My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

simicak
30. čer 2010

Vikouse ma korigovane 10 mesicu a ona se bere jako 10mesicni dite,proste ty 3mesice co je driv,jsou porad ty co mela byt v brisku a ted nas vazili a 6.91kg 😵 Takze uplne supr!!!!!!!!!
19.5???????????? Cim ji krmis?? 😀 😀 Veru nevim kolik ma,tusim kolem 16kg asi a 5.11. ma 4 roky. Dada je v dubnu nejak,ze??? Teda,to je cvalda 😀 Ja byla taky jak jsem byla mala a ted jsem hubenour.

maicky
30. čer 2010

Simi: Jí normálně a nalítá toho spoustu, takže to má holt v genech. Moje mamina říkala, že jsem byla ještě silnější než ona, tak doufam, že z toho vyroste.

simicak
30. čer 2010

urcite vyroste,nae verunka jak byla mala,tk byla obezni a ja jsem byla taky obezni jako dite......proste geny. A u veru mi doktori rikali at se nebojim,ze z toho vyroste a uz se trosku z toho vytahla,jak ja,kdyz jesm byla mala. Proste nekdo je macaty jajko dite,me se to libi,lepsi nez hubenouri. Je to roztomile 😵 😵 Veru jka byla mensi,tak ji nesli videt zadne klouby na tele,nic,proste presne jak miselin,ale doslova

maicky
30. čer 2010

Simi: mišelin je teď naše Dáda 😀

hrozinka
15. črc 2010

Ahoj Holky, moc vás zdravím od našich, jeli jsme zde jen na víkend a nakonec tu zůstali 3 týdny, bohužel už nám to končí a v neděli se vracíme domů. Je tady naprosto báječně, ve 2 hodiny přijdou babičky a dědečci domů a jsou s náma celej den bud jedni nebo druzí, naši maj na zahradě bazén, který má už 30 stupnů, malej se v něm rochní, že ho z tama člověk ani dostat nemůže, já už chytla i trošku bronzu, pořád nějaké opékačky, naprostá paráda, ted v sobotu idem s mojim na gulášfest taxe těším. nestihám vás dočítat tak až se vrátím domů dočtu omkrnu zda jsou tu fotečky a přidám nějaké z prázdnin, případně ko mě máte na fcb tak tam už je mám dané (facebook - Drozdova Renata) 😉
tak zatím páčko, my letíme k prabábi na kafíčko a nějakou tu sladkost 😀

evulebobule
autor
15. črc 2010

ahoj holky

ti he děs ty horka co? Nedá se vůbec dýchat. Ale už tu trochu bouří,tak uvidíme,jestli z toho něco bude.
Docela by se to šiklo.

My jsme dneska byli na roční prohlídce. Davídek má 80 cm a 10.5 kg. Je to náš kusanec.Už udělá sám 4 krůčky. Teď v sobotu máme oslavu narozenin.Tak musím spáchat dortík.Udělám ovocnej 😉

Jinak jsme se viděly s Terezkou, Tadeášek je tak strašně moc kouzelný miminko, nemohla jsem se vynadívat a taky jsem si pochovala,takovej lehoučkej je (ve srovnání s naším valibukem 😀 ) Terezko, moc se vám povedl, je to miláček. Napiš mi, jaká barva čepičky by se ti hodila.Určitě ti uháčkuju a jestli budeš vědět,tak obvod hlavičky.
Moc se zase na vás těšíme 😵

terjar
15. črc 2010

ahoj děvčata, vůbec nestíhám. jsme teď hodně mimo byt, protože malej tu jen řve a chudinka se mi přehřívá. musím ho ochlazovat. zítra jedu za Johánkem a budeme celý den v pískovně pod stromem.
dnes jsem si objednala elektrickou odsávačku od Aventu. sice šíleně prachů, ale s tím kojením nám to vůbec nejde. malej je hrozně línej a párkrát si cucne a pak spí a nic na něj nefunguje. nechci přijít o mlíko, tak to prostě budeme dělat takto a budu mu to dávat z lahvičky. nakoupila jsem od Aventu ty antikolikové s kroužkem a jsou o moc lepší než ty obyč. vůbec nesaje ten vzduch. ještě si musím koupit ty via hrníčky. tak jen doufám, že dorazí brzy, abych nepřišla o mlíko. zatím ho přikládám a odsávám odsávačkou z Tesca - sice šmejd, ale prostě se musím snažit. řekla bych, že mlíka mám dost. no jo, to jsou problémy.

v pondělí jdeme na kyčle, tak doufám, že to bude dobré. a přespříští týden na kontrolu po šestinedělí. dneska jsme měli měsíc. hrůza, jak to letí. malej už má asi 3,6 kg. a řekla bych tak 52 cm. už se trošku pronese. viď, Evi 😀 . tobě se zdá lehoučkej a mně zas neskutečně těžkej 😀

hlavičku mu určo změřím, teď už spí, tak ho nechci budit. zase plakal, tak jsem ho musela uspat v náručí. posledních pár dnů má nějaké zlé sny, i když je prý miminka mít nemohou. najednou začne strašně plakat ze spaní, ale je to takovej zvláštní pláč. jako že se něčeho strašně bojí. tak je nám ho tak líto.

barvička je celkem jedno. máme žlutou a zelenou a modrou, tak by se hodila bílá, aby jí mohl mít ke všemu. 🙂

my se taky moc těšíme. zas ti pak písnu SMS. v Mužeticích budeme asi od 8.8., tak se určo domluvíme. snad už nebudou ty hnusný vedra.

hrozinka
19. črc 2010

Evi všechno nejlepší Davídkovi k prvnímu ročku, hezky to oslavte a zapijte ať je zdravej 😉

evulebobule
autor
19. črc 2010

@hrozinka děkuju moc, oslava už byla. Házím pár fotek 😉

hrozinka
19. črc 2010

jaké má krásně kudrnavé vlásky 😀

evulebobule
autor
19. črc 2010

@hrozinka jj má, je to náš čertíček miláček 😉

simicak
20. črc 2010

Evi ten je krasny!!!!! Uplne andel s certovskymi ocickami 😀 😵 A je velky!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Uz mas doma chlapaka dalsiho,bezi to jak voda.

evulebobule
autor
20. črc 2010

@simicak děkuju simi, čertík umí taky být stejně tak jako andílek. Je to to nejdražší, co máme. 😵 😵
jj je to chlapák. 😉

maicky
21. črc 2010

Ahojky všem 🙂

Evi: I my se přidáváme dodatečně k přání všeho nejlepšího k prvním Davčovo narozkám 🙂 Fotečky jsou suprácký 😀 Je vidět, že ho to bavilo 😀 Je to krásnej klučík 🙂

evulebobule
autor
21. črc 2010

@maicky děkuju moc za pochvalu a přáníčko. Jj z dortíku byl paf, ten se mu líbil moc a hlavně ta svíčka 😀

maicky
21. črc 2010

Evi: na tu svíčku opravdu krásně reagoval 🙂 Naše Dáda si jí v roce ani nevšimla. Spíš se chtěla hned nípat v dortu 😀

evulebobule
autor
21. črc 2010

@maicky jo? tak on si pak taky kousíček uhnípnul. Ale svíčka vedla 😀 Jsem zvědavá na Tomáška, na co bude reagovat on 😀

simicak
21. črc 2010

u nas Vicki prvni vytahla tu svicku z dortu 😀 Jinak tusim zdlabla cely kousek co jsme ji ukrali. Ona je spis ale rizkova nez na sladke

maicky
21. črc 2010

Evi: Tak to mě zajímá taky, jestli ho to vůbec zajímat bude 🙂 On je takovej pohodář, aspoň zatim, tak snad mu to vydrží 🙂

Simi: To Dáda do něj spíš jen nípala, ale pak když sme jí ho ukrojili, tak ho taky spapala 🙂

evulebobule
autor
24. črc 2010

maicky: uvidíš, třeba bude i přes to, že je pohodář 😉 to je fajn, že je takovej. Davídek je taky docela pohodovej, ale občas je to čertík Bertík 😀

maicky
25. črc 2010

Evi: to je jasný, že musí zazlobit 🙂 Tomík taky občas zlobí, ale když ho posoudim s Dádou, tak to je opravdu rapidní rozdíl 😀 Jsem mu teď musela shánět botky... začal už úplně chodit, už neleze a měla jsem co dělat, abych na tu jeho maliličkatou tlapičku něco sehnala. Většinou dělají jen capáčky v jeho velikosti, ale jak se říká, kdo hledá ten najde 🙂 😉

evulebobule
autor
25. črc 2010

@maicky jj to je správný, jen ať zazlobí,to k tomu taky patří 😉
Jo? A jakou má velikost? Davídek dostal právě k prvním narozeninám botičky a má číslo 21 😀

maicky
25. črc 2010

@evulebobule Tomíkovi je něco málo přes devět měsíců a má vel. 18 😀

evulebobule
autor
25. črc 2010

to je šikulka, že už chodí. 😵 😵 😵

maicky
26. črc 2010

Evi: Klidně moch začít až dýl. Vzal to hopem 🙂 Davidovo táta říká, že je po něm, protože on taky chodil od devátýho měsíce, tak na tom třeba bude něco pravdy 🙂

simicak
26. črc 2010

ahoj holky,
dneska ty deti vsechny chodi nejak brzo,Veru taky v 9m lital jak drak a od segry maly taky zacal v 9 m a i neter. Boty,zavidim,nase Viki ma nohu jak 4m dite a kazdym dnem bude litat sama,takze to bude teprv sranda hledat chodici boty 😅
Ja porad nekde ted litam,Veru zacla gymnastiku a judo a od zari jeste balet a s Viki chodim na musical babies,drama a story a musical man a plus plavat na bazzen,kdyz to jde.
Jinak ta nase treperanda zas mele,umi rict..........kde je, tadyyyyyy, mnam na jidlo a papat a taky dela psa,kocku,kravu,auto. Ale jako jedine pozna psa a auto a kocku tusim taky na ulici uz poznala zamnoucela.
My dnes slavime vyroci svatby,takze se cpetm vsichni coko dortou 😵
Pristi vikend mi dorazi nase,tak se tesim,tatku jsem nevidela na zivo rok a mamku v listopdu tusim,ale prijedou s silenym psem,tak mam obavy at nam to tu nesezere i s holkama

hrozinka
2. srp 2010

ahoj holky vůbec to tu teď nestihám. malej byl na týden u babičky na prázdninách a nevím zda mám být ráda nebo ne, ale mu se vůbec nestýskalo 😠 🙂 za celej týden ani jednou nezaplakal. poprvé jel s bábi vláčkem kodrcáčkem a prý byl úplně paf. my si s tátou týdenní dovču pořádně užili, v pondělí jsme oslavili 2 roky manželství, dostala jsem krásnou kytku a šli jsme na véču ( dárky si nedáváme, je třeba šetřit 😉 ) v úterý jsem byla sama doma tak jsem si udělala pořádněj úklid a ve středu už byl táta semnou, měli jsme slíbeno, že polezem z lože až tak v 10h ale táta to nedal a v půl 8 už seděl u pc 😒 večír dorazili kamarádi a byla sranda, po dlouhé době jsem hrála deskové hry jako aktivity nebo osadníci z katanu a fakt jsem se pořádně nasmála. ve čtvrtek jsme šli do samovýčepu kde bylo fakt super, návrat domů byl až v 6h ráno, tak pozdě už jsem domů dlouho nešla 😅 horší byl pak pátek, kámošce bylo od rána zle měla chycený močák a v půlnoc už měla i záda a břicho, že jsem nakonec volali sanitku, která si ju odvezla sebou, ale naštěstí nám ji ve 4 ráno zase pustili. jenže jak víkend začal tak i skončil, malej mě potýdnu uvítal nádherně, krom toho, že kašlal a začly mu horejdy, v noci vylezli až na 38,9C takže jsme v neděli v 7 ráno už byli na pohotovosti a výsledek zněl okamžitá hospitalizace s laringitídou ☹ já už v ordinaci řvala jak kráva a k tomu jsme mu ještě našli klíště. nakonec se mi to podařilo uhádat, že s ním okamžitě jedem do brna, kde bydlíme do dětské nemocnice, kde mi ho dr naštěstí pustila domů s penicilínem co 8h a dalšíma 2 kapkama 3x denně. dostat to do něj není žádná sranda, kor v noci ve 4 ho na to budit, hlavní je , že se nám chlapec pomalinku lepší.

a co terka jak to dává? mohla by hodit fotečky jak jí to s mimi sluší 🙂

evulebobule
autor
3. srp 2010

hrozi: zajímavý program 😉 hlavně, že jste si užili 😉

maicky: jo tak to je šikulínek velikej 😉

terjar
24. srp 2010

ahoj holky, tak už nám konečně funguje net. hurá. už máme přes 6 kg a 60 cm a musíme dokrmovat Bebou, a ž ejí padne. je to hroznej žrout. mám funkční jen jedno prso, po tom zánětu z toho druhého odsaju prd. koupila jsem si elektrickou aventnku a odsávám, tak má aspoň dvakrát, třikrát denně ode mě. lepší něco než nic. a už se krásně směje. řeknu manžovi, aby vložil nějaké fotky.
dával mi teda pěkně zabrat, hodně plakal a vůbec nic jsem nestíhala. musela jsem se věnovat jen jemu. teď už konečně aspoň stíhám uvařit nějaké rychlovky, jinak jsem byla na rohlíkách. slibuji, že budu nakukovat jak mi to jen dovolí.

terjar
24. srp 2010

vložila jsem pár foteček

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru