My, holky z beremese červenec 2008

evulebobule
18. lis 2009

Tak se stěhujeme z beremese na koníka, všechny vás tu hezky vítám, ať se vám tu líbí. 😉

simicak
2. kvě 2010

no by jsme bez netu v cesku a ted budem zase,tak jsem mimo. To je supr,ze je akcni. at se vyradi ted a pak pekne bude spinkat-hahah.

Nase Viki je ted hodne osypana,tak snad to je reakce na neco,aspon to tak vypada. Jinjak je sikula,,v 7 meisich 8 zubu,lita po 4 jak drak a stavi se o nabytek a vubec o vsechno. Takze nato ze je o 3 mesice driv,tak vyvojem predehani deti ktere jsou donosene 😵 A za mesic slavi uz rocek,to je silene. Nastesti pravy rocek ma v srupnu,tak budem slaavit 2x 😀 TEd se znamyma a v srupnu s babi a dedou,tusim ze by uz mohla i chodit. A je masozzrava,mmiluje prirodni rizky a vubec maso vsechno. Staci flakota do ruky a je spokokjena 😝
Tak ja se pak ozvu jak se vratime,za 2 hodky by jsme meli vyjizdet na letiste,ale na hotelu budem az v noci,tak jsem zvedava na holky. Do ceska nam cesta zabrala pres 12hod. s ruznymi prestupy a byli uplne supr. I kdyz teda ja a i Viki jsme to apk hodne dospavali.

Tak se mejte krasne 🙂

terjar
3. kvě 2010

holky, máme na světě první červňátko, narodilo se 30.4. a další holčině odešla zátka. to je neskutečný, už rodíme 😲 . já doufám, že my vydržíme hezky do toho června. ve středu jdme na kurz do porodky, tak se moc těším. doufám, že nás moc nepostraší 😀 . a Táda má opět škytku, to je snad už 3x denně, chudáček 😀

Sim, to je ale šikulka. je super, že to takhle všechno krásně dohnala a předehnala 😀 . pak se musíš trošku rozepsat, dlouho jsi tu nebyla.

evulebobule
autor
3. kvě 2010

teri: tedy takhle brzy, neboj váš bobíček určitě počká do termínu. Aby jsi nakonec nepřenášela jako já 😀

terjar
3. kvě 2010

Evi, no taky jsme se všechny divily. Má něco přes 2 kilča a jmenuje se Monička.
To bych nerada, ale hezky na termín by vylézt mohl 😀

tak šéfové v sobotu umřela maminka ☹ . měla teda požehnaný věk, ale stejně je to hrozný. i když ona už tu smrt sama přivolávala a těšila se na ní.

evulebobule
autor
3. kvě 2010

teri: to je smutný, maminka bude vždycky chybět. Nedovedu si to vůbec představit.

tak to zase nebyla tak malinkatá, hlavně, jestli se jim daří dobře.

terjar
3. kvě 2010

já si to taky neumím představit a ani nechci. ale to je až za stráááááááááááášně dlouho, doufám.
bylo jí 84 a měla už hodně zdravotní problémy. ale i když to čekali, tak to musí být rána. tak vůbec nevím, jak to teď bude. ptala jsem se šéfa a on chce, abych tu byla i v květnu, ale dle toho prý, jak se budu cítit a že mi to zaplatí na ruku, aby nebyly problémy. zítra má přijít ta nová slečna, ale jen do pátku, pak zas pracuje. tak to nevím,zda to za 4 dny stihneme, to vidím bledě. chlapi by to tu sami nezvládli a šéfová teď asi spíš nebude než bude. 😒

no zatím žádný další zprávy nemáme.

hrozinka
3. kvě 2010

tery já nevím, chápu, že každá kačka se hodí, ale nepřeháníš to trošku? myslím, si, že bys už měla být doma a odpočívat a ne ještě chodit do práce. má kámoška má termín 1.6. a je doma od začátku dubna na rizikovém, byla to stejné co ty chvilku neposeděla na řiti a začla se otvírat, takže leží doma s nohama nahoře. já být tebou tak ležím a užívám si že mám ještě klid a pohodu a ne se nervačit v práci. po porodu je to už pak něco jinýho 😒

já ted zas řeším jak s malým, volali mi z práce, zda nechci chodit na brigády, ale musím oddělat 72h měsíčně, což by bylo super, jenže manža je doma až v 5 a než dojedu do práce je před půl 6 tak nevím do kdy bych tam musela bývat =o( snad se to nějak vyřeší bo bych tam strašně moc chtěla, penízky se hodí a hlavně člověk bude zase se známýma lidma a nebude tak tupej když je doma už tak dlouho 🙂

terjar
3. kvě 2010

hroz: uvidím. příští týden jdu k dr, tak uvidím, co mi řekne, ale zatím se cítím fajn a doma se nudím. manža byl o víkendu pryč a já se doma kousala nudou, nikde ani smítko prachu, vypráno, vyžehleno, navaříno 😒 . naštěstí jsou tady teď pozorní a defacto jen sedím na zadku, ale kdyby něco hrozilo, tak budu samo doma. šéf mi taky říkal, že jak se budu cítit, že mě do ničeho nenutí. no ofiko nastupuju na MD 7.5.

hroz: tak to máš super. no jo to hlídání. mě to čeká od ledna, budu chodit na ty úklidy ke 2 rodinkám, tak na 4 hoďky + cesta, takže celkem tak něco kolem 6, tak jen doufám, že mi mamka a tchyně pohlídají. tchyně je asi od osmi do tří doma a mamka má v práci klídek, tak bych jí ho šoupla do kanclu. ona tam stejnak hlídá děti oběma šéfům - je to její brácha a kamarád, takže v poho. a navíc tchyně půjde asi od nového roku do důchodu, ale chce si chodit pořád přivydělávat - uklízí ve škole, takže změna asi žádná. ale jednou týdně to zvládne. aspoň si pořádně užije vnoučka 😀

hrozinka
3. kvě 2010

tak to máš super, to já ještě nevím jak to vyřeším bo v Brně nikoho nemáme, všechny babi a dědy máme u nás doma na valachoh a tady jsme sami, na školku je ještě malej tam mi ho nevemou a hlídání je od 120,- což je pro mě zbytečné, když mi nabízí 90,- na hodku, v práci, že. takže asi budu chodit až na večer od půl 6 do půl 9 no uvidím jak to dám, moc bych tam chtěla, ale když nemá kdo hlídat ☹ ☹

terjar
11. kvě 2010

ahoj holky,
poslední KO u mého gyndaře v poho, jsme úplně zavřený, CS 0, k porodu vůbec nic, tlak ukázkový, jen u krevního obrazu málo železa, tak nám dal pilulky. malej hlavičkou dolu, cca 2350 g, takže říkal, že odhaduje u porodu 3 - 3,5 kg. srdíčko ukázkové a průtok krve pupečníkem taktéž. takže nás odeslal do porodky, tak jsme objednaní na 27.5. jen mi nedělal stěry, prý si mám říct v porodce, tak jsem se ptala sestřičky a ta říkala, že je to dobře, že by teď bylo ještě brzy, tak mi je udělají na první poradně. a dělají i stěry z děložního hrdla, nejenom z pochvy, takže určo zrcadla 😖 😠

evulebobule
autor
11. kvě 2010

teri: mně to asi zrcadlama nedělal, jen tou tyčinkou.
Davídek měl od soboty horečky před 39. Dneska se osypal,takže u nás probíhá šestá nemoc.
A ještě k tomu ho vzaly zuby.takže máme veselo. ☹

hrozinka
11. kvě 2010

tery ty jsi teda důkladně zkontrolována, to ani mě tak moc nekontroloval, a o stěrech taky vůbec nic nevím 😀 jinak je dobře, že jste ok, co se týče váhy tam mě dr taky řekl porodní váhá přes 3,5kg spíš ke 4 a malej měl 3,050 😀 jinak se vám to pěkně blíží co

Evi my už taky měli 6tou nemoc, je to pěknej hnus, ale když se osype tak už by to měl být konec, se zubama hodně štěstí

u nás ted trpím já bo mám na oku ječné zrno, nemůžu se tím okem pořádně koukat, takže ho mám otevřené jen tak na půl a je to pěknej hnus ☹ ☹

evulebobule
autor
11. kvě 2010

hrozi: jj je to hrůza, snad to brzy odezní a zuby vylezou.
Tobě ať to ječný zrno taky co nejdříve zmizí. Taky na něj občas trpím 😠

terjar
11. kvě 2010

jejda Evi, to máte fakt veselo. Chudinka malinkej, snad to brzy vyléčíte.
hroz, ty teda taky. a kapeš si něco??
on nás takto kontroluje vždycky, teď mi právě sestřička dávala do kupy všechny vyšetření, tak mi říkal i ten krevní obraz a ten pupečník dělá od 30tt v tom nadstandardu. tak jsem ráda, že je malej v pohodě. a pořád mě mrška dloube 🙂 . já myslela, že je nějak šikmo, protože když škytá, tak to cítím na boku a on je přitom hlavičkou hezky v pánci a prdýlku má pod prsama. jak je tam chudinka asi schoulenej, se divím, že ho to baví 😀

evulebobule
autor
11. kvě 2010

teri: jj veselo, je. Chudáček je mrzutej, co se dá dělat, musíme to přetrpět.
Jo taky jsem cítila, když Davídek v bříšku škytal,tak to škytání na straně a přitom měl hlavičku dole 😀

terjar
11. kvě 2010

no ono se nic jiného dělat nedá. a na to jsou nějaké ATB?

tak jsem se objednala na čtvrtek ke kadeřnici, tak vybírám účesy a mám dva.

teď jedna holka na diskuzi řeší, jestli jí praskla voda nebo má silný výtok. že má mokré kalhotky i trochu kalhoty a neví. 😒

evulebobule
autor
11. kvě 2010

teri: nene, řeší se to čípkama na horečku a jinak ničím...
mně se líbí s tou ofinou

terjar
12. kvě 2010

aha, takže to musí samo odeznět, jo?

mně se taky víc líbí, asi do něj půjdu. snad mi to nějak nezmrší. jdu ke kadeřnici jednou za x let - na změnu účesu - tak doufám, že to zvládne. 😒

evulebobule
autor
12. kvě 2010

teri: jj odezní to samo. 🙂
tak ať se účes povede

terjar
12. kvě 2010

evul, díky, doufám. jednou za x let se k tomu odhodlám, tak bych pak nerada chodila kanálama 😀

tak máme další červňátko. ještě předevčírem si s námy psala a včera ráno posílá SMS, že je malej na světě, ale je to drobek - 2,5 kg.

holky, a to strkáte ty čípky do zadečku? a nebojíte se? z tohohle mám celkem strach 😀

hrozinka
12. kvě 2010

já naštěstí ještě s čípkama neměla tu čest, máme nurofen tak když tak je malej na něm a zabírá v klídku 😉

terjar
12. kvě 2010

hroz, a to jsi mu ho dávala i jako miminku? nevyplivával ti ho? jak se vlastně dává miminkům medicína, krom teda čípků?

evulebobule
autor
12. kvě 2010

teri s čípkem do zadečku nemáme problém a se sirupem taky ne, je sladkej,tak dětem chutná 😵

hrozinka
12. kvě 2010

jj sirup je sladkej a podává se ve stříkačce, ta je součást balení, takže to jde naprosto v pohodě, naopak malej se dožadoval další dávky, ted jak je starší tak si stříkačku veme jen tak a fouká na ni 😀

čípky jsem nezkoušela, jen teploměr a trubičku do zadečku, když měl malej prdy, ale trubičku mi pak mamča zakázala ať si na ni malej nezvykne od 1.měsíce jsme pak dávali probiotické kapky a ty nám hooodně pomohly, ale nekupovala jsem je tu neboť zde stojí cca 650,- na slovensku jsou k sehnání 200-250,- a v polsku dokonce i do 200,- takže kdo má známé v cizině je to lepší 😉 případně na mimibazaru vím, že je holky nakupovali v polsku či slovensku a prodávaj je tam: http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php

😉

hrozinka
12. kvě 2010

nevím proč,ale nezobrazují se ti všichni kdo to nabízí tak zde jedna paní ta je nejlevnější http://www.mimibazar.cz/nove_fotografie.php ostatní jsou o 5Kč dražší

hrozinka
12. kvě 2010

tak bohužel to tu nejde dát =o( ukazuje se pod tím blbost =o(

simicak
13. kvě 2010

ahoj holky,tak my zpatky z dovci. Bylo supr,slunicko vvyslo pul na pul,tak jsem spokojena. Veru tam mela plno deti na hotelu a program,tak radila jak drak a viki se taky libilo. nesnedla ani vsechen pisek z plaze,ale docela tam jela po vajglech,tak jsem musela hlidat. Vratili se vcera domu,tak jsemr ada,ze uz mame po dovolenych a zase chvili spocnout a zustat do ma. Mam uz cestovani plnou prdel.

Tery,jen vydrz jeste ten mesic,uteklo to jak voda. S praci,pokud se citis a jsi v poradku,tak bych klidne pracovala. Hlavne ze te nehoni. SEgra taky byla ok. a desne se nudila doma,vstavala kazde rano v 5 ,tak jak kdyz chodila do prace a porad skladala oblecky ve skini jak magor 😀

Evi s leky,nase mala co ma,tak se ji to dava strikackou do pusy po troskach at neplive a nebo se hned vrazi dudlik,tak to vdudla,ale co ma vitaminy,tak ty se muzou pridavvat do mlika,tak ty ma v mliku.

Jinak nase Vikuli na dovolena zrala jak drak,dali jsme ji uz zkusit nejake zakusky a hovadiny,tak trosku nabrala,i kdyz je teda porad prtava. Mame vsechny horni a dolni predni zuby a uz sedame,takze chybi jen zacit chodit,coz bude za chvili.

Ja a prace,my jsme tady uplne bez hlidani,takze znam,k tomu se dvema detma. Ale uz se budu divat na nejakou skolu a asi v zari zacnu abych mohla jak viki bude mit dva nastoupit nekde do prace na castecny uvazek nebo tak nejak.

evulebobule
autor
13. kvě 2010

simi super, že se dovča vydařila, viděla jsem fotky na FB, moc ti to sluší.
My máme pořád jen dva zuby. 😀

terjar
14. kvě 2010

ahoj Sim, dovča byla teda super. TAky bych si dala říct.
Zatím držím 😀 . Sice mi už dva dny otékají kotníky, ale to je holt úděl. Večer házím nožky nahoru, ale nic moc.
Dneska jdeme do divadla, tak se moc těším.

evulebobule
autor
14. kvě 2010

teri:to z Tadeáška bude kulturní miminko.Často chodíte do divadla co? 😉
Otoky jsem neměla,tak nevím, o co jde, ale věřím, že je to tedy dooost nepříjemné,tak vydrž prďka vydrž, chýlí se to ke konci. Měsíc a bude prďolka mezi náma... 😵

Podobné diskuze

Nenašla jsi odpověď na svou otázku?Zeptej se ve fóru