My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

terjar
4. únor 2010

No to je taky hezký 😀 . Ale včera jsem ho umluvila, ale než dohrál tu hru, tak jsem usla v obýváku 😀

evulebobule
autor
4. únor 2010

ahoj holky

mně dneska přijela kamarádka, tak jsme byli s klukama na dlouhé procházce, no nádhera, svítilo sluníčko,teploučko. Teď se to zatáhlo. 😒

terjar
5. únor 2010

Je, tak to vám závidím, já pořád tvrdnu v práci, tak když je hezky, tak si asopň užívám cestu domů 😀 . ale máme tu pořád zataženo. už aby začalo jaro, mě už to tak neba. Mám pořád špinavé kalhoty, boty, v práci pořád našlapáno, jak se nikdo nepřezouvá, tak furt vytírám jak idiot. teď všude ten štěrk. no hnus.

Jára jde dneska na hokej, tak budu večer čučet na Noc na Karlštejně a před tím uklízet celej byt, to zas pak budu hekat. Nejhorší je koupelna a wc, hlavně sprcháč, máme s hlubokou vaničkou, tak tam stojím na stupátku a balancuju. jsem prcek... 😀 a taky jsem prala 3 pračky, ale kupodivu mám jen asi 10 kousků prádla na žehlení. Jára si přinesl nějakou novou mikču, tak jsem mu jí prala a pak jak byl bruslit, tak všechno zpocené, smradlavé, tak do špíny a prát, ani se mi to do pračky nevešlo 😒 . A to chce jít zítra znova bruslit, takže nanovo 😠 .

Včera mi říkal, kolik toho máš zasázíno a že nějak nesklízíš 😀

hrozinka
5. únor 2010

tery neměla by ses šetřit?? 😅 já koukám na noc na karlštejně ted je na jojce 🙂

terjar
5. únor 2010

hroz: já se snažím, ale doma prostě uklidit musím. uvidím, jak mi bude. když tak udělám něco dneska a zítra zbytek. už to s tím břichem nejde tak rychle jako dřív. nějak mi vadí předhýbání, jako zavázat si boty nebo si oblíct ponožky, jsem pak upocená a udejchaná 😀

já u ní stejně určo usno, se znám 😀 . ale těším se na ní.

evulebobule
autor
5. únor 2010

no vybrala jsem plodiny s delším zráním 😀 😀
Nemám čas sklízet třeba každý 3 hodiny, tak vybírám ty na den a více 😀

jj teri šetři se, rozlož si to na víc dní. Vždyť to nemusí být najednou. 😉 Už jsme jak ti rodiče viď? 😀 😀

terjar
5. únor 2010

evul: 😀 přesně. máme tolik aktivit,ž e to o víkendu nestíhám a přes týden jsem líná, musím něco uvařit, vyprat, vyžehlit, tak už se mi pak nic nechce dělat 😀 . a to máme jen byt, kdybychom měli barák, tak se asi strhám. jsem uklízecí maniak 😀

aha, tak Jára si taky sází nějak, aby mu to vyšlo na druhý den ve stjenou dobu a nemusela jsem to dělat já v práci 😀
a co je vlastně cílem té hry. jsem koukala, že ti jeho přátelé mají určitý počet bodů???

evulebobule
autor
5. únor 2010

no dostávat se do vyšších úrovní a tím získávat možnost sázet nové věci.

terjar
5. únor 2010

tak to jo

je, mě už to tak neba v práci, nejradši bych šla dom.

evulebobule
autor
5. únor 2010

vždyť je dneska pátek, už to snad nějak uteče a fakt se šetři 🙂 Nebo tě to Tadeášek oplatí a bude tě hodně kopat 😀

terjar
5. únor 2010

to on kope i tak, asi bude fotbalista jako tatínek 🙂 . tak mi taťka aspoň pustí pračku, abych jí měla vypranou až přijdu dom. ještě musím skáknout na malý nákup, na ty špízy, nějaký párek, masíčko, slaninku a mají levné okurky a pomeranče 😀 . to je šílený, přijdu si jak důchodci, ale když teď je to ovoce a zelenina tak drahá, že fakt sleduju akce 😀 . a pak mi volala mamka, že v Kauflandu mají mlíko za 8.90 a že ušetřila asi stovku, protože si nakoupila 2 kartony 😀 .

to doufám, ale to odpoledne se tak vleče. mám jít ještě na poštu, ale už nemám firemní prašule a šéf má špatnou náladu, tak ani radši nepůjdu škemrat. to chodím dom dřív, ale pak stejně skejsnu na poště. v týdnu se mi stalo, že jsem tam přišla a byla fronta, tak jsem si tam stoupla a u stěny seděli 2 důchodci a pán na mě okamžitě volal, že další v pořadí jsou oni 😀 😀 😀 . chudák, měl strach. přitom je to tam musí bavit, můžou pozorovat lidi. a pak, to už je ale dýl, na mě nějaký chlap "hej, tady je fronta". jsou tam otevřený 3 okýnka a lidi stojí u vchodových dveří a dělí se, jak jsem to měla vědět. tak jsem si v duchu říkala, chlape, já nejsem žádný hej nebo počkej.

simicak
5. únor 2010

Ahoj holky,
ja jen na rychlo nez se mi mala vzbudi.

Hrozi,teda,to rychlo utteklo,maly uz bude mit rok???? To je mazec.

Kojeni stejne,u Veru krev a ja trauma a u viki jsem odstrikavala sest mesicu bez prikrmu. Jsem jak hrozi,mam mlika pro deset deti,ale prsa proste nefunguji.

Ja ted mela manzu s Veru v cesku na tyden,se mi dneska vraci 😵

terjar
5. únor 2010

ahoj Sim, tak to se určitě těšíš. Hlavně, že jste všichni zdraví.

maicky
Odpověď byla odstraněná
Zobraz
evulebobule
autor
5. únor 2010

simi: takže odstříkávat říkáš? Já měla mlíčka asi taky dost, já fakt nevím,ale malej se prostě neuměl chytnout a dumlal 😖 takže to dopadlo jak to dopadlo.
Tak to se na malou těšíš co? Ona na tebe určitě taky 😵

simicak
6. únor 2010

zdravi ani ne jsme,viki je zachrchlana,ale dok.rikal,ze pry kvui zubum,manza rika,ze je nachlazena,tak nevim. A jednu noc jsem musela na pohhotovost,prootoze melal oranzove pleny-pry to byla hodne koncentrovana moc. Nastesti mela vysledky v poradku. Takze jsem ani nespocla za ten tyden,co byli pryc..

Evi,jojo,ja ted mela vyhodu,ze vlastne viki zustala v nemocnici,tak tam byli poradkyne,takze mi pujcili pumpu domu a byla dvojta,takze jsem odstrikavvala obe prsa najednou a v nemocnici jsem mela taky pubpu se svoj iima vecma,tak jsem odstrikavala i tam. Jsem vlastne musela co dve hodiny-tak jak kdyz se koji. Ve dne v noci. A pak jsem si koupila dvojtou pupmu domu jak nas propustili. U Veru jak jsem zacla odstrikavat uz bylo pozde,protoze jsem mela krev v mliku a melal jsem rucni pumpu,ktere jsou na hovno a pomale,tak jsem nestihala.
Takze viki dostavala moje mliko sest mesicu-ale pumpu uz nikdy nechci videet,vsichni se tady divi,ze jsem to tak dlouho vydrzela. Ale tim ze je tak brzo,tak proste jsem se snazila,aby mela to ne jlepsi,oni ty driv narozene nemaji dovivinute plice a jsou casto nemocne-my nastest ne,diky mlicku uricte. NO a pak po sesti mesicich jsem se tak nervla,ze jsem pupmu rozbila o zem a uz odmitla strikat 😀 Fakt to je na palici

hrozinka
6. únor 2010

simi je to naprosto šílené, rok hrůza. já budu slavit ted ve středu 25, do ted mi to vůbec nedošlo, ale čim se to blíží tím si říkám sakra 25 je zlom a pak už se to táhne ke 30 a dál fuj.

tery hod sem fotečku bříška sím 🙂

simicak
7. únor 2010

hrozi,ty hnusacko,ja slavim 25. ted 27 !!!!!! No jo no,ja si myslim,ze v riti jsi uz od 20 ti 😀 😀 Ted ti ten cas pobezi120 0000x rychleji,ver mi. Ted to bude fakt hnus 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢 😢

hrozinka
7. únor 2010

fuj sem se lekla co jsem provedla, já vím, že pro ty co jsou starší je to hovno věk, ale mě to přímo děsí, 25 let mi připadá takovej zlom a ted už fakt budeš jen stárnout, a o tom jak to poletí tomu fakt věřím, vždyť ten rok s malým utekl jako voda, nedávno jsem ho 24 hodin rodila a ted už mu je skoro rok už si to tu všude šmatle, hrůůůůza furt tomu nemůžu nějak uvěřit ☹

terjar
8. únor 2010

ahoj holky,
tak jsme včera byli na návštěvě u tety a zas jsme domu jeli jak soumaři, nabalila nám lehátko, postýlku pro novorzeně do obýváku, klokanku, dokonce 2 kojící podpry, povlečení a ještě má 2 tašky hraček pro mimčo, ale půjčila je kamarádce. Tak mi je dá později. Takže už fakt skoro vše doma. teď se mi dělá mdlo z toho vše vyprat 😀 . je toho mraky, tka už ty potahy na matrace vyperu teď, autosedačku už jsem taky vyprala a to lehátko jsem už taky svlíkla 😀 Jsme tam byli snad 4 hodiny a prodrbaly vlastně jen děti a porody 😀

hroz: poprosím manžu, on mě nějak před měsícem fotil, tak aby nafotil i aktuální a pak vložím.

Tak mně bude letos v srpnu 26, tak si taky říkám, jak to strašně utíká a že za chvíli 30 na krku 😀

Ono to pořád řádí. Už aby ta zima skončila.

Právě jsme se bavily i o tom kojení a s prvním to taky měla prý šílený, musela s kloboučkama, malej se neuměl chytit a u druhýho úplně v poho. Tak se mám na co těšit 😒

hrozinka
8. únor 2010

neboj každej to nemá stejný, má kamarádka kojí do ted a to má dceru 16měsíců a spíš má opačný problém ne a ne přestat 😉

na fotečky se těším a k těm rokům, já chtěla otěhotnět i porodit v 23 letech, ale o 6 dní mi ten porod utekl ☹

evulebobule
autor
9. únor 2010

ahoj holky

byli jsme u našich a před chvilkou jsme se vrátili. Simi tak dvojité odsávání to muselo být žůžo co? 😀

teri: tak jsi zásobená co?To je fajn, už se teď můžeš plně věnovat Tadeáškovi a nemusíš se pachtit za nákupama 😉

jinak s tím kojením si myslím, že problémy mít vůbec nemusíš, budeš kojit určitě bez problémů, neboj 😉

hrozinka
9. únor 2010

tery k fotečkám : věcíí máš naprosto mrtě a už teď ti mohu říct, že z 60% to malej ani nebude mít na sobě 😀 já měla taky spoustu věcí a něco jsem malému dala klidně i jen na půl dne, jen abych ho v tom viděla 😀 a spoustu věcí na sobě vůbec neměl, sporťáček moc pěknej a kde je fotečka hlubokého kočárku? župánek ( pro nás osuška ) máme úplně tu stejnou a je super v tom, že má velkej prostor na hlavu je malému velká ještě dnes, co se táče drogerky si dobře zásobená, prací prášek atd nenapadlo ani mě, k pokojíčku krásný koberec, jde ho vidět kousek u postýlky a hezký, že už máš i metr na měření délky, jen ještě potrvá než ho k tomu postavíš 😀 😉 to by jsme teď potřebovali my, at vím jak nám chlapec roste. a nemáš nějak nafocenej byt? jsem s váma tak dlouho nekomunikovala, že ani nevím, kde jste byt koupili, jak velký jaké bylo zařizování atd 😉

hrozinka
9. únor 2010

jo a ještě ke kbelíčku, to tě obdivuju, že ho budeš koupat v tomto, já koupala ve vaničce bo když jsem slyšela jak to holky v tom kyblu nedávaly když dítě namydlili, ale zase znám hodně lidí co s tám byli maximum spokojeni, jen si to nedokážu představit s dítkem co ještě neudrží nohy ani hlavu jak ho umýt ☹

terjar
10. únor 2010

hroz: fotky z bytečku máme na střeše. přestavba byla masakr, no to uvidíš z fotek 😀

My všechno to oblečení dostali nebo nám ho půjčila teta. ten metr jsem si sama dělala, tak jsem teď donutila manžu ho pověsit 😀

hluboký kočárek je na chalupě a fotku asi nemám, ale juknu doma do kompu, fotila jsem ho kdysi.

my ho dostali k Vánocům, taky jsem na sebe zvědavá 😀 . ale snad nám to nějak půjde.

dneska jsem byla zaregistrovat prcka u pediatričky, je moc milá.

holky, všichni mě straší. občas mám takové píchání v břiše a nepoznám tvrdnutí břicha, ale na omak se mi tvrdé nezdá. Táda sebou mele, tak je určo v pořádku. spíš mě trápí zácpa, koutky a křeče v lýtkách, takže asi málo hořčíku. no dneska budu volat sestřičce a v úterý jdem do poradny. četla jsem si na netu, že různé píchání, bolesti a tvrdnutí je prý normální. jen to nesmí trvat dlouho. já se přiznám, že jsem v práci zas makala manuálně, tak možná proto. ale už jsem si vážně řekla, že na to kašlu, za to mi to nestojí. i Jára mi slíbil, že bude doma víc pomáhat.

v neděli jdu na thajskou masáž pro těhulu, tak se mooooc těším 😀

terjar
10. únor 2010
hrozinka
10. únor 2010

tery mě břicho tvrdlo až na konci a to fakt, když jsem se přemáhala, stačilo třeba stát 10 minut a bylo peklo, jo a jak jsem chodila do práce ten 6-7 měsíc na šalinu jsem to měla cca 10 minut pomalu a každý krok mě stráášně píchlo ani ne v tříslech, alv podbřišku bolelo to celkem fest někdy jsem i jukla a musela se zastavit, když jsem to řekla doktorovi na kontrole prohmatal to a řekl mi, že neví co to může být bo tam mimi není a ni by mi tam vadit nemělo. takže jsem to hold musela přetrpět. na magnesko si dávej pozor já měla nízkej tlak a stalo se mi, když jsem málo pila, že mi ztuhly ruce a chytla jsem záchvat, nedostatek hořčíku v těle, nějaká pani mi dala sáček s hořčíkem dali jsme to rozpustit do vody a ondra mi to dal vypít já totiž necítila ruce od loktu dolů a ztvrdlo mi břicho ruky pak povolili, ale tím, že jsem byla rizikovka z důvodu trombozy a záchvat trval dlouho museli mě odvézt sanitkou do nemocnice na vyštření, pak jsem dostala tabletky hořčíku a baštila jsem je denně
do lýtek mě křeče nechytaly jen jsem včas musela sundat prsteny bo jsem otékala, tvrdnutí břicha poznáš je to hnusnej pocit v celém břichu a břicho je jak kámen jo a víš z čeho to může být? nepiješ juice? vím, že já je pila na litry bo sem si myslela, že je to zdravé, ale v práci mi řekli, že juice je pro dítě bordel a vyvolává to tvrdnutí břicha, jedna těhule musela k dr bo se lekla, že rodí a nakonec zjistili, že ji břicho tvrdlo že pila mod džusu. a taky určité čaje nesmíš

a co je nejdůležitější šetřit se, já vím, že člověk není nemocnej, ale těhotnej, ale každý to těhu zvládá jinak, jedna zvrací, druhá ne ,jedna může tahat balíky na poště jiná neuzvedne ani tašku s nákupem, fakt je důležité a ted víc než jindy poslouchat co ti tvé tělo naznačuje a říká. 😉 dojdi dom hod nohy na stůl ( to by ti i mohlo pomoct na ty lýtka) a vklídku dýchej odpočívej, relaxuj po porodu se ještě naběháš 😀 😀

hrozinka
10. únor 2010

byt naprostá nádhera, musím říct, že jste si ale pořádně mákli co, miluju kuchyn spojenou s obyvákem a to je 3+1?

terjar
10. únor 2010

na to magnezko se určo zeptám. je fakt, že džus piju, ale dávám si tak deci a 2 deci Magnesie a to jen jednou denně. právě jsem si říkala, že je v tom vitamin C. Ale takhle málo by snad vadit nemělo. no už mám stejně jen tak na jednou. se asi moc pozoruju. Přes den vypiju kolem 2 l čaje, piju černý, zelený a ovocný. bylinky vůbec. tlak a vše ostatní mám ok. tak možná se fakt přepínám. už jen dva a půl měsíce v práci, to nějak doklepeme a pak si dáme oraz. holt doma budu mít míň naklizeno, ono se to taky nezblázní, že? 🙂

hrozinka
10. únor 2010

no s černým a zeleným čajem nevím, v černém je kofein 😒

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru