bych že to snad i zabralo, kamarádka začla dcerku taky napomínat správným směrem 😀 tak snad to děti přejde bo dnešní prochajda byla po dlouhé době suprovní, děti se nehádaly, neplakaly, vše si půjčovaly, a dokonce si spolu i hrály. jen tak dál 😵 😵

evulebobule
autor
9. říj 2010

@hrozinka výborně to jsem ráda, že to taky dopadlo. super 😵

hrozinka
10. říj 2010

mám hroznou radost, vaše rady zabraly a kamarádka obrátila, už nenutí mého syna hračky vracet, ale řekne své dceři, že ondrášek si jen půjčí 🙂 jupí, hned jsou ty prochajdy lepší, když se děti nehádaj

evulebobule
autor
10. říj 2010

@hrozinka to je bezvadný a ty ses toho tolik bála. Já bych se tedy taky bála, člověk nikdy neví, jak ten druhý zareaguje, ale je vidět, že je rozumná 😉

hrozinka
25. říj 2010

ahoj maminky jaxe vám daří, už nakupujete na Vánoce? máte nějaký tip co pro dítko koupit? u nás vše při starém 😉

evulebobule
autor
25. říj 2010

ahoj hrozi, zatím jen pokukuju, určitě nějakou hezkou dřevěnou hračku a odrážedlo, víc zatím nevím 😀

hrozinka
25. říj 2010

jo tak to jsme na tom stejně, zatím mám vybranou dřevěnou zatloukačku s kladívkem a odrážedlo (kolo bez šlapátek) byli jsme ho ted o víkendu malému zkoušet ve sportu a je to fakt super věc, jo pak mám ještě triko, ale tím končím ☹

evulebobule
autor
25. říj 2010

hrozi, a jaké to odrážedlo, hoď odkaz, jestli to někde najdeš. Zatloukačku budu taky pořizovat 😀

hrozinka
26. říj 2010

evi zde http://www.nejlevnejsisport.cz/odrazedlo-yedoo-... . mě se líbí to žluté, že půjde malej vidět a je to taková srandovní barva, ondrovi se líbí červená. Maj ho přímo u nás ve sportu za 1390,- zkoušeli jsme malocha na to posadit a dosáhl na zem špičkama, takže do jara si myslím, že to bude mít ok. zatloukačka si myslím, že bude mít úpsěch bo malej furt do něčeho tluče 😀

evulebobule
autor
26. říj 2010

hrozi: pěkné kolíčko, nevím, jestli by tohle Daví zmáknul, zkusíme nejdříve klasické odrážedlo a pak možná půjdeme do first bike 😉

terjar
26. říj 2010

ahoj holky, omlouvám se za neúčast. Máme toho nějak moc. Pořád chodímena vojtovku a to docela často. Doma poctivě cvičíme. už je trošku lepší, ale teď nám dala zas jiné cviky, tak doufám, že se to brzy zlepší úplně. taky jsme ho už dali spinkat dosvého pokoje a spíme všichni mnohem lépe. objednali jsme mu novou autosedajdu od Storchenmule starlight sp, tak na ní netrpělivě čekám. koupili jsme ještě jídelní židlučku, takdy od Storchenmule a ještě mu budeme kkupovat v Ikee takové ty dřevěné schody na hračky. ale to až k Vánocům.
kyčle máme už v pořádku, ale jadérka zatím nejsou dovyvinuty, takže stále chodíme na ortopedii, do toho očkování, preventivky. no hrůza.
vkládala jsem nějaké nové fotečky, tak se můžete uknout.

stále máme ty svoje záchvaty řevu. jak ho všichni pořád chovají, tak je s ním pak doma peklo. musíme jim to zakazovat.

hroz, to odrážedlo je moc pěkné. takové chceme koupit Tádíkovi k prvním narozkám.

jo jinak měl ve 4 měsících 7600 g a 65 cm. už papáme kaši na spaní a dávám mu šťávičky. a samo moje mlíko. odsávačka zatím jakž takž jde. na umělým už skoro nejsme. přes den mu dávám tu šťávu, měl spíš žížu než hlad. příkrmy za měsíc. doktorka ho chtěla nějak zbrzdit v té váze, takže nám příkrmy ještě zatrhla. ale on je prostě po tátovi, není tlustej, je velkej. v kočárku nám zbývá tak 5 - 10 cm, ale už jezdíme v golfkách. když teda někam jedeme na návštěvu nebo k doktorovi. je to pro mě lehčí než tahat velkej kočár.

terjar
26. říj 2010

jo mám první dva dárky, knihy. pak budu kupovat thajské masáže, mamce lívanečník a silikonový vál, pro Járu taky vím, ale nemůžu to napsat, protože mi šilhá přes rameno. mám to skoro pro všechny vymyšlené. my s Járou si nadělíme "nástavbu" na matrici. po roce je máme proležené a nedají se vyměnit. tak musím do centra zdravého spánku, zda to fakt funguje.

evulebobule
autor
26. říj 2010

čus teri, tak to je bobík už velkej. Je vidět, že se má dobře.

evulebobule
autor
30. říj 2010

Teri, Tádíkovi všechno nej k jeho prvnímu svátku 🙂

simicak
1. lis 2010

ahoj holky

Hrozi,tak to je supr,ze to tak dopadlo s kamoskou!!!!!!! My ted kupujem Verunce kolo ke 4.narozkam,ma je v patek. Mame ruzove s kytickama,strapcema z riditek a v zzadu je sedatko pro panenku 😵 Na vanoce uz vime,tak ted jen cekame kdy co jde do akce a kupujem.

Tery,maly uz je velky. JInak nase Viki ma 17mesicu a 7,6kg 😀 😀 Si predstav,ze by Tadik lital po venku,tak vypadame my. Vsude na nas cumi,jak mam uzasne chodici mluvici miminko 🙄

terjar
3. lis 2010

@simicak chodím ven s jednou maminou a její holčička má 9 měsíců a je stejně velká a lehčí než Tádoš 😀 . bude z něj obr po tátovi. 😀
už papáme lžičkou, kaši. někdy jí sní skoro celou a někdy jen trochu a zbytek lahví. no bojujeme.
včera nám dorazila konečně ta autosedajda, je super. ještě koupit ten nábytek na hračky a pokojíček bude mít komplet zařízený. vypadá moc pěkně.
vánoční dárky se mi postupně vrší. tak jsem ráda. ale to vymýšlení.

sim, holčičky jsou nádherný. to jste měli halloween?

už hodinku spinká v postýlce, sice s přestávakama, ale i to je úspěch. snad se brzy vzbudí a půjdeme ven. mám doma tak nějak hotovo a jak bych se určo do něčeho pustila, tak bude vzhůru.

hrozinka
15. lis 2010

ahoj holky, tak jak se vám daří, už máte Vánoční horečku? z a 5 týdnů je to tady. Já už se děsím jak mě čeká velkej Vánoční úklid, nejvíc nejhorší bude mytí oken - pořád nemáme balkon a ze 2 oken a 1 dveří jde otevřít jen levé okno tak to bude ještě zajímavé. A taky jsem zvědavá co všecko najdu za sedačkou a nábytkem. dítko háže všechno všude 😀 jinak já už mám dárky nakoupeny, o víkendu přijede tchýně a chce něco malému nakoupit a manža taky tak jsem zvědavá co ještě pokoupíme. nejvíc se těším na dárek od našich a segry se švárou, dávaj nám jeden velký dárek a to koberec s křižovatkama - pro jízdu s autíčky a stůl se 2 židlema ikea ( plastový zelený nábytek) tak už se těším až to budem mít v obýváku a malej si u toho bude hrát.
bojím bojím cukroví. poprvé budu péct sama a bohužel jsem nebyla vzorná dcerka, když maminka pekla jsem nedávala pozor takže asi budu sama hodně bojovat. co vy jak ddáváte pečení cukrového a kolik druhů pečete? a jaxe mají dětičky?
Tery není ani možný, že Tádík má už skoro půl roku, letí to jak voda.
to stejný u tebe Simi holky už jsou krásné velké slečny a na fotkách jim to moc sluší.
a davídek to už je taky velkej chlap - je z něj moc šikovný klučina.
Ondrášek už celkem dost žvaní, nejčasteji říká nejde, kde je tatí, mamí a myš, ale má spoustu dalších slov co už krásně říká, a to jsem se bála, že nebude mluvit ani ve 3 letech =oD myslím, že zachvilku budu ráda za časy kdy ještě nemluvil
taxe tu mějte a pisněte jaxe vám daří 😉 😉

evulebobule
autor
15. lis 2010

ahoj hrozi,

máme se dobře. Péct budu s mamkou a část mi pak dá. Já pak budu navíc péct perníčky, vanilkové rohlíčky a možná vosí hnízda.
Davídek je taky šikula, ale taky čertík 😀
Dárky mám nakoupené částečně, ale snad to brzy dokoupím. 😉

simicak
17. lis 2010

Ahoj holky,tady to teda vazne 🙄

Ja na vanoce jeste nic nemam a ani ty penize. Vikous mele jak drak,ma ted 15mesicu a pouziva pres 40slov,takze to bude asi brepta jak Verunka - no baby typicke,huby nezavrou. Vikous vaha hruza,ted nic nenabrala,akze jsme vypadli z grafu 😖 Ona nebude mit tech 8kg ani ve 2 letech snad,jak jsem si myslela!!!!!!!!!!!!!

Hrozinka,cukrovi neboj,ja taky jen zrala jako mala a pect jsem zvladla a to bez pomoci a rad. Nasla jsem si recepty a netu a upekla vanilkove,pernicky,linecke.............ted uz vim,ze to umim,takze uz nepecu a mame koupene 😀 No to je jedine,co mame vlastne 😀

evulebobule
autor
2. pro 2010

simi: to bude fakt brepta, ale je fajn, že takhle povídá. Davídek bude zase asi horolezec, všude vyleze 😀

evulebobule
autor
16. pro 2010

holky kde jste kdo? To všechny pečete cukroví? 😀

hrozinka
17. pro 2010

nějak to tu spinká, že. 😒

simicak
17. pro 2010

@hrozinka my uz ho mame snezene 😀 a jak vy,nachystani na vanoce? Fakt to tu zamrzlo 😖 Asi vsichni,krome nas,jsou zasnezeni

evulebobule
autor
17. pro 2010

hrozi: to jo, nikdo nikde 😀

@simicak jj my jsme nachystání. Cukroví máme, kapra a stromek budeme mít od taťky 😉

simicak
18. pro 2010

@evulebobule @hrozinka a co mate za darky? Nam tu snezi 😵 😵 😵 Veru byla poprve vcera bobovat,dneska pujdem zase,jsem si v hrackarstvi vybojovala boby,se po nich hned zaprasilo 😀 😀

hrozinka
18. pro 2010

ahojte maminky, tak já začla péct už prvního prosince takže cukroví mám všecko napečeno, pekla jsem jen 7 druhů pro nás 2,5 to bude stačit. Dneska ho poprvé budu dávat na talíř na baštu, ale jinak uždibujem z krabice. dokonce rumové koule jsem už musela dělat další bo už jsme první várku snědli =oD. Dárečky už mám všechny nakoupené a včera jsem jo do 2 vnoci balila. Pustila jsem si u toho na netu koledy, manža nalil vínko a pomáhaů. Bylo to tak krásné, že jsem si říkala, ted to pracně balím a příští týden to maloch bude snadno trhat. Už se na to moc těším jaké ty naše první vánoce budou. My s manžou kapra nejíme takže budeme mít řízky já kuřecí on vepřový a bramborový salát. Polévku dělám hřibovou s bramborem co mám od moji mamči. Malošek bude mít brambor s vařeným masem bo řízek moc nemusí.
Boby už máme taky, ještě po manželovi s volantem a musím říct, že maloch byl úplně posraný. tak strašně se mu to líbilo , že jsem myslela, že ani dom nepudem. Ale ted u nás v brně není sníh, takže bobovat se nedá, sice tu padá sem tam nějaká vločka, ale drží se nám to tu tak na 3-4 cm víc ne. Stromeček jsme měli mít živý, ale zjistili jsme, že nemáme na něj stojan a světýlka by jsme museli koupit nové bo staré máme na malej stromek. taxme se rozhodli nechat náš starej 140cm velkej a hned po vánocách najedem na krámy až budou obrouvské slevy tak koupíme novej umělej, já bych chtěla hustý cca 170-180cm velký - včera jsem na něj mrkkla a stojí 1666,- tak po vánocích bude doufám aspon o litr dole 😀
Dárků mám, že ani nevím co všechno. Malej dostane ponožky s Bořkem, autem s the cars, a s bártem, pak pyžamko a triko s Bořkem, velké auto které veze bagr, obě se dá sundávat a hrát si s tím samostatně, velké popeláře, funkční dětskou vrtačku bosh, deku the cars, povlečení, sadu vláčků s kolejema a k tomu jsme mu dokoupili 2 velké vlaky a 2 auta. kufřík na hračky takový ten z tvrdého papíru co byl za nás http://www.easytoys.cz/kufrik-slon-30cm-p-6251.... ale s krtečkem do toho jsme mu dali kostky. víc už si toho nepamatuju. 4 mám pro manžu, ale to tu nemůžu napsat, aby si to náhodou nepřečet 😀
a co ty evi a simi co vy jste nakoupily na vánoce?

simicak
30. pro 2010

@hrozinka tak to byl bohaty jezisek 🙂 My si vanoce uzili v pohode,letos byli trosku jine,Santa prisel teda pres noc,takze se ddarky rozbalovali na stedry den rano a bylo to supr. Prvni se nam do toho moc nechtelo,ale Verunka rikala,ze Santa tak chodi-no uz ma rozum holka. A nakonec to byla bomba. V sest se zacalo rano rozbalovat a koncili s tim o pul osme a do vecera jsem o nich nevedeli,protoze si hrali s hracky. Veceri a zbytek bylo po cesku.
Verunka dostala vesmirnou raketu prastka pepa,popelku barbie,chodici stekaci pes,velkou piratsko lod,Doru a piratsky ostrov,Nodyho dum s garazi a klouzackou,autorobota na ovladani,stolni hry,knizky ruzne,veci na tvoreni,velkeho ponika na ktereho se maluje a pak se to smyje vodou...uz ani nevim,bylo tho hodne.
Viktorka dostala kocarek,mini mause,pepu vkladacky co hraji,knizky,spec.voskovky,pak dalsi krabici na tvoreni pro male deti,ninky nonk ( vlak z pohadky),waybaloo postavicky......a vic si uz taky nevzpomenu 😀
Manzel dostal trenky,papuce,do vany radox,tsku na cd a knizky co chtel ( ty byli pekne drahe na muj vkus) a ja dostala teplaky co jsem chtela,troje spodni pradlo a 7knizek a pak si koupila jeste po vanocich kabat,dvoje saty,bizu......

Jinak teda vsem prejem krasny novy rok,plny zdravi a stesticka 😵 😵 😵

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru