My super kočky "ne"přibíralky maminkami

zuzka11
8. lis 2009

Taaaak a je to tu, pomalu ale jiste v naší staré diskuzi končíme a jdeme do další fáze 😉 A já to hned začnu -

snídaně - bílý jogurt, banán, lněné semínko, troška rozinek
svačina - nestíhačka, šli jsme na oslavu narozenin a vypravit se je ještě pořád hooodně náročné 😉
oběd - lasagne se zeleninou - cuketa, mrkev
svačina - sušené banánové chipsy
večeře - zatím nevím 😉

Tak a doufám, že sem hned odrazí Marcelka, ať porovnáme, dneska jsem se se sladkým držela, jiné dny je to horší 😕 😔

ywonnee
17. led 2010

jajaaaaj marceli keby si vedela kolko veci mame pre dievcatko... segra ma 2 dievcata a jedneho chlapca... mala ma taku garderobu, vacsinou vsetko z viedne lebo je milacikom mojej starkej a jej priatela(asi preto ze uz rozumie trochu nemecky) no len od segry po malom veci mam len tak ozaj na doma ale to dost velke lebo tie novorodenecke a dojcenecke mala po mne co mala moja mala, potom ona to pouzivala pre dvojicky a ece pre to dalsie takze uz ozaj minimum je zachranene... budem sa tesit na dalsie foto... ozaj mas krasne vecicky, je vidiet ze su v dobrych rukach 🙂 🙂 🙂 ozaj a spytam sa segry ci by sa s Tebou nemohla potom skontaktovat aby mohla kupovat od Teba nejake tie veci pre dievca lebo tie odomna jej znicia rychlo dvojicky a potom musi chuda kupovat....

ozaj a ako ste na tom kocky s jedalnickami??? ja uz mojich +6 kg som vymenila za len +5,5kg... neviem co sa deje ale doki ma podozrenie ze to bude tou stitnou zlazou a anemiou... no ved hlavne ze sa maly drzi statocne a rastie ako ma... papam zdravo, a celkom mi aj chuti, muz si myslel ze po tom co ja zosrotujem(niekedy viac nez on) by som mala mat aj +20kg a ja nic... 😀 😀 😀 cheee ale inak sa s toho tesim lebo mam ovela ovela mensi zadocek a stehna....

ywonnee
17. led 2010

boze je ked Vas citam ako Vam malicky v noci nespia tak mam az strach ze to caka aj mna... ja to nepoznam lebo moja malicka bola ako anjelik... v noci ked sa napapala prebalila som ju a spala dalej, skor cez den bola vzdy hore... a niekedy sa nam v noci stalo ze sme pri kojeni obe zaspali a zobudili sme sa az na dalsie kojenie rano.... dufam ze aj malicky bude taky lebo ja niesom zla mamina ale som moc nervozna ked mi nieco nejde tak ako si to naplanujem... a ako chcem... chi ale myslim ze malemu to bude tak jedno ci sa mi to paci alebo nie.... no uvidime, nastastie tu bude starka tak Vam drzim palceky aby ste to zvladli a drobcekovia Vas pocuvali v noci...

ywonnee
17. led 2010

kocky dala som dalsie nove foto do albumu...

marcela22
17. led 2010

Ywone tak to sme úúúplne rovnaké v tej nervozite, tie všetko v pohode "prežijem" ale jak to je mimo môjho plánu tak amen tma 😀 a je úplne jedno o čo ide 😅 ale inak je to so mnou celkom obstojné....dúfam 😀
A aká veľká je sestrina malá? Dvojičky musia byť riadny zaberák, ale evidentne zvláda v pohode🙂 Budem rada ak sa mi ozve🙂
A neboj, možno aj Maximko bude pekne spinkať, veď v podstate nie je dôvod aby to tak nebolo. A ak aj náhodou bude trochu vymýšlať, určite to zvládneš, je to dosť aj o zvyku a časom sa to všetko väčšinou lepší...
aj Tebe želám pokojnú nôcku, aby malý moc nekopal a nič Ťa nebolelo.
a pôjdem pozreiť foto🙂

ywonnee
18. led 2010

boze diavcata to bola noc... zaspala som hned po tom co som tu napisala a uz o 23h som bola hore... maly si robil v bruchu disco a mna to nejako dost bolelo... chodila som na wc kazdu chvilu a ked som konecne o 1rano zaspala tak ma zobudili priserne bolesti podobne kontrakciam...vedela som ze o nic nejde ale muz chcel mat istotu tak chuda o 3 rano zohrieval vodu v 4 hrncoch aby mi napustil vanu... u nas totiz uz o 22h vecer vypinaju teplu vodu... lahla som si do kupela a bolesti hned fuc... tak sme si spokojne lahli a ja zas som pocitala kocky na strope... no ani neviem kedy som zaspala ale viem ze asi o chvilu zvonil muzovi budik do prace... no tak mala sa hned supla ku mne a spali sme obe az do 10,30hod priblizne... najedli sme sa a teraz mam problem ju ukecat ze dnes von nevladzem ist... zbadala totiz ze vonku riadne snezi a tak chodi a zuri ze ideme von.... tak nieco uvarim a pojdem aspon pred bytovku nech sa vyvala v snehu .... aspon vecer zaspi v klude... no vaha neviem, dnes mi prestala fungovat, zajtra cestou do poradne musim kupit baterky... ja uz to chcem mat za sebou a konecne sa poriadne vyspat... cha aj ked vyspat ako vyspat, to ze sa zobudim mi nevadi, vadia mi tie bolesti... je zaujimave ze pri dcerke ma absolutne nic nebolelo a to som bola na rizikovom a musela som lezat ale ani neviem kedy mi zostupila dole ale teraz??? idem sa od bolesti zblaznit, mam pocit ze mi ide roztrhnut panvu... no uvidime co zajtra povie doki...

marcelka segra ma malu asi 7 mesacnu, neviem presne, dvojicky budu mat teraz v marci 2 roky... dnes vecer s nou budem volat tak jej to navrhnem lebo mam pocit ze este nemaju internet opraveny... to by mi uz skypovala... no uvidime... hned Ti potom napisem... a zvlada to vsetko celkom fajn na to ze ma len 19 rokov... ale ona ma vyhodu, ma tam svojho otca, nevlastnu mamu aj segru a starku z otcovej strany aj svokru a proste celu rodinu a vsetci jej pomahaju s detmi... to ja som tu na to uplne sama muz pomaha ako moze ale jeho rodina no ved vies... preto sa chceme stahovat niekde k tam k Martinu... este ze starka pride k nam veeelmi sa na to tesim, aj ked mam trochu strach lebo mame na vsetko rozdielne nazory ale myslim ze budem po porode taka unavena ze nebudem vladat jej oponovat a naviac ona to nikdy nemysli zle... no idem nieco navarit tak zatial sa tu majte a neabstinujte ano???

zuzi marinka co je s Vami??? kde ste sa nam stratili???

alexandrah
18. led 2010

ywonne - tak to sa snad stretneme v tych tatrach, veru, vcera som neodsala ze NIC!!!!!!!! to je peklo, jem aj tie homeopatika, aj pijem, aj polievky, aj caje, vsetko!!!!!! tak skusim tie zabaly, este to nevzdavam, ale neni som z toho stastna!!!!! aspon ked som chora, risko by dostal odo mna protilatky, a takto nic!!!! 😲
marceli - mne druhe babo vyvestili dievcatko, a vraj tak do roka, tak ked ti chvilu vydrzia veci 😀 😀 😀 to si ma ukludnila, niekde baby pisu, ze sa babo zobudi, naje sa, a za 7-12 minut spi, no depka, risko spal vcera hodne cez den, lebo sme kukali telku, a risko nam spal na brusku (akoze na mojom, a potom na muzovom), tak potom sme ho kupali, zaspal cca o pol 10, o 12 bol trochu hore, ale len zamrncal, dostal najest, potom bol ale hore kvalitne od 3 do pol 6, no hruza, som bola hotova, ja som spala od tej 12, no vstala aj mama v noci, cca o pol 4, a potom si ho zobrala k sebe, a vstala o 8, ked sa zase zobudil ... ale aj tak som pri tom peniciline total vycerpana, ale dnes tu bude svokra, tak sa vystriedaju ... 😀
no moj jedalnicek, asi milacik (zuzi, nie ruty suty 😎 ), potom polievka, potom 2 mäsove rolky plnene a ryza, potom arizony, potom jablko?? a vecer 2 bonbony cokoladove ... boze, a uz neviem, zabudla som ...
inak, kocky, ziszila som ,ze sa maly chachoce, som si myslela, ze ide plakat, ho natriasalo, a tak, ptom hodil divne zvuky, a potom sa vyskeril, no rehnil sa jak kon, zlaty bol, uzasny!!!!!!!

ywonnee
18. led 2010

alex este skus pred kojenim alebo pred odsavanim dat mierne horucu sprchu teraz ma napadlo ze ja som po takej sprche ostriekala mliekom aj obkladacky 😀 😀 😀 ale vazne, ked mi neslo tak som bud tie zabaly davala alebo ozaj tu horucu ,nie velmi, sprchu hodila a mlieko mi doslova samo od seba zacalo tiect a ked som odsavala tak doslova velmi striekalo... hlavne to ozaj nevzdavaj a urcite bojuj, hlavne na to tak nemysli mozno aj tym sa blokuje... pocula som ze zeny ktore sa kvoli tomu stresuju stracaju mliecko...

zuzka11
autor
18. led 2010

jsem tu, kocky moje!

Dali jsme si rodinny vylet "za kopecky", ale uz jsme zpatky a ja jsem zase vase 😀

Ali - jeje, chudinko.....aspon ze konecne mas doma pomoc...a s tim kojenim vydrz....jak psala Marcelka, prikladej porad, jako fakt porad....homeo taky pokracuj, zkus si koupit vineu a kamocky mi rikaly, ze kdyz mam pocit, ze mam malo mleka, tak se opravdu kvalitne najist...asi tak jak pises, nesetrit na ptilohach, proste polevka, maso, priloha....a pry se to do dvou dnu upravi....moc na tebe myslim.......kazda nemoc je krize......

Marci - co zkusit to prodat na aukru nebo mimibazaru, at neco vydelas?

Ywonne - ty posledni tydny...ach jo, vid? At uz je to za tebou........s tou dovolenou jsem se nasmala, sraz v Tatrach 😀

Taaaaak, a reference o spani, ci spis nespani- koho to nezajima, nectete, ale cizi nestesti vzdycky potesi, co? 😉 😀 Ja si taky rada prectu, ze zase nekdo bojuje s necim, s cim ja vyjimecne ne 😀

Tak to spani, lepsiiiiiiiii 😉 Budicek kolem pul 6 - pul7, bud anebo, Adamíno mám v hlave budik 😀 A fakt to vstavani v noci, teda spis uspavani mam uuuuuplne v poho.....v polospanku vstanu, vezmu tygra z postylky, prilozim, nakojim, dam do postylky a on spi....takze fakt otazka chvilky....jen me to ubijelo, kdyz to bylo moc casto(vic nez 5x za noc) a hlavne me prudil ten budicek kolem te
4....to byl mazec......

V patek jsem vzladla kamosku, uplne me zachvatila nostalgie, je ve 36tt, kraaaasne brisko.......kde ty casy jsou.....

Adam je ten "flirťák", jakmile vidi zrcadlo, sup a smeje se od ucha k uchu.....je s nim caim dal vetsi prča...nejoblíbenejsi hracka je kousatko s kulickama, jakoze i chrasti, to ma narvane v pusine furt 😉

A zitra ho ceka velky den - prvni hodina plavani, doufam, ze se mi tam nepokadi, nedoblije a i jinak to bude v oukeji, pak vam poreferuju 😀 Adam uz plavky ma v nejvyssi pohotovosti, ja svoje musim najit, oprasit, vyzkouset a tak 😉

ywonnee
18. led 2010

kocky bola som s malou vonku, parada smykla som sa a tresla na zadok... nielenze ma boli trtac ale aj brucho mam tvrde ako skala a boliiii fest boli ale nie pravidelne a ani nepravidelne skor stale a len dole v panve.... ani kupel nepomohol... muz za chvilu pride s prace tak uvidime ci to prejde alebo nie... idem si lahnut, zastavim sa zajtra ked sa s toho vyspim( ak sa dnes vyspim)... je mi strasne do placu... nastastie mala to vycitila ze nieco nieje ok tak je ako macicka pritulena ku mne a hladka brusko vraj aby nebolelo... moja mala.... tak sa zatial majte papa ☹ ☹ ☹

zuzka11
autor
18. led 2010

Ach jo Ywonne!Snad uz mas muze doma a mas pohodu a o nic se nemusis starat.......kdyz by se ti neco nezdalo, radsi se jed nechat zkontrolovat do nemocnice, takovehle pady jsou na prd.......a ukaz se.....at vim, ze jsi v pohode.....

zuzka11
autor
18. led 2010

Holky, pech nejvetsi, dneska jsem premyslela, kam jet nakupovat - TESCO, kde je akce na plenky a je to dal nebo do Inetrsparu, kde je i DMko a maji tam meltu, ktera mi dosla.....vyhralo TESCO, jsem zodpovedna matka 😀 a ted tady uuuplim, mam strasnou chut na kaficko a nemaaaaam, polituje me nekdo? 😀

A holky, jeste me napadlo, kdyz uz se zname tak dlouho.....jak jste na tom se sexikem po porodu?U nas bida....jako ne uplne bida, ale porad to taha 😔 😝

marcela22
19. led 2010

Ywone nakukujem a dúfam, že sa čoskoro objavíš. Dúfam, že si v poriadku a bolesti prešli!!!!!! Tak budem nakukovať ďalej...

Alex, to že Ti nejde odsať ešte neznamená, že nemáš mlieko! Veď mne odsávať nejde vôbec a pritom si malý naraz vytiahne aj 200ml! Nechcem Ti teda do toho kecať a už vôbec nechcem aby si sa na mňa nahnevala, ale teraz by najviac pomohlo keby si len kojila, neodsávala, aj v noci. Veď Ti ho môžu priniesť len na kojenie a potom ho môže uspať niekto iný.
A tiež musíš byť s malým čo najviac v blízkom kontakte, pretože laktácia nie je len o kojení samotnom, ale aj o hormónoch ktoré sa vyplavujú len vtedy keď máš dieťatko tesne pri sebe.
Tak to hlavne nevzdávaj, krízu má občas každý, ale nakoneic sa to väčšinou zasa rozkojí, len treba prikladať čo najčastejšie.

Zuzi, to ma naozaj moc mrzí, že nemáš kafčo! Ale fakt, ja som tiež nešťastná keď mám na niečo chuť a nemám to doma. Takže úprimne ľutujem 😉 😀
Inzeráty dávam sem na koníka a na babybazar, na mimibazare môžu inzerovať len platený členovia. Ale ako-tak sa to míňa, aj keď mohlo by sa aj viac🙂 Teraz v piatok asi pôjdem k jednej kamoške čo bola so mnou aj v pôrodnici, tak sná´d si tiež niečo vyberie...
No a so sexíkem to bolo po prvom pôrode tiež dlho nic-moc, bolelo ma to, museli sme byť stále opatrný...dosť pomôže lubrikant, my sme kúpili aj jemne znecitlivejúci, ten bol super, lebo potom to fakt nebolelo. Ale samozrejme opatrnosť je na mieste aj tak. Teraz po cisaráku by to šlo celkom v pohode, ale pri dvoch deťoch, ktoré jedno chodia spať o desiatej a druhé o pol dvanástej sa to fakt moc nedá stíhať 😅 😝
A už dávno som sa Ťa chcela spýtať, berieš antikoncepciu? Ak áno, akú?

ywonnee
19. led 2010

ahoj dievcata, tak bolesti prestali okolo 5h rano tak som konecne aj zaspala... o 8 rano vsak budicek sup malu obriadit seba najest sa a len tak tak sme na cas stihli poradnu, este ze nemusim chodit do porodnice lebo ta je 35km daleko... doki vravel ze sa uz otvaram a chcel ma dat do nemocky na udrzanie vraj maly malo pribera tak ze este aspon 10 dni aby som vydrzala... tak som mu slubila ze urcite budem doma len lezat a volala som aj starkej aby uz koncom tyzdna dobehla ak bude moct. som velmi nervozna s toho ze maly malo pribera ale ani ja nic nepriberam... a jest mi chuti... naviac mi prisli vysledky s krvi tak ze mam malo cervenych krviniek a zeleza... no tak uz to len vydrzat do konca mesiaca a konecne budem mat drobceka pri sebe... dufam ze sa nic nezmeni a nebude to musiet byt dlhsie, uz by som tie bolesti asi nevydrzala....

zuzka11
autor
19. led 2010

Holky, ctu ale nestiham ragovat, vecer az ulozim tygra se rozepisu, mam toho mooooooc 😀 Moc na vas myslim.

alexandrah
19. led 2010

ahojte baby, vineujem od zaciatku, aj davam homeo, aj ked som sa kupala, tak nic, ale este to nevzdavam ... a marceli, ked sme ho vazili, tak si ani nic nevytiahol z prsnika, ach jaj, no ale stale verim!!! vcera malicky chytil zapchu, to bolo placu, ale som to rychlo a nastastie spravne diagnostikovala, a ked nic nezaberalo (na brusko, masaz, cajik, a podobne), tak sme mu fukli do zadocku teplomer, a to bolo kakania, az za usami, potom sa ukludnil, chudacik malicky!!! aj tu bola cez vikend mama, tak sa nam rozhasil rezim, risulo spal cez den, A V NOci uz bol vyspaty, tak teraz papal o 1, a potom do 3 bol iba hore - nastastie neplace, ale casto chce dudel, a furt mu vypadava, takze ja sa vtedy hodim pred telku, a lezim vedla neho, kukam film, a poctivo mu drzim na puse dudel, no teraz zaspal ... ale snad pospi v noci, sak uz spal aj 7 hodin!!! 😀
ywonnka - drz sa, a hlavne si davaj na seba pozor, boze, kde su tiecasy, ze porod, to je taaak daleko!!!
marceli - s malym som furt, furt ho hladim, pusinkujem, dokonca jak sa riskovi rozhasil rezim, tak vlastne "vdaka" mne, lebo som si ho cez den polozila na brusko, no maly citil srdiecko, tak zaspal, ako anjelik, a chrnel aj 4 hodiny, aj muz vravel, ze aj on chce, tak si ho na dalsie 4 hodiny dal on, a ja velda neho, tak sa potom neni co divit, ze v noci nespi...
zuzka - my sex este nic, tym, ze som mala taku velku ranu po tom vakuovom, chceli sme pockat aspon cez sestonedelie, tak planujeme skusit dnes - zajtra, potom uvidime 😎
inak, risulo je uz aj ovela väcsi, aj sa rehni, aj sa otaca za mojim hlasom, aj ma pozoruje, aj sa minule usmial, ked bol na rukach, a dopapal, no je absolutne uzasny!!!!!!! aj uz zacina tak akoze zvatlat (no iny by to asi za zvytlanie nepovazovali, ale ja áno 😀 ), uz sa tesim, az bude vypravat, a objimat ma, uz sa aj snazi, ale som na neho moc velka, ale taha ma za vlasy poctivo, a je to prijemneee!!!
marceli - vobec sa nehnevam, viem, ze mi chcete pomoct, zatial nestresujem, mi vravia, ze zapal je na mlieko zabijak, ale snad ked lieky zaberu, sa to vrati, verim tomu!!! 😎 😉

alexandrah
19. led 2010

jej, a dneska o 8 vecer mi ide ME v kraso!!!!!!! 😀

ywonnee
19. led 2010

alex ja na zapchu som pouzivala zarucenu rektalnu trubicku, jeden cas som ju casto pouzivala hlavne ked som zjedla cerstve pecivo a potom sa mi to vypomstilo... mala sama od seba necela tlacit tak som to potom riesila slivkovym kompotom... to mi poradila decka doktorka ze mam zjest aspon hodinu pred kojenim par sliviek a stavy s kompotu... cha to ste mali vydiet tie strely... malej to preslo az cez plienku na krk... ale to len ked mala pampersky... s huggies sa nam to nikdy nestalo...

ozaj citim sa lepsie, doki mi nieco pichol a citim sa tak vseliak, no hlavne ma nic neboli, aj ked brucho ako kamen a celkom som aj stale hladna... no tak teraz ma vraj bude kontrolovat 2x do tyzdna ked som uz necela do tej nemocnice... este ze mam plny mrazak jedla, nemusim vyvarat len ohriat...

zuzi ten sex po porode ja som ho nemala asi pol roka s mojim ex pretoze som bola pre neho prilis vraj tucna... vies on ma spoznal ako fesnu stihlu blondinku a zrazu hups + skoro 30kg... no po porode len +15 ale aj tak... curibrk jeden, az teraz ked sa nad tym zamyslim tak mi je jeho predstav o manzelsve luto... naopak teraz pre tohto mojho maznoska som stale pritazliva a naviac povedal ze tehu mi strasne pristane, videl aj foto ked som bola stihla bloncka ale vraj teraz som viac sexy... tak som zvedava ake to po porode bude... ale urcite fajn lebo az pri Patkovi som sa zacala citit ako skutocna a pritazliva zena (aj bez sexy stihlej postavy) 😀 😀 😀 no len dufam ze ma to nebude boliet... lebo ake to je par tyzdnou po to ozaj neviem 😅 😅 😅 chi chi tak potom poviem,teda napisem... ale to sa ece nacakam... fnuuux teraz mi doki zakazal aspon do konca mesiaca ze potom az zaciatkom 39tyzdna ze budem moct.... som zvedava ako to vydrzim, budem musiet spat v obyvacke lebo vedla svojho medvedika sa asi neudrzim 😅 😀 😎

zuzka11
autor
19. led 2010

Taaak, a mate me tu 😀

Tygr zabral v 19, ted je to fakt boj, spal by nejradsi uz v 18, a me zustava uloha bavice, protoze sam uz se nezabavi, vsechno ho prudi, jen zrcadlo zabira....a dneska jsem mu naprosto nevychovne pustila TV, davali Kriminalku Miami, tak jsem videla svuj prvni dil 😉

Ted me ceka druha smena a to zehleni 😝 😔

A plavani - kde bych tak zacala, asi noci, tygr zase nespal 🤐 Porad se mlel a ve 3,20 si rekl dost a AKCE, asi se tak moc tesil, ze nemohl dospat....po dlouhem premlouvani, kdy jsem zkosuela i finty, jako vzit si ho do postele, dat mu dudlik - ten vyflusnul okamzite 😉 , jsem to vzdala, sla s nim do obyvaku, dala ho do lehatka, nad nej dala hrazdicku s oblibenou bleskou Anezkou a ja zalezla na gauc pod deku 😀 Chvili mi to i proslo, pak uz ne 😉 Ale pohoda, pak jsem ho rano uspala v kocarku na balkone, lidi chodili do prace, seznamila jsem se asi s pulkou sousedu, proste pohoda 😀 No a pak jsme jeli.......v instrukcich bylo, ze radsi 30min predem na aklimatizaci, tak jsem tam s nasim flirťákem dorazila,a to bylo neco pro nej, velka mistnost, relaxacni hudba a hlavne - zrcadla po cele stene....dala jsem ho na bricho a pul hodiny se na sebe ten nas metrosexual zubil 😀 Pro me bylo to zrcadelko docela sok, poprve jsem se videla v ostrem svetle v plavkach, holky, co vam mam popisovat, je to povolene, neda se nic delat...A pak prisly dalsi ucastnici, teda spis ucastnice, je tam se trema zenskyma, o 2 mesice starsima, takze je benjaminek......A pak se slo na vec, kongtrola plavek, jestli neco nekouka asup do bazenu....ze zacatku se Adamíno drzel statecne, vydrzel i rikanku Hali beli, kterou ja znam jen prvni sloku, vic ne, tak jsem mu zpivala - Náááá, nááááá, ale proslo to 😀 No a asi po 15min ho to prestalo bavit, nebo si spis uvedomil, ze je unavenej a zacal rvat, tak jak to umi jenom on, pekne od plic 😉 Ja se nevzdala, doplavali jsme to spolu, i jsme se potapeli, to bylo uzasny.....nejdriv jsme si nasadila bryle ja, potopila se, jako abych mu ukazala, jak s ena lopatu seda a pak jsem se potopila jeste 1x a plavacka mi ho poslala.......uzasny zazitek, tygr mel otevrene ocicka, sysli tvaricky, jak zadrzoval dech.....po vynoreni byl zase vztekly ryk....no a pak uz jen masaz, tentokrat jsme se ucili masaz nozecek, tu uz si vychutnaval....ale to by nebylo, aby neco neprovedl....ostatni holcicky zpusobne lezely, kam je maminky daly, Adam hned kopnul do misky s masaznim olejem, pak si tam hodil kousatko a tocil se po smeru hodinovych rucicek🙂))Pak jsem ho nakojila a vytuhnul, jako uplne odpadnul....nevzbudil se na oblikani, prendavani do nositka, z nositka so autosedacky...prste spal az domu.......

A zitra ockovani 😒

zuzka11
autor
19. led 2010

Ali, jak radi Marcelka, vydrz co to jde s tim kojenim, i kdyz neodsajes, nevzdavej to, prikladej, prikladej, moc na tebe myslim, at se to zase spusti.......Risko je teda obdivuhodny spac......7h!To je pro me sci fi.......

A na tebe, Ali mam reklamaci - sice jsme videly fotky Riska, ale jeste nezname vubec tebe, co s tim udelas? 😉 😀

Ywonne - tys byla blondynka? 😕 Jeste jsem si prohlidal tvoje fotky a nejak si te nedovedu predstavit, ta tmava barva ti slusi.......A ex.....co rict....jeste ze uz je to ex........jeho nazory, cos nam psala.....

Marci - jakys mela den ty?Ja nevedela, ze mimibazar je placeny....jen jsem o nem slysela...drzim palecky, at to prodas, kazda korunka dobra.....jaka je vlastne ta konvice?Me desi, jak Adam rychle roste.....byl stejne velky jako ty 6-6,5 mesicni holcicky! Jako on neni tlusty...je proste dlouhy......jsem zvedava, co zitra doktorka.....

zuzka11
autor
19. led 2010

Jooo,a diky za zkusenosti s vasim ruty šuty, nejak si nedovedu predstavit mit dve deti 😀 u nas je uz challenge najit si cas jen s tygrem.......

ywonnee
20. led 2010

Zuzi pridala som 2 foto s blond vlasmi ale niesu moc kvalitne, to len co som nasla v pc... tak posud ,ale aj ja si myslim ze ni viac pristanu tmave aj ked ja som original blondinka...

ywonnee
20. led 2010

nestiham, musim upratat kuchynu, mala nechtiac vypla so zasuvky chladnicku tak mam plavajucu pod vodou a koberce behune??? ach jo... aspon sa nebudem nudit...

zuzka11
autor
20. led 2010

Cus bus! 😉

Ywonne - hned jsem te zkoukla, teeeeda tys byla ideal chlapu, ne? vysoka dlouhovlasa blondynka...jestli prsata nevim 😀 Ale taky mi nejak k tobe jdou vic tmave......mas fajn, ze muzes obe varianty, ja si dat blond, tak je ti "kyč jak bič" 😀

Dneska jsem byla s Adamínem na prohlídce a ockovani, ma 4mesice a 9dni a holky, podrzte se....asi budu mit obrika....ma 63cm a 7130g.......on fakt neni tlusty, je proste cely nejaky dlouhy 😀 A ockovani klasika.....nejdriv vykulil oci a pak spustil vztekly ryk, az moje Kelly ( prave prso 😀 , mame je s petasem pojmenovane 😉 ) ho uklidnila.....A ted uz spi, usnul ve ctvrt na 7, pozdeji to proste neslo, tak se bojim ranniho vstavani....bude to asi hluboko v noci......

Marci - Adam hlavu drzi, ale nevim, jak dlouho 😀 , pase v pohode, uz se otaci na bok, ze zad na bricho to udelal zatim asi 2x a vzdycky z toho byl vykulejen jako puk - stylem - jak jsem se sem dostal? kde to jseeeeem? 😉 Ale ted ma uz tu polohu na brise hodne rad, dneska jsem treba byla s mamkou na kafi - ano, bohuzel, nikdy mi neprijede pomoct, chce pouze srazy na kafe....ale uz to neresim.....tak jsem mu vzala podlozku, dala ji na gauc v kavarne a pulku casu ztravil na brise, okukoval ostatni lidi, rval si pest do pusy a takove ty veci 😵

Ali - Adam me jeste neobjima, jak to delas ze tebe uz Risko jo????Zato vcera v bazenu mi dal x krat pekne do zubu, pocita se to jako dovednost? 😀 Museli jsme byt ponoreni az po brau a mit deti pred sebou, s nohama ovinutyma kolem naseho krku....joooo, vsechny holcicky zpusobne lezely na vode, nozky kolem krku maminek, jen ja uhybala hlavou a pripadala si jak na nejake hospodske rvacce 😀

ywonnee
21. led 2010

dobre rano, dnes vynimocne som hore od 6rana, asi preto ze po upratani celej kuchyne som uz o 21h odpadla spat... tak som aspon muzovy nachystala ranajky do prace a on si mohol o tych 15min dlhsie pospat...

Zuzi mala som len take slabe trojky a ci ideal chlapu??? to neviem kazdemu sa paci nieco ine ale je pravda ze ma vtedy obletovalo viac muzov ovela viac ako teraz 😠 😠 😠 no ale teraz aspon jeden ale zato poriadny chlap 😀 😝 teeeeda pekny macko bude s Tvojho adamina... som zvedava aky bude moj lebo doki vravel ze pribera menej nez by mal... ale inak pohodicka... teeeda poviem Ti ze maly expert v tej vode... to mala bola zas na mne zakvacena a ked sa jej voda co i len dotkla tak pustila taky krik ze sme museli von... ale doma vo vani??? jaaaska to neni problem tam je velka frajerka ale bazen??? maaaaaaamiiiii ja sa bojiiiiim.... a uz je ako kliest na mne... a ockovanie u nas prebiehalo vzdy bez problemov nikdy ani nemrnkla, az kym ju par dni pred druhymi narodkami nevzali do nemocnice a tam dostavala kazdych 6h asi tyzden take riadne stiplave inekcie... odvtedy ked vidi ihlu chyta pre istotu mdloby 😅 😅 😅 ale zato ked mne brali krv tak ma drzala za ruku a ze: mamicka to nic nieje Ty si uz velka neboj sa a usmev od ucha k uchu... som si pomyslela ved pockaj...

boze ja sa uz tak tesim na mimko, ked Vas tu tak citam ake pokroky ty Vasi maly drobci robia tak aj ja uz sceeeeem.... ozaj chytili ma nenormalne upratovacie maniere, ja miesto toho aby som len vyutierala chladnicku a dlazku vyhadzala som vsetky skrine v kuchyni a vsetko som drhla, prehadzovala zavaraniny a tak...a to ja mam hoooooodne velku kuchynu takze som mala o zabavku na 5h postarane... dnes sa idem pustit do skrin v spalni, aspon mi ten cas rychlejsie prejde a mala ta je stastna ze sa mi moze hrabat vo veciach 😒 😒 😒

zuzka11
autor
21. led 2010

Ywonne - ahooooj! To je typicky hnizdici syndrom, za chvili uz mas mimčo u sebe neboj 😉 A kazdy zavidim to co nema, ja ted mlsne pokukuju po briskach 😀 A pritom jsem se taky uz tak tesila, az bude Adam venku.....

Ivanka je adept 😀 Veeelka frajerka ve vane 😉 a s tou injekci jsi me fakt rozesmala....mamiiii, nebooooj jsi uz velka 😀

Ja nejak nevim, co s nacatym dnem, je tu zima, pod nulou, jen jsem vystrcila nos na balkon tak jsem ho zase rychle zastrcila, aby mi neumrznul.....a Adam je po tom ockovani, takze zadne dlouhe prochajdy nevidim....vcera me namlsalo slunicko.....ja uz TAK chci jaro.....

A nase puvodni tematko..-..dneska jsme na vahu nelezla, proc si kazit den 😉 ale vcera ok, jsem na svem, ale vecer a ted mam silenou chut na sladke.....a ted mam hlad, budicek zase v 5h, tak to uz je malem cas na svacinku, no ne? 😀

ywonnee
21. led 2010

zuzi ani ja na vahu nestupam, vybyte baterky mam 😀 😀 😀 a nechce sa mi do tej zimy... ja som stihla dnes uz vytepovet koberce a teraz cistim kazdu jednu kachlicku v kupelni... chcela som sa pustit do spalne ale to ma cas aj na koniec... zajtra si vezmem na paskal obyvacku(musim ju poriadne vypucovat a nachystat pre starku a jej odpornu macku 🙄 ) a v sobotu si hodim decku a muzovy necham chodbu a balkon... spalnu a zehlenie si necham na buduci tyzden, v nedelu planujem cely den prelezat pri telke a konecne dohackovat obrus na moj novy barovy stolik v kuchyni ktory som dostala pod stromcek... konecne... som zvedava kolko pokazenych hraciek najdem a asi aj tie dobre zredukujem a odnesiem do nemocnice... mala toho ma tolko ze o niektorych ani nevie ze ma... romske detvaky sa potesia... a ja este viac ked to nebudem musiet stale upratovat 😠 😠 😠

kocky co je s Vami??? kde ste??? ja tu uz budem tak casto len par dni tak sup sup ku mne poreferovat co nove.... sice asi aj budem mat cas po porode, starka sebou donesie notebook aj s internetom z t-mobilu che che hned si ho skonfiskujem do spalne k malemu... 😀 😀 😀

ywonnee
21. led 2010

aka chyba ze vybyte.... che che no ponahlam sa to za to.... boze ako sa mi mala bude s miat ked bude chodit do skoly... musim sa polepsit.... ☹

ywonnee
21. led 2010

baaaaabyyyy dostanete odomna na zadok!!!! 😠 😠 😠 nieze by som sa nudila mam este plno prace ale sem tam si musim sadnut a oddychnut lebo by som asi ten tyzden nevydrzala 😅 😅 😅 tak tu konikujem a vas nikde....

zuzi teraz ja mam problem ako Ty... mam chut na kafco ale vonku ma nikto nedostane a suseda ma len zrnkovu a eeee fuj ja take eeee nelubim.... dala by som si taku poriadne velku salku nescafe senzatione s maresi mliekom alebo so smotankou.... mnaaaam.... musim vydrzat do vecera...

dnes sa mi stala taka vec ze som si po dlhej dobe s chuti zahresila... mame v kuchyni behune na plavacke a moja mala rada sa na nich smyka (niekedy to skonci s modrinou) tak som kupila obojstrannu kobercovu pasku ze ich teda prilepim o podlahu.... ako som si to tak paradne asi pol hodinu presne vymeriavala a strihala a nalepila na dlazku tak som spokojne nacapila koberce a???? .... nic!!!! ten koberec aj tak lietal, vobec sa to nechcela prilepit!!! zacala som zurit a precitala som si este raz navod.... vsetko som spravila ako som mala a aj tak nic!!! nakoniec som zistila ze ta paska je 3 roky po zaruke a bolo to len prelepene cenou aby si to nikto nevsimol.... tak to ma neskutocne vytocilo.... hresila som na okne pozerajuc na obchod cez okno(je oproti bytovke) a hladala som blocek.... jasne Ivka ho vyhodila.... no tak 5 eur v kosi... neva... volala som muzovy a dobre som sa vykricala a viete co on na to??? zacal sa strasne smiat.... dostala som sok ze preco a po zachvate smiechu z neho len vyliezlo: ja som Ta taku nasratu este nikdy nepocul, skoda ze to nemozem aj vidiet musis byt strasne komicka... tak som mu polozila a asi po minute som sa zacala smiat aj ja a nakoniec aj moja mala... tak som si sadla a konikujem Vam.... som zvedava co ma dnes este caka...

ywonnee
21. led 2010

tak ja si tu dnes vedu sama dizkuzi... cha cha odpocivam, este chvilu upracem kym pojde telenovela a potom uz odpocivam...

zuzka11
autor
21. led 2010

Ywonne cus 😉 To teda doufam, ze i kdyz budes mit uz Maxika u sebe, ze budes za nama chodit....koukala jsem, ze marinka chodi do jinych diskuzi ☹

Porad zapominam, ze vy uz na Slov.mate o velke Euro 😉 Kdyz je to "jen"5EUR tak to jde......vim, ze kazda kacka dobra a ze to nastve....A plan na nedeli dobry...davaji neco dobreho v nedeli?

Ja nakonec nevim, jestli budu sama nebo ne, P..toho ma strasne moc...takze bud bude s klukama na horach nebo bude v praci....ale sama teda nebudu, v sobotu jsem pozvana na nejakou emerickou obdobu paaaarty - jmenuje se to miminkovsko - maminkovska party, tak jsem zvedava....jen se trochu bojim, co tam udela ten muj independent 😀 kdyz jdu s kamoskama na kafe, tak jejich deti sedi, cumlaji dudel a klidne 3h koukaji kolem a nic....ja si to vzdykc ynaplanuju, aby Adamino aspon chvili spal, pak ho nakojim, no a pak mu ukazuju veci kolem, pridrzuju kousatko....

Marci - jak to dopadlo s oblecenim, uz se nekdo ozval?

A otazka do "ankety" 😀 - jake pouzivate plenky, ani nevim, jestli mate jednorazovky nebo latkovky? 😕 A jaka je spotreba za den a noc?

A dalsi? kde nakupujete rady obleceni na sviste a na sebe? Ja zatim skoro zadne obleco nekupovala, triko a jedno body jsem koupila v HMku, takove reprezentativni 😀 a jinak mame po Praze hooodne super sekacu, tak nekdy vyrazim na lov tam.....a nekdy lituju, ze ty malickate veci na holcicky nemaji v moji velikosti, tak je to prďácké 😀

jeste jeden dotaz - holky druhomatky a skorodruhomatky 😀 - pamatujete si, kdy jste odlozily vajicko a presly na vesti autosedacku? Ja se obavam, ze uz bych mela zacit hledat, jakou budu chtit, s tim, jak ten muj tygr roste.....