My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

hrozinka
14. čer 2010

jj tery, taky se denně hned dívám, zda již tu není napsáno, že je tádík venku 😉

evulebobule
autor
14. čer 2010

no jo a jak se to dozvíme? Teri mám na tebe číslo, máš ho taky na mě? Jestli jo, tak mi prosím dej vědět, až bude prďolka venku jo? Dám to sem holkám vědět. 😵 😵

simicak
14. čer 2010

Tery,su sup,zacpat nos a poradne fouknout a je venku 😀

evulebobule
autor
14. čer 2010

simi: 😀 😀 😀 😀

simicak
14. čer 2010

no ja to aspon tak udelalla 😝
Tery to je jak s prdem,jen trosku vetsim a hlavne ti uz za zadkem zustane minimalne 15let 😀

hrozinka
14. čer 2010

zdá se mi to nebo se to tu pořád mění? konečně jsem si zvykla, že můžu kliknout a bude zde jméno člověka komu píši a už je to tu zase úplně jinak ☹

simi s tím prdem dobrý =oD, Evi určo nám to tu hod co nejdřív, kukám sem aspoň 5x denně jestli už tu není nějaká zmínka

terjar
15. čer 2010

tak asi od půl jedenácté do půlnoci jsem chodila v jednom kuse na wc - průjem jak blázen a od půlnoci nepravidelné kontra, tak jsem si dala sprchu a ustálily se na deseti až osmi minutách a pořád zesilují, ale nezkracují se. manža by už nejraději jel, ale já čekám až na těch pět minut a uvidíme. voda zatím neodtekla. ale teda nic moc příjemného, bere mě břicho i záda

terjar
15. čer 2010

rupla voda, jedeme

simicak
15. čer 2010

jeeeeeeeeeeee,uz toje, Ja rikala foukni!!!!!! Tery drzim moc paleceky at to mate rychle vschni za sebou 😵 😵 😵 😵

hrozinka
15. čer 2010

jééééé terýýýýýýýý moc díky, že jsi nám to tady tak bezprostředně napsala, určo si ted už krásnou a štastnou maminkou, takže moooc gratuluji a těším se na první fotečky a bezprostřední podrobné info 😀 😀

evulebobule
autor
15. čer 2010

jé super, ta k přejum rychlý porod

simicak
15. čer 2010

HOlky fuj,ja ted uplne vidim Terku,jak musi tlacit Tadeaska........tu velkou hlavicku tou malou pipinou - au au,si to uplne pamatuji. Porad mi nejde dohlavy,jak ty deti muzou tim prostorem prolezt!!!!!! To je uplne neprirozene!!!

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: teď už to můžeme říct na plnou hubu jaký to bylo viď? 😀 😀 jj taky mi to nejde do hlavy. Ještě, že jsem to neviděla, to by nebyl hezký pohled, i když jedna holčina, co se mnou byla na pokoji si to nechala natáčet zepředu 😕

simicak
15. čer 2010

no prave Evi,ja cekala az i Terka porodi abych ji uplne nedesila. Je to hrozne,ja jak se podivam dolu a predstavim si co jsem vytlacila,tak fakt maso!!!!!!!!!!!!! SE divim,ze nemam prdel s pipinou dokupy 😀 😝
Ja videla video na kurzu a fakt nechutne,nikdy bych si to netocila,neni to nic pekneho na co chci vzpominat teda.
Chudak Terka,ja s ni uplne citim,au au,ted tam asi nekde rve atlaci a nebo je jeste v krecich a rika si,ze tu bolest vubec necekela tak hroznou ☹ Uz at to ma za sebou

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: taky na ní od rána myslím, ale třeba to bude mít v pohodě a rychlé, já rodila skoro den a půl, to bylo ke konci už maso, dvě noci nespat, to docela jde 😀 😀 Taky se divím, že se prdka nespojila s pipinou dohromady, to mi taky nejde do hlavy 😀 😀

simicak
15. čer 2010

jsem zvedava na jeji zazitky 😝

evulebobule
autor
15. čer 2010

to já taky, ale naštěstí to příroda zařídila dobře, že se rychle zapomíná. Teď už si tu bolest vůbec nedokážu vybavit, vím, že to ke konci bolelo, ale jak, to už naštěstí nevím. Tak ono je to dobře, která z nás by šla do druhého, kdybychom si to pamatovaly ne? 😀

simicak
15. čer 2010

Ja sla,ja si to presne u Verunky pamatuji a do ted mam z toho trauma. U Viki jse se nechala fetovat injekcema,tak to slo. U Veru byl prirozeny a uz nikdy v zivote a dlouho jsem se premlouvala k druhemu a cele tehu jsem mela panikuk z porodu a ani jsem o tom nemluvila. Jen byl plan se nafetovat 😝 😀 Ja mela s Veru hrozny porod,fakt jsem si myslelaze obe umrem,ze to nepreziju,fuuuuuuuuuuuj. Chudak terka 😢 😀

Haha,a vas to tu ceka jeste jednou 😝 😉

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: tak samotný porod pro mě už nebyl nic hroznýho. Horší byly ty kontrakce před tím.
Já i přes to do druhého jdu 😀 😀

simicak
15. čer 2010

no ty deti stoji za to 😵 😵 Tak u me byl masakr i tlaceni,ja veru tlacila skoro hodinu,hlava sla ven a dovnitr,ven a dovnitr - byla sekla,se ji ludre asi nechtelo!!!
Byt bohata a mit jistotu,ze bude vse ok.,tak roidm i potreti ( s drogama ) 😀

Tak vidim,ze si Terka dava zalezet,tak jdu pro Veru do skolky. Snad vecer uz to bude na svete a bude to holka 😝

evulebobule
autor
15. čer 2010

to tedy jo, snaf brzy vyleze 😉

tak u mě bylo tlačení super, 3x jsem zatlačila a byl venku 😀 chuděro, to sis tedy užila 😲

hrozinka
15. čer 2010

teda holky, až sem terka vleze po porodu ji asi klepne 😀 jinak já myslela, že už to má holka dávno za sebou, ale to by si nám asi pisla Evi, že.

u mě taky hrůza. bolesti od neděle odpoledne do pondělí večír, a musím říct, že u mě je to tak na půl něco si z bolestí pamatuju něco ne,hlavně vím, že příště už budu vědět jak dýchat a snad se mi nestane, abych potřebovala kyslík a 2x omdlela =oDD

evulebobule
autor
15. čer 2010

no já na ní číslo mám,tak myslím, že i ona na mě, protože jsme si ho kdysi dávaly. Ale nevim, jestli ho třeba už nesmázla. Na mobil koukám a pořád nic a psát jí nechci, abych jí neotravovala.
Ale myslím, že by to mohla mít už za sebou. Třeba se ozve

hrozi: tak to jsi měla dost podobné co já. Tu noc před porodem mám taky výpadky. 😀

hrozinka
15. čer 2010

tý jo mi holky neříkejte, že by ještě rodila, si myslím, že asi spíš nemá číslo nebo nervy na psaní, ale už to má určo za seboou vždyt už by chuderka rodila 12 hodin

evulebobule
autor
15. čer 2010

Holky je to TADYYYYYYYYYYYYYYYYYYY 😉

Zkopíruju sem zprávičku od Terezky

Tak jsem tu, 3220 g a 49 cm.Nakonec císařem. Po 18 ti hodinovém boji, protože se špatně natočil, ale jsme OK.

Moc gratulujeme Terezko k tvému synáčkovi Tadíkovi. Hlavně, ať jste oba zdraví.

Moc jsme tu na vás mysleli 😉 😵 😵 😵

hrozinka
15. čer 2010

týý jo chuderka ona fakt rodila tááák dlouho ☹ božátko, hlavně, že jsou oba ok, a tádík ani není extra velkej, už ted se těším na fotekčy a velká gratulace 🙂 🙂

evulebobule
autor
15. čer 2010

já se taky těším na fotky jako malý mimino 😀

simicak
15. čer 2010

Tery gratulujiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii!!!!!! Krasne miry,hlavne ze jste v poradku!!!

Po 18 ti? Vzdty psala ve 4 hod.ze ji praskla plodovka. HOlky jak pocitate porod,ja pocitam jen ten aktivni od 3cm nahoru. Jinak bych rodila asi dva dny 😀
Jeee,ted ji zavidim,jak si ho drzi a cumin a nej jak puk jak je krasny.............uzasny pocit 😵 😵 😵 😵

evulebobule
autor
15. čer 2010

simi: když mi v 21:30 šoupli na pokoj byla jsem na 1 cm a ráno kolem 7:30 kdy mi kontrolovali jsem byla na porod 😀

evulebobule
autor
15. čer 2010

tak mám první fotky Tadeáška, jsem dojatá...chce se mi bulet 😀 😢

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru