My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

terjar
14. kvě 2010

Evul, no to se jen zdá, nějak se to teď sešlo, že jdu brzy po sobě, ale jinak zas tak často nechodíme 😀 . Ale prý je to velká sranda. Jdeme na Pan Kaplan má svou třídu rád. Tak doufám, že se budu tolik smát až z toho porodím.

Nejsou to otoky, jaké mají ostatní holky na červnu, ale prostě jsou ty nohy takové těžké a kotníky už nejsou štíhlé 😀 .

na jednu stranu se moc těším až tu bude a na tu druhou se mi bude stýskat po bříšku. ale ten konec už je teda šílenej, hlavně to ohýbání, kakání 😀 , čůrání. no vždyť to znáte

evulebobule
autor
14. kvě 2010

teri: jasně, taky mi bříško hodně chybělo, ale zase budeš mít miláčka už u sebe 😵

terjar
14. kvě 2010

Něco pro pobavení

Proč jsem se dnes ráno probudil v nemocnici.....
Když se nám nedávno rozbila sekačka na trávu, manželka mi neustále připomínala,abych jí opravil...
Ale já jsem byl vždy zaneprázdněný. Na programu bylo:
auto, fotbal, internet,rybaření, kamarádi, hospoda...něco, co bylo pro mne mnohem důležitější.
Nakonec přišla s nápadem, ve který doufala, že zabere.
Když jsem přijel včera domů, seděla ve vysoké trávě a střihala malými krejčovskými nůžtičkami.
Tiše jsem jí chvíli pozoroval a pak jsem vešel do domu. Po pár minutách jsem se vrátil a podal jí zubní kartáček se slovy:
"Až skončíš se stříháním, drahá, mohla bys zamést dvůr"....
No, a víc už si nepamatuju.....

jo jo, už se na něj tolik těším 🙂

evulebobule
autor
14. kvě 2010

ter supeeer 😀 😀 😀 hodím to taky holkám na diskuzi

terjar
14. kvě 2010

holky, tak se nám to na té naší diskuzi nějak komplikuje. dneska byly asi 4 holky na ko a všechny přišly vystreslý, protože se to po... dr je vystraší a řeknou, že mají sledovat pohyby a když tak jet do porodky. tak jsou na prášky. jedna má podezření, že už má špatnou placentu, ale na další vyšetřneí jde v pondělí. další něco podobného. no prostě na h...

jo jo Evi, hoď. je bezvadnej 😀

terjar
15. kvě 2010

tak mám špatnou zprávu. jedné holčině z června se holčička přiškrytila a narodila se mrtvá, tak tu řvu a mám strašný strach. já už chci mít Tadeáška u sebe ☹

evulebobule
autor
15. kvě 2010

teri: teď se mi normálně udělalo špatně, to snad není v dnešní době možný ne? co tam u těch porodů dělají? Bych je fakt musela zabít. Je mi jí upřímně líto 😢 😢 😢

Neboj Terezko, určitě to dopadne dobře, musí nic jiného si nepřipouštím.

terjar
16. kvě 2010

no ona měla nějaký divný pocit večer, že se malá tak zvláštně hýbe a bolelo jí břicho. ráno šla k dr a ta už nenašla srdíčko ☹ . byla 37 tt. je to fakt strašný při tolika kontrolách, co člověk podstoupí. prý i kdyby šli hned večer, tak už malou nezachránili. no fakt hrůza. tak jsem z toho všechny přešlé a počítáme dny do porodu. já celou noc nemohla spát. ale Tádík se nám pořád krásně boulí a šťouchá, tak je snad v pořádku. asi bych to nepřežila, kdyby se mu něco stalo.
v pátek mi psala kamarádka, že jí psala její kamarádka, že šla do poradny na pravidelnou kontrolu a miminko bylo mrtvé, 5. měsíc. bohužel se to stalo i mé kosmetičce, taky se jí chlapeček uškrtil. je toho strašně moc.

evulebobule
autor
16. kvě 2010

teri: to je mi líto, já myslela, že se to stalo u porodu. Vím, že se moc bojíš,taky bych se bála a zase si to zkus moc nepřipouštět,ať to na bobíčka nepřeneseš, je hrozný, že se tohle stává, bych do toho musela kopnout 😠 ☹ 😢

hrozinka
16. kvě 2010

Tery nesmíš si to tak brát, je to něco strašného, nicméně se to bohužel stává =o(( musíš myslet na to lepší a taky na tu spoustu lidí, kteří krásně donosí, porodí zdravé miminko a pak se z něj těší a říkat si, že určitě budeš taky patřit mezi ty šťastné 😉

když měl malej asi tak týden tak jsem si psala s kamarádkou Pájou její nej kámoška Zdenka( já ji taky trochu znala sem tam s ní prohodila slovo) měla syna Štěpánka byl nějak nemocnej ptala jsem se Páji jak se mu daří,jak to zvládá a až po 3 měsících jsem se dozvěděla, že on už dávno nežije. Nechtěli mi to říkat v těhu a už vůbec né po něm tak to přede mnou tajili, ale já to z ní nechtěl dostala ☹ řvala jsem dnem i nocí bohužel Zdenka s manželem mají nějaký geny co by se neměly dávat dohromady jinak budou mít nemocný děti a bohužel předem to nevěděli. té holčině je 25 roků naprosto příšerný. člověk na to nesmí myslet. já na ni vzpomenu i teď a ani nevíš jak se o malého bojím a bude hůř člověk se bojí zda se mu podaří otěhotnět, udržet dítě, zda se mu v bříšku něco nestane, pak se bojíme porodu zda to dobře dopadne, po porodu se bojíme, aby bylo dítě ok a zdravě rostlo, rostlo až je mu 13 je v pubertě a bojíme se, aby ho nestrhly drogy a nějaké party, dospěje je
mu přes 30 a bojíme se o něj stále protože jezdí autem, kde se může nabourat a nemůže to být jeho vina, může letět špatným letadlem, může se připlést do blbé rvačky.... a tak to pokračuje dokud si ty jako matka na světě vždycky se o to své dítko budeš bát a o tom to je.

my máme zrovna období vzdoru takže peklo na zemi, chvilku je andílek a otočí se řekneš nelez na stůl spadneš a je v amoku, začne rudnout vztekat se, flekatět válet se po zemi a je zralej na facana a to dělá celej den, pak chytne po zadku a víš jak my je do breku, že jsem ho uhodila? hrůůůůza, pak se stane, že brečím i já bo mě to mrzí... ☹

terjar
17. kvě 2010

hroz, to je ta první puberta?

já vím, snažím se na to nemyslet. Bohužel se to samé stalo i mé kosmetičce, ale teď už má krásnou zdravou dvouletou holčičku. Ale ten náš kluk je tak akční, že bude určo v pořádku. Když se mnou chudáček zvládl to šílený stěhování, kdy jsem tahala sedačku, kuchyňskou linku, byla pořád v nervech, tak už to musíme doklepat do konce.

Dost holek už má takové ty příznaky, poslíky, tvrdnutí a já pořád nic. Ono je to asi lepší, protože to prý není nic příjemného.

No a abych vám řekla pravdu, jak jsem se porodu bála, tak se na něj teď těším 😀

No jo, strach už asi budeme mít pořád o ty naše bobánky.

se teď cpu ovocným salátkem - jahůdky, hrozno, banán, jablíčko. to je mňamka. v Globusu měla akci 2 kg jahod za 120 Kč a hrozno za 20 Kč. 😀 to byl boj 😀

evulebobule
autor
17. kvě 2010

teri: já taky neměla poslíčky, poprvé jsem poznala až při porodu, tak to budeš mít třeba taky tak

hrozinka
17. kvě 2010

tery sory, že odpovídám až tak pozdě, jsou u našich povodně (valašské meziříčí) tak jsem celej den přilepená na tv24 a fcb vše o povodních, je to katastrofa co se děje

jj máme takovou malou pubertu, jsou dny, kdy je jak andílek a dny na zabití a nezavděčíš se ničím, slovo ne nebo nemůžeš nedělej a pak je peklo na nebi. co se týče poslíčků četla jsem na netu i v knize jak to vypadá, dle netu jsou poslíčci nepravidelné mírné bolení v podbřišku mě začaly bolesti někdy po 4h a okolo 5 už jsem zjistila, že přichází nějak často, od půl 8 jsme to s mužem psali z 7 minut pak 5 minut a pak chodily co 3 minuty na minutu přesně a né nějak jen tak bolení, ale granát tam dole co vybuchoval, fakt jsem chvilkama brečela, zavolali jsme sanitku a čekali na ni přes půl h a to jsem říkala, že jsem riziková, dr v nemocnici mi řekla, že to byli jen poslíčci, že se ani neotevírám a jestli poznám rozdíl mezi porodníma bolestma a poslíčkama říkám ji jo celej net píše, že poslíčci nejsou pravidelní a tak často a bolestiví, tak mi dr vysvětlila, že porod. bolesti jsou od boků břicha do středu a dole, hovno pardon, porodní bolesti jsem měla celou noc, přesně co 10 minut psala jsem si to, v 5 ráno jsme to vzdala a volala, že ti jejich poslíčci teda neodešli před 6 ráno v porodce mi řekli že su na 3cm tak nevím asi jsem ty poslíčky nepoznala 😀

hrozinka
18. kvě 2010

holky, nemáte doma náhodou nedělní blesk? koupila jsem si 3 hrací karty, ale zapomněla na nedělní čísla ☹

terjar
18. kvě 2010

hroz, tchánovci ho kupují, tak kdyby ho ještě měli, tak ti je napíšu.

my včera poprvé masírovali hráz a teda kroutila jsem se bolestí, vůbec mi to není příjemné. hlavně teda vevnitř 😒 . a máme na červnu další 3 miminka 🙂 .

tak tohle období asi budou mít všechny děti, s tím ne ☹

no ani o ně teda po pravdě nestojím 😀 , Tádík mě tak nakopává a dloube, že to bohatě stačí. už to celkem bolí.

ta voda je fakt hrozná. doufám, že to u vás dobře dopadne.

hrozinka
18. kvě 2010

jéé to by bylo super, jen bych je potřebovala co nejdřív, je to vždy jen do 12hodin, nevím co je na masírování hráze nepříjemné, vždyť tádíka jste taky museli nějak splodit ne? a masíruješ stejný otvor jen né dovnitř, ale dolů 😒

obodbí vzdoru může mít každý, ale nemusí, třeba okolo 9m je období strachu z cizích lidí a to jsme teda ani nepostřehli, Ondrášek by šel za ruku s každým

dnes jsem na očkování prevarix taxu zvědavá

terjar
18. kvě 2010

no mě to teda bolí, proto se mi ani nechce do sexu. ale budu to muset překonat, protože nevím, co bych pak dělala u porodu.

já napíšu švagrové, jestli ho mají a může mi ty čísla napsat.

terjar
18. kvě 2010

106 121 132 161 182 190 226 229 242. snad je to správně 😉

hrozinka
18. kvě 2010

jééé díky 😀 😵

terjar
19. kvě 2010

hroz, není zač.

tak já dneska hrůza noc. malej celej večer řádil, že se mě Jára ptal, jestli je to normální. hodně se boulí a protlačuje nožičky, ručičky, no prostě všechno, co jde. a pořád lítá sem tam, takže mám takové šílené vlnobití 😀 . V noci jsem nemohla spát, za prvé pořád řádil a pak jsem šla porbudit manžu v obýváku, pak kakat, čůrat, někaolikrát venku někdo řval. no fakt hrůza, a to už jsem teď spala celkem hezky, ale od té doby, co se to stalo té holčině, tak se pozoruju. ještě že už to máme za pár. jsem moc zvědavá, co nám řeknou příští týden na první kontrole v porodce, jestli se aspoň tělo připravuje a taky, co mi všechno budou dělat, protože jsem se objednávala jen do ambulance, ale na monitor ne, a taky bych ráda ty průtoky. můj gyndař mi je dělal od 30tt a vždy teda ukázkové.

hrozinka
19. kvě 2010

to vlnobytí je naprosto normálka, já ho měla taky, seděla jsem a šlo mi to vidět i přes triko, můj chlap se tomu vždycky chlamal, říkal, že nosím goalda, který se jednoho dne nasere a břicho mi roztrhne a vyleze a sežere nás =oD nadruhou stranu to bylo moc suprovní ho tak pozorovat, mě se i podařilo ho lechtat, vžycky se nějak uvelebyl, ale jak už měl málo místa tak šel vidět jak leží tak jsem ho lechtala a on se choulel jinam. jj bylo to ale krásné období 😀 😵

terjar
20. kvě 2010

hroz, tak to jsem ráda. já si taky myslím, že je to normální. a právě je to docela dost vidět skrz břicho. ale dneska v noci byl hodňoučkej. on má takový výkyvy. 2 dny je klidnější a pak třeba týden fakt řádí. 😀 . my ho taky pořád lechtáme a on se stěhuje jinam 😀

maicky
20. kvě 2010

Ahojky holky 🙂 Tak jsem se na Vás po dlouhý době přišla podívat 🙂

Teri: Páni, to se ti to už hooodně krátí 🙂 A neboj nic, porod tak strašnej neni 🙂 Myslim, že je to to nejhezčí co si ženská může zažít 😉 A jak píše Hrozinka to vlnobytí je normální 🙂 I u nás tomu nebylo jinak 😀 Hlavně, že je vše v pořádku 🙂

Hrozi: Ty jo, malýmu už je přes rok... Neplánujete už druhý?

Evi: mrkla jsem do albíčka 🙂 Malej má krásný míry, je to kus chlapa 😵

Tak já zase pádim. Dneska razim se svišťatama na výlet, tak papa 🙂

terjar
20. kvě 2010

ahoj maicky, to je dobře, že jsi na nás nezanevřela. No jo, všechno tak strašně utíká. Porodu už se ani moc nebojím, začínám se na něj těšit 😀 . vím, že pak budou zas jiné radosti a starosti, ale už jsem hrozně neohrabaná a všude mě píchá a tak. to znáte 😀
užijte si výlet 😉

evulebobule
autor
20. kvě 2010

maicky: ahojky, jj je to kus chlapáka... 😀 a co vy, jak se máte? co nového?

hrozinka
21. kvě 2010

maicky my o druhém zatím neuvažujem, původně jsem chtěla, aby děti měli od sebe nejvýš 3 roky bo je lepší hodit si obě mateřské za sebou, ale jelikož manžel je názoru, že je třeba trochu vydělat penízky tak dohoda (spíš z jeho strany) zněla, že první si užiju mateřskou s Ondráškem a nastoupím do práce minimálně na rok a druhý se uvidí zda už se nebudem snažit ( mě připadá blbé si zvykat na práci 2x ale nenadělám nic) spíš se bojím toho, že se mi ta práce natolik zalíbí, že už třeba nebudu chtít odejít 😒 asi jsme měli mít první holčičku pak by muž toužil po klukovi a bylo by to snažší, takto už má splněno a já mám smůlu ☹

hrozinka
26. kvě 2010

Ahoj Tery tak nějaké novinky? zatím se stále držíš 2v1? já ted každej den čekám na sms od nej kámošky první termín už má za sebou, druhý má tento týden. ale čeká kluka takže bude určo přenášet ☹ a my už se tak těšíme na prdolu.

hrozinka
27. kvě 2010

tak má kamarádka dnes v 9h ráno porodila chlapečka matyaše má 3700g a 51cm takže celkem chlap jako hora 🙂 🙂

terjar
28. kvě 2010

ahoj hroz, my zatím nic. Matyášek je takový krásný jméno, kdybychom příště čekali chlapečka, tak to bude Matyášek

My byli včera na první KO v porodce. čekali jsme 2 hodiny, ale všichni byli moc milí. změřili mi tlak, moč, dr prohmatal a udělal stěry, jsme stále zavření, sepsali jsme nějak ty choroby, ale zajímala ho jen mamčina Crohnova nemoc, na všechno ostatní říkal nic nic a já jen astma a alergie, ale napsal lehké astma, protože už se skoro 5 let nijak neléčím a nikam nechodím. sestřička mi pak takový udělátkem změřila ozvy prcka, tak má 144, jako vždycky, tak že OK. bylo to fakt vtipný, já nahá v kabince, oan tam vlezla a přiložila mi na břicho takovou sondu jako je vnitřní uzv a na pidi obrazovce se objevily teply a bylo to slyšet jako na uzv. pak mě poslali na krev na obraz a protilátky, protože můj gyndař mi je udělal brzy. další poradna za týden a už i s monitorem. takže asi všechno dobrý. Tádík je poslední dny nějaký lenivější, ale připisuji to tomu, že už tam má fakt málo místa. a asi i víc spí, jedna holčina na diskuzi psala, že jí dr řekla, že se mimčo připravuje na porod a proto víc spí. tak se snažím být v klidu. a už se nám rodí spousty miminek na červnu 🙂

simicak
31. kvě 2010

Ahoj holky

ty jo tery koukam,ze uz mas urco sbalenou tasku a cihas kdy se to rozjede,ze?? Tak at to je rychle a at jste oba zdravi mamino 😉

Nase viki ma pristi pondeli rocek,ubehlo to jako voda,tak zitra jedem neco koupit,v patek bude mit oslavu. Jinak teda vaha blba,tak nas ted ruzne testuji na nejake nemoce,tak snad vse bude ok.cekam na vysledky. Taky je radne nervni,porad se mlati s verunkou bud veru ji nebo viki ji,takze doma veselo s murama. k tomu nechce jist,tak hruza.
Ubehlo to cele jeste rychleji jak ta voda,uz mam obe cacory velkeeeeeeeeee.

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru